Teleblogi

ARVUSTUS | "Troonide mäng" – alanduse parendav funktsioon

Sander-Ingemar Kasak, 2. juuni 2015 14:02

4 KOMMENTAARI

n
njah/ 2. juuni 2015 15:03
Suure Troonide mängu fännina on mind algusest peale häirinud üks asi. Kogu aeg on kumanud läbi see osade tegelaste suur kabuhirm nende elavate surnute vastu ja püütakse paaniliselt koondada vägesid, et neid ühiselt tõrjuda. See kõik on ok, oht on olemas, aga kuidas nende nö kartjate arvates need elavad surnud üle Müüri saavad, see on 200m kõrge ja ulatub merest mereni? Käputäis Night's Watchi mehi tõrjus tagasi 100 000 metslase rünnaku, aga elavad surnud ju ei roni paljaste kätega mööda jäist müüri üles ja ei näri läbi müüri ka end. Ehk siis millist stsenaariumi kardetakse? Või on üldse midagi karta? Kõik müüri taha peitu ja kõik on ok? On kellelgi ideid?
j
Jon Snow/ 2. juuni 2015 15:13
Raamatuid ei ole lugenud? ainult filmile põhinedes ei saagi arusaama. sest film jätab liiga palju välja ja läheb teelt kõrvale. ma loodan vaid üht et filmis nad ikka mainivad ära Kes jon snow tegelikult on. ja EI ta ei ole Ned starki bastard, starkil oli tütar kes suri. Vaid stark kui oma retkelt saabus oli kaasas poisslaps, kelle ta verisest voodist võttis, ja seal samas suure lubaduse andis teda kaitsta ja kunagi mitte kellegile õelda kust ta pärineb. Väike vihje. kes on need kes pea aegu viimseni mahatapetud on ;).
j
Jon Stark / 2. juuni 2015 17:40
Yush..nüüd kõik raamatuid lugema!! :)
n
njah/ 3. juuni 2015 14:52
Ei ole Troonide mängu raamatuid lugenud, seega tõesti ei tea millega raamatutes seda põhjendati. Ma ei küsinud seda, kes Jon Snow on, ma ei küsinud ka seda, kas Ned Starkil oli tütar ega palunud ka midagi ette ära rääkida ega küsinud ka vihjeid. Küsisin seda, miks nad nii hirmsasti kardavad oma turvalise müüri taga? Kuidas elavad surnud nende arvates üle müüri saaks?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee