Maailm

Üle 5000 pagulase eelmise nädalalõpuga

Õhtuleht.ee, 1. juuni 2015 07:00

54 KOMMENTAARI

m
ma pole julm/ 9. juuni 2015 16:40
kuid need pagulased asuvad teele nimelt selliste kipakate sõidukitega , et neid nö. päästetaks,ärge päästke.
e
Ema.../ 2. juuni 2015 18:20
....Teresa aitas ka vaeseid kannatajaid,aga tema läks ise kohale,kus abi oli vaja,mitte ei vedanud neid siia.Tarandid ja kallased,kui tahate et ma teie juttu aitamisest usuks siis sõitke sinna kus abi kõige rohkem vaja ja tegutsege.
k
kaktus/ 2. juuni 2015 10:53
milleks üldse piirivalvet ülal pidada, kui nad oma ametiga hakkama ei saa`?
k
:)/ 1. juuni 2015 19:02
keegi ei taha neid siia eestimaale! neid hakkatakse lihtsalt hävitama!!
t
tom/ 1. juuni 2015 17:13
saatke nad tagasi,kas ei oska-vöi ei taha
p
Piltmõistatus/ 1. juuni 2015 17:06
ÄRKA EESTIMAA! http://imgur.com/cZxCSEj
Mida EU ametlik peavoolumeedia (ka Eestis räpane ERR) ei räägi? Otsi pildilt - piltmõistatus, kliki ja vaata ise http://imgur.com/a/TVnLK
https://youtu.be/ZDKk15KcqNk?t=4m10s
j
ja / 2. juuni 2015 22:48
see on organiseeritud inimkaubandus,see on ka riikide endi sees kohutavalt hea äri rikastumiseks ja kiirelt,eestis tegelevad sellega kõik need kes meile sundtolerantsi peale suruvad just need MTÜ-d ja vabaühendused.
t
TÄHELEPANU!/ 1. juuni 2015 14:52
Samal ajal, kui jahute mitte vähetähtsa ebaseaduslike immigrantide kallal, üritavad liberastid Teie seljataga läbi suruda poliitpor.ograafilist maksuseaduse muudatust. Ärge laske samal ajal liberastidel oma seljast seitset nahka koorida!
m
1. juuni 2015 14:40
Majanduslikus mõttes on neid odavam soojades maades pidada, kütte ja soojade riiete pealt hoiaks kokku

e
Eestlane/ 1. juuni 2015 13:56
Murjamid on juba kuulnud, et Euroopa võtab vastu ja nüüd terroristidel äri õitseb. Eesti ei tohi võtta ainsatki murjamit. Meie peame kõik selleks oma panuse andma.
j
Jänks/ 1. juuni 2015 16:52
Kahtlustan, et murjamid ongi juba Eestis. Nägin täna Tartus väga kahtlase väljanägemisega neegrit. Ta oli riides nagu asotsiaal, riided olid kehvad ja mustad ning lisaks oli tal praeguse ilma kohta liiga paksult riides, mis viitab sellele, et neeger on alles hiljuti soojalt maalt Eestisse saabunud ning tema jaoks on meie kliima veel harjumatult külm.
j
1. juuni 2015 18:00
juba toodigi salaja rahvale teatamata siia kiiresti esimesed neegri ISISE moslemi võitlejad kuskil üle nelja saja.
o
Ok/ 1. juuni 2015 19:11
Pesemata vene parm äkki!
j
JUSS/ 1. juuni 2015 13:08
5000 põgenikku? Kuna Eurovalitsejad on määranud Eesti osaks 1,63% (Eesti majanduslik võimekus on siiski ainult 0,14%), saab Eesti sellest partiist veel üle 81 uue ülalpidamist vajava kodaniku juurde. Kes kutsuvad peatselt ka oma naised ja lapsed siia järele ja neid või päris palju koguneda, kuna moslemimehel võib olla kuni 4 naist. Leidlikum kutsub ka veel oma elatanud vanemad (kelle hulka kuuluvad ka isa kolm ülejäänud naist) ning alaealised õed ja vennad.
K
???/ 1. juuni 2015 13:03
Kuidas nad, s.o. meie valitsejad ei taipa, et mida rohkem hulguseid vastu võetakse, seda rohkem neid uusi pagulasi veelgi juurde tuleb. Hea eeskuju nakatab. Kui nii jätkub, tuleb varsti iga eurooplase kohta mitu põgenikust musta, keda ülal pidada. Euroliidus on vaid 400 miljonit inimest. Tuleb näiteks 1 miljard musta ja rätikupead ja tulebki igal eurooplasel veel 2,5 suud toita. Aga maailmas on hädalisi, režiimide ja sõdade all kannatajaid, diskrimineerituid ja näljas inimesi märksa rohkem kui 1 miljad. Mis siis saab edasi?
2
1. juuni 2015 12:55
2014a Stockholmis vägistati naine surnuks Sheratoni hotelli maa-aluses parklas.Ohver heitis hinge keset vägistamist,somaallasest immigrant aga jätkas,sedapuhku juba surnud naist..
J
!/ 1. juuni 2015 18:08
Ju on siis seal tema kodukohas sellised kombed, mida meil kui võõrustajatel tuleb viisakusest aktsepteerida. Tema, vaene murjan, on ju õnnetu kodumaata pagulane, seega peab talle veidi vastu tulema. Pealegi, erinevus ju rikastab!
s
2. juuni 2015 14:30
siis nad kepivad pooled eestlased surnuks ja teise poole vigaseks,tooge aga ruttu siia.
j
ja / 2. juuni 2015 22:51
siin inglismaal sama rongijaamade juures passivad tunnelites.
"
1. juuni 2015 12:41
"Pagulaste vastu"Facebookis.Laikige!
n
Nõuanne/ 1. juuni 2015 12:22
Pagulased tuleks relvastada ja sõjaliselt väljaõpetada ja saata siis tagasi oma kodumaalt tigedaid režiime väljaajama ja seal demokraatlikku korda kehtestama. Siis poleks kellegil põhjust omalt maalt põgeneda. Kui Euroopa võtab neid piiritult vastu,siis tekkib ka siin inimvihkajalikke režiime ja islami äärmuslust, siis pole enam ju kuhugi põgeneda!
m
mille alusel siis sisse surutakse./ 1. juuni 2015 11:59
Mõistlik oleks kodanikud muuta pagulasteks, oleks kõik kvoodid täis, nende oma võttega, pisi saare leiame laevad ka.
n
niiiii/ 1. juuni 2015 11:55
tilluke riik nagu eesti ei saagi kunagi iseseisvat vabadust olema
j
ja / 2. juuni 2015 22:59
saab ja kuidas veel pole probleemi olla vaba riik ja otsustada kellega majanduslikult kasulikum,see ei ole ju hetkel mingi vabakaubandus,aga nii kaua kui sotsid ja liberaalid võimul siis siin ei muutu midagi.

t
tolerantne/ 1. juuni 2015 11:54
soovitavalt aga kindlasti peaks eesti need kohe otse siia tooma ja seda kogust veel suurendada kuni 7 - 9 korda ja hiljem kõigi sugulased kuni 18 inimest pagulase kohta kuid mitte üle 35 ühe pagulase kohta,nii suureneb reformarite valijaskond.
t
1. juuni 2015 18:05
toetan seda 360 000 pagulase toomist koheselt ja koos sugulastega juurde veel liita 3.2 miljonit,tühje maju ja kortereid jääb veel ülegi mõnele eestlasele ka.
t
tundub et 43 millie on ka lisa antud nõudluse tulemusel./ 1. juuni 2015 11:53
Nõuti naisi lapsi, vargad kohe tõid ja läks müügiks.
h
huvitav on see, / 1. juuni 2015 11:39
et nad oma kodu eest ei võitlegi, lihtsalt lasevad jalga ja pole nende asigi, mis oma põlisest elukohast saab.
n
Naised, lapsed / 3. juuni 2015 10:32
ja oma vanemad jäetakse tapalavale, pole nagu loogiline.
t
Torge/ 1. juuni 2015 11:24
Ära sa märgi ajakirjanuse ajupesu ka areneb+ nimelt pildil polegi kalasnikoviga söjapögenik, meessoost ja heas fyysilises vormis vaid hoopis lapsuke.
TUBLID, tore on, jajaa
m
Mar/ 1. juuni 2015 11:13
Pangu siis vähemalt kriteeriumid paika, mille alusel neid põgenikke vastu hakatakse võtma. Inimene peab näitama üles huvi, et tahab oma uut "kodumaad" teenida ja tunda, mitte ei tule siia toetustest lebotajaks, kes iga paari kuu tagant uue järglase annab. Iga suvalist "mul on armas(oskan ohvrit teeselda) nägu, anna mulle hea elujärg" suhtumisega inimest pole vaja.
t
tony/ 1. juuni 2015 12:16
vaata, üks võib küll asjalik ja norm. olla aga need keda ta "pere" sildi all järgi kutsub ei pruugi seda olla
r
Raul/ 1. juuni 2015 10:47
Olemegi lõpuks jõudnud aega, kus täitub kellegi kõrge riigitegelase (ei mäleta enam kelle) poolt üheksakümnendatel öeldud prohvetlik ennustus, et me veel hakkame taga igatsema aegu, kus meile toodi sisse üksnes venelasi.
k
kats/ 1. juuni 2015 11:27
Mis on kasu vaarisade võideldud vabadusest, kui see niisama käest ära antakse? Milleks meile piirid ja piirivalve,kui piirikõrval on uks, kust saab ilma piir iületamata sisse tulla? Milleks meile NATO ja muu selline kui meil ei ole enam vabadust otsustada ja olla oma riigis peremehed?
o
Onu Ruudi/ 1. juuni 2015 10:39
Ma olen mõelnud ka sellele, mida teha siis, kui Euroliidul ikkagi õnnestub siia tuhatkond illegaali sokutada ning meie mehed ka ei täida Einselni käskkirja nr.1, ega avalda eurookupantidele vastupanu.
Vaata siis tehke neist omale odav tööjõud - saunikud! Läbi aegade on ju Eesti taludes saunikke peetud. Viimased sellised lahkusid meie talust peale kolhooside tulekut. Ja on ju avalik saladus, et üle kogu Eesti peetakse tänapäevalgi taludes pooletoobilist ja odavat tööjõudu. Olen kuulnud, et neid, vähegi kõlbulikke, käiakse lausa hooldekodudest otsimas. Mõnel pool pidid töötama turuvarblastena ka narkomaanid. Palju neile kõigile palka makstakse või töötavad nad rohkem toidu ja peavarju eest, jääbki vist saladuseks. Nii, et nüüd oleks meile küll väga alandav neidki hulguseid mitte tööle sundida, vaid hakata jobude rootslaste kombel neid ise teenima ja kummardama. Teie kõik keskealised või vanemad mehed olete ju valdavalt vene kroonu karastusega (Sooääre sarnased kui välja arvata). Te peaksite ju väga hästi teadma, et ka moslemeid saab endale kergesti allutada ja tööle sundida. Ainult, et mõned rahvused on kergemini, mõned raskemini alluvad. Kõige kergemini allusid usbekid, ka kirgiisid ja tadžikid allusid kuidagiviisi. Tšetšeenid ja inguššid aga üldiselt mitte või siis suure vaevaga. Ma ei salgagi, et olen isegi, nii usbekke, kui ka teisi rahvaid sh. venelasi enda asemel küll peldikuid nühkima, küll põrandat pesema, küll asju tassima, küll koristama, küll maad kaevama jne. sundinud. Muide, kui ma seda poleks teinud, oleks mind automaatselt jobuks ehk v.k. tšmoks tembeldatud ja lausa porisse tallatud. Vene keeles on niisugusel tegevusel isegi eraldi sõna -"pripohat". Usun, et enamus, vähegi mehe moodi eesti poisse on seda vene kroonus küll ja küll teinud. Ma ei saa aru, mis siis nüüd viga peaks olema? Vaadake, kuidas juba Rimil ja Maximal ila uute orjade peale tilkuma hakkas! Las aga võtavad mõned sinna, ostjaid peletama! Küll jääb seda umbkeelset massi ülegi. Vaata need võtkegi endale kas kive korjama, kartuleid noppima, loomi karjatama, puid lõhkuma, sõnnikut kühveldama jne. Vaatasin seda "põgenike" massi kriitilise pilguga ja oletasin, millistest võiks saunikke või muidu odavat tööjõudu vorpida. Ega vist tuareegid ja muud kõrbepojad küll naljalt tööle ei hakka. Aga mõnest neegrist või ka etiooplasest või süürlasest võib isegi asja saada. Küll varsti lõpevad igasugused suuremad eurotoetused neile ära. Siis on nad täiega pihus! Kojusõiduks raha pole ja ega seal midagi head ees ootagi. Jääbki üle ainult odavat tööd vihtuda või siis nälga jääda. Igatahes, kui eesti meestest vähegi mehi on ja nad ei lase rootslaste kombel endale pähe istuda, siis ennustan ma küll siseriiklikule inimkaubandusele pikka-pikka iga. Ja kaugel pole sellisedki, varjatud, kuulutused, nagu :"Ostan vedelat pigi!" , "Müüa kergesti töödeldavat ruberoidi!" või isegi sellised nagu:"Ostan iseliikuva ja kasutamata seksnuku!" või siis : "Müüa soodsalt, iseliikuv, kasutatud sekslelu!" Ja õige ta ongi! Kui juba valitsus tegeleb totaalse inimkaubandusega, siis mida teiegi veel passite! Aeg on sellest endalegi oma osa krabada!
j
JA LIHTSALT TULEVADKI . . ./ 1. juuni 2015 10:28
ei raha,ei eluaset . . . eks Eesti riik annab kõik . . . ja mis meist vaestest nälginutest saab?KAS MEIL KODUTUID VÄHE,KEDA AIDATA jne. . . . ???

j
1. juuni 2015 10:18
Jaotame,vabandust kaotame nad ära.
Nüüd kus on teada,et Euroopa Liit on otsustanud põgenikke liikmesriikide vahel jagama hakata tulevad kõik kellel vähegi võimalust ja tekib tunne nagu kuumal suvepäeval ühissõidukis,kus igas järgmises peatuses pressib uksest sisse üha uusi ja uusi higiseid pealetahtjaid ja lõpp-peatusest on asi väga kaugel.
k
kas tõesti kõik mustud/ 1. juuni 2015 10:08
tulevad Euroopasse prii elu peale!
t
tagasi/ 1. juuni 2015 10:06
Sulgege piirid nende jaoks. Andke ka sinna teada, et kedagi vastu ei võeta ja need, kes saabusid panna laevale ja tagasi saata. Toidumoon kaasa ja tagasi enda maale. Niikaua, kui neid vastu võetakse ei ole see Euroopa enam Euroopa vaid juba krt. teab mis. Kui seal on raske võtku relv ja kaitsku oma kodumaad nagu teised riigid seda teevad. Tagasi saata kuna peagi on Euroopa valge rass hukule määratud ja hakkavad siin pihta terrorism, rasside segunemised, vägistamised, rõõvimised ja tapmised. Kas neid näiteid on vähe? Saksamaa, Rootsi, Prantsusmaa. Las võtavad siis need riigid enda juurde need pagulased, kes neid päästavad ja ise sisse lasevad tulla.
m
Mina/ 1. juuni 2015 10:21
Kahtlustan, et toidumoona pole mõistlik anda, sest siis nad jäävad edasi lunima ja ei lähe ära
g
geto/ 1. juuni 2015 10:04
Nii 5 aasta pärast on tallinnas ja mujal eestis getod,kuhu valgel inimesel pole asja.kuritegevus tõuseb 200% elu hullem kui kuldsetel 90-tel.
t
tule taevas appi/ 1. juuni 2015 10:01
Ja mitte ühtegi sõna, palju tagasi saadeti. Vanasti saadeti piiririkkujad piirilt tagasi, mitte ei veetud riiki sisse. See inimkaubandus on kõrgetel kohtadel istujatele nii kasulik, et sülitatakse tagajärgedele. See mass, kes tuleb EI OLE SÕJAPÕGENIKUD, vaid väga suures enamuses hea elu otsijad. Terroristid veame ka ise riiki sisse ning jääb oodata ainult millal pommid plahvatama hakkavad ja kõik mis ISIS-ega kaasneb.
i
Itaalia/ 1. juuni 2015 09:28
Pekske itaallasi. Nemad on süüdi. Ja ei tohi lasta neil itaaliast kaugemale valguda.
l
laviin/ 1. juuni 2015 09:13
Lahenduseks oleks Liibüasse, sooja kliimasse, telklaager püstitada ning lennukitelt raha külvata. Kokkuvõttes tuleks odavam. Koššermaffiale see ei sobiks, ülevedu ju maksab. Üldse ei imesta, miks Aadu tahtis neid konksulisi Madagaskarile ümberasustada.
Р
1. juuni 2015 10:29
Расистские и гегемонистские корни
идеологии Европейского Союза
Граф Р.Н. Куденхов-Калерги рассматривается многими как отец Европейского Союза. Именно он предложил произведение Бетховена в качестве гимна ЕС. Он также участвовал в разработке герба ЕС, где 12 звезд символизируют 12 колен израилевых. Герб был окончательно завершен евреем Полем М.Г. Леви. 2)
Первоначально проект герба Калерги содержал красный крест в середине, но против выступила Турция.
Издано графом Рихардом Куденхов-Калерги в Вене в 1925 году.
Европейцы будут смешанно-негроидной расой
Человек далекого будущего будет смешанной расы. Сегодняшние расы и сословия растворятся вследствие преодоления пространства, времени и предрассудков.
Будущая евразийско-негроидная раса, внешне похожая на древнеегипетскую, придет на смену нынешней. А внешнее различие людей сменится разнообразием личностей. [22]
Христианство, этически подготовленное евреями-есеями (Иоанн) и духовно – евреями-александрийцами (Филон), было всего лишь регенерацией иудаизма.
Насколько Европа яыляется христианской (в этическом и духовном смысле), настолько она же иудейская. А европейская мораль по сути также иудейская.
Почти все в европейской этике уходит корнями в иудаизм. Все основные идеологи христианской морали от Августина до Руссо, от Канта до Толстого, были иудеями в духовном смысле этого слова. Лишь Ницше не был иудеем по духу, и фактически – европейским язычником.
Самые известные и наиболее успешные носители христианских идей, которыми в современной реинкарнации являются пацифизм и социализм, это - иудеи.
Если на Востоке этически доминируют китайцы, то на Западе – иудеи.
http://balder.org/judea/Richard-Coudenhove-Kalergi-Practical-Idealism-Vienna-1925.php
e
1. juuni 2015 09:06
euroopasse siirdumine ei ole ju lahendus- kultuuride erinevus jms on niivõrd erinev. krt selle asemel, et neid euroopasse lasta, mõelge siis välja, kuhu ühte kohta nad suunata- suured tarkpead ja mõtlejad, nagu seal eespool on. astuge välja sellest euroliidust, see toob ainult jama kaela

.
:(/ 1. juuni 2015 08:55
... ja kui neid tuleb niimoodi igal nädalavahetusel, siis nn kvoot muutub JA TEKIBKI KÜSIMUS: KUHU NAD KÕIK PANNAKSE? EUROOPA POLE KUMMIST!!!
SAAN ARU, ET SOOVITAKSE AJUTIST PELGUPAIKA, AGA ALALIST.....? Kas ikka EL saadakse aru, mida nad teevad? Nö pagulaste laiali jagamine POLE lahendus!
e
eestlane/ 1. juuni 2015 08:49
Kas nüüd käivad kõik Euroliidu riikide laevad immigrante püüdmas, selle asemel, et oma piire kaitsta, veetakse rahvusvahelistest vetest "põgenikke" euroopasse. hulluks läinud see Euroopa ja kogu see Euroliidu kamp. Tuleb korraldada rahvahääletus ja astuda välja sellest ajuvabast liidust. Teeme "viiolit" hakkame tagasi maksma neid eurotoetusi- paartuhat eurot aastas, aega on küll, kiiret pole kuhugi!
k
kas/ 1. juuni 2015 08:30
On mingi suuremat sorti sääseparve rünnak,issand hoidku selle nuhtluse eest.Eestlane on küll vintske,aga sellise rünnaku ees oleme jõuetud ja väetid.Ei ole kaitstud vaesuse ja sellise rünnaku eest...
j
Jäägem korrektseks!/ 1. juuni 2015 08:25
Ei "pagulane" ega "põgenik" vaid ILLEGAALNE IMMIGRANT ehk KURJATEGIJA!
l
lugeja/ 1. juuni 2015 07:54
Eestlane Inglismaalt teatab, et nendeusulistel on Inglismaal enamasti 8 last igal naisel. Ja see jutt ei ole 1-2 inimese põhjal. Rääkija töötab teeninduses ja suhtleb klientidega.
s
sirka/ 1. juuni 2015 10:43
Oige!!!Elasin ise aastaid Londonis ja tean,mis toimub.See on meie having vaga julmal viisil,kui "nendeusulised"(hasti oeldud) siia saabuvad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
v
valgustatud valitseja/ 1. juuni 2015 07:52
Pätsu Kostja ütleks, et eurooplased on haiged, nad vajavad ravi, peatame hukutava demokraatia, hakkan neid valitsema. Valgustatud autokraat laseks rämpsu laevadele laadida ja aidaa, sinna, kus pärit...
v
vale suund/ 1. juuni 2015 07:31
Miks neid Aafrikasse ei päästeta? Visake nad Sahaara-taguse Aafrika rannikuvette, küll siis õige kalda üles leiavad.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee