Kommentaar

Henn Põlluaas | Immigrantide vastuvõtmine tähendab maksutõuse (145)

LISA KOMMENTAAR

Soome vottis vastu pagulase 14. juuni 2015 15:35
kes oli Ruandas oma kodumaal terve rahvuse hävitamisega tegelenud. Toimus kohus Ruandas. Ja Soome kohtunikud soidutati sinna. Tunnistajaid tapeti. Koik see kohus läks maksam 5 miljonit Soomele. Härra istub praegu Soome vanglas ja korbib kaebekirju. Ma arvan et voiks teha ystreigi ja ennem mitte tööle minna kui valitsus on taganenud. Mingid allkirjad ei aita ehk.
Jaanus 3. juuni 2015 20:59
Raamatupoes on müügil analüüsiv teos nagu "Saksamaa käib maha. " Selle alusel on statistika ja tendentside alusel sakslaste, kui rahva säilimine juba võimatu (mitte enam ebatõenäoline või ohustatud). Eesti on selles osas pika sammu ees.
Sõjaks läheb 3. juuni 2015 19:25
Tooge sõjapõgenikud siia ja läheb ka siin sõjaks.
Malle 3. juuni 2015 14:32
Pole siin valet midagi - meil tuleb nad üleval pidada.Ja lihtsalt sellepärast,et Valitsusel on ammu käes 43 miljonit immigrantide eest makstud raha.Viie aasta pärast EL rahad lõpevad ja siis jääbki see meie teha.Ja praegu see näitlemine Rõivasel enam ei aita -oled raha saanud ja võtad.Valetada ja vingerdada rahva ees Rõivas küll võib,aga see mis meile räägitakse on tühi jutt.Ja edaspidine on õudus ühel rahulikul rahval.
l 3. juuni 2015 12:08
vaatasin ka seda foorumi saadet ja toesti noor Eesti mees muigas uleolevalt Henn Polluaasa jutu yle.see oli selline ylbe muie et mis sa rott köhid ja Rantpere rääkis ka et kui head ikka sisserännanud on.
Patrioot 3. juuni 2015 04:26
Kallid kaasmaalased, meie ja meie riigi turvalisus ja tulevik on ohus. Tuleb minna tänavatele ja e-valimistega ja häälte üle kantimisega pukki saanud valitsus tagasi kutsuda või vähemalt neile aru pähe panna. Eesti riigi vaenlane ei ole idapiiri taga, vaid hoopis toompeal.
ehk on lootust 2. juuni 2015 22:14
igatahes tore tõdeda, et siiski on olemas kedagi riigikogus, kel on reaalsuse prillid ees ja julgus öelda välja.
lisaks 2. juuni 2015 14:15
Eesti poolt oleks ebamoraalne anda sellist abi,nagu ämmaemandate väljaõpe vaid hoopis gastreerijate väljaõpe peaks olema .Sellise hüsteerilise sigivusega rassidhävitavad kogu planeedi.Neil puudub absoluutselt vastutustunne tulevaste põlvede ees.Seega kui 3.maailma rahvastikku juurdekasvu mitte peatada,siis hukume ka meie,sest vee ja õhu liikumist piirivalve peatada ei suuda!Järelikult ainsaks mõistlikuks lahenduseks,et ise ellu jääda,on kasutada ajutist kurjust selliste rahvarohkete piirkondade elanikkonna hävitamiseks,et planeet ellu jääks!Vastasel juhul nad teavad väga hästi,et arenenumaid riike kes lähtuvad humanistlikust moraalist saab üle võtta,neid orjastada ja nende rikkused omastada massilise migratsiooniga,mis on sisuliselt moodne relvadeta riikide vallutamise tehnoloogia!

Miks 2. juuni 2015 07:52
ei võeta vastutusele neid, kes Eesti elu kohta on juba üle 20 aasta nii EL-ile, kui kogu maailmale esitanud valet ja ilustatud anmeid? Nagu oleks me majanduslikult igati edukas riik. Elu nagu lill! Majandus kasvab kõige kiiemini EL-is, igati normaalsed sissetulekud, varsti viie rikkama riigi hulgas! Mis siis nüüd??? Kuidas me ei suuda põgenikke vastu võtta, kui nii vägevalt elame? Mingu nüüd need, kes neid valeandmeid esitasid Brüselisse ja selgitagu, et kõik oli vale ja oleme tegelikult viimaste hulgas, kui mitte kõige viimane. Edu selleks!
asjalik ettepanek 1. juuni 2015 23:14
Tuleb esitada Breüsselile ultimaatum.Kas saadetakse kohe kõik mustad afrikasse tagasi,või astub eesti euroliidust välja!Kujutan nüüd ette ametnike kisa kellelt tahetakse pudrukauss ära võtta!Põhjenduseks tuua see,et eesti ei ole nõus osalema solidaarselt kollektiivses enesetapus!Usun,et ultimaatumiga ühinevad paljud riigid.Teiseks põhjenduseks tuleb tuua see,et valge rass on osutunud ohustatud liigiks.
Aga tubli rahvuslane (muidugi omade hulgas) ütlest, et vajame musti. 1. juuni 2015 18:38
Kui tema -Kaja Kallas- vajab, siis muidugi, ta ju lahutatud. Meil on nende mustade ja pededega ikka väga "vedanud" - keerad selja ja juba keegi otsustab mis on vaja.
Must 3. juuni 2015 04:19
Vaevalt Kaja Kallaski neid nii väga tahaks kui satuks nende grupivägistmise ohvriks.
xxxx 10. juuni 2015 10:25
Järsku on tal perverssed unistused ja just seda ta soovibki
eesti mees 3. juuni 2015 10:10
Kui Kaja vajab musta meest, siis ega seda keegi talle ju ei keela, sõitku Aafrikasse ja probleem on lahendatud. No nii tähtis see Kaja Eesti Vabariigi jaoks ka pole, et talle see must siia tuua, järsku tüdineb ära ja mis siis saab, jääb siia kasutult vedelema.
Urve 1. juuni 2015 18:11
100 % loo autoriga nõus!
Kai 1. juuni 2015 15:16
nii et t omad aetakse soome, inglismaale, australiasse jne.miks mitte anda omadele tasuta elamised ja kutsuda oma rahvas koju tagasi. Louna aafrikas ei saa valge inimene tööd, nii rasissid on nemad seal. Aga euroopas ootavad meilt kuninglikku käitumist.
HU 1. juuni 2015 15:02
ca kuu aega tagasi oli härra Põlluaas Vabariigi kodanike saates üksi kolme propagandisti vastu. Kui Henn ütles välja, et me ei ole suutelised tuhandeid põgenikke vastu võtma, siis ülejäänud irvitasid, et me räägime siin mõnekümne pagulase vastuvõtust. Kuu hiljem tulid numbrid ja arveke kes oli tõele lähemal.
A 1. juuni 2015 15:31
Nii see seal oli, Põluaasa toodud arvude üle irvitati ja prooviti talle kambakat teha
ss 1. juuni 2015 14:55
Euroopas asi niimoodi käib, et lollid valged orjad maksavad mustadele isandatele.
A 1. juuni 2015 14:15
Hea on siin kommentaariumis olla samal meelel oma rahvaga nagu kunagi Balti Ketis ühiselt idaimmigratsiooni ja NSVL vastu ning iseseisvuse eest . EESTI EEST !

Jaan Jalgratas 1. juuni 2015 13:52
Kas Eestis tuleb korraldada referendum, kus on näiteks kaks võimalust:
1) JAH - nõustun Euroopa Liidu nõuetele ja maksan oma osa umbes 500 (1: 1 000 000) pagulase kuludest.
2) EI - ma tahan, et Eesti on vaba Euroopa Liidu nõuetest ja saan olla ise enda peremees. Nõustun, et maksan oma osa (1: 1 000 000) toetustest mida Eesti EL-it on 10a jooksul saanud.
ja siis vaatada, kuidas edasi. Kas olla ise enda peremees või mitte?
ära mögise 4. juuni 2015 11:02
Kui mõelda, et Eestist on lahkunud 5.7 protsenti inimestest, siis tööjõust oleme kaotanud umbes kümme protsenti. Ehk me oleme ära andnud kümnendiku oma tööjõust ja majanduspotentsiaalist ning vastu saame erinevate toetustega veidi üle nelja protsendi sisemajanduse kogutoodangust. Ja lisaks veel käendame ülelaenanud riikide lootusetuid laene. Tegelikult me ei saa mitte abi, vaid me abistame rikkamaid riike. Me oleme rikkamate riikidele doonoriteks. Aga reklaamid näitavad, et Euroopa Liit toetab. Tegelikult toetame ikka meie ja saame pool tagasi.
http://www.indrekneivelt.eu/
tavaline eesti mees 1. juuni 2015 13:27
Henn Põlluaas peaministriks. Viimase aja ainuke normaalne artikkel.Välja on toodud ka, et kui me ükskord nõustume kvootidega,siis me jäämegi pagulasi sisse tooma ja lõpuks jääme vähemusrahvuseks Eestis. Pagulaste voolul Euroopasse ei näi lõppu tulevat. Ei ole võimalik kõiki vastu võtta ja toita. Peab tegelema pagulusega kohapeal aga mitte tagajärgedega. Ei massimihratsioonile ja ei pagulaskvootidele.
See 1. juuni 2015 13:06
paljude valitsejate suuline vastasseis pagulaste sissetoomisele räägitakse ainult siinsetele kõrvadele.Brüsseli käskude- ja soovitustega ollakse kindlasti nõus ja me ei pääse neist nn pagulastest.EKRE ajab küll õiget asja aga ainult nende häälest jääb väheseks!!!
teadja. 1. juuni 2015 12:59
Üks küsimus "naelapihta"? Kui Meil on olemas Euroopa Liit, kas siis Aafrikal on ka oma liit?
Ja kas on nii, et kui immigrandid põgenevad sõja eest Euroopasse, et siis Aafrika maksab ELi, kui nad põgenikke vastu võtab. Sest Aafrika Liidu eitava vastuse korral, on Europa Liidul õigus sõjapõgenikke mitte vastu võtma!
E-E 1. juuni 2015 14:14
Aafrika Liit loodi 2001. aastal ja ühe esimese asjana kirjutati alla Euroopa Liiduga, sisuliselt küll Euroopa Ühendriikidega, (Jewropaga) leping, mis sätestas 50 miljoni aafriklase ümberpaigutamise Euroopasse. Et tulevasi liitumisreferendume oleks kergem võltsida see leping salastati, aga ta on kehtiv. Kui eelmise poisikestevalitsuse( M. Laar) ülesanne oli Eesti riigi iseseisvuse ja omariiklusvõime hävitamine siis praegune jõmpsikatevalitsus on pigimütsikestelt saanud korralduse eestlaste kui rahvuse hävitamiseks ja eeltöö selleks on olnud ju tõhus. 156 000 majanduslikult küüditatut, aga see moodus on kordades odavam, Tartu teadlaste hinnangul 31 000 sündimata last igal selle kliki valitsemisaastal jne. Lõplikuks hävitamiseks siis 10 tuhanded neegrid. Eesti mehel on viimane aeg aru saada kes on need pigimütse fooliummütsiga peitvad tegelased valitsuses. Siis kui nigrud meie naisi ja lapsi siin vägistavad on juba hilja.
Lugeja to .. 1. juuni 2015 11:55
Enamus rahvast ongi tavainimesed.Ja ka nö.ülemused on tavainimesed.Rahapaki saavad Brüsseli saadikud!Ei see vaid Itaalia maffia ole vaid siin on mängus suuremad jôud.Môtle peaga!
Chris 1. juuni 2015 10:56
Üks küsimus... miks küsiti viimasel rahvaloendusel elamispinna kohta nii täpseid andmeid (kui palju elu- ja mitteeluruume, millised mugavused jne.) Kas otsitakse kohti kuhu tulijaid paigutada?
Liiga hästi veel meeles, et sama on juba kord üle elatud... kui tekitati ühiskorterid ja pererahvas minema sõidutati... Ajalugu kordub?
Kessu 1. juuni 2015 09:59
Olen artiklis esitatud väidetega 100% nõus. Praegu on hetk, kus valitsus sisuliselt otsustab eestlaste säilimise või hääbumise. Toimub otsustamine, kas Eesti jääb rahvusriigina püsima või mitte. Ma loodan, et meie noorema põlvkonna poliitikud, kes pole seisnud Balti ketis või kes pole osa saanud taasiseisvumise aegadest, suudavad antud artikli sisu ka mõista ja ei hakka EKREt lihtsalt maha tegema.
tagamaad 1. juuni 2015 09:47
Aeg isamaad kaitsta kodumaiste reeturite ja nende välismaiste isandate ning nende relva ehk islami pealetungi vastu! Need pole pagulased vaid illegaalid! Ei mustadele illegaalidele! Ei eesti rahvuse hävitamisele! Ühe noore eestlase avaldus
30.05.2015
https://www.youtube.com/watch?v=yEiDplMeEHs

Jaanus Käkk 1. juuni 2015 09:39
Tegin viimaste uudiste järgi väikse arvestuse.
Viimase 3 päeva jooksul on Euroopasse "päästetud"-smungeldatud 5000 kuju.ca 1600 päevas.Jagada see 25 riigiga,saame60.Seni kui EK otsustab kvootide üle(26.juuni) saame juurde-26 korda 60=1500 nägu! Seega praegused jutud tuhandest on üks suur bluff! Kui seda Itaalia riikliku maffia tegevust ei lõpetata on Euroopa koos oma "väärtustega"teadagi kus.Viimane aeg liidust lahkuda.Tuleb otsida liitlasi(Läti,Leedu,Poola,Ungari jt.) Ei saa ju ometi nii olla nagu "peavoolumeedia"meile paista laseb,et ainult eesti rahvas suuremas osas selle jama vastu on!Pagan,miks ometi referendumit ei tehta!Meie eurusaadikukesed on nagu...Kõik haritud inimesed,aga nagu pimedusega löödud!foorumi saates nad eriti rõhutasid-meie oleme siin,meie teame! Kas ei jälgi uudiseid või on see Brüsseli leib nii magus!
Igal juhul suur pettumus nende suhtes.Ja ega sellel euru parlamendil ju suurt sõnaõigust olegi.
töötu 1. juuni 2015 09:15
Mitte keegi ei käse neegreid vastu võtta. See on isegi seadustes kirjas. Riik ise otsustab. Aga tehakse meeletut ajuloputust, et võtke. Eile Vikerraadios rääkis ka üks tädi kuidas adopteeris ühe moslemi lapse. Seda ÜHTE võõrast last oli väga keeruline kasvatada sest ta on niivõrd erinev. Ta pidi küll olema kristlane (väideti) aga südames on moslem edasi (minu arvamus). Nii kui täiskasvanu ikka sai hakkas ka kohe lapsi vorpima (tegema). Eestlane enne ikka õpib, teeb tööd ja siis lapsed kuna teisiti pole võimalik toime tulla. Eestlastelgi pole tööd. Sellepärast need eesti lapsedki ei sünni. Kui saad tööle siis sisuliselt vegeteerid selle madala raha eest mis sulle makstakse.
Tõnu 1. juuni 2015 09:00
Lugege ka seda:
http://uudised.err.ee/v/eesti/6739253a-a257-4891-b794-a69eb5f1d2fc
Euroopa Sotsiaaluuringu koordinaator Eestis, Tartu Ülikooli sotsioloogia ja sotsiaalpoliitika vanemteadur Mare Ainsaar ütles, et ka kahaneva rahvaarvuga Eesti arengu turgutamiseks on vaja juurde inimesi. "Hiljuti siseministeeriumi poolt ellu kutsutud kohanemisprogrammi järgi nähakse ette, et järgneva viie aasta jooksul jõuab Eestisse kokku ligi 49 000 uut immigranti," rääkis ta.
eestlane 1. juuni 2015 09:23
Pangu lapsetoetused kõrgeks ja sünnib kohe ka eesti lapsi juurde. Miinimumpalga eest ei ole võimalik lapsi kasvatada normaalseteks inimesteks. Pole ju võimalik lapsi kasvatada kui sa pead müüjana tööl olema 13 tundi järjest. 13 tundi pead tööl olema järjest selleks, et tööandjal oleks mugav. Kuidagi seadused on ka valed ning inimene ei julgegi sünnitada lapsi. Vanasti oli ikka nii, et kas käid koolis või tööl hommikuses või õhtuses vahetuses mitte nagu pudru ja kapsad on praegu.
rajaleidja 1. juuni 2015 10:51
Aga lastetoetuse tõusud vajavad ka katet..
eestlane 1. juuni 2015 11:19
Tööandja võiks maksta näiteks iga kuu mingi summa riigile. Töötuskindlustuse raha jäi meeletult palju üle. Kas oli vaja seda süsteemi ja neid % muuta. See ärakaotatud protsent sobiks vägagi hästi lastetoetusteks. Lastetoetus saab olla ka juba see, et koolilõuna tasuta, lasteaed tasuta, jne. Ideid oleks palju.
rajaleidja 1. juuni 2015 14:53
Koolilõunad on juba põhikooli osas tasuta, lasteaia tasud sõltuvad kohalikest omavalitustest. Töötukindlustuse % alles vähendati...
eesti ema 3. juuni 2015 10:15
Pagulaste majutamiseks ja elatamiseks mõeldud raha tuleb tõesti maksta eesti peredele, kus kasvavad eesti lapsed. Pole vaja hakata meie laste arvelt nuumama neegreid, kes vegeteerivad ega soovi ei siin ega kusagil mujal tööga panustada ühiskonda kes neid toidab.
mh 1. juuni 2015 08:44
Eesti naised hoitke alt….nyyd tuleb sisse ka tumedamat verd…. peale Eesti ja Vene meeste;)
eesti mees 3. juuni 2015 10:17
Mitte hoidke alt vaid rõõmustage, sest meie naised tahavad ju musta!
rahu 1. juuni 2015 06:46
tegelikult tehakse vaget pagulastel ja pogenikel. Pagulaste isik tuvastatakše ja tehakse kindlaks, kas tal eluohtlik kodumaal ja sellele vastavalt kas saab jaada voi saadetakse kodumaale tagasi.
Pogenikud on need praegused, dokumente neil ei ole, midagi nad ei raakivat, neid ei saa kuidagi mooda teisi riike laiali jagada ja sellest on ka meil raagitud ja kirjutatud.
rein 1. juuni 2015 09:12
Pole nad mingid põgenikud.Õige põgenik ei saa oma vaesuse pärast kusagile minna.See seal on inimkaubandus,mis hõlmab kõiki riike.Rahad liiguvad seal ülisuured ja sellele on raske piiri panna.
Immigrantide 1. juuni 2015 04:48
vastuvõtmine tähendab valitsuse laialiminemist ja Eesti riigi matuseid.
to kodanik 1. juuni 2015 03:19
Sul on tõesti madal laup ja pikad käed. Kus kohast küll sinusugused tulevad.
1. juuni 2015 03:06
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
1. juuni 2015 03:48
ta ei kavatse mingit tööriista käes hoida saad aru sellest laup?????
süüria ja eritrea 2. juuni 2015 00:00
Eritreas on umbes pooled elanikud kirjaoskamatud, Süürias kolmandik. Kirjaoskajad kirjutavad araabia keeles. Nii et mingit vahet meie seisukohalt pole, kas see inimene oskab kirjutada või mitte. Ladina tähtedega mitte ja eesti keeles ammugi mitte. Enamus on islamiusulised, kus naised teatavasti tööl ei käi ja vorbivad jäjest lapsi teha.

43 miljoni leppalehe eest ei vastuta mitte keegi 1. juuni 2015 02:19
Kui palju peab neid välja vedama, kui palju jääb aafrika, kes sinna jäävad, mille pärast, millega nad hakkavad tegelema, kes nad siin ära toidab , kes päästab meie mullad, mis siis kui teil humaansus saab otsa juhtub jne
T.Mets 1. juuni 2015 01:25
Selle ohjeldamatu migrantide tulva vallandas USA ja tema liitlaste, sealhulgas ka eestlaste sisse-
tung Iraaki. täieliku kaose tekitamine Süürias.Jänkide prantslaste ja inglaste ühisettevõttel
purustati Liibüa. Eks nüüd siis naudime selle vilju.Eks USA kogu selle loo algatajana võtku nüüd
ka osa selle musta-pruuni inimvoo paigutamisest omal pinnal. Tundub, nagu see oleks kõik USA
vandenõu Euroopa vastu
1. juuni 2015 01:11
Eks Ebolat.Hiv-i kindlasti.Paar aastat tagasi Soome lehes uudis,kus nö.pealinna piirkonnas must hiv-i kandev mees vägistas päise päeva ajal koolitüdruku kortermaja trepikojas.
vana toriseja 1. juuni 2015 00:56
Pole näinud loetelu nendest tõbedest mida need kutsumata külalised võivad kaasa tuua.
Varuge kaitsemaske ja eririietust.
uued haigused 1. juuni 2015 00:49
Pole näinud arutelu selle üle milliseid haiguseid need "külalised" meile toovad.
Neil kes Vahemere ääres nendega tegelevad on kõigil maskid ees jms Kas kogu Eesti rahvas peab hakkama käima maskides ja kaitseriietuses?
Lugeja 1. juuni 2015 00:07
Ja juhul kui mingeid vandenöuteooriaid ka mitte uskuda(siiski usun) siis on kogu see asi ikkagi algusest löpuni kuidagi jabur."Önnestus päästa" nii ja nii mitu tuhat migranti,kes soovisid "Euroopasse pääseda".. ehk siis Itaalia käib oma laevadega neil ise järel.Neid toomas.Ei jöua migrant varba otsagagi vett puudutada..Laevatäite kaupa sihipärane transport Aafrikast Itaaliasse..ja siis vingub,et oi kui palju neid on,et aidake..
Ja kui osavalt kogu see mäng Euroopa rahvastele ette serveeritakse..
Lugejale lisaks 1. juuni 2015 09:27
Ette serveeritakse tavainimestele.Ülemused panevad suured rahapakid taskusse.Itaalia uus maffia vorm,millesse on segatud ka Brüsseli ametnikud.
eestlane 3. juuni 2015 10:21
Brüsseli ametnikud on kinni makstud. Meie, eestlased, peaksime oma saadikud sealt ära kutsuma ja meie selja taga ei saa ega tohi Euroopa Liit vastu võtta otsuseid, mis puudutavad Eestit. See ei ole lubatud!Kui seda nõuet ei täideta, siis astume välja Euroopa Liidust. Pagulaste pidamise asemel hakkame maksma tagasi ELiidult saadud toetusi .
Autor on 1. juuni 2015 00:06
... lyhidalt ja selgelt end vàljendanud. Küll aga pole selge,miks rahvusvaheline kohus pole algatanud kriminaalasja ilmse inimkaubitsejate maffia ja Itaalia vòimude tiheda koostöò yle.Saksa kantsler Merkel ùtles juba aasta tagasi,et multi-kultiga on kaput. Kus on moslemid,seal muutub teiste elu pòrguks,sest neil on elust oma arusaam.Aga oma allkirja saate illegaalide vastu saate anda ka Petitsioon. ee lehel ! 😨
Raigo Sõlg 1. juuni 2015 09:11
Soovitan Teil õppida petitsioone kirjutama. Kui panete ühte petitsiooni kokku mitu teemat, siis võtate paljudelt võimaluse see allkirjastada (osalt olen nõus, aga osalt mitte). Miks mitte kasvõi piirduda selge hüüdlausega: "Ei immigratsioonile!"? Selle asemel hakkate te tegema mingeid alternatiivseid ettepanekuid (keeleõpe kodakondsuseta isikutele jne) ja jõuate lõpuks selleni, et tulevikus võiks teatud juhtudel ikka immigratsiooni lubada. No ei saa ma sellist asja allkirjastada, ei saa, sest kavandatud kujul immigratsiooni lubamiseks ei ole võimalik ühegi eeltingimuse täitmine - nii erinevaid kultuure ja liike lihtsalt ei saa kunagi omavahel segada, sest teatud ained lihtsalt ei segune!!
eesti rahvas 3. juuni 2015 23:09
miks on petitsioonil ainult 2465 allkirja??????isegi sellel petitsioonil mis nõudis poiste karistamist,kes tüdrukut "õpetasid" oli rohkem allkirju

teadja. 31. mai 2015 23:43
Tõnu Mernitsa on öelnud, et 1300 sisserändajat aastas on Eesti jaoks vähe.
rp 31. mai 2015 23:26
Aga juba proua Kersna räägib, et kõikidele meie lastele pole toetust vajagi. Ettevalmistused käivad, immigrantidele on kõikidele vaja.
HM 31. mai 2015 23:22
HÜSTEERIA .KUINII SIIS EESTIS EI SAAGI IMMIGRATSIOONI RAKENDADA KUNAIMMIGRANDID JOOKSEVAD SIIT SOOME JANAD EI JÄÄ SIIA PIDAMA JA TEISEKSMEIL SIIN JUBA 33 PROSSU RAHVASTIKSUT ON IMMIGRANDED JA NEED VEEL EI SAAGI 1000 EUROT KUUS.
HUVITAV KES SIIS LÕPUKS SUUDAB SEDA IMMIGRATSIOONI KOORMUST ÜLEVAL PIDADA?
nad ei saa joosta, sest 1. juuni 2015 07:08
EL on pannud nõude, et need praegu ümberasustatavad ei tohi riiki VIIE aasta jooksul vahetada
JUSS 31. mai 2015 23:14
Paari päeva eest keegi meie naispoliitik deklareeris, et kõigil Maakera inimestel on õigus heale elule. Maailmas on üle 7 miljardi inimese. neist 4-5 miljardit neist elavad puuduses ja antisanitarsetes tingimustes, 1 miljad on lausa näljas. 2 miljardil puudub tervislik ja puhas joogivesi. Miljardid elavad meie mõistes ebademokraatlikes riikides, osa lausa diktatuuride all.
Euroliidus on umbes 400 miljonit. Kas suudaksid siis need 400 miljonit eurooplast nii ligi 4 miljardit põgenikku Euroopasse vastu võtta, neid aastate viisi toita ja poputada? 10 põgenikku iga eurooplase kohta? Ja teha seda euroopaliku elustandardi kohaselt? Absurd ruudus! Mooramaa meestel ja muudel murjanitel tuleb lõpuks endil õppida korralikult tööd tegema. 5 korda päevas mošees palvetamisest ja vesipiibu popsutamisest jõukus majja ei tule. Ja hulgikupa lapsi juurde tehes tuleb silmas pidada, et kui soovitakse tosinat last, tuleb need ka kuidagi ise ära toita. Ei tasu puhta kullana võtta habemiku imaami või mulla kinnitust, et kui Allah annab elu, küll ta annab siis ka toidu. Et piisab vaid agarast palvetamisest ja mošeele annetamisestki.
eestlane 3. juuni 2015 10:25
Kõigil on õigus heale elule, see on tõsi ja mitte keegi ei keela inimesel selle nimel pingutada, et oma elu oma kodus muuta heaks. Hea elu nimel tuleb teha tööd ja näha vaeva, see ei pea tulema kellegi teise töö ja higiga. Neegri head elu ei pea tagama valge inimese töö, tehku ise tööd, ärgu lebotagu ja mängigu nutitelefoniga.
31. mai 2015 23:10
milleks meile see munadeta valitsus? Kõik on vagus!?
palat nr.9 31. mai 2015 23:07
ensv ajal tuli pagulasi peipsi tagant,nemad said korteri, minu pere ei saanud,elasime 2toalises hrushovkas 9 inimest,nüüd on raske töö tulemusena oma maja ja kui nüüd peaks kasvõi 1 kaltsupea mu koduväravat puutuma , löön labidaga maha
tuutu 1. juuni 2015 10:49
Ainult kui neid kaltsupäid tervet kampa ei tule ja nad enne sind ei jõua mättasse lüüa. Kahjuks sellise apokalüpsise poole me liigume.
31. mai 2015 23:06
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
vastaja 31. mai 2015 23:37
Henn Põlluaas ja kogu EKRE teeb hetkel väga palju selle Eestimaad ja eestlust hävitava meeletuse vastu võitlemisel, ära muretse.
EKRE on loonud oma uudisteportaali, mine ja uuri:
http://uueduudised.ee/
Vaata, millega EKRE jooksvalt tegeleb:
https://et-ee.facebook.com/rahvuspartei
Riigikogu infotunnis pagulaste teemal küsimusi esitama oli ka EKRE kõige aktiivsem jne.
to teadja 31. mai 2015 23:41
Anna siis nõu , kui oled targem. Võimatu ongi midagi teha, kui valitsus peab käsku täitma.
1. juuni 2015 01:09
aga milleks meile selline valitsus?
Eino 1. juuni 2015 01:29
Väga õige, kui ikka valitsus on võimetu, siis astugu tagasi või kõige kupatusega sellest liidust välja. Valikuid rohkem ei ole.
siin sa eksid 1. juuni 2015 07:13
vastavalt Lissaboni leppele Eesti EI PEA ebaseaduslikke immigrante vastu võtma, ainult siis, kui meie orjalik valitsus oma JAH sõna ütleb
No kuulge... 31. mai 2015 23:06
Kas poleks odavam toppida see seltskond laevadesse ja tasuta kodumaale tagasi sõidutada?

surnumatja 31. mai 2015 23:04
Rõivas hirmutas valimisdebattides venelastega,aga tulevad hoopis neegrid,,,,no vahet pole,sissetungijatele tuleb tuld anda,nagu räägivad meie riigijuhid. Olen valitsusega ühel meelel,et kaitseme Eestimaad oma vere hinnaga.Kuskohast automaate saab,,olen vabatahtlik tule-andja.
huvitav ajastatus 31. mai 2015 23:01
Immigratsiooni kvootidest hakati rrääkima siis ,kui valimised läbi ja nato väeüksus riiki sisse toodud!Kuidagi tuttavlikult meenub 1940 aasta,baaside leping ja ja rahva reetmine riigijuhtide poolt1
Viktoria . 31. mai 2015 22:58
Rootsi saab 20 miljardit tulu aastas töötavate immigrantide pealt .
lugeja 31. mai 2015 23:14
Rootsis on 6 piirkonda, kuhu pimeduses politseil asja pole.
Onu Ruudi 1. juuni 2015 00:23
Vaata vene kroonus (Siberis) oli meie lähedal tööbatt, mis koosnes põhiosas NLiidu islamistlikest riikidest kokku kogutud poolearulistest, keda muide kutsutakse tšurkadeks. Ka meil (tehnilist oskust nõudvas väeosas) oli mõningaid islamiusulisi poisse, aga need olid enam-vähem normaalsed. Juba sinna saabudes hoiatasid ohvitserid, et kui tööbatist mööda peate käima, võtke mõni raudlatt kaasa ja virutage julmalt, kui need tahavad teilt riideid (enamasti võeti ära mütse ja paraadvorme) või raha ära võtta või teid vägistada. Ja tõesti, seltskond oli kohutav! Juba see hais, mis sealt tõusis, oli hullem, kui see mis tõuseb suurest kitsekarjast. Ja tööd tegi see kari ainult siis, kui ohvitserid pidevalt röökisid. Olen käinud ka mõnel islamimaal (mitte ainult turismipiirkondades). Loomulikult on ka seal sellist seltskonda, aga see on hajutatud ja kuidagi alla surutud ning väga vaikne. Aga oh üllatust! Mõni aasta tagasi, kui käisin Helsinki raudteejaamas, nägin jällegi samasugust seltskonda, kui omal ajal vene kroonu tööbatis. Täpselt sama hais, sama tüüpi näod, sama ülbe maneer...Ja selliseid siis tahetaksegi meilegi tuua!
vasalemmakas 1. juuni 2015 12:57
Selline tööbatt oli ka meiekandis Harjumaal. Kooliplikadena õppisime kiirelt ära, millise häälega sõidavad "dežurnõi" masinad, et nende eest jooksuga põõsastesse peitu pugeda. Selliste masinatega sõitsid moslemistest turkmeenid ja azerbaitžaanid mitmekesi, pidasid auto kinni ja hakkasid plikasid ahistama, ka autosse tirima. Ja külavahel liikusid nad samuti mitmekesi, lärmakad, ülbed ja nahhaalsed. Isa tuli alati hundikoeraga rongijaama vastu, kui õhtul teatrist emaga tulime....koeri nad kartsid. Olen ise jooksnud nende eest läbi paksu lume metsa ja läbi metsa pimedas koju sumanud. Ka metsa nad kartsid....Palju asju räägiti külavahel sosinal, mis naaberkooli tüdrukutega juhtus....
Absoluutselt vale 1. juuni 2015 18:45
Rootsis on aasta 2014 lõpu seisuga 156 getot vs 6 getot 1993 a. Point pole selles, et politseil pole sinna asja, vaid point on selles, et sealsed muslimid käivad Rootsi valitsusele pinda, et neis piirkondades ei kehtiks ROOTSI SEADUSED vaid šiaadi seadused. Rootsi meedia muidugi vaikib, sest kes julgeb avalikult rääkida nn islami või immigratiooniprobleemist, on kohe meiekeeli ebatolerantne väheharitud putinlane ning outsider...St seda, et Rootsis pole mitte mingit integratsiooni kunagi olnud, seda alates 1973 aastast, mil algasid massilised sisseränded (SIIS SAMS SUURUSJÄRGUS KUI HETKEL PLANEERITAKSE MEILE; EESTLASTELE PEALE SOKUTADA:
1. juuni 2015 03:57
aga viktoria, kust pärinevad sinu andmed?
Kaos 1. juuni 2015 07:05
aga kui suur on immigrantide poolt tekitatud kahju?
Absoluutselt vale 1. juuni 2015 18:36
Rootsi riik maksab aastas peale 250 miljardit SEK-i. 95% getodes elavatest muslimitest ei käi tööl, vaid elavad abirahast. Töövõimelistest immigrantidest tervikuna töötab vaid 57%.
teadja. 31. mai 2015 22:45
Küsimus? Kas on võimalik, või reaalne out, et kui inimene maksab töötukindlustust 0,8% ja pensionifondi 3% bruto palgast, et siis töötukindlustusest 0,2% kui ka pensionisambast 0,6% (olenematta pensionisamba suurusest) läheb iga kuu pagulase toetuseks? Lisaks on Riigil õigus omapoolt mitte lisada igale töölistele protsente pensionifondi, vaid see lähebki pagulaste toetuseks.
Eestlane 31. mai 2015 22:44
Ilma võitluseta me ei tohi lasta oma rahvast hävitada.
Raigo Sõlg 1. juuni 2015 14:03
Eks SEE sõnum tulegi jõuliselt sinna "ülespoole" edastada, et me ei kavatse enam piirduda allkirjade kogumisega ja miitingutega (nende tegevuste mõttetust on juba korduvalt lolli järjekindlusega proovitud), vaid sedakorda läheb asi ikka väga isiklikuks ja tõsiseks!!! Ei tohi lasta end hirmutada ähvardustel ega muul. Oma riigi ja rahvuse kaitsele üleskutsumist ei saa isegi viha õhutamiseks pidada, sest nii oleks ka Kaitseväe tegevus sissetungi korral vihakuritegu (absurd, kas pole?). Vihaõhutajad on need, kes soovivad Eestisse probleeme juurde tuua ning sellistena tuleb neid ka käsitada. Lisaks on Kodanikele toeks riigireetmise paragrahvid ja muidugi EV Põhiseaduse § 54!: "Kui muid vahendeid ei leidu, on igal Eesti kodanikul õigus osutada põhiseadusliku korra vägivaldsele muutmisele omaalgatuslikku vastupanu." Täna soovitakse meie riiki ja rahvust vägivaldselt (so ebaloomulikul teel, survega ja vastu kodanike tahtmist) hävitada!
Kõik Lauluväljakule 1. juuni 2015 14:17
Kui saime N-liidust lahti, saame ka pagulastest.
me 31. mai 2015 22:44
ei suuda tegeleda põhjustega,siis saame ka tagajärgede likvideerimises üle jõu käiva ülesande!
viljandlane 31. mai 2015 22:43
EKRE-lt ei ole(erinevalt teistest erakondadest)tulnud ühtki meie rahvust ja riiki ohustavat seisukohta ja seepärast olen sama meelt väga paljudega-järgmistel valimistel õitsevad EKRE ja Vabaerakond!Nemad ei ole sigatsemistele meie rahva vastu poolehoidu avaldanud!
eestlane 3. juuni 2015 10:32
Järgmised valimised on kaugel ja tolleks ajaks on eestimaa neegreid täis! Tegutseda tuleb nüüd jakindlalt. Ei põgenikele, ei- nendele Euroopa Liidu plaanidele! Eesti peab jääma kestma ja eestlased peavad säilima rahvusena- meil ei saa olla teist teed! Noored eesti mehed, võtame midagi ette, meie vanemaealised, ühineme teiega, koos me saame jagu kõikidest plaanidest, mis tahavad meid hävitada.
Kalle 31. mai 2015 22:23
Väga õiged ja väga argumenteeritud seisukohad härra Põlluaasalt. Kui temasuguseid riigikogus poleks, ei oleks Eestil enam lootustki.
hmm 31. mai 2015 22:46
Rõivas koos tänase valitsusega peab tagasi astuma.
Onu Ruudi 1. juuni 2015 00:19
Vaata siia siis ongi see koer maetud, et EKRE-t nii hirmsasti rünnati, natsideks tembeldati ja elu eest võimult eemale tõrjuti. Ju siis teati ammugi, et suur põgenikesmugeldamine läheb kohe-kohe lahti. Ja ega Ansipki ilmaasjata Brüsselisse lidunud ning edeva ja eluvõõra poisikese enda asemele sokutanud. Küllap veel nii mõnigi vana reformikommar itsitab praegu pihku ja mõtleb, et näe õnneks läks minust möödas see jama.

lugeja 31. mai 2015 22:16
Vene uudised näitasid täna ajakirjanike dok.filmi, kust tulevad põgenikud Euroopasse. See on Aleksandria linn Egiptuses. Sinna kogunetakse teistest riikidest. Põgenike hulgas on palju egiptlasi. Viiakse väikeste kaluripaatidega merele. Seal pannakse suurematele vedajate laevadele. Ülevedajad teenivad kuni 3 milj. $ kuus. Iga vaevu laevandust tundja tahab saada tasuta kaptenikohta. Sealt ka uppumised. Rikastunud enam ise ei vea. Nemad ehitavad linna uhkeid elumaju. Sama süsteem nagu
Somaalia piraatidel. Sadamasse vedamiseks töötab spetsiaalne valgete mikrobusside liin.
Lugeja 2. juuni 2015 14:00
Lisan veel selle, mis filmis oli: Reis Aafrikast Euroopasse kestab keskmiselt 18 päeva. See on sõit väga rasketes tingimustes. Kes viriseb vee puudude tõttu, saab kaigastega peksa. Samuti kohutav kitsikus. Sealt siis laibad saabunud alustel. Laevale mineja maksab pool summast. Jõudes Euroopasse, helistab sugulastele. Need maksavad teise poole. Summa saamiseks müüb lahkuja sageli kogu vara. Ületoomistasu inimese kohta on 10000 kuni 13000 $ . Aleksandria linnas on veel vaid mõni üksik kalur, kes kalapüügiga tegele. Kõigil teistel on uus inimestevedamise tulusam teenistus. Kalurid lähevad merele väga väikese arvu inimestega - nagu oleks kalur perega merel või viiks väikest gruppi lõbusõidule. Siis Egiptuse rannavalve ei tulista. Ja riiklikult seda ei lubata, seetõttu suuremad laevad ootavad avamerel.
lugeja 31. mai 2015 22:16
Vene uudised näitasid täna ajakirjanike dok.filmi, kust tulevad põgenikud Euroopasse. See on Aleksandria linn Egiptuses. Sinna kogunetakse teistest riikidest. Põgenike hulgas on palju egiptlasi. Viiakse väikeste kaluripaatidega merele. Seal pannakse suurematele vedajate laevadele. Ülevedajad teenivad kuni 3 milj. $ kuus. Iga vaevu laevandust tundja tahab saada tasuta kaptenikohta. Sealt ka uppumised. Rikastunud enam ise ei vea. Nemad ehitavad linna uhkeid elumaju. Sama süsteem nagu
Somaalia piraatidel. Sadamasse vedamiseks töötab spetsiaalne valgete mikrobusside liin.
Onu Ruudi 31. mai 2015 21:58
Siiani kehtib veel hr. Einselni käskkiri nr.1. Ja see kohustab vastupanu osutama mistahes vaenlasele, kes riigipiiri ületab. Seega ma loodan, et ikka leidub mehi, kes seda täitma hakkavad. Kõiki, kes aga seda käskkirja ei täida ja teevad koostööd okupantidega, tuleb käsitleda kui riigireetureid!
http://rahvuslane.blogspot.com/2014/03/kehtiv-kaskkiri.html
Jass 31. mai 2015 21:41
Õhetavate tuharatega "pulmarongist" rammestunud memmemusi ju teab, et neegril on pikk ja jäme.
Soome eestlase arvamus : 31. mai 2015 21:37
Kõik see mida artikli autor täpselt kirjeldab toimus siin Soomes viimase 15 aasta jooksul alates sellest kui Matti Vanhaneni Valitsus ilma mistahes avaliku aruteluta riigipiirid avas.Tulemus on täielik majanduslik ja ühiskondlik kriis mille olemasolu ei suuda enam varjata ei uued tohutud välislaenud ega demagoogiline poliitiline muinasjutt sotsialistliku hooldusühiskonna taastamise võimalikkusest.
külamees 31. mai 2015 21:35
Tulgu, tulgu. Mul juba ammu soontes jahikirg mõllab. Kaua ma ikka tiirus seda märklauda lasen.
eesti mees 3. juuni 2015 10:38
Ei saa me sedasi nende vastu! Tuleb ikka vastu hakata nende siia saatjatele kui nad juba kohal on, siis on hilja. Sõjavägi pannakse neid meie eest kaitsma ja siis saame kodusõja eestimaale ja seda tahavadki NATO ning USA. Siis on põhjust meid täielikult ära hävitada- see väike ja kiuslik eestlaste riik tuleb maa pealt ära pühkida.
Marks 31. mai 2015 21:33
Kui ajaloost ei õpita siis on mõistuses asi kinni. Ja kui euroopa liidu eesistujad hakkavad käituma Stalini kommbel, ümberasustama, siis varsti hakatakse põlisrahvast eest ära viima, nagu tehti Grimmis tatarlastega , kes asustati ümber. Siit üleskutse, kui keegi tunneb et neid murjameid on siia vaja, võtku enda elamispinnale. Toitku katku , elagu ühe katuseall , me ei ole selle vastu, teisi ärgu sundigu neid ülal pidama.
31. mai 2015 23:04
tuleb vist Islandile kolida, seal vast nii külm, et pagulased sinna ei kipu
31. mai 2015 23:36
see ei aita,katk jõuab ka sinna,musta surma eest ei olnud isegi island keskajal kaitstud.
3. juuni 2015 18:48
Islandlased on ka väike rahvas ja nemad on otsustanud et ei võta vastu mingi immigrante olgu need siis Euroopast, Aafrikast või mujalt.
kolerast 31. mai 2015 21:32
Järelikult tuleb ka Eestis kehtestada Zakat ehk spetsiifiline moslemimaks:
http://en.wikipedia.org/wiki/Zakat
Las maksavad. lol

31. mai 2015 21:32
"Pagulaste vastu" Facebookis.Laikige!
31. mai 2015 23:37
A.H. 31. mai 2015 21:32
Mõni ime, saastast parasiite vaja ju toita. Või teine alternatiiv gaasiarved kinni plekkida. ;)
noo 31. mai 2015 21:17
Paraku ei adu paljud, et nii nagu kirjas on ka läheb, kui piire kinni ei panda. Kahjuks on sinisilmseid tobukesi kes immigrantides ohtu ei näe veel päris palju. Varsti on immigrandid tänaval ja nõuavad küll rohkem raha ja paremaid elutingimusi. Ja meie valitsusel ei jäägi muud üle kui oma piiritus humaansuses makse tõsta.
31. mai 2015 23:02
on ju anektoot;
turist läheb Rootsi reisile ja soovib näha rootslast. Kõnnib siis lõuna paiku mööda tänavat ja küsib esimeselt vastutulijalt kas ta on rootslane? See vastab, et ei . Mine edasi sealt leiad rootslase. Läheb siis turist edasi ja küsib teiselt vastutulijalt kas tema on rootslane? Ka tema vastab ei, aga soovitab edasi minna, siis leiab turist rootslase. Nii juhtub ka kolmanda vastutulijaga. Neljas vastutulija ütleb, et rootslast turist ei leia kuna nemad on sellel ajal tööl.
felix 31. mai 2015 21:15
Jumala õige jutt. Suur osa põgenike vastuvõtmise toetajatest ilmselt ei tea, et vastuvõetud põgenikke ja nende peresid tuleb maksumaksja kulul aastaid ülal pidada.
rr 31. mai 2015 20:58
Nii rumal jutt nii targalt inimeselt.
dr. valuson 31. mai 2015 21:37
Marss palatisse tagasi või muidu......
m 44 31. mai 2015 20:58
Petitsioon on hetkel ebapraktiline- ainult 1603 häält ,FB kogukonnas "Pagulste vastu" üle kuue tuhande "hääle".
SEGARAHVAS 31. mai 2015 20:54
Eestlane kui rahvus on nii ära lörtsitud igasuguste muude rahvuste poolt. Vaadake omagi peres ringi -Kas vanaemad pole slaavi päritolu? Kas tütardel pole eu-st toodud norrakas või ungari mees??.No mis eestluse kandmisest siin juttu veel on? Aafriklastele hüppavad neiud, kel selge päritolu puudub , jooksu pealt sülle....Lõdvad kummid siin ja seal -mansendus tuleb peale, sest oma rahvast ei hinnata
Gadaffi 31. mai 2015 20:49
Kes natukegi ajaloost midagi teab, siis rahulikul teel ei tagane ükski ründaja. Ei aita siin petitsioon ega rahulik meeleavaldus. Kui eesti rahvas vastu ei hakka, siis oleme varsti neegrite ja teiste murjanite orjad. Seekord on oht,et ajalugu pöördub vastupidises suunas. Kas me seda tõesti lubame?!
AINUS võimalus 1. juuni 2015 07:26
kvootide alusel jagatavate ebaseaduslike immigrantide vastu on - aktiivne massiline vastuhakk.

Kirde-Eestlane 31. mai 2015 20:46
Vähe see, et me peame ülal pidama parasiitlikku võimuparteid ja "armastama" omasooiharaid - nüüd hakkame üla pidama veel ka islamiusulisi ning mustanahalisi "pagulasi":(! Kindel ei sellele lollusele!
saatusekäsi 31. mai 2015 20:43
Miks eesti rahva eest ei hoolitseda nagu mustate eest?eestlane peab elueest rabama,et elus püsida ja pered toitma!Selline riigikogu peaks 100% tagasi astuma kui ei taha riigis mässu.Ajuinvaliidid riigikogus mitte normaalsed!
Eestlane 31. mai 2015 20:42
Parasiite saab hävitada ja poed on parasiiditõrjet täis.tuleks teha korraga,sigivad kiirelt.
Palu oslege ka 31. mai 2015 20:39
Ahjaa, kui PRAEGU ei viitsi siis varsti pole vajagi ja ÄRGE SIIS VINGUGE kui peale päikseloojangut ei julge koduküla-linna vahel liikuda, auto põles järjekordselt, loovutasid rahakoti ja süütuse mingitele humanitaaridele, jne, jne.
Palun osalege ka 31. mai 2015 20:32
Alustame siit-PETITSIOON.ee.
Igaüks kellel mõistus peas ja Eesti armas- palun osalege, siis on meil midagigi millega minna vastu sellele pruunile liivatormile.
Gadaffi 31. mai 2015 20:29
Relvile, Eesti kodanikud! Kui te vastu ei hakka, siis olete hävitatud võõraste rahvaste poolt.
yll 31. mai 2015 20:27
illegaalsete aafrikanahksete riiki smugeldamine nn pagulase sildi all on ju alati sotsiaalutoopia olnud.
aga meie pole ju sotse valinud.
Valik 31. mai 2015 20:19
Immigrandid steriliseerida või hakkavad sealiha sööma.

kodanik 31. mai 2015 20:16
kardan ainult ühte,et alguses saadetakse mingi kvoodi alusel,kuid võidakse kehtestada ka sunniviisiline vastuvõtu kohustus,kusjuures selle mittetäitmise korral määratakse juba trahve,nagu siin olid piima,suhkru ja igasugused muud trahvid,nende rändurite elu ei tohi siin meie raha eest liiga magusaks muuta,ei kujuta küll ette,mida need tirtsuparved siin tegema hakkavad,Itaalia ja Kreeka pangu oma piirid kinni,mitte ärgu vingugu ,kõik sissetungijad tuleb tagasi saata,nagu tegi Indoneesia.
31. mai 2015 22:41
teine varjant on astuda liidust välja, siis saame ise teha seda mida vaja
Kõik 1. juuni 2015 14:22
Itaalia tuleb kohtusse kaevata, 1. juuni 2015 07:29
et oma tegevuse/tegevusetusega EL lõunapiiride kaitsmisel on kogu EL turvakaosesse paisanud.
teaday 31. mai 2015 20:11
Võimukartellil oli see prüsseli fantaasialend enne valimisi teada- ei sõnagi...
lõpuks ometi 31. mai 2015 20:03
Keegi oskab ka numbrite ja loogilise mõtlemisega selgeks teha miks illegaalsete immigrantide kontrollimatu sissevool ei ole ei ratsionaalne ega võimalik.
Olude 31. mai 2015 19:59
halvenedes tuleb võtta ette rehvivahetus..... nii lambad need inimesed siin riigis ka ei ole!
31. mai 2015 19:56
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
qqq 31. mai 2015 20:05
mina samamoodi valin EKRE ja ei mingit maksumaksja rahadega laristamist! Rõivas on eesti valistsuse nii sitta seisu viinud, et sellist pole kunagi ennem olnudki.Saan aru küll ,et noor mees ja veri pulbitseb aga riigi asju aetakse tiba teistmoodi ja ei kiirustata iga idiootse mõttevälgatusega seda kohe seadustada.
31. mai 2015 22:20
Ma olen rääkind töökaaslastega, paljud kes pole seni poliitikast midagi arvanud on jõudnud järelduseni: Järgmine kord valime EKREt!
Kuule 1. juuni 2015 14:26
valimised alles nelja aasta pärast. Enne tuleb katastroof!
eesti mees 3. juuni 2015 10:42
Valimised on kaugel, siis on juba lootusetult hilja!
31. mai 2015 22:39
hiljaks jäid, enne oleks pidanud sellele mõtlema
Kil 31. mai 2015 19:52
Meil siin Eestis tähendavad kõik asjad maksutõusu :D
nojahh 31. mai 2015 19:42
mõtlesin, et kellegi hüvede vähendamist ja koondamisi?
Kaarel 31. mai 2015 19:40
Siin Eestimaal ei ole vaja sissetuua mustnahkseid, kas tõesti meie eestimaalased ei suuda blokeerida EU kaelamäärimist?

ongi villand 31. mai 2015 19:39
Kuna murdepunkt on ligidal, siis selline avantüür viiks selle äpardund riigikese majanduslikku kokkuvarisemisse.
Olekski hea, ebaõnnestunud asjadega ongi nii- mis essusti, see uuesti.
Ruts 31. mai 2015 22:37
sealt pole enam muud väljapääsu kui maailmasõda, aga kas see on väljapääs?
kolerast 1. juuni 2015 05:46
Noh ka maailmasõda on väljapääs. Iseasi milline.
Konkurent 31. mai 2015 19:37
Pigem ikka seda et Eesti suur edumelne majandamine kukub samasse voolu muu Euroopaga.