Kommentaar

Nasta Pino | Mure, millest ei räägita (16)

LISA KOMMENTAAR

shahh 31. mai 2015 18:31
rahustite ja antidepressantide kohta soovitan seda lehte lugeda, kus on täpsemat infot, mis on nende ravimite puhul ohud: https://ravimid.wordpress.com/
31. mai 2015 14:02
Kavatsen just terve kotitäie kasutuid ja osalt kasutamata ravimeid jäätmejaama viia. Sai rumala pega kõik välja ostetud, mida arstid välja kirjutasid. Ilmselt ei oleks seda juhtunud, kui ei oleks põhjalikult ravimite kaaskirja süvenenud. No näiteks tuli ära visata antibiootilised tilgad väliskõrva põletiku raviks, mida ei tohi kasutada kui kuulmekile katki. Noh see viimane jupp jäi arsti poolt tähelepanuta.
Inimene. 31. mai 2015 10:19
Iga kuu mina arsti juures käin sest arst on ka inimene ja tahab elada, ja arst kirjutab iga kord hulga ravimeid mille ma apteegist välja ostan sest apteeker on ka inimene ja tahab elada, kui need rohud koju toon viskan prügikasti sest mina olen ka inimene ja tahan elada.
ainult hala, aga Rõivas ja Reinsalu leiutasid tõelise ravimi 30. mai 2015 21:25
Uus ravikindlustuse seadus teeb kõik terveks . Ja pimedad nägijateks !
Seekord 30. mai 2015 17:55
Nastaga nous. Minul on 82 aastane e meesja oleme väga head sobrad. aasta tagasi avastati tal Parkinsoni tobi. Ja pandi väga tugevad Parkinsoni ravimid peale. ja nyyd tuli uus arst ja teatas et mehel polgi Parkinsoni. Koik see toimus Soomes. Praegu antakse talle kolestorooi tablette ja Iltaleht on ise teatanud et uuringute tulemusel on see väga kange myrk. Bisness on asja nimi.
käin 30. mai 2015 09:45
oma perearsti juures vast korra aastas, kroonilise bronhiidi ägenemine ei lähe üle ilma retsepti ravimita. ja olen arusaanud, et pakub alati seda ravimit mille mõni reklaam on tal laual, märkmeopaberid, pastakad jms.
ei 30. mai 2015 09:43
ei ole küüniline. Tean ravimit, võtsin seda kuu ja asi läks aina hullemaks, perearst pärast ühte järjekordset operatsiooni peaegu sunnuviisiliselt käskis võtta. Kui olin jub täiesti masenduses, aga vaja oli tööle minna, lugesin läbi kaaskirja uuesti ja tõesti, kõik need kõrvalmõjud olid mul olemas. Tegelikult pole ma suurem asi ravimi võtja, aga kui käid onko-s korragi, siis on abi vaja.Läksin
psühhiaatri juurde, tema käskis kohe järele jätta ja ütles, et nemad seda asja enamasti ei kirjuta välja. Sain tema abiga ja üldse ilma ravimiteta asjast üle.
30. mai 2015 08:18
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Ülo 30. mai 2015 09:27
See sinu ämeerika aeg meil üle 20 aasta on viinud meid kuhu - majandus ei kasva juba 7, aastat, seda pushitakse üles ainult maksutõusude varal ja pea meeles, enamus eestlasi ei olnud kommunistid, nagu nad praegu ei soovi võtta omaks mädaneva USA elulaadi,sellise elulaadi, et kuniks elu tõttu on meie võlakoorem kasvanud juba 23 miljardini. Võin veel olmelisemaid näiteid tuua - prükkarid, aidsihaiged, põõsa all elavad kodutud - neid sinu okseajastul polnud, nii et oksenda terviseks nn eestlane.
Proovi 30. mai 2015 13:10
aerooni võtta,kui oksele ajab!Nüüdsel ajal kuulub inimese tervis ka äri alla ja ravi tulemus sõltub sinu rahakoti paksusest!!!
hypper 30. mai 2015 14:57
Kommunistiks olemine ei pane inimest halama ja tänitama, põhjus kipub sageli olema pigem http://piiripealne.hol.es ja ka rohud millest räägitakse viitavad samas suunas.
31. mai 2015 17:47
Jah, eestlane, kõik, kes nõukaajal elasid, olid kommunistid. Vaat, kus eesti aeg on sind targaks teinud.

oks 29. mai 2015 23:48
Mina lugesin ja nutsin ning panin pärast arstile laua peale. Saab mõnele teisele pakkuda või apteeki tagasi viia
Ja veel... 29. mai 2015 19:43
soovitatakse valida toimeainepõhine ja rahakotile sobiv ravim. Aga olen täheldanud, et kuigi ravimil on toimeaine sama, on erinevate firmade ravimitel erisugune mõju. Tuleb ikka väga tähelepanelik olla uue ravimi võtmisel ja jälgida enesetunnet. Kuna aga ravimid on väga kallid ja prooviannuseid odavamalt ei müüda, ka hiljem pole sobimatu ravimiga midagi teha, tekitab haigestumine pere eelarvesse tsuure puudujäägi.
õpetuseks 29. mai 2015 18:01
minu perearst ütleb alati,et ära kõrvalmõjude infolehte loe, aga tegelikult ma peaaegu ei tarbigi ravimeid, põhimõtteliselt