Krimi

Politsei teeb kindlaks Rahumäel naist rünnanud mehe (6)

Toimetas Piret Pappel, 28. mai 2015 16:18
Pilt on illustratiivneFoto: TEET MALSROOS
Esmaspäeval kella 14 ajal ründas Tallinnas Rahumäel tervisejooksu teinud 21-aastast naist tundmatu mees.

Naisel õnnestus ründajale vastu hakata ning ta pääses vigastusteta. Kannatanu pöördus hiljem politseisse, kus talt võeti esmased proovid erinevate jälgede ja asitõendite saamiseks, samuti andis ta uurijatele teda rünnanud mehe kirjelduse.

Samal teemal

Põhja prefektuuri Lääne-Harju jaoskonna juht Veiko Randlaine kinnitab, et politseinikud on teinud aktiivset tööd selleks, et kuriteos kahtlustatav võimalikult kiiresti tabada. „Uurijad on kogunud tõendeid nii sündmuskohalt kui ka selle vahetuslähedusest, võtnud DNA-proovid, kuulanud üle rünnaku ohvriks langenud naise ning teinud teisi ekspertiisi jaoks vajalikke toiminguid.

Samuti kontrollitakse varasemalt sarnaste tegude tõttu politsei huviorbiidis olnud isikuid. Oleme kaasanud selle kuriteo lahendamiseks paljusid meie kogenud politseinikke ning ründaja tabamine on loodetavasti vaid aja küsimus ," ütles Randlaine.

Kannatanu sõnul on teda rünnanud mees lühemat kasvu, umbes 165-167 cm pikkune ning kuni 30-aastane. Tal on lühikesed, üle kõrvade kasvanud tumepruunid juuksed ning ta kandis musta värvi kandilise kujuga plastikraamidega prille.

Tema riietus oli pigem igapäevane kui sportlik, üleriietest meenub naisele tumedat värvi jakk. Teada on, et mehel olid käes metalsed käerauad. Rüseluse käigus võis ründaja saada näovigastusi, kaasa arvatud küünistamisest tingitud marrastusi.

Palume kõigil, kes eeltoodud juhtumit või kirjeldusele vastavat meest nägid, või teavad midagi, anda sellest teada numbritel 612 5746 või 112.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee