Kommentaar

Kristiina Ojuland | Eesti rahvuslik julgeolek on ohus

Kristiina Ojuland, RÜE esimees , 28. mai 2015 17:41

30 KOMMENTAARI

m
Ma olen kogu aeg mõelnud/ 1. juuni 2015 10:21
miks need ärmaeeriklased siin nii kiibitsevad. naftat ja gaasi meil ei ole, mets on ka otsas....mitte midagi võtta pole... aga võta näpust....korralik maatükk on, kus saab venelasega kolmanda ilmasõja maha pidada. Ja käpikuid kes selle väikse raha eest on nõus ära korraldama leidub küll ja küll.
k
Ka/ 31. mai 2015 23:52
mina toetan Kristinat. Mis nn. pagulaste jaotamine. Miks nad siia Euroopasse trügivad. See räpane inimeste vedu tuleks juba eos katkestada. Ei saa üle mere ja kõik. Paigutagu nad naaberriikidesse. Meile ei ole vaja absoluutselt teise kultuurilise taustaga siia. Nad ei kohane siin ja meie ei kohane nendega. Näha on ju kuidas me aastakümneid oleme püüdnud venelasi integreerida meie ühiskonda.Ei ja veelkord ei uutele pagulastele.
t
Tõnu Mandel/ 31. mai 2015 09:15
Olen kindel. et endise välisministrina Kristina Ojuland teab mida kirjutab.
Aga see oma partei loomine on liiast-nagu õeldakse:"Hoiame kokku"!
s
s/ 30. mai 2015 23:43
Siinseid kommentaare lugedes tahaks häbi pärast maa alla vajuda, millised on eestlased... Kahju on teist, nii tumedas ja negatiivses mõttemaailmas on väga kurb elada...
o
Oda/ 30. mai 2015 22:17
Julgen arvata, et kui Ojuland oleks veel reformierakonnas, siis ta sellist juttu ei räägiks. Mis muidugi ei ütle üldse midagi reformarite kasuks. Aga Ojulandil pole ju tõesti midagi kaotada.
d
D'O./ 30. mai 2015 12:49
Jah, ka eestlaste hulgas ON neid, kes lähevad välismaale "pättust" tegema (varastama, rööövima, jne.), kuid ENAMUS läheb sinna lihtsalt ELAMISKÕLBLIKKU palka oma töö eest saama ja teebki seal korralikult tööd! SELLES paraku just VAHE ongi, et need "murjamid", kes siia nüd tulemas ON, pole HARJUNUD tööd tegema ja siiasaabudes küsivad: "Kus mu maja jauto ON??", et häösti elada teiste (MEIE!) kulul.. Näiteid pole ju kaugelt vaja otsida - juba ONGI esimesed taolised juhtumid Eestiski olnud, kuid mis toimub nende "murjamitega" mujal Euroopas - vaadake vaid TV-d ja sellestki piisab, et näha millised "pogrommid" ja lõhkumised meid ees ootavad (see venelaste aprillimäss ON selle kõrval NAKJANUMBER!), sest nad ju KÕIK tahavad kõhu täis süüa, kuid tööd ei viitsita teha!! Ja kui neid ka paigutada algselt laiali, siis varsti on inad ikka oma kogukondadesse (slummidesse!) kogunenud Tallinnas ja ehk ka Tartus.. - selleks pole vaja olla isegi mingi "selgeltnägija", sest jällegi ON sellekohased tõendusmaterjalid juba mujalt Euroopast olemas! Ja see kvootide surusjärk ON ju ka täiesti ABSURDNE! Nüd tahetakse lihtsalt uutesse EU maadesse koraga sise suruda suurem hulk neid TUKNUKAID, sest meil justkui veel neid pole - neil endil (vanadel EU maadel) ON sellekohane kogemus juba olemas.. Kindlasti mängib ju oma rolli ka see, et see "murjam", kes kdus lihtsalt logeleb ja sööb puu otsast allakukkunud banaane, siin sellise eluga EI ole harjunud ning siiatulles toob ta oma kultuuri(use!?!) endaga siia kaasa koos usu ja kõige muuga, mis ON meile täielikult VÕÕRAS ja vastuvõtmatu!.. Kirjutasite oma los pikalt meie inimeste läändeminekust, kuid just siin ongi suur vahe sees, sest meie oleme ise (enamasti!) töökad ja meie kultuur ning usk ON seal palju lähedasem sellele, mida toovad endaga kaasa need "murjamid" (keelest ja selle erinevustest ma eI räägigi!). Samas ON meil ju ka kahjuks siingi idanabreid, kes samuti EI viitsi tööd teha ega keeltki mitmekümne aasta jooksul selgeks saada - pasraku pean kahetsusega mainima, et sealgi on ehk mänginud teatavat rollimongoli-tatari ike, mis Venemaa avarustes üsna mitu sajandit peremehetses ning nüüd on tulemus selline, nagu ta on (Muide vene aadelgi PÕLGAS vene talurahbvast, kes oli laisk joodik-rahvas ning räägit ju omavahel prantsuse keeles, nagu teada ja põlati keltki! MIKS suiis ometi?) Seega arvan, et kommentaridest tuleb nii mõnigi tõsiasi ehk rohkemgi esile ja neidki eI maksa Teil ära PÕLATA! (Kuigi Te seda om loos mainisite tahtvat teha!).
e
EH/ 30. mai 2015 12:07
ei tohi unustada ka hulle,psühhe,kes nendega kaasa tulewad,wõi siin sünniwad, ehitage aga hoolega wastawaid hooneid ka,kõik ei mahu ju brüsselisse
v
Valge neeger/ 29. mai 2015 18:24
see on puhtalt illuminaatide tekitatud, kõik läheb plaanipäraselt. Nood istuvad tugitoolis tossutavad sigarit ja muhelevad, kuidas euroopa vähkreb agoonias. Am...rika poleloll, et ronib siia sõdima, need ajavad meid endid omavahel taplema ja siis kui on enamus kastis alles siis on nende kord. Seda plaani on rochildi-, kissengeri- ja rockefelleri taolised haudunud 50 aastat. Rahamasin uugab nii, et laagrid suitsevad....kuhu seda pumbatakse---sõjatööstus kasutab veel viimast võimalust, seni kuni sellel paberil veel väärtust on. Siis kui mull lõhkeb saab neid lehekesi igas ilma rannas nägema.

p
pill pika ilu peale/ 29. mai 2015 12:47
Ojuland välisministrina oli esimene, kes välisministrina vaimustus meie poste saatmisest Iraaki. Nüüd tuleb pall tagasi.
a
Aga küsimus on/ 29. mai 2015 12:37
mitu allkirja midagi muudaks? 100 000 vastuallkirjale kusi Savisaar kõrge kaarega lihtsalt pähe. Mingi 7000 on vaid Eesti ühe väikelinna rahvaarv. Ka Riigikogule üle antud Kalle Muuli poolt. Vaat miljon oleks ehk argument, aga kes see korjaja on? Noor eestlane pageb aga kiirest mujale, et seal või rikka neegrimuti ööpotti raske raha eest tassida...
Iga noor pageb siit kiiruga ja läheb mujale neegrimuti ööpotti raske raha eest välja tassima...
e
Enda populaarsuse tõstmiseks ütleb tüüpiline karjerist-tühikargaja kõike mida vaja/ 29. mai 2015 11:52
Oleks ta nt. mõni minister, laulaks teistsugust laulu.
k
Kodanik/ 29. mai 2015 09:41
Tubli Kristiina, kahjuks meie praegused poliitikud on pea liiva alla pistnud või lihtsalt ajavad häma. Enamus Eestlasi toetab Sind ja vii see sõnum kindlasti Brüsselisse.
p
Poolt/ 29. mai 2015 09:29
Sama siin - olen selle poolt, et pagulasi meile ei võeta. Trooja hobust meile vaja pole!
Euroopas rännates olen tajunud, kuivõrd kohalikud on olnud häiritud sisserännanutest - ja kõik enda poliitikute valede otsuste tagajärg.
On naiivne loota, et pagulased meie keskkonda sulanduvad - kultuuriliselt ollakse liialt kauged.
x
Xxx/ 29. mai 2015 01:27
Ralaleidja on nàide, et eestlane on valmis
Mis solvama ka siis, kui see talle endale kahjulik on. rajaleidjad aitasid radade leidmist siberisse.
r
rajaleidja/ 29. mai 2015 08:44
Madal sündivus on meie põhiprobleem.
k
küssa/ 28. mai 2015 23:35
Kristina Ojuland I (üks või esimene) ???
o
ometi / 28. mai 2015 22:44
...üks selge ja aus seisukoht! ja nii julges esineda NAINE....kus olete te arvamusliidritest mehed nüüd....pead padja all?

s
"Eesti põlisrahvad"/ 28. mai 2015 20:59
see on küll täielik jamps,Eestis pole peale eestlaste mingit muud põlisrahvast.
muus osas nõustun.ilmselt esimest ja viimast korda nõustun ojulandiga.
samas meenuvad mulle kõik ta venelaste nunnutamise üleskutsed.see pole mustast invasioonist sugugi parem.seega kardetavasti kougib ojuland praegu lihtsalt poliitilist profiiti.
k
29. mai 2015 00:56
Kullakene, venelased ja see must invasioon on vägagi erinevad!
k
kallikene/ 29. mai 2015 11:53
Erinevad küll, aga hävituslik mõju eesti põlisrahvale on sama. See, et venelased pole meid jõudnud seitsmekümne aastaga lõplikult hävitada , ei ole mitte nende õigustus ega õilistus.
t
tulevane EKRE valija/ 28. mai 2015 20:47
Tubli, Kristiina, oled julge naine! Järgmised valimised on kohalikud valimised - erakondadele tuleb anda selge sõnum, et ei hääleta mitte ühegi erakonna poolt, kes toetab sisserändajaid-paadipõgenikke jm rätipäid. Rahvas peab ütlema kindla EI Eesti- vaenulikule tegevusele ja reeturitele igal võimalikul juhul. Kohalikud venelased on selles eestlaste liitlased, nii et pole mõtet hirmutada, omad reeturid on tuhat korda hullemad. Ja kui ka EKRE piisavalt sirge seljaga ei ole, siis valin hoopis RÜE!
t
tuljo/ 28. mai 2015 20:28
m
MT/ 28. mai 2015 17:05
200% nõus. tegemist pole mitte pagulastega, vaid õnneotsijatega ning on ka neid kelle üle vahemere saamise rahastab mõni terroriorg., sest kui koht kummipaadis sealpool vahemerd maksab 10 tuh euri, siis saavad ehk kõik aru, et tegu on mitte ainult eesti, vaid terve euroopa julgeolekuga!
j
Juba allkiri antud/ 28. mai 2015 16:28
.
villi/ 28. mai 2015 15:58
... Lp. Kristiina Ojulandil on 100% õigus, paar tundi tagasi kirjutasin uudis+ saatele sõbraliku meeldetuletuse, et ETV üle viimases(vist oli 20.05)" FOORUMIS" rahva poolt 95% hääletatud "EI" pagulaste- "ärile", kahjuks minu meeldetuletus oli nii teaduspõhiselt "äge", et nn. numbri udukastis
näidati mulle "nibu" , st, kustutati... , rahva arvamustele avatud turmtuli kestab juba nädala ja võtab üha hoogu..., siit ka K. O. Eesti rahvuslik julgeolek on ohus!!!
u
Urve/ 28. mai 2015 15:54
r
rajaleidja/ 28. mai 2015 15:49
Aga kus on kaks-kolm last selle ohu vähendamiseks?
t
Toomas/ 29. mai 2015 09:07
Ei vähenda kaks-kolm last mitte kuidagi seda ohtu, sest nendel kaltspeadel ja muidu mustadel on lapsi ju kümnete kaupa!
r
rajaleidja/ 29. mai 2015 09:23
Selge et siis laseme käed rüppe ...

e
EKRE valija/ 28. mai 2015 15:37
selles küsimuses toetan sind kristiina

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee