Eesti uudised

KOLM KUUD ÜMBERSÕITE: esmaspäevast suletakse liikluseks Majaka tänav ja osa Narva maanteest 

Toimetas Geidi Raud, 28. mai 2015, 10:13
Foto on illustreeriv.Foto: Teet Malsroos
Seoses Elering AS kõrgepingekaabli paigaldustöödega suletakse alates esmaspäevast, 1. juunist kuni 31. augustini liiklus Narva maanteel Laikmaa tänava ja Petrooleumi tänava vahelisel lõigul. Mõlemasuunaline läbipääs võimaldatakse vaid ühistranspordile. 

Ümbersõit linna siseneval suunal on võimalik Tuukri tänava ja Ahtri tänava kaudu või Laagna tee ja Gonsiori kaudu või Peterburi tee ja Tartu mnt kaudu. Linnast väljuval suunal saab lisaks eelnimetatud marsruutidele sõita ka Raua ja Vilmsi tänava kaudu.

Samal teemal

Narva mnt-ga ristuvatel suundadel jäävad ristmikud liiklusele avatuks. Samuti tagatakse sulgemispiirkonnas kohalikud ligipääsud. Ühistranspordi peatused ja marsruudid ei muutu. Kuna tööde tehnoloogia on keeruline, võib ette tulla liikluskorralduse muudatusi, millest informeeritakse täiendavalt.

Seoses trammi rööbasteede rekonstrueerimisega suletakse liiklus samal ajavahemikul ka Majaka tänaval. 

Trammiliine nr 2 ja 4 asendav autobussiliin nr 42 Vesse - A. Laikmaa suunatakse mõlemal liiklussuunal ümbersõidule Peterburi tee ja Tartu maantee kaudu. Ümbersõidul tehakse täiendavad peatused Tartu maanteel linnast väljuval suunal Autobussijaam, mõlemal suunal Sossimägi ja Peterburi teel linnast väljuval suunal Peterburi tee ja kesklinna suunal Pae peatustes.

Liinide nr 50 ja 58 autobussid suunatakse  Peterburi tee sõidusuunal ümbersõidule Pae tänav, Väike - Paala tänav, Peterburi tee ja Pae tänav, tehes ajutise Kiive peatuse Väike - Paala tänaval peale Pae tänava ristmikku, Väike - Paala peatuse Peterburi teel ja Pae peatuse Pae tänaval autobussiliinide nr 7 ja 13 peatuses.

Autobussiliiniga nr 42 sõitmiseks Majaka tänaval suletavate Majaka põik peatuste lähimateks peatusteks on Peterburi teel paiknevad Pae peatused ja suletavate Majaka peatuste lähimateks peatusteks on Tartu maanteel paiknevad Autobussijaam peatused. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee