Eesti uudised

OJULANDI HINNANGUL ON VALGE RASS OHUS: tuleks alustada üleeuroopalist allkirjade kogumise kampaaniat, et ükski põgenik üle Vahemere ei pääseks! (327)

LISA KOMMENTAAR

enn 3. detsember 2018 11:32
ohus on riigipea olemasolu naised on ainult voodis seksiks, mitte riiki juhtima
EI TEA 5. juuni 2015 08:53
Värviks ka ennast mustaks ja tuleks paadiga.....
4. juuni 2015 03:33
EI SEE POLE BLA BLA... VALGE RASS ONGI VÄLJA SUREMAS, VAID 10% KOGU MAAILMAST ON VALGED NING VAID VALGED SUNNITAKSE MULTIKULTUURI VILJELEMA! PRAEGUNE PÕLVKOND VALGEID LAPSI VÕIB OLLA VIIMANE, SEST JUBA PRAEGU SUNNITAKSE NEID KOOLIDES ASIAATE JA NEEGREID ARMASTAMA! PÄÄSTA ENNAST RASSISTLIKEST EUROOPLASTEST, NEEGRID! AAFRIKA ON SUUR!!!
Tõnu Mandel 31. mai 2015 09:08
Olen kindel. et endise välisministrina Kristina Ojuland teab mida kirjutab.
Aga see oma partei loomine on liiast-nagu õeldakse:"Hoiame kokku"!
asjalik ettepanek 31. mai 2015 01:02
Iga egiptuse koolipoiss võib peast siionitarkade protokolle ette lugeda,sest see on neil kooli programmis.See võiks olla ka meie kooliprogrammis silmaringi avardamise eesmärgil ja iseseisva mõtlemise soodustamiseks peaks tutvustama erinevatest allikatest erinevaid ideoloogiaid,et oleks vaatenurkade mitmekesisus.
30. mai 2015 14:36
Jutt õige, meil. Endil töötuid küll ja kodutuid ruberoide ei vaja siin küll keegi. Kui kellelgi on teine arvamus on tal alati võimalus üks pigi endajuurde koju elama võtta ja jäädavalt, ilma taganemise võimaluseta. Las nuusutab siis seda hobuse haisu. Maksumaksja teisiti ei soovi.
EH 30. mai 2015 12:25
NEED MUSTAD ON NAGU LOOMARIIGIS WÕÕRLIIK--HILJEM ON HILJA LOOMALIIKI TAASTADA
ONGI OHUS! 29. mai 2015 23:12
kUI ME ALLA ANNAME, SIIS ON ÜKS RIIK JÄLLE JUURES, KUS MOSLEMID VÕIMUTSEMA HAKKAVAD JA NEEGRID LÄBUSTAMA JA MÕNULEMA.kAS MEID ON TÕESTI NII PALJU, ET VÕIME ENDALE SEDA LUBADA?

Anti-must 29. mai 2015 19:27
Paraku on olnud suht negatiivseid kogemusi just mustadega. Olin tollal Iirimaal 2000 aasta paiku ja meile tuli tööle LAV-ist shokolaadipoisse. Kuna meie linnas neid polnud, siis võeti need 5 tk. suhtkoht hästi vastu. Tööd nad raisad teha muidugi ei viitsinud. See oli kohe selge. Isegi iirlane oli 10 x töökam nende kõrval. Vaatamata sellele sain omaarust sõbraks nendega. Täitsa okey-lt isegi. Käisime koos väljas lällamas ja tundusid täitsa inimesed olevat. Sitt lugu Volodja. See oli alles algus.
Hakkas juurde voolama neid sealt karu p 4-jast. Muutus suhtumine. Läksid ülbemaks. Varsti ei öeldud enam tere ka mitte. Päädis asi sellega, et tekkis gäng. Meie olime neile siis "white trash". Kõik muutus päeva pealt, kui üks poolakas nuga sai ühe käest. Siis oli sõna otseses mõttes p*****. Iirlased panid seljad kokku poolakate, leedukate ja venelastega. Läks profülaktiliseks nahutamiseks. Sitt lugu oli see, et need tõprad olid moslemid. See asi läks päris inetuks. Õnneks tollal jäid iirlased peale.
Sitem lugu oli Londonis. Pärast seda jõlkusin seal. Võtsin neti kaudu omale korter Upton Parki piirkonda. No ma polnud varem nii palju erinevaid rahvuseid näinud ühes linnas, aga see oli shokk! Tra, need ahvid seal oma öösärkidega, ajavad oma iba, keelt ei oska. Fuck UK police jms. Kas te teete nalja või? Kui sa rott, tuled minu maale, siis austa siindseid kombeid ja tavasi. Mitte ei hakka oma mosseesi ehitama. Keel õpi ära. Kõik, kes siin irisevad, et oi tal kehv elu seal. Who gives a fck?! Kõik need eelpool mainitud riigid Iiri, UK, Soome, Rootsi, Norra, Saksa - kõigis neis on mulle öeldud : ÄRA LASE NEID OMA MAALE! Miks meie omad sellest aru ei saa? Debiilikud seal Toompeal või? Munasi üldse pole? Pettunud isegi EKRE-s. Kelle poole peaks pöörduma? Tra, avage silmad jobukari!
See 29. mai 2015 17:48
on salavalitsue etteplaneeritud kolmas maailmasõda.Kõigepealt moodustada EU ja siis võimalikult rohkem spetsialiste ääremaalt keskusesse,seejäsel neegrid nende asemele,et asi käärima hakkas ja lõpuks plahvataks.Relvatööstus õitseks ja ka rahad koguneksid föderaalbanka.
to see 29. mai 2015 18:10
4. juuni 2015 03:26
lIHTRAHVALE UNUSTASID MAINIDA, KES OMAVAD JA ORGANISEERVIAD NEID ORGANISATSIOONE... JUUDID!!!
29. mai 2015 15:00
migrandid on oht, kui nad nagu looduseski võõrliik hävitab olemasoleva ja hakkab ise vohama.
miks MITTE KEEGI EI RÄÄGI LOODUSSEADUSTEST ? näited - sõbranna ida virus alaealise plikatirtsuna vägistat koos spetsiaalselt suguhaiguse lisamisaga migrantide poolt, või meie, eesti poiste hirmsad kaklemised vene omadega, need tungisid ja teevad seda senini karjaga üksikuile, ning süüdi jäävad pärismaalased. või teeääred täis migrantproste, oleme esikohal aisi ja narkomaaniaga ! maailmas ! ei tea, mis haigusi ja #kultuure# siia tuuakse, me oleme niigi väljasuremiseohus. ojukas nõudku edasi eesti rahva kandmist unsco pürandisse, siin peaks olema täielik migrantide keeld, eesti põlisrahvas peaks olema erilise kaitse all, arvestades - siin tehtud genotsiide. et mingid enda arust kavalad mustemad rahvad sest teemat ei taha, tuleb just blondiinil kõva selge jutuga ja mitu korda välja öelda ! tuleb kõva kisa teha, et lollikari ehk natukegi taltuks. neegritel on komme aidsihaigetel vägistada süütuid tüdrukuid, et sellega end parandada. soomeski on nii tehtud.
oo aafrika! 29. mai 2015 14:00
aafrikalased aafrikasse tagasi.
Soome uudised on leidnud Kristiina väljaytlemised! 29. mai 2015 11:10
Soome uudisedki on leidnud Kristiina Ojulandi väljaytlemised ja kommenteerivad neid. Kurb! Ma ei leia, et see oleks positiivne asi - soomlaste imestus ja yllatus taaskord eestlaste ning nende väljaytlemiste yle.
to Soome uudised 29. mai 2015 16:03
Kas soomlased ise on mustanahalised või, et üllatuvad ?
Kas 29. mai 2015 08:56
Kas elujõulised mehed ei peaks patriootlikult oma vabariigi eest mobiliseeruma ja võitlema, mitte desertöörina ära põgenema?
Maasu 29. mai 2015 08:07
Wow, keegi eesti poliitikutest hakkab ka lõpuks õiget asja ajama. Tubli. Usun,et yle poole eestlastest on igati nõus, eriti need, kes pealinnas ei ela.
Clat 29. mai 2015 08:01
Sama jama kui pededega, neid ei peata miski ja normaalsed inimesed kannatavad. Tuleks vastu võtta seadus, et Eesti riik on valgete riik. Kui nii jätkatakse, siis valitsevad siin varsti neegrid ja igasugused teised mustpersed.
To Clat 29. mai 2015 17:52
Mis need gayd sulle teinud on et nemad ette jäävad, see pole inimese vaba valik samuti ei saa valida mis nahavärviga sünnid.

PORGAND 29. mai 2015 05:17
ja allpool keegi kommenteeris sõna neeger,,, neeger on neeger. sa porgandi kohta ei ütle ju piklik juurikas vms.
Artur 29. mai 2015 05:06
MIna olen K. Ojulandiga sama meelt.
Sul on klaas piima, pane sinna lusikatäis kakaod ja enam ei ole vedelik valge...
Kunagi üks tuttav tõi ilusa näite koera ja ahvi põhjal aga see liiga ropp siia keskonda.
inimlausuja 29. mai 2015 01:04
Nüüd Kristiina tagasiteed sul enam pole ! Ja ära anna alla ,mine julgelt edasi ....
beti 29. mai 2015 00:47
Kalergi kava...lugege neti avarustest ,parem tõlge inglise keeles
ja ongi Ohus 29. mai 2015 00:39
Ometi üks julge naine ,kes julgeb tõde välja öelda ,et Valge Rass on ohus . Ega neid mustanahalisi "pagulasi" või "sõjapõgenikke" niisama taheta sisse tuua ,sellel ongi oma eesmärk hävitada valge rass ,noortele tehakse juba koolis ajuloputust " kui hea on ikka multikultuur " ja läbi meedia ja filmide ,läbi muusika ... segunege ,võtke omale neegri mees või naine saagu teist üks beez rass ,rass kellel pole oma kultuuri ,oma kodumaad oma keelt jne...keda oleks kergem juhtida ja kellega oleks kergem manipuleerida.
no 28. mai 2015 22:21
nüüd hakkab punkte koguma...
ix 28. mai 2015 22:15
Kellegil on veel ajud alles
28. mai 2015 19:38
Heil Ojuland. Gut, sehr gut..

Neeger 28. mai 2015 18:47
Ma olen ka väga mures Valge Rassi pärast. Muide, kas juudid ikka on valge rass? Armeenlased vist ka pole. Hitleri teaduse kohaselt vist ei olnud ka itaalllased ja balkanlased ikka päris valge rass. Kahju, et üli-inimene Ojuland pole andnud evolutsiooni tarbeks järeltulijaid. Üks väike käopoeg oleks Valgele Rassile suureks abiks.
viking 28. mai 2015 20:21
ei ole vaja siia ei neegreid ega juute ja mustlasi ka elav näide on oslos mis selle sisserändega saand on ja eestis l6ppeb asi samamoodi s.t. eesti lakkab olemast
ott 28. mai 2015 22:03
kas Norra on lakanud olemast ?
ja ott 28. mai 2015 22:33
kah norrast 28. mai 2015 22:45
on piirkondi kus see on juhtunud!
to ott 29. mai 2015 01:16
Eeestiga juhtub see tõenäosemalt, oleme kääbusrahvas, kääbusriik.
Siioni kaksikud 29. mai 2015 02:26
Juudid on targad,ega nemad ei segune ,nemad peavad ennast eriliseks rassiks,väljavalituteks ...aga tegelt on neeger aafrikas väga ok aga ainult aafrikas ,kui neid on vähe nagu praegu siis on nad isegi exootilised ,aga kui neid tuleb juba väga palju siis nad on ohuks .
tra 31. mai 2015 18:11
sa oled ikka eriti lammas
Hooliw. 28. mai 2015 18:28
Tubli, Kristiina. Hea, kui mõnel poliitikul ka aru peas - see annab julgust. Neid pagulasi või sõjapõgenikke peaksid aitama ja kaitsma suurriigid, kes sinna oma relvade tarnimisega sõjakoldeid tekitavad. "Rahuvalvajad" rikastuvad tapamasinate tootmisest, aga väike Eesti kannatagu seda segadust mõttetult. Nõukogude ajal justkui mõistsid inimesed olukorda, Nüüd aga rahvas rõõmustab, kui neeger tankiga maja eest mööda ragistab. Kas tõesti ei saada aru kes tegelikult ja kelle eest, kaitset vajavad.!!??
jah neid on nii palju, et 28. mai 2015 18:03
meie ei jõua neid iialgi piisavalt vastu võtta. ei saa aru- alles nüüd ärkavad seal Euroopas, et peaks hakkama neid takistama. Kus te siiani olite? Miks te kohe ei pannud takistusi ette. Saatnud laevad tagasi. Kas tõesti on suured Euroopa Komisjoni liikmete palgad neid pimedaks teinud ja mõtlemine kinni jäänud.
enne tuleb aidata meie inimesi 28. mai 2015 17:56
Teha meie , eestlaste elu elamiskõlblikuks, mitte võtta vastu musta rassi, neid toita ja katta , tööd nad nagunii tegema ei hakka ja ainult pesitsevad siin ja kaugel seegi aeg kui sigima hakkavad.
Kust võtab riik need rahad , et neid toita. Loomulikult meie maksumaksjate käest ja kes otsustab. Jälle meie suurepalgalised- kes siin riigikogus ja kes Brüsselis 12 tuhandelise palga peal. Rahva arvamust ei küsi keegi.
Ma olen keskeri haridusega naine, käin tööl linnale kuuluvas asutuses ja saan 409 eurot palka kätte. Mina pean selle rahaga ära elama. ostan odavat süüa, kontseridel ei käi, teatris ehk kümne aasta jooksul 3 korda, toetan veel ema 100 euroga iga kuu. Miks riik oma rahva eest ei hoolitse?
abc 28. mai 2015 17:50
Mina toetan seda mõtet. Ükskord ometigi üks mõistusega inimene sellel teemal. Ojuland on tubli, et ta sellise asja vast hakkas. Mingeid neegreid meile pole vaja ja oleme kategooriliselt nende vastu.
olen selles osas 28. mai 2015 17:45
temaga nõus. Kui üldse kedagi vastu võtta, siis enne Ukraina põgenikke kui pigisid, kes enamuses on harimatud, tööd nad ka ei viitsi teha ja tõesti miks meie rahvast nendega segada. Varsti nii nagu Saksamaal, Prantsusmaal, Inglismaal kus valgenalisi tuleb näpude peal kokku lugeda
al kokku lugeda
28. mai 2015 17:30
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
to Ohoh 29. mai 2015 16:06
Probleemi objektiivne nägemine ongi mustanahalisi siia mitte lasta.
Kristiina on tubli.

tt 28. mai 2015 17:02
Meie valged naised kukuvad kohe nedega paljunema
üx 28. mai 2015 18:24
seda siis vägistamise tulemusena, aga jah mõni loll on nõus vabatahtlikult moslemile koduloomaks hakkama!
realist 28. mai 2015 16:48
olen Kristiinaga täiesti päri. säilitage oma rahvast/rahvust, mitte ärge makske peale aafriklastele. oma inimesed on näljas. aidake neid!
Kristiina Ojuland.... 28. mai 2015 16:41
ja tema rasiismist ja populismist nõretav üleskutse on lihtsalt tülgastav. Oma võimuiharuses ta vahendeid ei vali ja kui on vaja mängida madalatel instinktidel ja sellega inimeste tähelepanu ja nende seas odavat populaarsust pälvida ,siis teeb ta seda vahendeid valimata. Edevus ja võimuiha on lihtsalt õudne kombinatsioon.
to 16.41 28. mai 2015 17:02
Ei ole tal mitte mingit võimuihalust, eraelus mõtleb samamoodi.
Ei pea kõik mustanahaliste jalgu lakkuma.
! 29. mai 2015 17:56
Mitte ainult jagu. Mõned lakuksid ka tagumikku ja mõned eriti tiirased emased kogunisti sealt eestpoolt.
üx 28. mai 2015 18:26
no mina olen nõus kõik Kristiina Gucci kotid kinni maksma, kui tal see õnnestub !
määäää 2. juuni 2015 13:18
Sa oled lihtsalt mollusk ja limukas.
mart 28. mai 2015 15:55
lugesin ka seda, et nimelt levib Aafrika mandril uskumus, et AIDSist on võimalik vabaneda, vägistades valget naist.
Kati 28. mai 2015 15:52
Loodan, et ükski eestlane ei pea tundma sama mis tunneb põgenik,... sarkasm, kritism, õelus....
to Kati 28. mai 2015 19:23
Loe memuaare. Taanis topiti peale sõda eesti põgenikud kuhugi sohu rajatud põgenikelaagrisse barakki. Tubade asemel oli barakk jaotatud mingiteks laudvaheseintega latriteks, kusjuures latrite vaheseinad ei ulatunud ei põrandani ega laeni. Ei mingit privaatsust. Toideti mingi pudru või supiga ühiskatlast. Kusjuures maksta tuli hotelli majutushinna ja toidu eest restoranihinda. Raha tuli aga põgenikel endil välja teenida. Inimesed määrati seal odavatele, mustadele ja rasketele töödele, kuhu taanlased ise minna ei soovinud. talusulasteks, kraavikaevajateks, tee-ehitajateks, mustusevedajateks, metsatoolisteks ja kaevuriteks.
to to Kati 28. mai 2015 22:09
arvad , et peale sõda ( samal ajal kui inimesed saksamaal nälga surid ) oli kuskil paremaid tingimusi ?
to 22:09 28. mai 2015 22:38
Loe siiski tähelepanelikumalt. Jutt polnud mitte sõjast laastatud Saksamaast vaid TAANI kuningriigist, kus sõjategevust ei olnud toimunudki. Taani hõivati praktiliselt ühe päevaga ja vastupanuta. Seal polnud sõjapurustus, massipommitamisiega muud taolist, Tegu oli praktiliselt laastamata majandusega riigiga. Mis puutub võrdlusse, siis isegi laastatud Saksamaal põgenikele loodud UNRRA laagrites olid olmetingimused märksa paremad. Kuigi UNRRA-legi võib mõndagi ette heita. Eriti peale seda kui UNRRA-s võtsid võimu üle Stalini sõpradest USA kommunistid. Näiteks kui UNRRA peadirektoriks sai itaallasest kommunist, vähendati UNRRA-laagrites oluliselt toiduportsjoneid. Ja kes nurisesid, neid kästi tagasi "kodumaale" NSVL minna, kus hea isake Stalin olevat kõik reetmised andestanud ja ootavat avasüli kadunud poegi ja tütreid. Esines ka põgenike sunniviisilist Venemaale väljaandmist. Eriti ukrainlaste ja poolakate osas.
nöps 28. mai 2015 22:54
ole vait.meil ju pole sõda.mõtle kui peaksid ise sõja eest põgenema.ja oligi sõjaajal palju eestlastest põgenikke,kes oleks pidanud kodumaad kaitsma ,mitte pakku pagema.häbi neile. ja nüüd üritavad tagasi tulla ja targutada siin.olgu neil siin väga raske.
to nöps 29. mai 2015 01:25
Kes keelab pagulastel minna mõnda teise Aafrika riiki, mis on lähemal, kultuuriliselt sarnane ?
Aga ei lähe, Euroopas sajab nende arust raha taevast alla ning me kõik oleme siin meeletult rikkad.
to nöps 29. mai 2015 18:01
Muidugi on su lõigus, No vaat kus olid ikka lurjused, põgenesid üle mere ja mitte ei tahtnud solidaarsust ilmutada ning koos siia jäänutega loomavagunis Siberisse sõita.
kes on 28. mai 2015 21:15
Põgenik, maamehe näide;külapidu, peol ka võõra küla kutid,kes landivad meie küla tüdrukuid, punt kokku ja pasunasse poisid liduma (hetkel siis nemad põgenikud) ajavad suurema pundi kokku ja meile pasunasse meie liduma (nüüd siis meie põgenikud).Selline asi aga tunduvalt mastaapsemalt toimub mustal mandril sajandeid.Võimul üks suguharu teine põgeneb ja vastupidi, reaalselt siis kogu Aafrika koosnebki põgenikest kes vajavad kaitset.
kuule maamees 28. mai 2015 22:09
tead, enda küla tüdrukutega ei peaks seda vanainimese värki ikka tegema. pole just genofondile hea. juba vanad eestlased teadsid et naised tuleb siiski tuua teistest küladest....
to Kati 29. mai 2015 01:22
Kes keelab pagulastel ümber asuda mõnda teise Aafrika riiki, Aafrika ju suur ja lai.
Miks nad sinna ei lähe ?
Ei lähe, sest seal ei maksta abiraha ja vaesekesed peavad veel tööle minema, aga tööd nad mingil juhul teha ei taha.
rassist 29. mai 2015 01:26
ära muretse ei peagi! me ei lähe ,ega pole kunagi põgenenud riiki ,kus on islamiusk.
Kristiina,mine kohale 28. mai 2015 15:06
Distantsilt ei saa sellised asju ajada.Sõida P-Aafrikasse kohe kümneks aastaks komandeeringusse,me katsume siin kuidagi ilma Sinuta toime tulla.
määää 2. juuni 2015 13:22
Sa võta oma ME kaasa ja mine sinna päriseks.
JEEP 28. mai 2015 14:40
Üle hulga aja üks asjalik mõte. Valge rass hääbub juba kas või oma madala, negatiivse iibe tõttu. Musti see-eest sigib arvukalt. Mustad ja asiaadid rändavad massiliselt Euroopasse ja on sigivuseski hulga produktiivsema. On vaid ajaüsimus, kui nad 51%-na legaalselt võimu üle võtavad. Ja siis tulevadki islamiseadused ning šariaat. Lõpuks kupatatakse valged lihtsalt reservatsioonidesse nagu jänkid omal ajal indiaanlastega tegid. Kuhugi Lapimaale või Sahaarasse. Et saabuvatele sugulastele ja islamivendadele ruumi teha.Armu leiavad vaid need vähesed valge, kes oma päritolu maha salgava ja vabatahtlikult turbanivõi parandžaa pähe panevad.
m 28. mai 2015 14:35

kaitske.. 28. mai 2015 14:21
kaitske Eesti loodust võõrliikide eest. Ka inimene on looduse osa, seega vajab kaitset "võõrliigi"eest
to kaitske 28. mai 2015 22:10
ei tea kas l ... ll on võõrliik ? ega vist ei ole - kahju !
mart 28. mai 2015 14:07
Mõelge vaid, kui palju ilusaid naisi meil Eestis on...need neegrid lähevad ju hulluks kui siia saabuvad ja oi kuidas kukuvad meie eesti naisi võrgutama ja nende jalgu suudlema (seda mudiugi vaid alguses, pärast on naine kui ori, kui sõrmus sõrmes) ja enamus hakkavad kindlasti vägisi võtma kuskil pimedatel tänavatel (nt pärast pidu kui naine üksi koju jalutab), kui valge naine niisama ei taha teda. Hirm tuleb peale, kui sellele mõtlen!
to mart 28. mai 2015 14:09
käi korra Lõuna-Ameerikas ära, siis näed alles ilusaid naisi
oja 28. mai 2015 16:02
mine sinna siis mis siin passid
Mees 28. mai 2015 13:56
Tubli,K.Ojuland!Toetan sind.Toetavad ka mitmed,sajad ja tuhanded eestimaalased!
oja 28. mai 2015 16:04
Toetan igati Ojulandi.
to Eestlane 28. mai 2015 13:53
Aga miks sa ei vöiks rassist olla?Vabalt ju vöid.Mustad on valgete vastu sama rassistid!Loe ingl.keelseid foorumeid,mine ela mujal!
28. mai 2015 13:51
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
to nimetu 28. mai 2015 14:05
Sa nimetu oled ikka ajudeta jobu.
mina 28. mai 2015 13:51
astuksin euroliidust välja , kui nad meie riiki hukutada tahavad.
aprillirahutuste ajal ei olnud ka sealt mingit abi , paet käis lausa lunimas seal toetust
ja nato on meie partner niikuinii
Ainult nende eesti brüsseli ametnike poolt oleks tohutu vastuseis sest kaob ju väga priske sissetulek
syyt 28. mai 2015 13:44
õige jutt- AITAB JAMAST! need illegaalsed, dokumentideta piiririkkujad pole mingid pagulased. VÄLJA ILLEGAALID!
Michelle 28. mai 2015 13:37

Michelle 28. mai 2015 13:36
Täiesti öige. Miks Ukrainlasi ei vöeta... sest Ukraina on suur ja rahvas vöib lihtsalt kolida lääne Ukrainasse. Aafrika on veel suurem! Miks neid murjameid vastu tahetakse vötta. Mitte ei öelda, et kolige mujale Aafrikasse!
Mees 28. mai 2015 13:32
kle ojuland ,kui sa hakkad siin valge rassi ohus olemisest rääkima siis oled sa pesuehtne RASSIST ja ei muud midagi. Ei ole mul vastu ,kui aidatakse sõjapõgenikke KES EI OLE MOSLEMID.
Se usu sõda mis sealt moslemite poole pealt tuleb on lihtsalt jube ja just moslemite ületulek tuleks täielikult limiteerida. 3 maailmasõda saab olema just usu teemaline. Mida vähem on seda usu jama siin maailmas seda vähem oleks seda sõda ka. Minul isiklikult ei ole rassi ,kui sellise vastu mitte midagi, iga inimene on erinev vahet ei ole mis nahavärv tal on . Kuid olen täielikult vastu just moslemite liikuvusele euroopas. Need moslemi rotid tuleks panna täpselt sama surve alla üle maailma ,täpselt sama moodi nagu nemad käituvad kristlastega oma riigis. Tahavad europasse tulla siis peavad ära kaotama oma krdi ninja kostüümid ja oma pea rätikud ja muu sellise saasta. Mehed EI TOHI ringi käia voodilinades ja ei tohi kanda usu teemalisi mütse peas. Viimne ,kui üks asi tuleks nendel ära keelata ja siis ei taha nad enam ise tulla euroopasse.
kuule mees 28. mai 2015 13:46
mitte et ma kaitseks kedagi , aga siis tuleks ka meil risti kandmine ära lõpetda
to Mees 28. mai 2015 13:49
Meil on siin isegi pea 40 % majanduspagulasi, ida poolt tulnuid.
Ei ole siia rohkem mitte kedagi juurde vaja.
Varsti on nii, et 95 % pagulasi ja 5 % eestlasi.
Vahet ei ole, moslemid või mitte, mitte mingeid majanduspagulasi ei ole siia vaja, oleme kääbusrahvas.
Kirde-Eestlane 28. mai 2015 14:00
Mees - palun ava oma silmad. Need "pagulased" on sama palju "sõjapõgenikud" - kui Eestit valitseva Reformierakonna poliitika on demokraatlik. Idast tulnud sisserändajad olid valged ja ristiusulised - tänu sellele on eestlus ja Eesti VEEL säilinud! Kuid islamiusuliste ning mustanahaliste sissetungile me kaua vastu ei peaks:(! Nende usund on niivõrd agressiivne, kultuur teistsugune ja iive nii kõrge - et Eestimaa ja eestlastega oleks nende Eestisse sisse lubamisel varsti lõpp:(!
to Mees 28. mai 2015 14:28
See on täiesti normaalne, et iga rass ja iga rahvas hoiab ühte.
Sinus puudub see ühtehoidmistunne, aga mustanahalistel on see väga tugev.
ei usu 28. mai 2015 13:30
et vana ja suur korrupeerunud mafioosoriik itaalia ei saaks hakkama neegustega...siin taga peab magus rahapada olema
jaa 28. mai 2015 13:25
täiesti 28. mai 2015 14:47
nõus, olen nõus ka rassist olema.
Breivik 28. mai 2015 13:24
Breivik ajaski seda asja aga valel moel
pooldan abi andmist 28. mai 2015 13:18
Kuidas saab nii tuntud tegelane kasutada ikka veel mustanahahalise kohta n...... Häbi peaks olema, aga noh haridus pole haritus. Kui vähe ikka leidub kaastunnet, kuidas te ise käituksite kui teil endal oleks sama situatsioon, et terroristid tuleks teie koju tapaks ja vägistaks teie lapsi, enamus põgenikest tavainimesed lastega ja see on loomulik et aitame. kui vaadata minevikku siis kui paljud eestlased põgenesid sõja ajal Austraaliasse jne..
28. mai 2015 13:40
Kohatu võrdlus. Võrdleme kohe eestlaste ja tulevaste "kaasmaalaste" rahvaarvu....Meie sõjapõgenikest paljud anti välja. Kel vedas ja sai võõrale maale jääda, pidid ise tegema kõik selleks, et ellu jääda, vähemalt käed rüpes ja suured abitoetused neid ei oodanud.
Me peame pagulased vastu võtma, maksma abirahasid, söötma-jootma ja varsti ise siit maalt ära kolima, sest neid tuleb hordidena juurde...
Neeger solvav? Pruunlane on minu arust veel nõmedam sõna :P
pooldan abi andmist 28. mai 2015 13:56
Miks peaks iga teine euroopa riik võtma pagulasi vastu ja eesti mitte, kui euroopaliidu liige siis reeglid olgu samad kõigile. Kui Ojuland oleks kuskil euroopa liidu kohtumisel siis vaevalt pöörduks ta mustanahalise poliitiku poole, et kuule neeg....r.
Püha müristus, 28. mai 2015 14:22
kas sa, pooldaja, oled loll või laps või mõlemat? Negriidse rassi esindajat on alati neegriks nimetatud, ja indiaanlast punanahaks ja valget kahvanäoks ja hiinlast ka kollaseks, kuna on kollase rassi esindaja... Loomulik asi, mis asjata suureks puhutud. Ja Aafrika mandril elab palju muid rasside segusid neegrite kõrval ja neegridki on erineva nahatooniga - sünksinakast kuldpruunini. Need, kes Euroopat vallutavad on pigem araablased (laias laastus), keda kõiki neegriteks küll lugeda ei saa... Ja reeglitega, mida Euroopa kehtestab, pean mina ka nõustuma, mitte suu mölakil täitma...
Eks sa 28. mai 2015 14:32
praegu pooldad küll, aga kas ka sisi, kui su kõrvalkorterid neid täis pannakse või su kodukülas ringi kõndima hakkavad. Kuula Vao küla elanike "muljeid". Siis on kohe, et miks siia ja mitte sinna. Eestis on juba pagulasi - kvoot, mis nüüd lisaks meile tohutu hulga võõramalasi - nii usult kui hingelt - on liig, mis liig. Iga teine Euroopa riik on oma arengus, sissetulekutes jmt. peajagu meist üle. Seepärast piisabki meile neist, kes on juba. Kui - siis ehk tõesti ukraina sõjapõgenikke siia lubada. Nemad lähevad suures osas peale sõja lõppu oma koju tagasi. Ning mida ma ei mõista - mille poolest on mustanahaline parem sõna kui neeger. Nad on ju negriidse rassi esindajad, seega sulapuhta neegrid. See, et nemad ise selle sõna suhtes nii tundlikud on, see on juba nende asi
Kirde-Eestlane 28. mai 2015 13:51
pooldan abi andmist - estlased pole kunagi(massiliselt) islamimaadesse ja mustanahaliste alale pagenud. Ära hakka Austraaliat nende aladega võrdlema:(! Meil pole seal ka kunagi asumaid olnud. Pole mingit põhjust, miks me peaks laskma Eesti ja eestluse islamiusulistel ning mustanahalistel hävitada. Sinu demagoogiajutt haridusest ja haritusest on väga sarnane Eestit valitseva Reformierakonna ja nende taga seisvate eurobürokraatide hämamisele. Kui me nimetame neegrit mustanaliseks või mustaks vennaks - kas see muudab midagi? Kui Ameerika poleks Liibüa diktaatorit kukutanud, poleks ka neid Euroopasse tungivaid "pagulaste" horde! Kui Sulle need "põgenuikud" meeldivad - võta ehk siis oma koju paar tükki või ehitada nende maale turvakodu - kus neid aitama hakkad:(! Eesti pole aga mingi "pagulaste" laager! Kui Sinu meelest selline Euroopasse hea elu peale trügimine on "pagulus" - siis võiks kõik ka eestimaalased paatidesse ronida ja võtta suuna näiteks Norra suunas:(! Ning ennem kui arengumaadele mingit abi anda - peavad nad alustuseks oma iibeteema kontrolli alla saama - see pole loogiline, et arengumaad toodavad inimesi ja Euroopa toidab neid:(! Nagu alumises kommentaaris HK kirjutab, polnud ka mina kunagi rassist, isegi mitte homoseksualismi vastane - kuid totaalset ajupesu tegev eurobürokraatia on suutnud ka mind mõlema teema puhul oma seisukohti korrigeerima panna:(!
to pooldan abi andmist 28. mai 2015 13:56
Eks mine sõida siis otse nendesse riikidesse neid abistama, miks sa siin veel oled ?
Miks nad siis ei lähe lähematesse riikidesse, seal ei ole mingit sõda.
Aafrika on suur ja lai, miks nad sinna ei lähe ?
Või siis Araabia poolsaarele, kus on rikkad naftariigid, kõrged palgad, kohe tööd pakkuda.
Miks nad sinna ei lähe ?
Ei lähe, sest seal vaja tööle minna, aga tööd nad teha ei taha, ei viitsi.
See ei loe, et Araabia poolsaarel palgad kõrged, hinnad odavad.
Ikkagi parem abiraha peale olesklema tulla.
pooldan abi andmist 28. mai 2015 14:27
Miks nad sinna ja tänna ei lahe, sest see pole nii lihtne. Miks peaks pered riskima oma lastega ülerahvastud paatides, kui oleks valida kuhu minna. Nad hulbivad merel teab kui kaua kui läheb hästi siis päästetakse, harva õnnestub randuda kuhugi, aga kui palju sureb... Minul on igatahes inimestes nendest kahju!
sa aita 28. mai 2015 16:16
to pooldan abi andmist 29. mai 2015 01:34
Kuidas ei ole lihtne mõnda Aafrika riiki minna ? Istuvad bussi ja ongi kohal.
Euroopasse kipuvad sellepärast, et nende meelest on sajavad siin rahapakid taevast alla ning kõik inimesed on meeletult rikkad.
to pooldan abi andmist 29. mai 2015 01:35
Hulbivad sellepärast, et suured rahapatakad virvendavad silme ees.
Raha on nende jaoks niivõrd tähtis ning valgel inimesel on seda nende meelest kohutavalt palju.
kahju 31. mai 2015 18:36
et sa nii loll oled.mine käi veidi euroopas ja põhjamaades ringi ja su jutt muutub üleöö
kahju 31. mai 2015 18:36
et sa nii loll oled.mine käi veidi euroopas ja põhjamaades ringi ja su jutt muutub üleöö
HK 28. mai 2015 13:16
Tuttav tuleb ette, nõukogude valitsus saatis meid loomavagunites Siberisse, Euroopa Liit on kavalam. Toob pagulased ja põgenikud maale sisse ja meie pageme ise kodudest Jumal teab, kus suunas. Pole kunagi olnud rassist, aga selliste arengute juures saab minust rassist. Olen Kristiina Ojulandiga nõus. Meie riik ei pea välja nägema nagu Rootsi, kus valge inimene hakkab haruldaseks saama, sama toimub juba ka Soomes. Kui tõmbaks äkki pidurit !?
28. mai 2015 13:15
Ojuland on kahjuks oma lamedate kommenteerimistega veits hiljaks jàànud...ainu itaaliasse on ùle mere kohale jòudnud 2014 ùle 218 tuhande pagenikku ja rohkem aina tulemas...ja itaalia ei saa neid kòiki majutada ja miks peakski, nii et pagenikud laienevad edasi Euroopasse nagu katk...Probleem pole kuhu neid panna ja mis nendega teha, vaid Euroopa peab otsuse vòtma ja Liibiasse kohale minema làbi rààkimistele ja vajadusel sòjavàelased sisse viima, et situatsiooni kontrolli alla hoida...seda aga ei tehta, sest see oleks otsene sòja manòòver Liibia vastu(hetkel on neil riigi sisene korrutsioon ja terrorism) ning riigi sisestele konfliktidele teised riigid ei tohiks vahele segada. Musta-valge kirjulist Eestit mina kùll ette ei kujuta... nii, et pooldaksin rahupidajate sisse viimist Liibiasse ning teistesse sòja ohu riikidesse Aafrikas. Nende allkirjade kogumine ja streikimine on juba hiljaks jàànud...otsused on juba tehtud ùlevalt poolt ja juba pikemaks perspektiivis, mitte ùhekordseks pagenikke aitamiseks.
Kirde-Eestlane 28. mai 2015 13:23
Viga oli see, kui Liibüa diktaator kukutati, oleks Ta edasi valitsenud - poleks Euroopal "pagulastega" muret olnud!

Tartutädi 28. mai 2015 13:11
Tänase päeva küsimus:
Leia rahvahulk, kes mingis suunas läheb ja asu nende etteotsa. Kes nii ütles?
Ojuland leiab, et tema hetk on tulnud. Meil on terve hulk neid, kes põgenikke ei taha ja neil pole eeskõnelejat. Aga mina ei taha Ojulandi ka. Ta on üks nõmedamaid inimesi, keda tean.
arvaja 28. mai 2015 13:10
Kollane rass valutab maailma, nii on piiblis kirjas.
Keskealine naine 28. mai 2015 13:09
Väga tubli, Kristiina !
Annaksin kohe oma allkirja.
Mitte ühtegi pagulast EI ole siia vaja.
arvaja 28. mai 2015 13:08
Piiblis on öeldud, et kollane rass vallutab maailma.
28. mai 2015 14:03
? 28. mai 2015 13:01
kas òelda 'NEEGER' on poliitiliselt òige?
See 28. mai 2015 14:30
on ainuõige nii poliitiliselt kui ka teoreetiliselt ja tegelikult...
Suvi 28. mai 2015 12:57
On igatahes tore, et meil on Kristiina Ojuland.
Ojulandi soov 28. mai 2015 12:53
Ojulandi soov on saada ilmslet välismeediasse. sest sellise tulise vihkamisega, eriti tänapeval kasutades sõna neeger... seda ka saab
to Ojulandi soov 28. mai 2015 13:25
Kas me peame sinu meelest alandlikult mustanahaliste jalataldu lakkuma ?
Minu meelest on mustanahalised väga ebameeldivad, laisad ja valelikud inimesed.
miks siis allkirju ei kogutud 28. mai 2015 12:52
miks siis allkirju ei kogutud, kui me vene okupatsiooni all elasime ja iga kodanik kes vähegi sai , siit kuskile välismaale üritas saada, kas abielu teel vms läbi? pole ka poolt et murjamid me maa üle võtavad, aga ilmse liialdus on see allkirjade kogumine. Pange end ise sellesse olukorda, kui teie elu oleks vilets ja loodaksite lhtsalt paremale elule ja selleks püüaksite põgeneda kuskile kus on parem.
28. mai 2015 13:07
Enamus eestlastest (räägime üldisest normaalsest eestlasest) kes siis ja ka praegu kuhugi mujale läheb, üritab sulanduda sellesse keskkonda kuhu läheb, üritab tööd tehes end jalule ajada, üritab austada selle riigi kultuuri kuhu on kolinud, mitte ei hakka oma kombeid pererahvale peale suruma. Selles ongi vahe, suur vahe! Need praegused plaanitavad sisserändajad ei oma kahjuks soovi teha tööd ega isegi mitte natukenegi austada selle maa kombeid ja kultuuri kuhu nad satuvad. Seda on näidanud teiste Euroopa riikide ajalugu.
Kirde-Eestlane 28. mai 2015 13:18
miks siis allkirju ei kogutud - ära võrdle nõuka bürokraatiat EU omaga. Nõukaajal ei sunnitud Sind homoseksuaalsust ülistama ja islmiusulisi ning mustanahalisi Eestisse ei toodud. Kui Sinu meelest on see "pagulaste" sisse toomine õigustatud - siis võiks ka kõik eestlased paatidesse ronida ja "pagulastena" näiteks Norrasse parema elu poole triivida.
nõukaajal 28. mai 2015 13:37
tapeti maha või veeti Siberisse surema. Ülistama pidi NLKP kapip*desid ja Brežnevi-taolisi "elavaid surnuid". Mingil hetkel elas Eestis üle 500 000 muulase (okupatsiooniarmee sõdurid kaasa arvatud).
See kõik ei tähenda, et neegreid peaks siia sisse vedama aga okupatsiooniaega ülistada pole ka mõtet.
felix 28. mai 2015 13:41
parema elu jaoks tuleb ka tööd teha, seda enamik neis pole harjunud ja ei soovi teha
to miks allkirju ei kogutud 28. mai 2015 13:59
Kas suures Aafrikas ja Araabia poolsaarel üldse enam elamiseks ruumi ei ole ?
Miks sinna ei lähe ?

elina 28. mai 2015 12:51
Toetus 100 % 28. mai 2015 12:38
krõll 28. mai 2015 12:27
Valge rass on muidugi ohus, kui sellised naised nagu Ojuland ise lapsi saada ei raatsi ja ei viitsi.
Mõnusam on elada mugavat elu, kulutada kümneid tuhandeid mingite mõttetute riiete või käekotikeste peale ja nendega liputada avalikes kohtades või meedias.
to krõll 28. mai 2015 13:58
Kust sina tead, mis põhjusel inimesel lapsi ei ole.
Minul ainult üks, oleksin väga - väga rohkem tahtnud, aga elu läks nii, mis parata.
Üldiselt on see nii mõnelgi naisel valus teema, ära ole õel, ära torgi.
tagamaadest 28. mai 2015 12:11
ADL presidendi ( http://en.wikipedia.org/wiki/Anti-Defamation... ) Abraham Foxman'i ( http://en.wikipedia.org/wiki/Abe_Foxman ) kõne Siioni Vanemate Teisel Kongressil New Yorgis 1998. aastal.
"The National Observer", New York, 25. august 1998. a.
http://antimatrix.org/Convert/Books/ZioNazi_Quotes/Zionism.html
Džentelmenid!
Tervitan teid esimese Siioni Vanemate õpilaste kokkusaamise saja-aastasele juubelile pühendatud kohtumise puhul.
Oleme saavutanud kõik sihid, mille formuleerisime meie esimesel kohtumisel sada aastat tagasi. Meie juhime valitsusi. Meie tekitasime vastuolud meie vaenlaste vahel, sundides neid üksteist hävitama.
Me tõesti sundisime vaikima meie kriitikud ning me olemegi rikkaim rahvas Maal.
Ma räägin valge rassi surmast. Me oleme täielikult hävitanud niinimetatud aaria rassi enesesäilitamise võimalused.
On aeg tunnistada, et valge rass hääbub geenide segunemise ja praktiliselt nullini viidud sündivuse läbi.
Me kõik oleme nautinud paljukordselt üle kogu maailma näidatud kaadrites nägemust viimastest valgetest lastest, kes mängivad koos mustanahalistega; ja me teame, et see on valge rassi hävingu lõpusirge. Me oleme võimelised põrmustama iidse ja puhta aarialaste vereliini säilimise üleskutsetega altruismile ja veresegamisele.
Meil on ka agressiivsemaid plaane, mille eesmärgiks on valgete järgmise põlve hävitamine iga hinnaga. Me tahame, et iga valge isa häbeneks oma valgeid lapsi ja toodaks segaverelisi.
Meil tuleb tarvitada oma mõjujõudu oma rassipuhtust säilitada püüdvate valgete meeste ja naiste segadusseajamiseks. Uues ühiskonnas on nende saatuseks kividega surnuksloopimine.
Goide ühinemise vältimiseks tuleb neid tappa ja vangistada.
Me saame valge rassi täielikus lõpus olla täielikult kindlad alles siis, kui tajumisvõimeliste valgete laste mõistuse purustamine on moondanud nad nende endi hävitajaiks. Sedatüüpi samme on juba krooninud edu. Nende mehed pole enam iseseisvad inimesed.
Lugupeetud äravalitud, teie ja teie esivanemad on küllalt rüganud selleks, et olla veendununud: valge rassi saatus ongi meie kätes.
!!!!!!!!!!!!!! 28. mai 2015 20:37
Ansip ja Kallased on raudselt siioni vanemate õpilased, eesti allakäik algas refide võimuletulekust, Ojulandile edu, inimesed toetavad, teeks ka midagi sellele barbaarsusele vastu hakkamiseks, aga ei oska
et siis 28. mai 2015 21:23
10 prossa lugejatest on juudinärakad!
..oli prohvet vist 29. mai 2015 01:54
hakkab koitma miks H........r juute niiväga vihkas
ei illegaalidele! 28. mai 2015 12:10
Aeg isamaad kaitsta kodumaiste reeturite ja nende välismaiste isandate ning nende relva ehk islami pealetungi vastu! Need pole pagulased vaid illegaalid! Ei mustadele illegaalidele! Ei eesti rahvuse hävitamisele! Ühe noore eestlase avaldus
19.04.2015
https://www.youtube.com/watch?v=fhggkrV23SU
16.05.2015 / noorte roll
https://www.youtube.com/watch?v=ANb5AK9Jz_M
20.05.2015 / tsensuurist
https://www.youtube.com/watch?v=VnD20l2eU3A
ei illegaalidele! 28. mai 2015 12:09
Aeg isamaad kaitsta kodumaiste reeturite ja nende välismaiste isandate ning nende relva ehk islami pealetungi vastu! Need pole pagulased vaid illegaalid! Ei mustadele illegaalidele! Ei eesti rahvuse hävitamisele! Ühe noore eestlase avaldus
19.04.2015
https://www.youtube.com/watch?v=fhggkrV23SU
16.05.2015 / noorte roll
https://www.youtube.com/watch?v=ANb5AK9Jz_M
20.05.2015 / tsensuurist
https://www.youtube.com/watch?v=VnD20l2eU3A
28. mai 2015 12:01
Igal inimesel on öigus otsustada mida millal kus ja kui palju!!!
Inimesed!, ärge olge rassistid!
Elage ise ja laske ka teistel elada!
Ojulandil pole ainsatki last. Sorry! ta oma viga, ei ole naisele hea liiga liiga palju poliitikat.
Magas öige aja maha nyyd ise syydi et lapsi pole.
Sellist asja lubada kohe kindlasti ei tohi et inimesel piiratakse liikumisöigust.
Jumal on loonud meid nii nagu me oleme, kes on eestlane kes aafriklane.
Meil köigil on öigus liikuda kuhu tahes.
Mida kuradit te bsinna löunasse sooja päikese alla lendate energiapatareisid laadima!?, kui eestimaa päike on ka sama!
Mida te köik vingute Ojuland eesotsas!, te ei ole maailmanaba!
Valget rassi laias ilmas kyl kyll!
Muidud kipute mine ma vahemeremaadesse turismi ja puhkuse reisile, kui te ei taha selseid inimesi siia euroopasse. Oskaks need in imesed eesti keelest aru saada ja teaksid et te neist nii halvasti mötlette, saaksite rassismi öhutamise eest kerepele vöi isegi et teid mahakoksatakse.
Möelge ka enne Ojuland Kristiina enne kui oma valimise jaoks lihtsameelsete allkirju pyyate saada.
28. mai 2015 12:03
reisida võib meile ka, aga elama tulles tuleb käed taskust võtta ja tööle hakata!
Madis 28. mai 2015 12:41
Iga inimene elagu ikka omal maal. Reisimise vastu ei ole mul midagi. Küll aga puukide vast.
mm 28. mai 2015 15:39
Lase siis ennast ära vaktsineerida puukite vastu
mees 28. mai 2015 12:43
eestlane ei lähe sinna kerjama vaid neile raha viima st.tarbima. Neeger tuleb siia kerjama meie laste ja vanavanemate heaolu arvelt.
üks ema 28. mai 2015 12:58
Kas mustadelt töötamist soovida on rassism? Või mitte tahta, et ahvid sind või sinu lapsi vägistavad, on rassism? Või et meie nälgvate laste leivast elatuvaid tööpõlgureid siia mitte tahta on rassism? Või kui isegi ülikoolis käinud mustadel oma tapmisvaeva rahuldamise keelamine on rassism? Me i karda musti, me ei taha oma niigi suure vaesuse juures veel röövleid, mõrtsukaid ja loodreid oma koju. See, et mõni neist ka töötab, pole argument. Ja pole kindel, et ennast meie leival kasvatanutel ja harinutel ei löö geenid välja ja nad ei loomastu. karta kurjategijat ja vereimejat ei ole rassism, vaid alalhoidlikkus. Valge rass on ohus, seda on maailmas vaid 30%.
kuldkuu 28. mai 2015 13:25
kle, Sina, ära enam peale võta, hakkad kuidago segast peksma. Ma ei viitsi nii lollile jutule isegi vastata.
kuldkuu 28. mai 2015 13:27
vastasin kl.12:01 kommentaarile,aga millegipärast läks see hoopis allapoole???
to 12.01 28. mai 2015 13:29
Ei sobi aafriklased ega araablased siia elama, oleme niivõrd erinevad, me absoluutselt ei sobi kokku, probleemid ja konfliktid tulevad.
Lisaks on mustanahalistel arvamus, et valged peavad neile hüvesid ja raha andma, nemad ise ei pea lillegi liigutama.
Valged on nende meelest hullult rikkad.
Meie inimesed käivad soojal maal reisimas, ei lähe me keegi sinna elama, veel vähem abirahade peale.
Üldiselt ära provotseeri, provokaator.
to 12.01 28. mai 2015 14:01
Las tulevad siia reisima, turistina, väga olen nõus.
Aga mitte elama, meil isegi pea pooled pagulased, ida poolt küll.
28. mai 2015 12:00
Elan kõrvuti pagulastega. Minu kogemused neist on - nad ei viitsi tööd teha, neid ei huvita selle maa kultuur ja üritavad igal võimalusel peale suruda oma soove ja traditsioone. Koridorid haisevad viiruki järele. Sealiha grillides visati ämbritäis mulda grillile. Emad on 10 aastat järjest rasedad, lapsed on kui metslased. Kui Pagulased võetakse vastu Eestimaale, siis on lõpp meie kultuuril! See on justkui võrgustik ja uskuge mind, see võrgustik on tihe ja nad toetavad üksteist kus iganes riigis nad ka viibiks. Nii et kui Taanis valatakse pilapildi pärast verd, siis ollakse valvsad ka Eestis..
28. mai 2015 17:38
lisan veel, et kui nad tajuvad oma olukorra raskust, siis mille paganama pärast nad toodavad lapsi juurde siia kurja maailma??? Palun vastake. Mina piirdun ühe lapsega, sest kardan, et ei jaksa rohkemat kaitsta

Mälumängur 28. mai 2015 11:54
Ojulandile maksimumpunktid 10 + !
ometi keegi normaalne 28. mai 2015 11:54
Toetan Kristiina Ojulandi. Kui vaid leiduks rohkem kaasamõtlejaid ja abilisi, kes aitaks seda eesseisvat katastroofi ära hoida. Piret
Valge rass 28. mai 2015 11:52
Kehtiva valitsuse arusaama järgi on rahvas allpool toompead lollid neegrid. Naood seal ülal värisevad pigem enese eksistentsi pärast.
1 28. mai 2015 11:45
Hea! Aga allkirjadega neid negrusid ei peata, piir peab kinni panema ja nad tagasi saatma, nii nad tajuvad, et pole mõtet ronida siia. Oleme vist Euroopas ainukesed, kes suu avada julgevad, muud koogutavad nende tulijate ees.
28. mai 2015 12:02
Leedu teatas ju, et nemad võtavad maksimum 30-40 700 asemel. Nii et pole me midagi ainukesed
to 12.02 28. mai 2015 14:06
Loogiline, et leedukad pagulasi ei taha.
Leedukad on meist palju julgemad, palju sõnakamad, löövad kohe rusikaga korra majja, et ei mingeid pagulasi.
Leedukas ei lase endale pähe istuda.
Ojuland! 28. mai 2015 11:42
Valge rassi säilimise üheks tingimuseks on see, et igal valge rassi esindajal oleks vähemalt üks (veel parem - mitu) laps. Kus sinu oma(d) on?
28. mai 2015 11:56
ei pea olema tingimata lapsi, et kaitsta oma maad!!! Ta kaitseb sinu lapsi, sest ise sa seda ei tee, ainult vingud kõige ja kõigi üle
Mees 28. mai 2015 12:44
Pededel ja lesbidel pole midagi peale käte ette näidata. Nad on evolutsiooni tupikteele astunud. Õpetada kurinahku ka ei või, siis kohe ahistussüüdistus seljas.
teadja. 28. mai 2015 11:41
Pagulasi võetakse sellepärast vastu, et siis saavad 400 saja aastapärast lapsed ajalootunnis õppida Europa segunemist neegritega 21.sajandil. Kristina ei oska kahjuks karta, et kui algul tulevad afrikaanid, siis seejärel tulevad Indus ja pilusilmad.
Juku 28. mai 2015 12:32
Pagulasi võetakse vastu, sest meil on pagulaste kommisjonid, kellele makstakse euroopa poolt raha selle eest, et pagulasi vastu võtta ja otse loomulikult ei ütle ükski minister või ajaosaline otsustaja sellest rahast ära, pohui mis hiljem maast ja rahvast saab.
Tõnu Kalvet 28. mai 2015 11:35
Ojulandil on õigus, et valge rass on ohus. Kuid pelga allkirjakorjamisega seda ohtu ei kõrvalda. Vaja läheb tunduvalt otsustavamaid vastumeetmeid.
Eesti, ohustatud rakuke! 28. mai 2015 11:33
Kui leitakse mingi karvane hirv või šaakal , siis on kisa kui villa---maha lasta ! (ja nii tehtigi) Sest võõrliik ohustab! Ja nüüd mingi kari puu otsast ja liiva alt ei ohusta kedagi? Ükski vahemerelontrus ei pea siia vegeteerima pääsema! Ojuland, tee midagi tõesti! Ainult REF-id närivad küüsi Brüsseli käskude ees.

murelik 28. mai 2015 11:30
neegritele
kui te vaid aimaks kuivõrd vastuvõtmatu on te tulek ja ebasõbralik vastuvõtt -
kas te ikkagi tuleks
või läheks tagasi ja töötaks te enda riigi heaks?
(juhul kui te üldse tahate tööd teha)
28. mai 2015 11:36
arvad et nad on juba siin ja loevad ÕL
murelik 28. mai 2015 11:30
neegritele
kui te vaid aimaks kuivõrd vastuvõtmatu on te tulek ja ebasõbralik vastuvõtt -
kas te ikkagi tuleks
või läheks tagasi ja töötaks te enda riigi heaks?
(juhul kui te üldse tahate tööd teha)
Tulevikukogemusega Soome eestlane 28. mai 2015 11:29
Ise väljenduksin veidi korrektsemalt kui sisu osas olen Kristiina Ojulandiga 100 % samal arvamusel.Seda enam et Euroopa ümberassimileerimise otsuseid surub peale väike ise ebaõnnestunud riikide rühm ,Kreeka,Itaalia .
Ainult Härra Puutin 28. mai 2015 11:24
Saab vee maailma päästa
28. mai 2015 11:30
Venemaal on sama probleem sm. Putinoid! Terved linnad on Tadzikke, Usbekke, kaukkaaslasi täis. Tava venelase säilimine on juba paras küsimärk. Justkui sellest vähe oleks tapab Putin slaavlasi (venelasi, ukrainlasi) veel Ukraina sõjas.
28. mai 2015 11:38
nad ju pole neegrid ja venemaa ju ise räägib, kui sõbrlik ja abivalmis ta on, millest probleem
to 11.30 29. mai 2015 17:47
Küll tavavenelased säilivad, neid Venemaal 140 miljonit.
Meid aga ALLA miljoni.
Ainult Härra Puutin 28. mai 2015 11:24
Saab vee maailma päästa
11:24, 28. mai 2015-le 28. mai 2015 11:51
Ta päästab mingil määral omi Venemaal. Aga jah, Moskva on nagu mustade maa, minge ja vaadake! Laava voolab!
Ainult Härra Puutin 28. mai 2015 11:24
Saab vee maailma päästa
Kaltsaka taavi 28. mai 2015 11:23
Mart 28. mai 2015 11:21
Õige, saadame koju surema! Kuidas nad julgevad põgeneda ebainimlikest tingimustest ning otsida kohta, kus turvaliselt oma perega elada. Häbi!
Sm. Molotov 28. mai 2015 11:32
Sinusuguste tarbeks on kokteilist kahju. Seepärast kingin hoopis Statoili kinkekomplekti - 5 l bensiini + tikud. Kui arvad, et sulle paljuks läheb, võta paar illegaali punti.
28. mai 2015 12:24
selle nad puhtalt ise korraldavad seal. hull pa*sk kokku ja siis minema.

ema 28. mai 2015 11:19
Mardile
kas Sa tõesti usud et nad läheksid koju surema
Taevakene - ära ole nii naiivne
Otsivad paremat elu kus nad enam eales ei pea töötama
Mustad on sündinud laisad
kuulge ametnikud 28. mai 2015 11:17
liigutage natukenegi oma ajusid , et kaitsta eestlust. oleme ilmselt euroliidus väikseim põhiravusega riik. krt, looduses kaitseb euroliit isegi vareseid , aga meie oleme ju siiski väljasuremisohus.
ettepanek : presidendiks mees, kes suudab peatada selle trooja hobuse eestisse toomise
28. mai 2015 11:16
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
11:16-le 28. mai 2015 11:21
Häbi jah. Kuidas nad julgevad imbuda igale poole vedelema ja laamendama! Irvitama bussis, et katsu mind püsti kamandada,turumutt, kaeban su rassistiks! (Soome seik minul)
Häbi sulle ,Mart!
mh 28. mai 2015 11:26
Pered, lapsed , naised - arusaadav. Kuidas sa põhjendad seda, et suure enamuse moodustavad põgenikest noored elujõus mehed? Huvitav- kas nemad on siis kõige nõrgemad? Mis saab siis nendest kes näiteks Süüriast põgeneda ei suuda (pole raha näiteks...) Kas nemad ei vajagi abi? Peame aitama elujõus musti mehi ja usuhullusest haaratud Araabia noormehi, kes ei austa meie kombeid...
on 28. mai 2015 11:14
e liit on liiga leebe ja sinisilmne probleem annab juba tunda,ega haigusest enam lahti ei saa kui see liiga pikale läheb
Oljulandile 28. mai 2015 11:12
teie jaoks on ehk tõesti see nn.neegriküsimus primaarne.Tahaks ju rahus oma kodumaal luksuslikku elu nautida.Täitsa mõistetaav.Minu jaoks aga on hetkel palju murettekitavam küsimus see,kuidas oma palgast ära elada ja lapsed koolitada.Aga tundub,et tavainimeste heaoluküsimus on ilusti asendunud immigrantide murega.See on nüüd eesti valitsuse probleem number üks.
11:12, 28. mai 2015-le 28. mai 2015 11:18
See on gi primaarna! Isegi nii primaarne, et mingu või "kartulikoorte söömiseks" nagu Venemaast lahtisaamise puhul nõus oldi! Ära tule praegu oma igapäevajoruga ligigi selle küsimuse puhul.Küsimus on Eesti riigis! Sina söö praegu kaeraputru!
28. mai 2015 11:33
Kas kommentaar tuli ref. kontorist, endal suu kalamarja täis.
11:33,-le 28. mai 2015 11:55
Kuidas ta sai refikontorist tulla, kui refid kahel käel musti ootavad,rumal?! Kommentaar tuli õigelt eesti inimeseslt!
11:33,-le 28. mai 2015 11:55
Kuidas ta sai refikontorist tulla, kui refid kahel käel musti ootavad,rumal?! Kommentaar tuli õigelt eesti inimeseslt!
need ju 28. mai 2015 12:51
omavahel seotud. kui immigrante poputama hakatakse, siis ei jätku tavainimesele niigipalju ressurssi kui praegu.
jah 28. mai 2015 17:01
Nii lolli juttu nagu eelmin,e toidan oma lapsi. Kas nendele võõrastel koduta islamistidest hulgustele naisteks või ülalpidamise teenijaks.
eesti naine 28. mai 2015 11:11
mustanahalised ei mahu siia ei siia ei oma kultuuri ei uskumuste pärast. Ja me ei taha lasta omi tütreid mustanahalistele mehele minna. Me ei taha mulattidest lapselapsi kes kaerajaani tantsima õpivad...
Me oleme nii eriline ja ainulaadne, pisike ja ainumas riik oma kultuuri ja usu ja tabudega ja neegrid lihtsalt ei sobi siia
Hall 28. mai 2015 11:10
Laste sünnitamisega oleks ta saanud kaasa aidata valge rassi püsimisele palju tõhusamalt.
valge 28. mai 2015 11:21
Ära irvita teise inimese üle. Sulle tuleb see endale tagasi.
sel korral olen 28. mai 2015 11:08
Saare taat 28. mai 2015 11:36
Võimalik, et olen mingi viiruse hankinud, kuid seekord(ülla-ülla) ajab Ojuland mõistliku juttu.

Leedu 28. mai 2015 11:03
teatas muuseas, et tema võtab 700 asemel 30-40 pagulast. Ja ongi nii
nojah,30-40, kuid meie ei peaks 28. mai 2015 12:02
MITTE ÜHTKI võtma,sest kui ma ei eksi,siis Reporteris eile näitas "meie islamiste palvetamas ja neid pidi 10 000 olema??? Siis on arv ju ületatud.
arvaja 28. mai 2015 10:57
Tegelikult on see Ameerika kutsutud probleem - need sõjad, et nafta üle kontrolli saada. Tegelegu siis nende põgenikega. Aga meie ju NATOs, seega peame aitama suurt Ameerikat. Ikka aitame, nii sõjas kui ka põgenike osas ja muude paremat elu otsijate osas. Eile vihastas mind Tarand oma kukutamisega: Euroopa annab pagulastele 6000 eurot ja Tarand ütles, no meie suudaks küll omalt poolt 5000 eurot juurde panna. Nad ju õnnetud! Aga meie vaesuses elavad lapsed??? No eks kodutunne siis ehitabki ja rahva südametunnistusele koputab, kusjuures olen isegi iga kord annetanud 3 eurot.
tõsi 28. mai 2015 12:53
tarand tõmbas endale eile ikka täiega vee (ja mitte puhta) peale.
JOBUDELE 28. mai 2015 10:57
Mõne inimese ajus ei olegi muud mõtet kui aga IGA PÄEV allkirju koguda. Kogume TÄNA mingi asja kohta allkirju, kogume HOMME teise asja kohta allkirju, kogume ÜLEHOMME kolmanda asja kohta allkirju.....jne. Lollil lambakarjal iga päev ainult allkirjade kogumine....
28. mai 2015 11:03
Palun uurige selle jobutaja aadress välja.Vahest soovid enda koju paadireisijad asutada?
to palun ... 28. mai 2015 11:08
Ja kui on uuritud, mis siis saab? Kasutad tema peal vägivalla? Aga seda ju kasutavad ainult pagulased. Oled ise pagulane? Siis küll sinu agressioon on arusaadav, tulid ju ainult vägistada ja tappa
28. mai 2015 11:17
Saab pagulasi sinna saata
Palun mitte postitada googl tõlkest tulnud postitusi. 28. mai 2015 11:26
Kommentaari lugedes tundub, et olete mitte just Eesti päritoluga? Minu kommentaaris on selge küsimus, kas soovid paadipõgenikud oma koju majutada. Kas googli tõlge jättis kommentaari ebaselgeks?
to palun .. 28. mai 2015 11:44
Selge küsimus eraldiseisvalt. Üldseslt võib aru saama ka teisiti- -ähvardusena. Väjanda ennast selgemalt
Ka Sina 28. mai 2015 11:38
võiksid allkirja anda - kui mitte muul põhjusel, siis enda põlemapanemise palvele küll. Tuleksime erandkorras vastu...
EKS SINA TEE SIIS 28. mai 2015 12:04
Midagi TÕHUSAMAT. kui nii tark oled.
28. mai 2015 12:32
selleks ei pea tark olema, tuleb saata sõjalaevad vahemerele ja jokk. eesti ja Rootsi valitsuse mahitusel ja teadmisel lasti "Estonia" põhja nii kui niuhti aga mingeid murjanipaate ei saa pilbastada?
Valgenahk 28. mai 2015 10:55
Muide valge rass olevat hälve-nagu albiino
28. mai 2015 11:01
Kui selline kommentaar avaldatakse mustanahalise kohta siis alustataks krim.asi aga valge näru/orja kohta võib kõike öelda, selleks ju uskumatu koer on, et solgiga üle kallata.
Hea. 28. mai 2015 10:53
Ojulandist hakkab asja saama
kas 28. mai 2015 10:50
Ojuland tahab oma karjääri EKRE ridades jätkata? Sai vist aru, et ise ta mingit era konnakest sünnitada ei jaksa.
28. mai 2015 10:59
Seltsimees võimuerakondlane, miks juhite inimeste tähelepanu aafriklaste probleemilt kõrvale?
ziidiuss 28. mai 2015 11:04
Sa unusta oma igapäevane õelus nüüd hetkeks ära!
Lõpuks ometi on vist kõik tagajalgadel peale Toompea peajõu-jäärade? Isegi venelased nõuavad ühtset Balti ketti sel teemal! Rahva õ i g e d juhtoinad, tegudele!
to kas 29. mai 2015 01:47
Ojulandil oli juba enne EKRET samasugune suhtumine.
Tubli ! Pooldan igati.
Mingil juhul ei tohi pagulasi lasta siia meie maad rüvetama ja reostama.
AB 28. mai 2015 10:47
KUI vaadata neid põgenike, siis missugused paadid neil on ega ometi neid aafrikas tehta, on ikka tellimuse töö.Kodumaalt ära tulla raha on, neil peaks kohe otsa ümber pöörama ja tagasi saatma. Mis kuradi töötegijat nad on kui nad keelt ei oska, miks pean tegema tööd et võõrad saaksid siin elada. Niigi meilt on sada nahka tõmmatud nüüd need rändurid ka siia eestise, nagu meil endil muresid vähe, kui tahavad võtku sinna mäeotsa nõustajate nõustajateks.
prooton 28. mai 2015 10:47
Aga äkki teeks nii: rikkad Euroopa ja Ameerika riigid ostavad Liibüa ja Egiptuse riigis kuskil enamvähem asustatavas inimtühjas kohas lahmaka maad, kuhu siis hakatakse ehitama uut linnriiki kuhu asustatakse siis kõik need rahuarmastavad neegrid ja muud toslemid. Euroopa riigid ja muud jõukamad riigid saadavad siis oma toidu ülejäägid jm mudru neile sinna , et nad saaks seal elada. See tuleks kordades odavam ku i nendega siin tegeleda.
inxu prootonile 28. mai 2015 10:56
prooton 28. mai 2015 11:15
kusjuures see pole ajaloos esimene juhus. Hitleril oli ju plaanis juudid pagendada Madagaskarile aga lõpptulemus on peale sõda tehtud Iisrael.
elektron 28. mai 2015 11:50
Sel vuntsidega visionääril oli alguses kõik loogiliselt läbi mõeldud (igaühele oma maa ilma rahvusi hävitamata) aga kui ta sõda kaotama hakkas, läks kõik aia taha ja tuli kasutada massihukkamist.

mh 28. mai 2015 10:42
Ärgake üles, Aunaste, Mihkel Raud, Artur... milleks te seal olete!!?
Selleks, 28. mai 2015 10:44
Et vastu võtta pagulased. Nemad vastu küll töötama ei hakka
kogenu teab millest räägib 28. mai 2015 10:55
täpselt nagu paljud eestlased soomes
28. mai 2015 12:37
selleks et palka saada! muide nimetasid rea kloune mitte poliitikuid.
kustimusti 28. mai 2015 10:42
las tulevad.jahimeestel kohe tööd.ühe maha lastud neegri eest saab põdrajahi loa ja raisatud padruni tagasi.
28. mai 2015 10:49
ja siis ka viimased eestlased on mitmeks aastaks isoleeritud
asta 28. mai 2015 10:41
minu ema ütles mulle alati ,et piiblis on kirjas ,et hakkab valitsema kollane rass ja nii see läheb. Ole ise 65 ja ema muidugi manalateel.
28. mai 2015 10:44
Piiblis on kirjas valitud rahva tööplaan, mitte ettekuulutus.
Jürka 28. mai 2015 10:50
Mitte uslimid ei ole kollane rass vaid hiinlased!
Jürka parandus 28. mai 2015 10:51
"Moslemid" on õige väljend.
jah 28. mai 2015 10:54
Siin mõeldakse vist hiinlasi. Nad on kollane rass. Neid on väga palju.
28. mai 2015 10:56
kollane rass elad kaug-idas, et sa teaksid
tegelikult 28. mai 2015 11:10
Kui kogu aeg mustadega seguneda, ongi üldpilt kollane!
Edasi 28. mai 2015 10:41
Loodan, et RÜE- kad seda asja katki ei jäta ning on kuidas selle Euroopaga on aga vähemalt Eestis allkirju koguma hakkavad.
heh 28. mai 2015 10:40
Ojuland on iseennast upitav populist, kahju et tema seda teemat üles vöttis sest tema sönavött ei lisa sellele teemale just eriti kaalu ega usutavust. Aga jah, öigus on tal küll. EU piirid kinni ja köigepealt lahendada EU sisesed probleemid, siis tegeleda teiste maade aitamisega.
Huviste 28. mai 2015 11:22
Palun sel teemal kindlasti intervjueerida ka Galojani!
miks mitte 28. mai 2015 10:38
ma arvan et kuna kodumaa mulle väärilist elu ei paku äkki pressiks ennas terve karjaga rootsi sisse...miks mitte ja saksamaa võik siin oma sõna sekka ütelda...näete meil tume venemaitseline minevik..nüüd üks hädine majandus mis tilgub igasotsast läbi jne. ..me ju vääriksime enamat
28. mai 2015 10:43
Sakslaste käest oleks ammu aeg nõuda 700 aastase orjapõlve eest valuraha. Juudid said miks mehe halvem orjatööjõud olime?
oijah 28. mai 2015 13:11
Sa ikka vaata ajaloost, mis nägu ja (isa/eesnimedega) need "sakslased" olid ja siis arva, mis kahjutasu sa orjapõlve eest saada võid.
28. mai 2015 10:35
Ärgake üles, krdi Aunaste, Mihkel Raud, Artur... milleks te seal olete!!?
28. mai 2015 10:39
Aunaste, irw, Aunaste ise oli pagulane ja hoiab suu kinni
Kafa 28. mai 2015 10:31
Ojulandi ning meie eestlasi tundes on tegemist järjekordse poliitilise kemplemisega, mitte enam inimese isikliku ega erakonna arvamusega. Lühidalt öeldes, tunnetad ühiskonna valupunkti ja röögatad välja, et suudad asja lahendada, tehes seda kusjuures ilma selge lahenduseta - on jälle poliitiline demagoogia ja see ajab mul südama pahaks. Rahvas ärge laske ennast mõjutada, las poliitkud näevad natuke rohkem vaeva ning teevad mingi arengukava, kuidas asja leevendada ning kuidas olukorda parandada !! Lihtne ei, on algkooli lapse vastus, peame ena poliitikutelt rohkem nõudma !! Ning iga haritud inimene teab, et Islam on usk, mis loodi tagamaks sõjalist üleolekut, selline usk peaks hävinema kultuuris, mis tunnistab naiste õigusi, põhiseadust ning inimväärtusi. Ma ei suuda uskuda, et Ojuland seda ei tea, seega on tegemist tühipalja poliitkrediidi saamise katsega.
ziidiuss 28. mai 2015 11:26
SA näed, et e i hävine, vaid paljuneb ka valgete seas! Kus pilvedes sa elad,inimene? Ma ei suuda uskuda, et on nii naiivseid teoreetikuid maa peal nagu sina!
to Kafa 29. mai 2015 01:49
Ei ole mitte mingit kemplemist.
Ojuland on selle arvamuse ammu välja öelnud.

inxu 28. mai 2015 10:29
RÜE PRESSITEADE 22.05.2015. Kristiina Ojuland: "Venemaa on alustanud sõda kogu Euroopa ja Lääne vastu.". Tegu küll infosõjaga,kuid siit on selgelt näha,et Venemaa teab juba ammu,milliste lollustega Euroliidus tegeldakse.Tõepoolest,selle asemel,et näha tonti meie lähinaabrite juures,kartkem parem murjaneid kaugemalt. Enne elan sõbralikult mõne slaavlase kui moslemi või murjani läheduses.Muuseas,ka mina pole rassist,aga massiline mustade ränne minu kodumaale pole normaalsele eestlasele meeltmööda. Küll aga meeldib Europarlamendile valge rassi väljasuretamine. Äkki peaksime allkirju koguma hoopis Euroliidust väljaastumise poolt,siis ei sõltuks me ei Euroopast ega Ameerikast....
28. mai 2015 10:34
"Enne elan sõbralikult mõne slaavlase kui moslemi või murjani läheduses."
Noh mis sa räägid
inxu 10:34-le 28. mai 2015 10:40
ja sina eelistad vägistajatest ja tapjatest moslemeid? No millest me räägime?
10:40 28. mai 2015 10:51
Kas ma peaksin eelistama eestlastest ja venelastest vägistajaid? Mis on nende eelised, selta täpsemalt
õnneks vägistamiseni veel ei jõudnud 28. mai 2015 11:00
Noortekamp andis neid korrale kutsunud naisele pudeliga vastu pead
to inxu 28. mai 2015 11:05
Tore kui Eestis saab valida, kellele lasta vägistada ja kellele mitte. Kas enne peab ka kirja panema, või kuidas?
28. mai 2015 10:29
Alar1 28. mai 2015 10:26
Brüssel korraldab rahvuslikku genotsiidi! Belgia ehitab samas endale turvatara kaitseks mustlaste eest. Teistele riikidele surub aga sadu tuhandeid neeger-asotsiaale jõuga peale. Milline silmakirjalikkus! Kas Brüssel jagab need mustlased ka "solidaarselt" ära?
28. mai 2015 10:22
Saan aru küll, kes küll tahab meenutada neid aegu, kui rööviti Aafrika kontinenti paljaks (ja toimub siiamaani, kust muidu need väärismetallid, teemantid tulevad), massiliselt tapeti loomi (verine safari), nüüd valged ujuvad rasvas ja ei taha oma ohvidest ja tulualliktatest midagi kuulda
28. mai 2015 10:33
Võta palun rohud ära!
28. mai 2015 10:36
võtsin, (täna pidi võima Ginko biloba) ja oma sõnadest ei tagane. tunne ajaslugu
28. mai 2015 10:36
to 10.36 28. mai 2015 14:09
Eestlased ei ole kuskil röövimas käinud.
Vastutagu siis need riigid, kes käisid.
to 10.22 28. mai 2015 13:21
Eestlased ei ole kuskil kedagi röövinud.
Ei ole meil olnud Aafrikas mingit tuluallikat.
Vereteemant 28. mai 2015 14:08
Õigust räägid! Oleks lasknud neil omaette elada ja toimetada, oleksid nad üsna rikas rahvas. Aga eks rumalad räägiti ahnete poolt ära... Aga selleks olid teised riigid, kellel siiani seal kolooniad ja nemad toimetagugi nendega.
Ilge 28. mai 2015 10:22
Sattusin just Norra ja see mis ma nägin oli kohutav. Just see kerjuste tohutu rohkus. Ma saan aru, et Neil on seal lõunas halb elu ja nad vajavadki abi, aga nad tulevad siia ja põhimõtteliselt keelduvad siinset kultuuri vastu võtmast. Tuleks nad siia, läheksid kooli, saaksid hariduse ja hakkaksid ühiskonna täisväärtuslikuks osaks - tulge aga, vahet pole mis rass ja usk olete! Aga nad EI TEE seda.
majanduspagulane 28. mai 2015 10:24
Mida sina seal teed, otsid rasvasem elu?
Jürka 28. mai 2015 10:54
Käis turistina, kas see on keelatud? Ja sina, muulane, õpi eesti keel selgeks! Õige on osastav kääne ehk siis "otsid rasvasemat elu".
to Jürka 28. mai 2015 11:14
Turistina, usun küll. Turistina kohe kõike teab ja järeldused valmis, kindlasti käis isegi sotsametisse täpsustada.
Ja kust sa seda võtsid, et ma ei õpi? Just siin harjutan kirjutamist, tahad keelata või? Siis ära vingu, miks ei taheta õppida?
mine räägi 28. mai 2015 16:18
mõne Rootslasega albaanlastest!
Y. Sorr 28. mai 2015 10:26
Nad ei tule siia tööle vaid logelema! Teatud rassid (eriti mustlased) ei ole võimelised kestvaks ja sihipäraseks (riigi)tööks.
28. mai 2015 10:37
Augustis oli ajalehes Vantaan Sanomat artikkel, et Uusimaa piirkonnas kasvab järjest nende välismaalaste arv, kes saavad toimetulekutoetust. Näiteks kui Helsingis sai seda toetust 1600 majapidamist, siis kaks kolmandikku ehk 1100 neist olid Eesti taustaga.
Diil 28. mai 2015 10:41
Ühesõnaga eestlased migreeruvad Soome ja neegrid tulevad Maarjamaale asemele!?
täpselt nii 28. mai 2015 10:53
nii tuleb välja, loodus tühja kohta ei salli, ja eestlaste migreerimises neegrid küll pole süüdi
Just nii! 28. mai 2015 11:00
See on ammu selge, et süüdlasi ei ole. Elagu juhid!
mina olen 28. mai 2015 11:29
nõus kõik eestlased kohe vastu võtma. Saatke aga!
28. mai 2015 11:47
toh, rahvas arvab, et eestlaste migreerimises on süüdi neegrid
28. mai 2015 10:21
Brüssel korraldab rahvuslikku genotsiidi! Belgia ise ehitab samal ajal Prantsuse piiril endale turvatara kaitseks mustlaste eest. Teistele riikidele surub aga sadu tuhandeid neeger-asotsiaale jõuga peale. Milline silmakirjalikkus! Kas Brüssel jagab need mustlased ka "solidaarselt" ära?
imelik on.... 28. mai 2015 10:21
Kas pole imelik, et võõrliigi sissetoomist looduskaitse eesmärgil keelatakse seadusega, kui aga sama asi ähvardab kohalikku rahvast siis "võõrliigi sissetoomisest" rääkides oled kohe rassist
neegrotid 28. mai 2015 10:18
Välja eestist koos bommarist kaltsunärakatega

olen ka nõus 28. mai 2015 10:18
Valge Neeger 28. mai 2015 10:18
Ma loodan, et Eestis on veel inimesi (ametnikke), kes võitlevad pagulaskvootide vastu kuni viimase hingetõmbeni. Me ei astunud Euroliitu, et süüra põgenikke majutama hakata, euroopa turvalisus on niigi õlekõrre otsas (Ukraina kriis) ja nüüd lasta veel süüra põgenikke riiki, kellest osad võivad olla ka ISISeterroristid, siis poleks eriti tore, kui tlnas plahvatavad ISIse pommid, ja Idanaabrid hiilivad narva all järjest ligemale...
Retired 28. mai 2015 10:21
EL astusime selleks, et toetada Kreeka vanureid, kellede pension on langenud isegi alla tuhande!
eksid 28. mai 2015 10:27
hoopis sellepärast et võtaks EL'ilt käsi pikalt ees 4miljardit Eurot
Arvepidaja 28. mai 2015 10:59
Need miljardid kõlavad uhkelt ja selle tõttu kasvab meil kosmiline võlg, mida saab jooksvalt jälgida: http://www.nommeraadio.ee
kas tõesti? 28. mai 2015 11:15
Mis on kulunud ELst tulevate nõuete ja direktiivide täitmisele, trahvide maksmiseks EL le.....
Nipet-näpet (külakiiged, kiviaiad, turismi talud, asfaldi augud ) sai ka tehtud. Natukese muuseume, paar silda , kanalisatsiooni ja tänaseks juba lagunevat autoteed ka.
28. mai 2015 11:17
Ilma europata poleks võlgu, selge see, aga oled sa kindel, et me ujuks rasvas?
Kaua võib! 28. mai 2015 10:18
100, 1000% NÕUS Ojulandiga! Kul keegi julgeb sõna võtta ja nimetada asju õigete nimedega, on see juba edasiminek, mitte paigalseis ja takkakaagutamine, et küll on paha, aga mida teha, ei tea...Kõik artiklid, kus vähegi pagulasteemat mainitud on täis inimeste kommentaare, sadades ja selle massi sees ei ole mina veel ühtki pooldavat kommenteerijat kohanud, kui siis ehk 1-2 ullikest sadade meres! Inimesed on vastu! Sellist asja ei tohi tähelepanuta jätta ja rahvast üle sõita! Olen nõus andma allkirja ja kogunema koos perega piketeerima, Toompeale või kuhu iganes.
inxu 28. mai 2015 10:37
Juhtusin eilset "Foorumit" vaatama,kus stuudiokülalisteks meie kuus eurosaadikut.Mu meelest need kodanikud seal kiitsid vägagi pagulasteemale takka,mitte nii nagu meie siin kommentaariumis....
Jah 28. mai 2015 10:52
Kuni selle Foorumi saate nägemiseni pidasin ikka Paeti eestimeelseks meheks.
Money Talks 28. mai 2015 11:19
Poliitikud ei räägi ju omaenda seisukohti vaid tööandjate omi!
Noh 28. mai 2015 11:26
meie poliitikutest marionetid ei teegi muud kui kaagutavad kaasa sellele, mis neile ette öeldakse (loe: kästakse)...
soomes on neegreid palju 28. mai 2015 10:16
aga...ma elasin nädala hollandis Eindhoveni linnas. Soome neegrid on köki-möki. Seal oli neegreid ikka nagu aafrikas ! Eestis saab rohkem olema, ma ennustan juba ette !
Iige Murelik 28. mai 2015 10:19
Murjamid on teatavasti ka tublid paljunejad! Mis saab tulevikus?
siit küsius 28. mai 2015 10:28
miks sina oles sitt paljuneja, sinu esivanemad sellised ei olenud
Kimber Kiim 28. mai 2015 10:39
Väga hea. Peale mustade saabumist pole enam meie seksinäljastel patustel naistel vaja teenuste järele kaugele lõunasse sõita. Ja järeltulijateks tulevad kenad helepruunid mulatid.
— le 28. mai 2015 10:43
Väidate, et paljunemisega kõik korras? Miks siis kisa, et madal iive ja eeslased on ohus!? Pole ju midagi kartma, kui paljunemisega kõik ok
Iige2 28. mai 2015 10:43
Sissetulek on nii väike ja ebakindel (pidevad reformid ehk kärpimised), et ei võimalda perele elamistingimusi luua. Lisaks on partnerid piprad.
Kimber Kiimile 28. mai 2015 10:45
nüüd küll paljud mehed on mures - mitmenaistepidamisele on lõpp käes, seni vabu naisi oli kui muda
28. mai 2015 11:19
oi jah, mis sa ütled,. Siit küsiks otse- mitu last oli su vanavanematel ja kui suur sissetulek. Ju oli rikkurid
to siit küsimus 10.28 28. mai 2015 13:18
Kui teine eestlane rohkem paljuneks, siis sa kisaksid teustpidi, et kus on sinu mõistus, lapsed tuleb üles kasvatada.
HF 28. mai 2015 10:16
Pagulaste üle otsustajad olevat võrdsustajad, kes ei tee vahet riikidel ning ei viitsi lahendada jamasid laiemalt. Hämmastab, et meie peame pagulastega ja isegi "vaese Kreekaga" tegelema võrdväärselt arenenud riikidega?
EL võiks põgenike jaoks kohandada Siberi, Kanada, Austraalia või Hiina tühjad territooriumid. Väheasustatud piirkondades saaks stimuleerida nende töötahet ja kasutada toetusrahasid otstarbekalt.
Oma tõelise missiooni võiks pagulaste paigutamisel leida ka Issarion.
Fritze 28. mai 2015 10:17
Kuidas lahendaks tekkinud olukorra Adolf? Ojuland on sellele juba lähenemas.
Anti Naiivne 28. mai 2015 10:23
Vaevalt, et autorile teeb muret niiväga riigi saatus? Poliitikud tegutsevad ikka omakasu nimel.
28. mai 2015 10:31
lihtsalt, ehitaks odava tööjõu - eestlasi kasutates koondlaagreid
hallooo 28. mai 2015 20:57
suur omakasu küll- rassistiks tembeldatud, oleks vaja massimeeleavaldust, aga kes läheb tänavale, kui on vaja töökohast kinni hoida, et miinimumpalka saada, selleks on suuri rahasid vaja õhutatajatele nagu maidanil oli
to Anti Naiivne 29. mai 2015 01:57
Kristiina mõtleb samamoodi ka eraelus.
Õige Eesti naine.
Sina ära ole nii paranoiline.
Bioloogi vaatevinklist võiks asja näha nii: 28. mai 2015 10:13
Ongi nii,et sõda pole vaja.Võõrliik sisse ja vaikselt võtab üle.Võrdluseks euroopa naaritsa saatus.
Kaitske eestlast kui liiki!
lugeja 28. mai 2015 10:12
Olen ka ise mõtteis seda arvanud,et must rass rõhub peale ja tuleb aeg kui valge rass muutub alamrassiks!!! Ei taha üle kiita aga ikkagi vist nii,et valge rass on tõstnud maailmas majandust,teadust.............! Kui need harimatud ja mitte tööd teinud põgenikud meie ellu ennast sisse suruvad,siis selge,et meie ,,maailm,, vajub ,,sohhu,,!! Eile sai ÕL-st lugeda Tallinna mosee tegemistest aga kui neid saab juba kümneid olema..........?? Maailmas näha mida islamistid püüavad saavutada!!
vello 28. mai 2015 10:12
mitte allkirjade kogumist vaid relvastuda ja tegutseda vastavalt...

hasse 28. mai 2015 10:11
100% nõus. vähemalt paneb Ojuland kohe silmade vahele, mitte ei kokuta nagu see kilulinnatäis europoliitikuid!
maakas 28. mai 2015 10:10
kohe annaksin allkirja!!!
Jaa,väga tubli,Ojuland, 28. mai 2015 10:10
kuid kes seda siis algatama peaks?
Egas ometi keegi muttatambitud vaese rahva hulgast?
Saa aru,meil on SUPERSTRESS-olematud sissetulekud,maksude järjepidev tõstmine,mure ellujäämise pärast.Nüüd siis tahetakse veel hordide kaupa ka loodreid sisse vedada.
Ja seda pooldab enamus võimulolevast ladvikust,kellel pole muud muret kui kuidas ikka kuluhüvitised lõpuni ära kulutada ja palka tõsta.
Nüüd pr.Ojuland tuleb tegutseda,ja RUTTU,võta ühendust EKRE juhtfiguuridega,võta ühendust kellega vaja ja meie oleme nõus toetama ja allkirju andma.Nii,et tööle,pr.OJULAND.
Ojulandile 28. mai 2015 10:10
Kui Eestis peaks tulema sõda, siis tuleks alustada üleeuroopalist allkirjade kogumise kampaaniat, et Ojuland siit minema ei pääseks!
28. mai 2015 10:22
Mis arusaamatu jura? Kas võimuliidust, seal aetakse segast juttu ning ei saada asjast aru.
Kaks asja: kas lähed arvutist eemale või võtad ilusti oma rohud ära. Ühte pead tegema.
... 28. mai 2015 10:08
Nõus. Eesti on nii pisike, et siia lisaohtu tekitada ei oleks mõistlik.
Pisu 28. mai 2015 10:31
Brsseli funktsionäärid suhtuvad kõikidesse liikmetesse ühtemoodi. Pealegi on juba Unzipi ajast meid kujutatud väga eduka ja distsiplineeritud riigina!
Rein 28. mai 2015 10:08
minni 28. mai 2015 10:07
täiesti nõus . aafrika on suur ja lai -laevad tuleb saata teisele poole ja elavad seal edasi .
käisin eelmine nädal soomes ja vastik hakkas , soomlasi ei ole enam -on ainult erinevad tumedad naha toonid. VASTIK ,VASTIK, VASTIK
mikki 28. mai 2015 23:23
Yksi helvetin Minni kävi Suomessa viime viikolla, puhui paskaa ja pyöritti peukaloita, etsii halpaa tavaraa, karsea ämmä, vastik vastik, vastik
Paavo 28. mai 2015 10:07
Ojulandil pole vist midagi kaotada, et julgeb tõtt rääkida. Loomulikult on valge rass hävimisohus. Kuid kes peatabv "rohutirtsude" Euroopasse lendamise ? Sellist jõudu ma ei näe. Kui Ojuland julgeb asju välja öelda, nagu need on, võib ta parteigi tuult tiibade alla saada.
koer lapse asemel 28. mai 2015 10:23
valge rass tõesti on ohus aga mitte neegride pärast

5+ 28. mai 2015 10:07
Jutt 100% õige, Euroopa on juba kakaaugu äärel, viimane aeg midagi ettevõtta. Varsti elame ise nagu nagu Aafrikas. Ilma naljata valge rass ongi ohus. Kuna enamuse päevast teevad tööd, väsinud inimene ei mõlguta paaritumis mõteid ja nii ei sünni ka valgeid enam juurde. Abirahal istuv tegelane aga paljuneb nii, et järglasi 6-7. Viimaks keegi kes julgeb öelda seda välja millest silmakirjalikud poliitikud vaikivad. Mitte vaid Eestis vaid üle Euroopa tuleb allkirju koguma hakata!
reaalsus 28. mai 2015 11:42
Valgeid sünnib ka siin juurde küll! Vaadake kui hästi paljunevad pooliku haridusega , toetustest elatuvad siinsed valged samuti. Tööinimestel loomulikult ei ole aega ja ületöötamisest enam jõudu paljuneda. Ei saa ju kõik kodus istuda toetustel ja paljuneda, kusagilt peavad tulema need toetusteks minevad rahad.
to reaalsus 28. mai 2015 13:13
See on meie riigis ainult mõni üksik pere, kus rohkem lapsi.
Tulevad pagulased, hakkab neil massiline paljunemine ja seda peatada ei saa.
EH 28. mai 2015 10:06
kurat,kas meil neid muulasi weel wähe on?kes ei oska eesti keelt,aga meie leiwale on maiad
Juku Pupp 28. mai 2015 10:06
Et kuidas allkirjad takistaksid põgenikke Vahemerest üle pääsemast, isegi kui allkirju kogutaks üleeuroopaliselt?
EU poliitikute elu tuleb kibedaks teha 28. mai 2015 10:17
Kui põlisrahva kisa läheb piisavalt suureks, pannakse see piir Vahemerel kinni. Kas see on võimalik? Jah on kui vaid soovitakse. Kas NSVL ajal oleksid ette kujutanud, et terved laevad tulevad piirivalvest läbi??? Läbi pääsesid vaid üksikud paadid kus 4-5 inimest sees ja neist püüti kah pooled kinni. See, et põgenikud Euroopasse kohale saabuks on EU poliitikute soov, vastasel juhul oleks juba ammu Vahemerel korralik piirivalve. Kas ma oleks nõus, et Eesti peaks saatma oma piirivalve aluseid ja piirivalvureid Itaalastele ja Kreeklastele appi, jah oleks.
Just, 28. mai 2015 11:14
see on USA plaan euroopa nõrgestamiseks, mida viivad ellu EU poliitikutest marionetid! Ojulandiga 100% nõus!!!
kuuldavasti 28. mai 2015 13:09
ei olevat hispaanlastel see põgenikeprobleem sugugi nii hull - nende piirivalve blokeerivat põgenikelaevade sisenemise territoriaalvetesse (või oli see koguni nii, et patrullivad neutraalvete aafrika-poolsel äärel? - sorry, kuulsin vaid refereeringut ja sedagi poole kõrvaga!) - aga mõte iseenesest kõlab ju õigesti?
OMG 28. mai 2015 10:03
Allkiri takistab jah neegrit üle Vahemere tulemast. Tõhus arsenal.
to OMG 28. mai 2015 13:11
Kui ikka neid sama laevaga hakatakse tagasi saatma, siis ikka takistab küll.
Eestlane 28. mai 2015 10:02
Olen nõus! Miks põgenike hulgas ainult noored elujõus mehed? Lihtsalt küsimus. Ei ole rassist, aga võtta 1000 matsi siia laaberdama, varastama, vägistama. Mis seal Toompeal vaid debiilikud või mis? Siin jääb pukki see, kes rahvast kuulab. Rahvas on võim.
aga 28. mai 2015 10:11
Need ei ole põgenikud, kes laevadega tulevad, nemad on maksnud oma ületuleku eest ja otsivad vaid head elu euroopas. Põgenikud asuvad hoopis põgenikelaagris.
Mees 28. mai 2015 10:02
Ma ei ole rassist , aga teiega 100% nõus.
Mees 28. mai 2015 10:01
Ma ei ole rassist , aga Teiega 100% nõus.
Gerli 28. mai 2015 10:00
Olen täiesti nõus!Meil endil on riigis piisavalt inimesi,keda aidata...Liigne solidaarsus ei too kunagi midagi head endaga kaasa.

...... 28. mai 2015 10:00
Mina olen nõus allkirja andma. Kus ja millal
poolt Kristiina Ojulandi julge arvamusega 28. mai 2015 09:59
Tubli etteaste. Ootasin seda juba ammu. Iga võõrliik eestimaa pinnal ohustab eestlasi igas mõttes.
okei 28. mai 2015 09:51
Aga hakkab siis midagi toimuma või jääb jutt niisama jutuks?
TUBLI OLED,,,, 28. mai 2015 09:50
OJULANDILE KOHE 100. PUNKTI,,,KES JUBA NÄEB OHTU,,
JA ONGI NII,,