Eesti uudised

Pevkur: Euroopa Komisjoni pagulaskvoot on meie jaoks liiga suur

Toimetas Kristin Aasma, 27. mai 2015 16:41

25 KOMMENTAARI

k
Kuule Pevkur!/ 29. mai 2015 00:15
Kuidas Sa saad öelda, et liiga suur? Oleme ju varsti Euroopa viie rikkama riigi hulgas! Ma ise ei jaga sellest poliitikast suurt midagi. Sina oled seal kõrgemal ja minust targem. Ütle mulle lollile, kellest me juba ette oleme jõudnud. Rootsist, Norrast, Taanist, Inglismaast, Soomest või Saksamaast? Väga tahaks teada, ole nii hea! Lugupidamisega, Mats Maalt.
t
teada on/ 28. mai 2015 13:27
et haiguskolle HIV tuleb laiali jaotada.
Tegelikult tuleks tuvastada seal haiged ja tagasi saata
Ohus on ülemaailmne tervis - suures ohus, võib puhkeda epideemia
p
pontius/ 28. mai 2015 10:36
pevkur !!! saa aru EESTI EI TULE mitte ühtegi murjanit, sest sina maksad selle kinni oma munadega !!!
e
Ei/ 28. mai 2015 09:44
aita need virila näo tegemised Brüsseli ees,EI tuleb kohe konkreetselt öelda!
v
VALIA/ 28. mai 2015 09:31
Oh mis suur see pagulas kvoot siis ikka on , meil ju töö kohti tohutult ja töökäte puudus ju suur ,
eesti riiki on vaja tööjõudu ju nii räägivad meie riigi issid ...! Küsiks siis eesti riigi isside käest .... mida need pagulased siin tegema hakkavad , kui mei endilgi töö puudus . Mina penskar jäksaks veel veidi eesti riigi heaks tööd teha , aga tööd pole ja kui ongi , siis töö andja ütleb , mei nii vanu mehi tööle ei võta , kuigi no kogemused ja erialad olemas , aga maha kanttud , eesti riigil oleks vist hea , kui penskarid ära kõngeks , need ju ka riigil muidusööjad , olgugi et oled riigi heaks tööd teinud , ainult ... kes on kõvad töö tegiad , on TOOMPEA HÄRRAD .
l
lugeja/ 28. mai 2015 09:29
Hanno, see number pole mitte liiga suur, vaid põhimõtteliselt vastuvõtmatu. Euroopa peab aktsepteerima seda, et peale Teist maailmasõda Eestisse/Balti riikidesse sisseveetud venekeelsete hulk loetaks pagulasteks! Need pagulased pole aastakümnete jooksul sulandunud meie ühiskonda. Otse vastupidi - üritavad õõnestada kehtivat riigikorda. Kui praegu pagulastega "hädas olevad" Euroopa riigid (ca 7%) saavutavad meie pagulaste hulgaga võrdse protsendi, ca 30m siis võib põhimõtteliselt alustada mingite läbirääkimistega. Euroopa lõunapiiri kaitsmisega mitte toime tulevad Kreekat ja Itaaliat tuleb karistada,
e
EI mistahes kvoodile!/ 28. mai 2015 08:05
Eesti EI PEA toetama ebaseaduslikku immigratsiooni euroopa lõunapiiril. Ebaseaduslik immigratsioon on üle pea kasvanud itaallaste tegematajätmiste pärast - kui palju on nn põgenikke tagasi saadetud? Kui praegu ebaseaduslikud immigrandid mööda euroopat laiali jagada, siis antakse ebaseaduslikule immigratsioonile vaid hoogu juurde.
t
tom/ 28. mai 2015 07:27
kes kurat käskis teil-seal toompeal-igale poole oma nina toppida ja abistavt kätt anda,,raha siia-sinna loopida ?nüüd ongi selline värk-peate vötma...rahvas on vastu ja ei ühtegi musta ega valget siia ei too!

i
inimkonnale/ 28. mai 2015 02:36
Kiri heebrealastele 1:
Jumala Poja ülevusest
1 Jumal, kes muiste palju kordi ja mitmel viisil rääkis
esivanematele prohvetite kaudu,
2 on nüüd päevade lõpul meile rääkinud Poja kaudu,
kelle ta on seadnud kõigi asjade pärijaks,
kelle läbi ta on ka maailmad teinud,
3 kes, olles tema kirkuse kiirgus ja tema olemuse kuju
ning kandes kõiksust oma väe sõnaga,
on pärast seda, kui ta oli täide viinud pattudest puhastamise,
istunud Ausuuruse paremale käele kõrgeimas taevas
4 ning saanud ülemaks inglitest,
kuivõrd ta on pärinud neist ülevama nime.
5 Sest missugusele inglile on Jumal kunagi öelnud:
„Sina oled mu Poeg,
täna ma sünnitasin sinu.”?
Ja veel:
„Mina olen temale Isaks
ja tema saab minule Pojaks!”?
6 Aga kui ta toob oma esmasündinu maa peale, siis ta ütleb:
„Ka kõik Jumala inglid kummardagu teda!”
7 Inglite kohta ta ütleb küll:
„Ta teeb oma inglid tuulteks
ja oma teenijad tuleleegiks.”
8 Aga Pojale ta ütleb:
„Sinu troon, Jumal, seisab igavesest ajast igavesti
ja õiglus on su kuningakepp.
9 Sa oled armastanud õigust ja vihanud ülekohut,
seepärast on Jumal, sinu Jumal sind võidnud
rõõmuõliga enam kui su kaaslasi.”
10 Ja:
„Sina, Issand, oled alguses rajanud maa
ja taevad on su kätetöö.
11 Need hävivad, aga sina jääd seisma,
kõik nad kuluvad nagu kuub
12 ja sa keerad nad kokku just nagu rõiva,
nagu kuue, ja nad muudetakse.
Aga sina oled ikka seesama
ja sinu aastad ei lõpe.”
13 Või missugusele inglile on ta kunagi öelnud:
„Istu mu paremale käele,
kuni ma panen su vaenlased su jalajäriks!”? 14 Eks nad kõik ole vaid teenijad vaimud, läkitatud abistama
neid, kes ükskord pärivad pääste?
n
nagu amuurika/ 28. mai 2015 02:09
Vaatame shõud samamoodi pealt nagu seda teeb ameerika, mitte ühtegi pagulast ja piirid kinni
m
muud midagi/ 28. mai 2015 02:04
hanno pevkuri rumaluskvoot on meie jaoks liiga suur
r
rlmmi/ 28. mai 2015 00:44
tegele sellega siis härra pevkur! Sind valiti ja toetust palusid nagu kerjus enne valimisi. On su sust asja?
t
Tõnu/ 27. mai 2015 22:10
Pagulaste probleemi tekitamisele on ju ka Eesti ustavalt jänkide huve teenides kaasa aidanud (ainuüksi Iraagi mainimisest peaks piisama), nii et omad vitsad peksavad. Valitsejad keksisid, et Eesti on kohe-kohe viie rikkama riigi hulgas - käitugu siis nüüd vastavalt ja tehku, mis rikka riigi kohus. Aga kui selle ülesandega toime ei tule, võtaks siis enesekiitust vähemaks ja loobuks ka järjest suurema hulga USA sõjaväelaste siia kutsumisest - nende majutamine on ju veel kallim kui põgenike laagris pidamine.
t
teadja./ 27. mai 2015 22:09
Sina Hanno ei saa kahjuks midagi teha.
h
hallooo/ 27. mai 2015 21:24
Ei saa rääkida suurest või väikesest kvoodist, mingit kvooti ei tohi üldse olla. See on inimkaubandus, millest keegi, võib olla EU ÜRO VÕI USA kõrged ametnikud , saavad tulu ja teised peavad seda kaupa üleval hakkama pidama, ei saa eelistada ühtesid teistele, kes aitab mahajääjaid, kõik ei saa ju paadi peale, õige on kõik tagasi saata, ssi on yeada , et pole mõtet tulla
r
Room/ 27. mai 2015 21:10
1. Põgenike probleem ei ole Euroopa probleem! Sellega peab tegelema kogu maailm ehk ÜRO jms. organisatsioonid, kelle tegemistest selles vallas ei ole praegu midagi kuulda. Ja miks nad peaksidki sellega tegelema, kui Euroopa seda ei nõua ja püüab ise probleemiga pusida. Euroopa saab selle raskuse tõstmisega eluohtliku songa.
2. Asi ei ole mitte 320s ega ka tuhandes murjamis. Neil on kodus pered, kelle siia kutsumiseks on neil rahvusvaheline õigus. Vanemad, naine ja lapsed. Nii et 1000 x 6 ehk 6000!
3. Euroopa Liit lubab iga siia saadetud põgeniku kohta 6000 eurot ehk siis 60 000 kokku 6000 põgeniku kohta ehk 1000 ühe inimese kohta. Kauaks seda peaks jätkuma? Kui ma ei eksi, siis sellega peame oma vange üleval 2 kuud. Mis edasi saab? Siis peame neid üleval enda suurtest varudest. Või oma naftatuludest?
4. Ega see inimvool Aafrikast ei ole tänaseks ju lõppenud. Mida rohkem me nende eest hoolitseme, seda rohkem neid tuleb! Suur tükk ajab Euroopa suu lõhki! See vanasõna tuleks Euroopa Liidu ametnikele ära tõlkida ja seada probleem ÜRO ette.

t
tulevane EKRE valija/ 27. mai 2015 20:57
Järgmised valimised on kohalikud valimised - erakondadele tuleb anda selge sõnum, et ei hääleta mitte ühegi erakonna poolt, kes toetab sisserändajaid-paadipõgenikke jm rätipäid. Rahvas peab ütlema kindla EI Eesti- vaenulikule tegevusele ja reeturitele igal võimalikul juhul. Kohalikud venelased on selles eestlaste liitlased, nii et pole mõtet hirmutada, omad reeturid on tuhat korda hullemad.
e
Eesti ei maga/ 27. mai 2015 20:02
Ärge laske ennast lollitada! Need, kes lahkelt lubavad murjaneid siia riiki kui ''pagulasi'', on ise rahva vaenlased. Kes lubab? Jõukas riigiaparaadi töötaja, kellel pole õrna aimugi, mis toimub riigis tegelikult. Tema istub oma luks-autosse ja sõidab ukselt uksele ega näe suurt s*ttagi. Ja ülejäänud kodanikkond kannatab!?
r
random/ 27. mai 2015 19:33
Pole suurt arvu Lihtsalt nad ei tule siia ja kõik.tasuta lõunaid siin jagama,raisk.Ärge ajage meid marru,vihkajaid on omajagu.
k
kurb ja lootusetu/ 27. mai 2015 19:23
jah, isegi see madalam j ahall mass allpool Toompead püüab seda ammu kuuldavel etuua...hea , et lõpuks kohale jõudis. aga 101 häält kõrgel! MIKS on teie hääl nii vaikne ja vagur, miks sosiostate et nagu ei ole jõukohane...selleks teid ju valitigi, et te oleks riigi eest väljas?! Ansip meid sinna euroliitu vedas, tema ei kommenteeri midgai.
e
Ei taha möeldagi!/ 27. mai 2015 19:46
Öige jutt,las kuradi soustid ja pöhulöuad nyyd siis esindavad rahvast! Möla oli köva,et see saadikukoht suur väljakutse ja nemad juba kisakooris laulma ei hakka,teevad rahva hääle kuuldavaks!!! Kus need sellid nyyd on? Nagu kuldid rukkis körvad kikkis, ootavad palgapäeva ! Huvitav teada,kaua eesti rahvas end trööbata laseb? Kas töesti pole see rahvas enamat väärt kui nende tänased juhid? Kas keegi ei mötle sellele,millise riigirääbaka me jätame oma lastele ja lastelastele?
n
normaalne/ 27. mai 2015 19:19
pagulaste kohustusarv on suur sellepärast, et meie riigijuhid on EL saatnud statistika, mitte tegelikud andmed - näiteks tegelik keskmine palk ja oravate matemaatiline keskmine töötasu, majanduskasvu statistiline kirjapanek, igasugu olematud arengunäitajad jne, mis EL ees pugemiseks vaja oli. Nüüd on tulemus käes. kes ausalt või veidi tagasi hoidis, on praegu rahul - kvoot imepisike, ise tunduvalt paremal järjel tegelikkuses kui meie. Seal see kutsikas peidus ongi - nüüd peame vait olemas - e-sigadustega pääsesid ju võimule need, kel EL ees "eriteened". Kurb,,,, et Eesti elu ikkagi põhja läheb. Sinna muide mõni sooviski - põhjamaade sekka saada. Maa läks tagant lihtsalt kaduma.
n
Nevot/ 27. mai 2015 18:58
Ei ole suur, on vastuvõetamatu.
v
Vikatimees/ 27. mai 2015 18:32
-mingi pulk õigustühises valitsuses-ole vait parem ,tundud targem välja
p
Perekuurile/ 27. mai 2015 18:00
Nüüd pead Sa küll tagasi astuma sest muu ei aita!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee