Seisukoht

Seisukoht | Lodevus-ETV (22)

Laur Uudam, arvamustoimetaja, 27. mai 2015, 18:02
Foto: Andres Haabu / Postimees
Ajal kui kommertskanalid vabalevist ära kolivad, lasub ETV-l seda suurem vastutus Eesti televaataja ees. Kuid iga suve hakul avanev perspektiiv on kurb, kui saatesarjad järjest oma poe kinni panevad ja suvepuhkusele jäävad. Olgu selleks siis hommikutelevisioon, "Ringvaade" või "Foorum". Isegi "AKst" jääb järele ühe diktoriga lühendatud säästuvariant.

Igaüks teab anekdooti kolmest põhjusest, miks töötada kooliõpetajana. Nendeks on juuni, juuli ja august. Riigikogugi venitab tööga välja peaaegu jaanipäevani, et siis septembri keskel jälle koguneda. Neile mõlemale teeb aga saatepuhkuse pikkusega ära riigitelevisioon, kus sarjad lähevad puhkusele juba mai lõpul ja naasevad millalgi septembris. Ja naasevad sugugi mitte värskendatud kujul, vaid ajast ja arust formaadis. Eriti paistab kivinemisega silma aastaid muutumatuna püsinud "AK", mis sarnaneb järjest rohkem "Vremjaga".

Praegu kogub tuure keskustelu pagulaste vastuvõtu teemadel. Riigikogus tulevad erakorralised istumised maksude tõstmise asjus. Poliitiline katel keeb, aga ETV kobib südamerahus koti peale. Kellel sellist ETV-d on vaja?

Samal teemal

12. juuni 2015, 16:40
KORD VABALEVIS, KORD MITTE: telekanalite väljaütlemised vabalevist lahkumise kohta võivad olla kahjustanud tarbijate huve
8. juuni 2015, 16:50
Seisukoht | ETV+ kotti
25. mai 2015, 18:28
Seisukoht | Taandumine telesõjas

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee