Müstika

KAS TÕESTI? Wikileaks kinnitas juba 2013. aastal, et NASA varjab tulnukate olemasolu! (18)

LISA KOMMENTAAR

Muhkel 13. oktoober 2015 10:35
Vaos hoitud tulnukad, mis värvi nad olidki?
inimkonnale 1. juuni 2015 03:10
Saatana praegune eluase.
Eelnevad salmid tegid kindlaks, et Saatan visati taevast välja. Siiski, see ei tähenda, et Saatan visati põrgusse. Järgmine lause võib mõnda šokeerida. Saatan pole kunagi olnud põrgu läheduseski ja samuti ka tema deemonid! Nende asumine seal on veel ees. Praegu on kurat ja tema kurjade vaimude armee praeguse maailmasüsteemi kontrollimise eest vastutavad (vaata 2.Korintose 1:4). Rahtused Lähis-Idas, Aafrikas, Kesk-Ameerikas ja teistes piirkondades, on tema mängumaa. Kommunistliku fašismi liidrid ja iga valesektlus, mis mõnitb tõelist Jumalat ja Tema Sõna, on kuratliku diktaatori kontrolli all – Lutsiferi! Kuidas see saab nii olla?
Piibel mainib meile, et on olemas kolm taevast (vaata 2.Korintose 12:2). Esimene taevas on atmosfäär maa kohal, teine taevas on tähine taevas ja kolmas taevas on see, kus asub Jumal. Täna on Saatan suuteline seisma teise taeva serval ja välja hüüda kõrvetavaid süüdistusi Jumala rahva vastu. Ilmutuse 12:10 kutsub teda vendade süüdistajaks. Fakt, et ta kontrollib esimest ja teist taevast, on tõestatud Efeslaste 2:2, mis kirjeldab teda kui õhuvallavürsti. Lisaks sellele, Efeslaste 6:12 ütleb: Meil ei tule ju võidelda inimestega, vaid meelevaldade ja võimudega, selle pimeduse maailma valitsejatega, kurjade taevaaluste vaimudega. Taevaalustega sõna otseses mõttes tähendab “taevas”. Kuna see on mitmuses, see viitab esimesele ja teisele taevale.
Peagi ühel päeval Saatana elukoht uuesti muutub, kuna ta heidetakse välja esimesest ja teisest taevast maa peale, Katsumuste ajaks. See sündmus saab olema sõjaks peaingel Miikaeli ja tema armee ning Saatana ja tema deemonite vahel. Ja taevas tõusis sõda: Miikael ja tema inglid hakkasid sõdima lohega, ning lohe sõdis ja tema inglid (Ilmutuse 12:7). Salmides 8 ja 9 teavitatakse meid, et Saatan kasutab oma positsiooni taevas: Lohe ei saanud võimust, ja enam ei leidunud neile aset taevas. Suur lohe heideti välja, see muistne madu, keda hüütakse Kuradiks ja Saatanaks, kes eksitab kogu ilmamaad - ta heideti maa peale ja tema inglid heideti koos temaga.
Sel ajal Saatan asutab oma posti siin samas maa peal ja mürgitab seda maailma nagu kunagi pole selle maa ajaloo jooksul mürgitatud. Kui sa arvad, et see deemonlik vägi on tegutsemas momendil, siis oota kuni pühakud on üles võetud ja Saatan ja tema armeed võtavad kontrolli enda kätte. Elu pole siis elamist väärt. Ilmutuse 12:12 ütleb: Häda maale ja merele, sest kurat on tulnud alla teie juurde; ta on suures raevus, teades, et tal on aega üürikeseks.
Kui Saatan heidetakse maale, ta taipab, et tema aeg minna põhjatusse auku on lähedal ja et tal on jäänud 1260 päeva oma tegude sooritamiseks (kui see sündmus leiab aset viimase kolme ja poole aasta jooksul Katsumuste ajast). Seepärast Matteuse 24:22 ütleb: Ja kui nende päevade arvu ei kahandataks, siis ei pääseks ükski, aga valitute pärast kahandatakse neid päevi.
Jah, see päev on tulemas, mil kõik deemonlikud vaimud, kes praegu on õhuvallas, saavad tulema maale ja vallandavad oma kohtumõistmise väed maa kodanike peale. Praegu, Saatan ja tema deemonid teevad visiite maale, ... käivad edasi tagasi maal ja ...kõnnivad üles alla sellel (Iiobi 1:7). Esimene Peetruse 5:8 hoiatab kristlasi: Olge kained, valvake! Teie süüdistaja, kurat, käib ringi nagu möirgav lõvi, otsides, keda neelata.
norrakas 25. november 2015 22:00
nendel usu-ullikestel on nüha mingitki edasiminekut. muyidu oli tyypiline copy -past. aga praegune tekst... puudu on ainult et kui ma krtsu peeru lasen sütib väävlimeri ja uskumatud saavad tunda uskumatut haisu, sellest kõigest on tarkades raamatutes juttu olnud... lihtsalt amazing.
Täiendus nõuandjatele- 31. mai 2015 19:59
suur grupp tulnukaid on ennast ka Toompeal sisse seadnud.
Onu Ruudi 31. mai 2015 22:12
Oot-oot, mis sõnum seal Strugatskite jutus:"Kus on rändurite kodu" laiali saadetigi? Vist oli nii, et sissetungija peab tundma hirmu füüsilise hävitamise ees.
Rändurite kodu 2. juuni 2015 17:07
on A. Mireri kirjutatud; vaatamata oma tuntusele on Strugatskid vastutavad siiski ainult osa venekeelse ulme olemasolu eest.
Aga muidu 2. juuni 2015 17:13
oli Strugatskitel küll ühes Kammereri-lugudest sissetungijate kohta sihuke salmike (eesti keeles sihuke): seisid metsaelukad - otse meie väravas - nende pihta lasti siis - nemad ära suridki (esitatud kui lastesalm).
inimene 30. mai 2015 09:54
kahjuks on kogu see jama ajuväärastusega tyypide väljamõeldis
uus valitsus saaks igal pool selle avalikustada kui tahaks, aga kui midagi avalikustada pole siis lihtsalt pole
njah 29. mai 2015 09:30
"riigisekretär Nobutaka Machimura pettumust, et valitsus salgab UFOde olemasolu. "Olen kindel, et tundmatud lendavad objektid on olemas. Kuidas teisiti Peruu kõrbejooniseid?"
Huvitav, kas Jaapanis riigisekretäri ametisse kandideerivatele psühholoogilist kontrolli ei tehtagi või? Kui inimesed kraabivad maha mingi joonistuse, siis see on mõne meelest tõestus UFO-de kohta? Kuidas see siis tõestus on? Et tulnukad lendasid 100 miljoni valgusaasta kauguselt siia kohale, neil õnnestus maanduda, aga igaks juhuks kraabiti maha suur linnu pilt, et järgmine kord saaks selle järgi maanduda või? Või siis supertsivilisatsioon otsustas, et kõige parem visiitkaart Maale oleks maha kraabitud jooneke? :)
Viljaringid 28. mai 2015 16:21
on meie planeedil existeerivatele tulnukatele mõeldud teadaanded . Neid on siin üsna rohkesti , nad on ammustest aegadest Maal ....
Farss! 27. mai 2015 22:09
Kõik võib olla, kõik võib tulla, mats võib maapeal mõisnik olla! Õigupoolest, miks seda "fakti" varjama peaks? Kas see peaks "tulnukatega" koostöö olema, et "tulnukad" keelasid asja avalikustamise ära, et "muidu"? Samas väidetakse, et "tulnukad" püüavad end igati ilmutada, küll teevad viljaringe kus väidetavalt sõnumid maalastele jne, jne.? Et siis superkõrgelt arenenud tulnukad ei oska muul viisil maalastega ühendust võtta kui "viljaringide" ja teab veel mis ilmutuste kaudu? Ufoloogid on nõmedad inimesed!
fru 28. mai 2015 22:37
Me ei taha ka immigrantidega koostööd teha, hoolimata sellest ,et arenguvahe oluliselt väiksem.
Hmm.. 29. mai 2015 06:57
Stepptants ja peeretus on üsna universaalsed suhtlusvahendid.. :)
fgjh 27. mai 2015 19:40
Moskvas on hoopis megamõõtu hüdratulnukas. See ajab inimestele ka distantsilt kombitsa kuklasse, saadab selle kaudu inimestele ärevus- ja vihaimpulsse ning vastukaaluks saab hüdra kombitsate kaudu nende impulsside peale inimestelt vabaneva energia.
planeet Niburu 29. mai 2015 17:01
juba ammu on kahtlustatud, et Kremlis pesitseb reptiloid. Inimlikud tunded ja empaatia puudub, naisi ei salli. Üle kõige armastab poisikeste ja kulmudeni tätoveeritud platnoide seltskonda. Viimane paneb muidugi kahtlema, et kas ikka on reptiilelukas, vb hoopis kapielukas aga vahet pole, küll ykskord annab tead, kes täpsemalt. Küll sis vene rahvas imestab ja pungitab silmi ag teha pole enam midagi, suur kahju on juba sündinud
fgjh 31. mai 2015 10:34
Üks ei välista teist

Muinasjutud 27. mai 2015 13:39
Nüüd kus turvakaamerad kõikjal, ka autodes, jääksid tulnukad selgelt mõne kaamera vaatevälja kvaliteetse pildina
Ei ole filmikaamerate aeg, kus värisevad udukogud pea.
Samas on need jutud sama põnevad ju Nahksuka jutud sarjast "Seiklusjutte Maalt ja Merelt"
Nõuandjad venes. 27. mai 2015 11:10
Paistab,et üks grupp on kandakinnitanud Kremlis.Annaks jumal,et nad samapidi edasi nõustavad!