Väike moeajakiri

Võta suvi vastu uue seelikuga! 

Piia Õunpuu, 26. mai 2015 12:02
pluus- seppälä, seelik- stradivarius, kaabu- topshopFoto: Mirko Aus
Need pildid on mu arvutis juba päris kaua istunud, tähelepanelikumad ehk märkavad, et sellist ilma pole meil ju ammu olnud. Tegime need ühel eriti suvisel päeval paar nädalat tagasi, aga õnneks tundub, et suvi hakkab taas oma nägu näitama.

Vaikselt ja visalt jõuavad siia blogisse ka kõik mu veebruarikuus Barcelonas tehtud sisseostud. Vist ongi ainult üks kaelakee ja seelik, mida te veel korralikult näinud ei ole. See seelik näiteks on üks asi, mis tagasiteel mu käsipagasist ruumi röövis, aga see on nii imelise mustriga ja maksis ainult kolm eurot (!), nii et ei olnud väga mõistlik seda ostmata jätta. Hispaania allahindlused on hoopis teist masti kui meil.

Samal teemal

Teadsin, et saan seda seelikut suvel palju kanda, esimene komplekt on teie ees. Seeliku muster on täpselt nii kirev, et sobib hallile pluusile värvi juurde andma, kuid ei "karju" kogu riietuse juures. Samas on sellel potentsiaali sobida punaste, siniste, valgete, mustade asjadega ehk suviseid (ja talviseid!) kombinatsioone on lõputult.

Ostsin oma nooremale õuele suveniiriks sama seeliku, kuid sinisekirju mustriga. Kui enda omast ära tüdinen, laenan tema oma ja olen välismaiste allahindluse üle sama rõõmus edasi. 

Ja hallide särkidega on mul muidugi oma suhe. Põhimõtteliselt võiksin neid kanda iga päev ja mitte ära tüdineda, sest millegipärast on just hallid särgid minu silmis kõige mitmekülgsemad riideesemed.

Loodan, et teil tuleb üks tore (ja suvine) nädal!

Samal teemal

02.06.2015
PAHUPIDI KEVADMOOD: Lillede asemel ühevärviline hall
28.04.2015
Näita esmaspäevale, kes on boss!
26.08.2014
Väike moeajakiri: ood hallile pluusile
24.07.2014
Hommikuse riietumise retsept