Eesti uudised

RÜNNAK RAHUMÄE TERVISERAJAL: käeraudadega mees ajas neiut taga (42)

Delfi/Õhtuleht.ee, 25. mai 2015 17:54
Pilt on illustratiivneFoto: TEET MALSROOS
Spordihuviline noor naine sattus Tallinnas Rahumäel ootamatu ja jubeda kallaletungi ohvriks.  Facebookis kirjeldas ta rünnakut kui kui õudusunenägu.

"Kallid tervisesportlased, kellele meeldib üksi metsas/pargis jooksmas ja jalutamas käia. Tahan Teid hoiatada ebanormaalsete, haigete inimeste eest, kes passivad metsas üksikuid naisterahvaid. Keegi ei arvaks ealeski, et päise päeva ajal võid jooksurajal, kus liigub teisigi inimesi, sattuda rünnaku ohvriks. Kuid täpselt nii minuga täna juhtus.

Samal teemal

Läksin Rahumäe kalmistu taga olevale rajale jooksma, muidugi kuulasin ma muusikat, kui ühtäkki kuulen metalset kolinat (nagu võtmed koliseks). Vaatasin selja taha ja mu hirmsaim õudusunenägu sai teoks. Sellel mehel oli haiglaslik pilk, tal jooksis suust peaaegu et ila. Tal olid käerauad!!! Ma lootsin veel viimase hetkeni, et ta lihtsalt möödub, kuni ta tuli mulle kallale.

Me rüselesime maas pool minutit, minut, seda aega on raske hinnata. Ta ütles mulle "Rahune, rahune, rahune". Mõtlesin, et mis mõttes ma rahunen. Kui ma nüüd alla annan, siis leian ennast käeraudadega aheldatult kuskilt uberikust. Tagusin teda jalgadega näkku, tõmbasin teda juustest. Tahtsin ainult tervelt koju saada. Viimane löök vastu lõugu viis ta tasakaalust välja, ja ta kukkus.

Ajasin ennast kiiruga püsti, rebisin end ta haardest lahti ja tegin vist oma elu kiireima jooksu tagasi, kuni nägin teisi inimesi. Minul vedas, kuid keegi ei tea, kui palju noori naisi on tema ohvriks langenud. Palun ärge käige üksi metsaradadel jooksmas, isegi mitte päeval, sest iial ei tea, millised haiged inimesed ringi liiguvad!"

Põhja prefektuuri pressiesindaja Helen Uldrich ütles Delfile, et neiu helistas ka hädaabinumbril 112, kuid alles paar tundi hiljem. Ta rääkis politseile ära sama loo ja väga detailselt, kuid tal soovitati ka jaoskonda avaldus teha. Sündmuskohale mitu tundi hiljem patrulli saatmine ei tundunud politseile põhjendatud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee