Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Kert Toobal: see mäng oli kuratlikult raske! (2)

Viljar Voog | Video: Alar Truu, 24. mai 2015 20:02
Kert Toobal pärast võitu Rootsi üle.Foto: Video: Alar Truu
„Huhh, see mäng oli kuratlikult raske! Ja on selge, et nädala pärast on võõrsil veel raskem. On ülioluline, et täitsime eesmärgi – saada 3 punkti," ohkas võrkpallikoondise kapten Kert Toobal pärast Rootsi üle saadud 3:1 võitu kergendatult.

„Olin kindel, et Rootsi mängib korraliku mängu, aga ma ei uskunud, et nad mängivad nii hästi. Videote pealt oli näha, et kõik mehed oskavad väga hästi mängida. Nende distsipliin ning õnnestumised servil ja kaitses olid väga muljetavaldavad."

Samal teemal

Toobal pidas murdehetkedeks pikki pallivahetusi, samuti kiitis Robert Tähe mehisust. „Jaksasime võidelda. Need inimesed, kes täna siia saali tulid, nägid, kuidas vahepeal pall maha ei jäägi! Tänu sellistele hetkedele suudamegi mängu enda kasuks pöörata – me lihtsalt ei anna järele! Kõik geimid kahepunktilise vahega, see on meile magus ja nendele valus. Täna ja homme võime ennast hästi tunda, teisipäeval hakkab raske töö jälle pihta. Loodame, et vastaste jaoks hästi põrkavad pallid said selle mänguga otsa.

Olime vahepeal päris-päris kehvas seisus, aga Robi (Täht – toim) tuli ilusti mängu. Näete ise – jää on kahe koha peal, hüppeliiges ja ranne, aga mees oli ikka valmis väljakule tulema!"

Samal teemal

02.05.2015
Kolmandale EMile pääsenud Kert Toobal: liblikad on endiselt kõhus
01.05.2015
Võrkpallimeeskonna noored sammuvad legendide jälgedes
31.04.2015
NII SEE JUHTUS | Eesti võrkpallikoondis pääses EMile!
25.04.2015
IDEAALNE VOLLELAHING: võrkpallikoondis on EMist kahe geimivõidu või 15 punkti kaugusel