Seisukoht

Seisukoht | Welcome to Est Onia

Arvo Uustalu, ajakirjanik, 24. mai 2015 19:35

16 KOMMENTAARI

m
Max/ 26. mai 2015 08:58
Kallis Magnus!Jõudu kasutab eesti lumpen-"valitsus"ennemini oma rahva vastu,kui ühegi euroopa liidu poolt siia saadetud musta vastu,selles võid kindel olla(LIhula)Muidu meie "sõbrad" ei mõistaks meid....
k
Kas me ei võiks/ 25. mai 2015 15:21
osa oma "külaliste" meeletut massi EL-i peale laiali jagada? Et oleks veidigi võrdsem?
m
Magnus/ 25. mai 2015 07:09
Oot, oot! Kui need "põgenikud" trügivad illegaalselt ilma dokumentideta NAD ON ELEMETAARSED EBASEADUSLIKULT PIIRIRIKKUJAD NINGG SEE TÄHENDAB; ET KURJATEGIJAD JA SELLESTE KOHT ON KAS VANGLAS VÕI OMALE KODUMAALE TAGASI VÄLJASAATMINE !!! Ja ei mingit põgenike probleemi! Kui on kurjategija ja ei allu riigi seadustele tuleb kasutada relvi!
Ei saa mingit riiki SUNDIDA KURJATEGIJAID VASTU VÕTTA!!!
n
Nägin unes tuleviku idülli/ 25. mai 2015 06:37
Sajad tumedanahalised töötavad plantaator helmede mõisas-.Samas Hullywood teeb 2 sarja.Ühes on nutulugu orjapõlvest,mille tumedad staarid oleksid tuntud üle ilma ja kõik saaksid miljonäärideks...Teine unenägu oli ossinovskide kibutsist,kus palka ei makstaks kuid samas kõik oleksid õnnelikud...
s
Selle kirjandusega/ 25. mai 2015 15:36
jõudsid kenasti lähemale põhiküsimusele - mida inimene siis ikkagi eluks vajab?
See, mida ta MITTE ei vaja, on ilmselt sõda. Nüüd - kes vastutab nende sõdade eest, mis hetkel maailmas toimuvad? ... no nii, hakkab mõte liikuma?
Must katk./ 25. mai 2015 06:16
Aafrikas ei leppinud kohalikud valgete plantaatorite heaks töötamast. Tõstsid mässu ja peksid valged minema, või tapsid ära. Tahtsid ise peremehed olla. Nüüd on nälg majas. Kas Euroopa valitsused arvavad, et Aafrikast kiputakse siia, eesmärgiga uuesti ennast valgete ettevõtjate ORJUSSE anda ? Tutkit brad ! Siia tullakse parasiidiks----kurjaks viiruseks. Kõige inimlikum ja kõigile kõige parem oleks neile sealsamas Aafrikas organiseerida uuesti toimiv majandus. Kas-või kolhoosid, mis pole sugugi paha lahendus, kui neid PEAGA juhtida. Eestis elab veel endisi kolhoosiesimehi küllalt. Annavad ärastusproduktid ohvritele tagasi ja siirduvad TÖÖLE.
v
väike märkus/ 25. mai 2015 06:04
200 000 on ilustatud number-meil on võõraid siiski 300 000+.
kodakondsus ei tee võõrliigist omasid.
ülejäänud jutuga olen nõus.
n
No/ 25. mai 2015 19:58
nii mõnigi sellest "võõrliigist" on rohkem oma kui teine eestlane... Mis sa arvad, kui peaks, hoidku küll selle eest, sõjaks minema, paljud eestlased siis asjaks on ja kui palju neid esimese paugu peale sadama või lennujaama poole kihutab?
K
- - -/ 25. mai 2015 04:38
Kaie Lappmaa: 18:49, 23. mai 2015
ADL presidendi ( http://en.wikipedia.org/wiki/Anti-Defamation... ) Abraham Foxman'i ( http://en.wikipedia.org/wiki/Abe_Foxman ) kõne Siioni Vanemate Teisel Kongressil New Yorgis 1998. aastal.
"The National Observer", New York, 25. august 1998. a.
Džentelmenid!
Tervitan teid esimese Siioni Vanemate õpilaste kokkusaamise saja-aastasele juubelile pühendatud kohtumise puhul.
Oleme saavutanud kõik sihid, mille formuleerisime meie esimesel kohtumisel sada aastat tagasi. Meie juhime valitsusi. Meie tekitasime vastuolud meie vaenlaste vahel, sundides neid üksteist hävitama.
Me tõesti sundisime vaikima meie kriitikud ning me olemegi rikkaim rahvas Maal.
Ma räägin valge rassi surmast. Me oleme täielikult hävitanud niinimetatud aaria rassi enesesäilitamise võimalused.
On aeg tunnistada, et valge rass hääbub geenide segunemise ja praktiliselt nullini viidud sündivuse läbi.
Me kõik oleme nautinud paljukordselt üle kogu maailma näidatud kaadrites nägemust viimastest valgetest lastest, kes mängivad koos mustanahalistega; ja me teame, et see on valge rassi hävingu lõpusirge. Me oleme võimelised põrmustama iidse ja puhta aarialaste vereliini säilimise üleskutsetega altruismile ja veresegamisele.
Meil on ka agressiivsemaid plaane, mille eesmärgiks on valgete järgmise põlve hävitamine iga hinnaga. Me tahame, et iga valge isa häbeneks oma valgeid lapsi ja toodaks segaverelisi. Meil tuleb tarvitada oma mõjujõudu oma rassipuhtust säilitada püüdvate valgete meeste ja naiste segadusseajamiseks. Uues ühiskonnas on nende saatuseks kividega surnuksloopimine.
Goide ühinemise vältimiseks tuleb neid tappa ja vangistada.
Me saame valge rassi täielikus lõpus olla täielikult kindlad alles siis, kui tajumisvõimeliste valgete laste mõistuse purustamine on moondanud nad nende endi hävitajaiks. Sedatüüpi samme on juba krooninud edu. Nende mehed pole enam iseseisvad inimesed.
Lugupeetud äravalitud, teie ja teie esivanemad on küllalt rüganud selleks, et olla veendununud: valge rassi saatus ongi meie kätes.
Kärvaku aarialastest sarviliste lojuste kari!
m
Magnus/ 25. mai 2015 07:24
See ongi sionistide eesmärk! Kas pole veel paljud sellest aru veel saanud!
Hea kommentaar!
h
Huvitav tekst,/ 25. mai 2015 15:33
aga asi pole ju RASSIDES ega ka rahvuses, sättumustes ega muudes KAASASÜNDINUD omadustes. Asi on MEELSUSES ja ARU SAAMISES - kahe kõrva vahel!
Elik selles, kui TEADLIK, HARITUD, KOGENUD ja AUPAKLIK sa oled.
Ehk ka sedasi - loomaliku (hävitava) energia tsiviliseeritult kanaliseerimises.
Lükake ümber, kui suudate.
r
re:/ 25. mai 2015 02:51
viimane aeg relvaluba hankida...

k
Kannatlik/ 24. mai 2015 21:57
Moslemitest mugavuspagulaste grupid kes hakkab tänaval oma kohanemisprobleeme välja elama on tõesti viimane mida väike Eesti vajab aga valitsus ei näi sellest hoolivat. Hakkan siis ise kaltsupeadele oma meelsust näitama kui aeg käes,muud ei jää üle.Sellega peab valitsus arvestama.
m
Magnus/ 25. mai 2015 07:26
Kõik õigesti kirjutad!
Kuid kuna meie valitsus OMAST RAHVAST on hoolinud või kuulda võtnud KORDKI!
Ja juhul kui hakkad kaltsupeadele veel OMA MEELSUST näitama olen päris kindel et OMA RIIK sinusuguste vastu pigem pöörab kui võõraste kaltsupeade vastu!
k
Kellamees Lible/ 25. mai 2015 11:55
oh seda ilusat naiivsust! Kas arvad, et valitsus kardab sind? Või arvestab sinuga?
Sind pistetakse pokri ja unustataksegi sinna. Kellele sa siis seal soolaputkas ja kuidas oma meelsust näitad? Oma meelsust peab näitama valitsejate ja nüüd. Hiljem ei tee sa enam midagi, vaid hiilid aralt mööda seinaääri kui pagulased uljalt keset tänavat tatsavad.
m
Meelsust näita ikka/ 25. mai 2015 15:23
legaalsete vahenditega. Võitlus relvaga pole hetkel veel legaalne ja loodetavasti asi selleni ka ei lähe. Aga valmis tuleb olla, loomulikult.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee