Eesti uudised

"Paanika 326" ehk Appi, pagulased tulevad

Juhan Haravee, 23. mai 2015 07:00

81 KOMMENTAARI

r
Rain Poogen/ 25. mai 2015 11:09
Imelik on see, et tulevad inimesed, kaks kätt taskus ja neile antakse korter, sissetulek, haigekassa j.n.e. Kui see on võimalik, siis kuidas saavad olla meil tänavatel kodutud?
NB. Nüüd siis tean, et pagulaste tulekuks on ettevalmistusi tehtud juba seitse aastat. Ja rahvas pandi taas lihtsalt fakti ette.
p
Paanika 326 on paanika/ 24. mai 2015 16:34
ainult seetõttu, et meie võimurid valetavad, vassivad ja salastavad. Miks räägitakse 326-st? Juba ammu loeti Saksa lehtedest, et Eestile on määratud 1015 ebaseaduslikku immigranti. Ning protsendi 1,76 kohta, pole teada, kas see on miljonist või miljardist.
Miks räägitakse vaestest sõjapõgenikest, kui selge, et tegemist on suure äriprojektiga ja tegemist on ebaseaduslike immigrantidega, keda värbavad Aafrika eri riikidest tänapäeva orjakauplejad? Miks Itaaliat siiani veel kohtusse kaevatud ei ole - kogu EL julgeoleku ohtu seadmise eest? Kui palju ebaseaduslikke immigrante Itaalia asukohamaale tagasi on saatnud?
Miks räägitakse vaestest pa
Ü
...../ 24. mai 2015 09:05
Üks loll käsib ja kiidab.Teine loll kiidab ja kummardab.
m
mirjam/ 24. mai 2015 06:09
Kui Euroopa liit...326 inimest hirmsasti vastu tahab vo'tta...vo'tku siis Bryssel nad vastu ja pangu oma Euroliitu to'o'le ja elama jne ja tundku ainult pagulastest ro'o'mu :)
t
tom/ 24. mai 2015 05:56
valitsus peaks ennem rahvalt küsima,kas tahetakse siiski siia vööraid? mitte otsustama omapäi?aga mis neil sellest EESTIST-neile on raha tähtsam..midagist seal toompeal öieti ei tehta.käivad koos nagu tahavad,mingit lepingut pole,,mille alusel siis nad palka saavad?
m
Maakas/ 24. mai 2015 05:03
Väga jube, kui need stiilitud kaltsupuntrad meie tänavatel ringi liikuma hakkavad. Nad lämmatavad Eesti rahva. Kui see nii läheb, et neid hakatakse siia vastu võtma, siis tuleb endalgi vist vanast peast, siit varvast lasta.
k
Katrele/ 24. mai 2015 00:03
Tee siis lapsi, sealt saadki pensioni. Euroopa Liidule anname meie rohkem raha ära, kui sealt vastu saame. Mis loogika see niisugune on: kui siin venelasi elusalt nn süüakse, siis ukrainlased siia ei sobi? Tutvu Euroopa riikide põlisrahvaste ja sisserändajate suhtarvuga, siis näed ise ka , et nii palju kui Eestis ja Lätis on sisserändajaid mujal riikides ei ole. Soov võõraid mitte vastu võtta on enesesäilitamiseks möödapääsmatult tarvilik. Väikerahvastele on see eriti hell teema. Loodan, et mõistad.
t
tead/ 24. mai 2015 18:00
rohkem võõraid pätte ei pane kedagi sünnitama, seda enam, et just noored naised lahkuvad Eestist kõige enam ja selleks on põhjust!
I
.../ 23. mai 2015 21:53
Inimkaubandus on väga tulukas äri ja EU, ÜRO ja inimõiguslaste organisatsioonid on sellesse kõrvuni sukeldunud, ning ei tagane sellest, seda enam, et kasulikke idioote on palju.
e
Ettepanek/ 23. mai 2015 22:18
Meil tuleb kiiresti korraldada referendum, et tänasel päeval Eesti Vabariigis kehtivat elamislubade või kvootide arvu ei ole me nõus suurendama. Võib-olla tuleks hoopis vähendada. Ja et Euroopa Liidu poolt kehtestatava kvoodiga nõus ei ole. See suvaline jahumine ei vii mitte kuhugi.
e
Ettepanek/ 23. mai 2015 22:22
Meil tuleb kiiresti referendum organiseerida, mis keelaks igasuguse sisserändekvoodi tõstmist. Muu meid ei aita. Seda saab algatada ainult riigikogu liige või erakond. Lõpetame jahumise ja hakkame eaalselt tegutsema.

o
Onu Vanja/ 23. mai 2015 20:54
Lääne omad vitsad nüüd peksavadki. Kuni oli Kaddafi režiim, hoidis see oma riigi piirid kinni ning karmi kontrolli all. Siis oli agaäkki vaja too diktaator ära hävitada. Ja tulemus? Korra asemel anarhia ja kus nüüd sajad tuhanded on Euroopasse trüginud illegaalid, eurooplate toita ja katta, eurooplaste tää ning maksudearvel elu nautima. Kusjuures oma sõiduvõimalust passivad veel mitu miljonit uut kaltsupead. Euroopa tõmbas endale ise häda kaela.
R
>:-(/ 23. mai 2015 19:55
Rohkem, kui neid õnnetuid musti, vihkan ma valgeid valevorste ja hämajaid!
1. nädal - 10-20 pagulast
2. nädal - 326
3. nädal - 326 +700
4. nädal - küll tuleb veel juurde
Arengumaades on Eesti mõistes lõputu hulk haljamale oksale soovijaid - ritsikapilv.
e
23. mai 2015 19:45
Eestlastesse mahub palju nn võõraviha ja ma kujutan ette mis peagi toimuma hakkab!! Olen ka ise üks neist, kellele rätikpead ei meeldi....no mis teha!!??
o
23. mai 2015 17:57
odavam on naad tagasi saata kui ylal pidata. ajagu poliitikud selles riigis oma asju kui uraaga lubavad. ei mingid pogenikke. se on nagu loomade ylalpidamine.mida vaadata.
a
23. mai 2015 18:49
ADL presidendi ( http://en.wikipedia.org/wiki/Anti-Defamation... ) Abraham Foxman'i ( http://en.wikipedia.org/wiki/Abe_Foxman ) kõne Siioni Vanemate Teisel Kongressil New Yorgis 1998. aastal.
"The National Observer", New York, 25. august 1998. a.
Džentelmenid!
Tervitan teid esimese Siioni Vanemate õpilaste kokkusaamise saja-aastasele juubelile pühendatud kohtumise puhul.
Oleme saavutanud kõik sihid, mille formuleerisime meie esimesel kohtumisel sada aastat tagasi. Meie juhime valitsusi. Meie tekitasime vastuolud meie vaenlaste vahel, sundides neid üksteist hävitama.
Me tõesti sundisime vaikima meie kriitikud ning me olemegi rikkaim rahvas Maal.
Ma räägin valge rassi surmast. Me oleme täielikult hävitanud niinimetatud aaria rassi enesesäilitamise võimalused.
On aeg tunnistada, et valge rass hääbub geenide segunemise ja praktiliselt nullini viidud sündivuse läbi.
Me kõik oleme nautinud paljukordselt üle kogu maailma näidatud kaadrites nägemust viimastest valgetest lastest, kes mängivad koos mustanahalistega; ja me teame, et see on valge rassi hävingu lõpusirge. Me oleme võimelised põrmustama iidse ja puhta aarialaste vereliini säilimise üleskutsetega altruismile ja veresegamisele.
Meil on ka agressiivsemaid plaane, mille eesmärgiks on valgete järgmise põlve hävitamine iga hinnaga. Me tahame, et iga valge isa häbeneks oma valgeid lapsi ja toodaks segaverelisi.
a
Arhitektid/ 23. mai 2015 18:50
järg......
Meil tuleb tarvitada oma mõjujõudu oma rassipuhtust säilitada püüdvate valgete meeste ja naiste segadusseajamiseks. Uues ühiskonnas on nende saatuseks kividega surnuksloopimine.
Goide ühinemise vältimiseks tuleb neid tappa ja vangistada.
Me saame valge rassi täielikus lõpus olla täielikult kindlad alles siis, kui tajumisvõimeliste valgete laste mõistuse purustamine on moondanud nad nende endi hävitajaiks. Sedatüüpi samme on juba krooninud edu. Nende mehed pole enam iseseisvad inimesed.
Lugupeetud äravalitud, teie ja teie esivanemad on küllalt rüganud selleks, et olla veendununud: valge rassi saatus ongi meie kätes.
Kärvaku aarialastest sarviliste lojuste kari!
E
!!!/ 23. mai 2015 17:33
Euroopa viib Eestist välja kvaliteettööjõu. Spetsialistid ning teadlased. Samas suunab siia asemele musta põgenikemassi. Puhastab oma metropolid liigsest saaastast. Meie osaks jääb seega piltlikult jäätmekäitlus ja prügimajandus.
r
rita/ 23. mai 2015 16:19
Mina saan kõigest aru, et on sõda ja inimesed tahavad parema elu peale, kes see ikka sõjakoldes lapsi kasvatada tahab ? Onjuu !! Aga mind teeb kurvaks, tohutult kurvaks see, et mina pidin 5,5 aastat tagasi Eestist oludesunnil lahkuma, kui tuli masu. Miks ei aidanud mind keegi ? Ma pidin ise palehigis välja nuputama, kuidas oma peret toita, maksud makstud ja lapsed riides. Ei jäänud muud üle kui "imedemaale" Soome tulla. Kogu pere on nüüd siin. Näeme oma eesti sugulasi korra aastas, kui nii hästigi läheb. Lapsed on võõra riigi keele selgeks saanud, ise ka pusin vaikselt selle kallal. Ja ma mõtlen, et kui meil tuleks sa ükskord tagasi Eesti pöörduda, siis kas meid ka võetakse nii avasüli vastu, kui põgenikke. Kas meie ka saaksime endale korteri , mille kulud makstakse kinni, kas meile kantakse arvele raha, ei mitte millegi tegemise eest jne ? Ühesõnaga , minu jaoks on olukord kurb, et mina pean välismaal elama, olles ise eestlane, et elada elamisväärset elu. Kahju !!
h
Heinar/ 23. mai 2015 15:51
Kas keegi oskab öelda kui palju pappi nad kuus saama hakkavad, Kuskilt jäi meelde summa 800 eur. pluss elamine ja inimene kes aitab veel siin toime tulla. Peale selle keele õpe mingi ameti õpe.
6
23. mai 2015 16:45
650 euri vist rahas ja muud hyved juurde no kaugelt yle 1,5k euri ikka kui köik korterid ja arstiabi vms iganes veel juurde liita
s
syyt/ 23. mai 2015 14:52
kaua võib seda ajupesu pikendada. EI ja EI ja EI sellistele illegaalsetele, dokumentideta piiririkkujatele.

t
teadja./ 23. mai 2015 13:09
Maailmas on liiga palju mehi, see ongi peamine põhjus,miks toimuvad põgenemised. Mehed panevad palju rohkem toime kuritegusid kui naised, maksavad trahve rohkem, joovad rohkem, õnnetusse satutakse rohkem jne.
m
Matemaatik/ 23. mai 2015 13:08
Tuli 5 aastat tagasi 1 pakistanlane, talle anti elamisluba, tellis järgi oma perekonna, nüüd on neid siin juba 4- ise, naine ja 2 lapsekest- senini... Nii see on, 326 -st saab varsti 1000.
e
ettepanek/ 23. mai 2015 13:00
Igale arvamusliidrile ja poliitikule, kes neegrite importi propageerib, tuleks oma isiklik neeger korterisse elama panna. Inin-mulin lõpeks kolme päevaga.
u
Urmas/ 23. mai 2015 12:54
Vikerraadio saates :"Rahva Teenrid" räägiti, et kvoot ei ole enam 326 vaid üle 1000. aastas.
Ja räägiti, et peaks hakkama EKRE toetajaks.
h
hhfkg/ 24. mai 2015 18:05
ei jää see kvoot ka 1000 peale aastas, selle peale võid mürki võtta.
m
Milleks/ 23. mai 2015 12:40
vanad uudised?Just eile räägiti uudistesaates,et lisaks 328 tahetakse Eestile veel peale suruda 700 murjamit või muidusööjat.Kui riigikogulased ikka otsustavad need kõik siia vastu võtta siis võivad kohe uut tööd hakata otsima.Rahvas ei ole sellist mandaati neile andnud.Ja need eesti elanikud kes on pangalaenu võtnud ja ei suuda seda maksta arvestage sellega,et teie majad ja korterid võetakse ära ja antakse nendele "pagulastele"
õ
Õige ütlus/ 23. mai 2015 12:16
nad pole ju euroliidu tegelased, et neid nii hunnikute kaupa peaks üldse kuhugi euroliitu laskma. Muidugi tehti viga juba siis, kui Rootsi, Soome jmt. riigid neid enda maale lasma hakkasid, nüüd hädas. Sama ootab ka meid. MA olen veidi rumal selle koha pelt - aga kas need põgenikelaevu seal Vahemeres ei sa tagasi lükata ;) on ju miskid territoriaalveed ja mitte. Kui ikka siiapoole ei lase, maabugu omal maal mõnes rahumeelsemas paigas. Ukraina on teine asi, ikkagi sõjapõgenikud ja enam-vähem sama kultuuriruum
t
Täpselt/ 23. mai 2015 12:39
Tuleks tagasi eskortida vöi pöhja lasta. Mitte aga transportida euroopa poole.
See on ju selgelt aru saada , et enamus nendest pole mingid söjapögenikud vaid pigem majanduspögenikud.
Ma pole sellest kunagi aru saanud vöi ei hakkagi aru saama ma tahtsin öelda, et mida yldse yks pähkam mötleb??? Et valge inimene peab talle elamise andma, maksma köik sellega seonduvad kulud, nende lapsed yles kasvatama, andma taskuraha ja köik toetused lisaks. Ja kui neile midagi ei meeldi hakkavad möllama,vägistama, pöetama......see loetelu vöibki jätkuda ma arvan.
Ma tahaks loota ikka seda, et meie eestlased ei muutu koerteks oma maal nagu rootslastega tänaseks juhtunud on. Meie piirid peavad jääma lukku.
3
3000/ 23. mai 2015 12:13
ida-virumaal on ruumi küllalt seal tuhamägede vahel.tuletab ju aafrika kõrbe meelde.
koos põgenikega tuleb euroraha ja piirkond puhkeb õitsele.
l
23. mai 2015 18:03
las tuleb kylma nii et neid nii palju polegs

s
ss/ 23. mai 2015 12:11
Ma ise siin mõtlen kas loomaaias on üldse niipalju kohti, et 326 ahvi ära majutada?
e
23. mai 2015 11:59
g
Gunnar Stahl/ 23. mai 2015 11:48
Ega ikka ei tule küll ja lähevad siit ära ka nee, kes pagulasi siia soovivad, muidugi kui siis on veel võimalik.
Olen kindel, et eesti rahvas ei lase selel toimuda ja hakkab igati vastu, nagu on ka põhiseaduses kirjas, et eestlase püha kohus on kaitsta viimse vere tilgani oma kodumaad.
Need inimesed kuulutatakse eesti riigi vaenlasteks, kes on pagulaste sissetoomise poolt, ning pannakse vanglasse, kus peaks nende koht juba praegu olema.
u
Uskumatu..../ 23. mai 2015 12:19
Öige Gunnar nii ongi. Ma poleks oma köige halvemates unenägudes ka uskunud, et eestis asjad vägivaldse riigipöörde poole kisuvad aga köik märgid nii näitavad.
Minu tutvusringkonnas on igaljuhul köik selleks valis ja väga jubedate vahenditega kui vaja.
poliiitikud vist juba islamiusku pööranud....Tahetakse hakata meie väikest, tarka ja töökat rahvust allutama mingite rätipeade inasioonile ilma yhegi pyssi lasuta. Rootsi näide on köige lähemal millest öppida.....
Mina kahjuks ei usu et inimesed sellise vabariiki tahtsid....
S
kohustuslik segunemine/ 23. mai 2015 11:44
Somaalia ja Süüria ei kuulu ju Euroopa Liitu? Miks me ennem oma inimesi ei suuda aidata ja näiteks põgenikke Ukrainast ,miks peab nii võõrast kultuurist inimesi siia tooma ,nad ei võta iial meid ega meie kultuuri omaks , ja loobugu oma moslemiusust ,mis käsib tappa kristlasi.
k
Kusjuures/ 23. mai 2015 12:27
Süüria on rikas naftariik ja just sealt tahetakse meile, vaeste eestlaste rahakotile, nn pagulasi tuua. Suurem osa Süüriast on valitsusvägede kontrolli all ja seal ei ähvarda süürlasi miski. Miks nad peavad üldse välismaale ronima ja miks neile üldse kaitset on vaja pakkuda? Lausa kuritegelik on inimesi vedada kaugele nende kodumaast tehas neile pea võimatuks kodumaale naasmise. Rääkimata sellest, et sellel 1'le % varjupaiga andmine on jabur pokazuhha aga mitte tegelik aitamine. Kas need 20 miljonit kes siiani Süürias elavad on mingid kolmanda järgu mitteinimesed, et neid ei ole vaja aidata aga oma elanike tervise ja heaolu arvelt peab ilmtingimata aitama seda tühist protsenti pagulasi kes niigi elavad ohutus pagulaslaagris?
x
X/ 23. mai 2015 11:23
Loata üle piiri tulek on kuritegu! Ma tahaks teada, mitmel üle Vahemere trügival ruberoidil on mõne EL riigi tööviisa taskus? Pole meile võõraid kurjategijaid vaja, omigi on rohkem kui tarvis!
e
eestlane/ 23. mai 2015 11:01
Valge rassi väljasööjad on need neegrid. Miks nad seal Aafrikas nii jubedalt paljunevad. Miks siin kvoote ei ole???
Hoopis 3 baltiriiki oleksid võinud teha omavahel liidu. Euroopa Liit on nõme. Juba ennustused on ka sellekohta, et väikeste riikide vahel puhkeb sõda. Suured riigid ei sekku. Vot nii on asjalood.
a
ahhh/ 23. mai 2015 10:32
ise tahtside euroopa liitu mida tee veel hullude nagu nii kuritegevus hakkab jälle tõusma
m
matu/ 23. mai 2015 10:10
See pole enam eesti riik, pagulaste arv hakkab kasvama ja eestlased lähevad mujale elama, kas nii on siis õige?

e
Elbil/ 23. mai 2015 10:09
Taavid, Siimud....terve Toompea, võtku oma söödale-joomale, taskurahale ja moseede finantseerimisex üks-kaks, minu poolest kas-või 10 neegrit aga jätku EESTI RAHVAS rahule.....
p
pole neid kellelegi vaja!/ 24. mai 2015 18:08
võku need pagulased ja kadugu kus kurat koos nendega!
p
Piir/ 23. mai 2015 10:02
Halenaljakas on kagupiiri väljaehitamine ,raisates miljoneid,samas tahetakse vabatahtlikult sunniviisiliselt tuhandeid pagulasi riiki sisse lasta.
a
23. mai 2015 09:59
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
t
teadja./ 23. mai 2015 13:29
Allahu Akbar. Miks sa raiskad ruumi raibe!?
a
Allahu Akbar/ 23. mai 2015 09:59
Kui need terroristid ja nende toetajad jõuavad Eestisse tuhandete kaupa, siis sellist riigipoolset k...ppi nad ei talu nagu eestlastest lambad, korraldavad valitsuse ja riigikogulaste tapatalgud, õhivad Toompea ja kuulutavad välja islamistide omavalitsuse.
a
Allahu Akbar/ 23. mai 2015 09:59
Kui need terroristid ja nende toetajad jõuavad Eestisse tuhandete kaupa, siis sellist riigipoolset k...ppi nad ei talu nagu eestlastest lambad, korraldavad valitsuse ja riigikogulaste tapatalgud, õhivad Toompea ja kuulutavad välja islamistide omavalitsuse.
a
Allahu Akbar/ 23. mai 2015 09:59
Kui need terroristid ja nende toetajad jõuavad Eestisse tuhandete kaupa, siis sellist riigipoolset k...ppi nad ei talu nagu eestlastest lambad, korraldavad valitsuse ja riigikogulaste tapatalgud, õhivad Toompea ja kuulutavad välja islamistide omavalitsuse.
K
..../ 23. mai 2015 09:59
Kui need terroristid ja nende toetajad jõuavad Eestisse tuhandete kaupa, siis sellist riigipoolset k...ppi nad ei talu nagu eestlastest lambad, korraldavad valitsuse ja riigikogulaste tapatalgud, õhivad Toompea ja kuulutavad välja islamistide omavalitsuse.
r
Rahvahääletus/ 23. mai 2015 09:57
Kui riigimehed ei oska oma riigi eest seista siis on ainuke õige rahva soov,mis peakski suveräänse riigi põhialus olema.
O
// 23. mai 2015 11:09
Ole hea ja loe Laari üllitus läbi. Tema leiab, et rahval polemingit õigust sekkuda valitsuse tegevusse.
M
.........../ 24. mai 2015 18:10
Mingu istugu oma mausoleumis, keda huvitab veel mingi Laar?

k
Kommunism/ 23. mai 2015 09:53
On jõudnud põhjamaadesse,kõigile võrdselt vastavalt võimetele.migrad ei pea töötama,antakse tasuta elamispind,lisaks tohutud toetused.kas see pole kohalike diskrimineerimine.
v
vhjkl/ 24. mai 2015 18:11
see on uus kekskklass, sina oled nende ori!
a
Aga jah/ 23. mai 2015 09:52
Ehk võiks neid pagulasinimesi võrrelda piibli järgi Johannese viimsepäeva ettekuulutuses rändrohutirtsudega,kes seal maa paljaks sõid???? Siis ju ongi ees mingi suur murrang maa ajaloos,millal,seda teab vaid Jumal,mitte ükski ennustaja ei saa selle toimumise aja kohta midagi teada!
n
nüüd/ 23. mai 2015 09:47
siis saame teada ka rahalise toetuse mida riik on saanud varjupaiga taotlejate jaoks.2007-13 aasta on saadud kokku 71 miljonit ja vastu võetud selle aja jooksul 94 pagulast.
Olete rõõmsalt ennast koolitanud(kindlasti ka välismaal)Huvitav palju on neid töötajaid kes ennast kõrgelt koolitanud ja selle eest head palka saanud.
a
Alar1/ 23. mai 2015 09:39
Katrin Rohtla on päevatoimetaja. Looda sa, et see raibe mul kommida laseb.
A
// 23. mai 2015 11:13
Alar1, miks sa päevatoimetajat raipeks sõimad? See näitab Sinu kasvatamatust.
w
23. mai 2015 09:36
WÄGA HEA, TOOWAD EBOLAT MEILE PAGULASED. AGA KUS ON HAI KALAD.
n
njh/ 24. mai 2015 18:25
kusjuures see ebola teema on pärs huvitav, USA medtöötaja, kes viidi kodumaale ravile ja keda arvati olevat paranenud sai hiljuti uuesti ebola diagnoosi, viirus elab edasi oganismis, st ravi ei ole aidanud terveks saada. Paadipõgenikega ebola viiruse Euroopasse toomine on igati reaalne oht.
m
möh/ 23. mai 2015 09:35
"Paanika 326" on sujuvalt muutunud , nüüd "Paanika 1000"!
a
Alar1/ 23. mai 2015 09:28
Kapitalistlikus ühiskonnas püüab iga kapitalist vähendada oma kulusid. Miks siis Itaalia just vastupidi teeb ja koormateviisi endale neegreid ehk lisaväljaminekuid võtab? Mina arvan, et siin taga on Itaalia maffia ehk valitsus. Ilmselgelt organiseerib Itaalia ise inimkaubandust. Siin liiguvad suured rahad ja maffia pistab need oma taskusse. Ülikasuliku inimkaubanduse jääkproduktid ehk inimrämps üritatakse teistele riikidele kaela määrida. Ilmselt on Itaalia kasumid asjast suuremad, kui kulud.
See võiks seletada Itaalia kummalist käitumist, mis ei sobi kuidagi kapitalistlikku ühiskonda.
o
ott/ 23. mai 2015 09:15
eero janson,sina vasakpoolne oma rahvast vihkav lurjus,ma annaks sulle tõepoolest peksa kui sind tänaval vastu tulemas näen.

k
killer/ 23. mai 2015 09:12
Pole vaja neid neegreid siia mingu oma maale ja võidelgu oma maaeest
m
Ma arvan küll,/ 23. mai 2015 09:08
et kui valitsus ja riigikogu nõustuvad pagulaste vastuvõtmisega, pole tähtis millisel hulgal, siis tuleks korraldada demonstratsioonid üle Eesti ning nõuda riigikogu ja valitsuse laialiminekut. Kui võtta kümmegi pagulast vastu, on see signaaliks, et siia võib neid jälle saata, küll võtavad.
a
A.H./ 23. mai 2015 12:00
Mis need demonstratsioonid aitavad? Keda nad kotivad? Tõhus vahend on kohaliku KKK loomine.
k
23. mai 2015 12:56
kui vaja,tuleb ka kkk luua.
a
arvajale/ 23. mai 2015 12:44
Ja mis siis juhtub kui me aitame neid inimesi, kelle elu on koduriigis põrguks muudetud? Miks me oleme nii väiklased, et kui meie abi tahame, siis kõik peaksid meid aitama, kuid kui teistel on probleem, siis see meie probleem küll pole? Eesti tühjeneb igal aastal tuhatkonna inimese võrra ja immigratsioon on ainus võimalus, kui tahetakse mingeidki pensione tulevikus saada. Ja kui immigrante juba võtta, siis ideaalis oleks riigile vaja võimalikult kõrge haridusliku taustaga ning soovitavalt mitte slaavi omasid, et tagada suurem mitmekesisus
k
Kalju/ 23. mai 2015 18:02
Kes nende elu on nende koduriigis põrguks muutnud? Kui rahvas oma iseseisvas riigis ei ole võimeline endale inimväärset elu looma, siis see rahvas on lihtsalt alaväärtuslik rämps, keda ei tohi kuskile mujale lasta.
k
Kaljule/ 23. mai 2015 23:41
Mõtle nüüd ise Eestile II MS aja aegu, kui meilt põgeniti samuti sõja eest. Sooviksid sa öelda tollastele eestlastele: "kes nende elu on nende koduriigis põrguks muutnud? Kui rahvas oma iseseisvas riigis ei ole võimeline endale inimväärset elu looma"
t
@Kaljule/ 24. mai 2015 18:32
tead, minu sugulased ei roomanud keegi kuhugi 2MS aegu, tavalisel inimesele ei olnud kusagilt mingit abi saada ega kuhugi põgeneda. Haige propaganda lihtsalt. Kõige rohkem peksa saavad nagunii need, kes Eestisse jäävad, mis iganes korra ajal. Kui asi nii edasi läheb tuleb endal ka kodu maha müüa ja minema kolida. Ei kavatsegi seda rõvedat riiki taluda rohkem.
k
kATRE/ 23. mai 2015 13:13
Me ei tea, millal endil võib abi vaja minna. Eelnevad kommid on kirjutatud kitsarinnaliste ja piiratud maailmatundmisega inimeste poolt. Ka Eestil on aeg saada maailmariigiks. Pagulased elavad omaette ja loomulikult hoiavad ühte. Tänulikud Eesti riigile, et eluvaim sisse jäi. Suuremad pätid, vargad, joodikud, narkomaanid, peksjad, kaabakad on näiteks eesti mehed. Ka naised on kergemeelsemad kui pagulastest rätikpead. Rohkem kui seda rasket eesti keelt, on neile vaja õpetada meiemaist tööd tegema. Need natsid-kommijad muust ei kirjuta kui verevalamisest. Enda kapsaaeda ei näe.
k
Kallis Katre/ 23. mai 2015 16:51
Sinu jutust jääb kohe vägisi mulje, et ringi reisinud sa kindlasti pole. Tee palun yks ring lääne euroopa suuremates linnades....
Ja kui su tytart grupiviisiliselt vägistatakse,autosid ja maju pöletatakse, ja oma politseil enam riigis korda hoida ei önnestu siis sa alles hakkad aru saama mis värk on. Kaugele pole vaja minna...Terve Malmö, Göteborg-Hisingen(sinna soovitan eriti minna) Ja muidugi palju kohtasid Stockholmis.
t
To Katre/ 23. mai 2015 22:32
Kahjuks su vaated ei lähe kokku tegelikkusega. Need pagulased ei tule sulle siia tööle vaid abirahade peale elama, seda on näha juba ammu teiste riikide peal. Kui nad aga ei saa kõike mida nõuavad, hakkavad mässama, lõhuvad ja põletavad, vägistavad kohalikke jne nagu rootsis.
r
reisimisest/ 23. mai 2015 23:45
Autosid põletatakse ka Eestis ning samuti kahjuks on meil vägistamisi. Pole see midagi nii, et ainult sisserändanud on pahe peal väljas. Vägagi viha õhutav vaade olukorrale
y
yll/ 23. mai 2015 08:53
kui pagulaskonventsioon ümberasustamist ette ei näe siis pole nad ju konventsiooni järgi põgenikud.
see tööjutt on ju täielikult jama sest neid inimesi on sündinud ainult tänu usa venemaa võistluse tulemusena,abirahade loopimise tagajärjel.samuti on see regioon müünud suuresti naftat ja igasugused majanduslikud oskused puuduvad täielikult. el ja üro ja eero jantson võiks silmakirjalikusest üle saada vaadata tõtt endaga---- pärast pagulaskonventsiooni vastuvõtmist tekkis
maaima uus inimrass ehk mustanahalised.ükski pagulaskonventsiooni algne looja ei arvestanud sellega ja praegu ei saa selle valega enam edasi minna. mustad saavad asjadest hoopis teistmoodi aru kui valged.see on sotsiaalutoopiline ettevõtmine ja lihtlabane ümberjagamine.suuresti just Euroopa vaeste arvelt.
k
Katre/ 23. mai 2015 13:23
Kust ja kellelt meie lapsed pensioni saama hakkavad kui me vingume? Süüa ja eluruume on ülearu. Lammutamist on kahju vaadata. Pagulaste tarvis tuleb enamus raha projektidest - Euroopa Liidult. Arvan, et ega kõik selle jaheda kliimaga ära ei harjugi. Kui siin venelasi nn elusalt süüakse, siis ukrainlased siia ei sobi. Mina ukrainlasena läheksin mujale kui Eestisse - mitte selle suht külma ja kalgi rahva juurde elama.
k
Katrele/ 23. mai 2015 19:26
Oled ikka rumal laps vist veel, mine ja arene.