Maailm

Google’i juhtivtöötaja heroiinisüstiga tapnud lõbutüdruk pääses kergelt

Aadu Hiietamm, 22. mai 2015 07:00

8 KOMMENTAARI

i
inimkonnale/ 25. mai 2015 04:16
Saatana päritolu ja langus.
Jumala Sõnal on palju öelda, mis puudutab Saatanat ja selgelt kirjeldab tema algust, langust algsest staatusest ja tema lõppu. Vaatame neid kirjakohti detailselt.
Hesekiel 28:14-18 ütleb meile, et Lutsifer (Saatan) loodi selleks, et ta oleks Issanda Kõikvõimsa Jumala teener. Sa olid nagu keerub, hiilgav kaitsja, ja ma panin sind pühale mäele; sa olid otse jumalik olend, kes võis käia tuliste kivide keskel. Sa olid laitmatu oma teedel alates su loomispäevast, kuni sinus leiti ülekohut. Sinu suure kaubitsemise tõttu täitus su sisemus vägivallaga ja sa tegid pattu. Sellepärast tõukasin ma su Jumalamäelt ja hävitasin su, kaitsja keerub, tuliste kivide keskelt. Su ilu tõttu läks su süda ülbeks, oma hiilguse pärast sa kaotasid tarkuse. Ma viskasin su maa peale, ma panin su kuningate ette, et nad saaksid sind vahtida. Oma paljude süütegudega, oma ülekohtuse kaubitsemisega teotasid sa oma pühamuid; sellepärast ma lasksin su keskel puhkeda tule - see neelas sinu. Ma tegin su maa peale tuhaks kõigi silme ees, kes sind nägid.
Need salmid sisaldavad hulganisti fakte, mida tuleb vaimselt allajoonida. Esiteks, Saatan oli loodud olend (salm 15). Teiseks, ta oli täiuslik oma algses loomises. Sa olid laitmatu oma teedel alates su loomispäevast... (salm 15). Kolmandaks, Saatan oli võitud keerub (salm 14). Sõna keerub Piiblis alati viitab “vaimsele olevusele, kes on lähedases suhtes Jumalaga.” Neljandaks, Saatan oli määratud Jumala poolt hoidma ülendatud kohta. Ma panin sind pühale mäele... (salm 14). Viimaseks ja viiendaks, ta tegi pattu. Sinus leiti ülekohut (salm 15). See väide on täielikult kooskõlas ülejäänud Püha Piibliga. Saatana kahel peamisel patul oli pistmist valetamise ja uhkusega.
Mõned inimrassi liikmed arvavad, et nad on liiga head, et neid patusteks klassifitseerida. Kuna nad pole kunagi varastanud, vägistanud, tapnud, pääste on nende silmis mittevajalik. Siiski Saatan langes oma kõrgelt positsioonilt taevas kahe patu tõttu, mis valitseb hetkel meie rahva hulgas ja meie maailmas, valetamine ja uhkus. Kelmus, väljapressimine, petmine, liialdamine, altkäemaksuvõtmine ja pea iga teinegi patt algab valetamisega. Lobamokkadest kirikuliikmete tagarääkimised teistest usklikest võib samuti panna siia nimekirja. Kes julgeb vastu rääkida Jumalale, mil Ta rõhutades ütleb Roomlaste 3:10-s: Ei ole õiget, ei ühtainsatki. Või siis Roomlaste 3:23: sest kõik on pattu teinud... . Jeesus ütles Johannese 8:44, et Saatan on valetaja ja valede isa.
Lutsiferi uhkuse patt in kirjas Hesekieli 28:17: Su ilu tõttu läks su süda ülbeks.
See sama patt on mainitud ka 1.Timoteose 3:6, mis ütleb, et teenija ärgu olgu ka vastpöördunu, et ta ei läheks upsakaks ega langeks sama süü sisse kui kurat. Teiste sõnadega, selline inimene võib langeda samasse needusesse nagu seda tegi kurat, mil tema pea paisus oma kõrgendatud positsiooni tõttu.
Saatana langus on samuti mainitud Jesaja 14:12-15: Kuidas sa ometi oled alla langenud taevast, helkjas hommikutäht, koidiku poeg, tükkidena paisatud maha, rahvaste alistaja? Sina ütlesid oma südames: «Mina tõusen taevasse, kõrgemale kui Jumala tähed tõstan ma oma aujärje ja istun kogunemismäele kaugel põhjamaal. Ma lähen üles pilvede kõrgustikele, ma teen ennast Kõigekõrgema sarnaseks.» Aga sind tõugati alla surmavalda, kõige sügavamasse hauda. Siinne Lutsiferi uhkus on ilmne: “Mina tahan... mina tahan... mina tahan...” Ta oleks pidanud taipanam, mis teda ootab selle “mina” värgi eest! Sama uhkuse patt domineerib paljudes tänapäeva eludes. Siiski, paljud inimesed keelduvad tunnistamast fakti, et nad on patused.
k
22. mai 2015 19:34
l
lõbutüdruk/ 22. mai 2015 10:41
m
Maailm/ 22. mai 2015 08:03
on täis õudseid märasid.Sellistel tuleks pilu kinni traageldadqa.
n
22. mai 2015 10:52
Need täkud olgu kodus ja hooligu rohkem oma naisest ja lastest - ellujäämise võimalused suuremad...
n
nirk/ 22. mai 2015 11:18
ja edukad miljonärid, kes võiksid saada endale partneriks sisuliselt ükskõik kelle, valivad just selliseid "märasid"
t
TULE EESTIMAALE ELAMA ,,,/ 22. mai 2015 07:42
AGA KUI OLEKSID ELANUD EESTIS .----SIIS VAST KUUS KUUD , '
JA KOLM AASTAT TINGIMISI,,
v
22. mai 2015 10:42
või oleks hoopis saanud valuraha...