Maailmapäev

Võtkem silmaklapid eest!

Anna Karolin, Arengukoostöö Ümarlaua poliitikaekspert, 22. mai 2015 06:00

2 KOMMENTAARI

o
ott/ 22. mai 2015 07:53
lapsed peavadki õppima varakult tööd tegema,muidu tulevad neist laisad siidikäpad ja ülbikud,nagu seda on läänemaades,seal hulgas ka eestis,juhtunud.minu vanaisa käis juba 5 aastaselt karjas ja polnd häda midagi,taat elas õnnelikku elu kõrge vanuseni.
t
Tere hommikust/ 22. mai 2015 06:40
No tere hommikust kõigepealt!
Mis ma siis tegema nüüd pean ? Ehk peaksin oma olematu palga eest hakkama ostma kalleid riideid, ökopoest šokolaadi 4 € eest? Või siis ehk loobuma elektroonikast, kuna seda valmistas vaene hiinlane, indoneeslane või malaisialane?? Kas riided, mis on todetud hiinas, bangladeshis, vietnamis ja üleüldse kagu aasias on üldse toodetud normaalsetes töötingimustes ja inimlikku töötasu saavate inimeste poolt ??? Kahjuks moodustavad taolised aasias toodetud riided ja ka elektroonika ja muud tarbeesemed lihtsalt 80% toodetust. Kas loo autor arvab tõesti et eesti rahval on piisavalt raha, aega ja võimalusi hakata iga toote tootmisprotsessi süvitsi uurima ja loobuma kõigist arengumadest pärinevast kaubast, asendades selle kordades kallimaga???
Soovitaks naiivitarist loo autoril endal silmad avada ja asjade üle järele mõelda. Senikaua, kuni me pole vähemalt Rootsi heaoluriigi elatustasemel, pole mõtet taoliseid absurdseid karjeid hõikuda.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee