Maailm

Paadipõgenikuna Itaaliasse saabunud meest seostatakse Tuneesia terroriaktiga

Toimetas Kristin Aasma, 21. mai 2015 10:42

6 KOMMENTAARI

i
imelik/ 23. mai 2015 01:34
..nemad elavad oma korani järgi ja kui tema sind tapab,siis ta omateada teeb sulle veel parema elu,nii kui neile,kes end pommiga öhkulasevad,muidugi suurtes inimeste arvulised kohad,kaubakeskused ,jaamad ,sadamad jne.kui neile räägitakse,et siis pääsed elama paradiisi ja allahh teeb kuldse elu seal. need isikud on ära pimestatud oma usu peale sundimisega,peavad 5 korda päevas palvetama allahhi,(see juba näitab,et nii palju patte teevad,et jatkuvasti peavad andestust püüdma) meie usus seda ei ole ju kogu aeg ainult palvetada,kuna me ei ole nii patused.Naised ei saa ka mehega samal ajal söögilauas olla,kui mees on söönud,ja lapsed,siis saab ka naine sööma hakata....kui toitu jääb. naised on kui kaltsud,kui vaja kasutatakse sind oma tarbeteks,aga muidu sa teed kui ori kodutööd ja kui siin naised tööl,siis veel oma töökohas.Nad ei hinda valgeid naisi,vörgutavad ja pärast tuleb roppumoodi söimu,kui sa talle keeldud kokku saada,olen köige viimane LI.S...mitmega sellistel teemadel vestenud ja köigil naistel,kes abiellunud,pärast hirm ka lahutada,siis lapsed kuuluvad mehele ja sina lähed purupaljana ,kui ennem ära ei tapeta vöi vigaseks ei tehta...naisel pole mingit öigust ende peres. ja esialgu küll,teeseldakse ja töelist iseloomu ei näideta...kui sina ei allu rätti kandma...oled viimane,keda ka vastavalt koheldatakse.Suule suudlemine jääb ära,kuna suu on koht,kus köige rohkem baktereid..........väikene valgustus ,enne kui mooramehed kohal.
m
max/ 21. mai 2015 12:13
nojah üks jäi vahele,aga palju üldes suudetakse nende taustasi ja saabumise põhjusi tuvastada kui passigi ei pea olema ,või ostetud dokument,ja nende juttu ei tasu uskuda ,moslemid peavadki ju kristlasi üle kavaldama ,sai seda omal ajal vene kroonus kogetud küll.
d
dfsdf/ 21. mai 2015 11:44
rumalad eurooplased tulebki massiga hävitada, nad paljaks süüa ja maha tappa, naised ära võtta ja need moslemite lasi kandma panna. Lihtne ju. Mõned riigid maksavad peale, et põgenikud nende maalt lahkuks, sest keegi ei suuda neil ülal pidada.
m
ment/ 21. mai 2015 11:20
Me ei tea kui palju neid tegelikult Euroopasse jõudnud.Ja kõik nad on ootel.Jääb mulje,et kuskilt mingi organisatsioon rahastab seda migratsiooni.Pange piirid lukku,enne kui hilja.Võite mõelda.et paranoiline jutt,aga sellist sisserände hulka ei suuda keegi kontrollida ja kes, mis mõtetega siia tuleb ja, mis eesmärgiga.
A
....../ 21. mai 2015 12:09
Austraalia tahab ja suudab, paadipõgenikke ei loeta automaatselt sõjapõgenikeks, neile ei laiendata pagulastele mõeldud garantiisid, merelt immigrantide laevu ei korjata jne. Euroopa ei tahagi nagu aru saada, mis toimub, rääkimata oma rahva kaitsmisest. Britid veits urisevad, aga sellest on vähe, eestlased on nii mõttetu hulk vigisejaid, et neist sõidetakse lihtsalt üle selle Taav(et)i teerullivalitsusega. Kesk-Euroopa on vait ja hoiab hinge kinni, et immigrandid neile pidama ei jääks, ametnikud ei kontrolli rongides dokumente kõigil reisijail vaid ainult 1 vaguni.
Israelgi pidi maksma 3000 eurot, et põgenikud Euroopasse läheks. Edasi mõtle ise kelle huvi see on, Ukrainas li uusealmute arendusega huvitav lugu, ehitati ette peremeestele, uued majad seisid tühjalt, ei müüdud sealt kohalikele midagi. Venemaa rikkus ilusa plaani.
h
hah/ 21. mai 2015 11:15

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee