Väike moeajakiri

Millal sina viimati roosat kandsid?  (2)

Piia Õunpuu, 21. mai 2015 10:00
Kleit-Vila (poest shopsta.ee)Foto: Piia Õunpuu
Nädalavahetusel kandsin üle pika aja üht tõeliselt roosat komplekti. Kui aus olla, siis ega mul neid roosasid asju kapis väga polegi. Milline on teie suhe roosade riietega?

Mulle oleks see kleit siis väga meeldinud umbes 2011. aastal, kui olin peaaegu sõltuvuses telesarjast "Kõmutüdruk" ja selle peategelasest Blair Waldorfist, keda võis tihti kohata sarnastes konservatiivse lõikega, kuid samas lõbusates komplektides. Viimasel ajal olen sellistest liialt armsatest komplektidest eemale hoidnud. Vast oleks aeg seda muuta?

Samal teemal

Mulle tegelikult väga meeldib selle kleidi neoonne tikand ja ajatu lõige ning üleüldse on see selline kleit, millega saaks minna päeval kooli, pärastlõunal piknikule ja õhtul peole. Ma kandsin kleiti küll üleni roosade aksessuaaridega - õelt laenatud kõrvarõngad ja madalad kingad - aga mulle tundub, et kui kleidi juurde panna hoopis nahktagi ja kõrged kingad, oleks effekt hoopis teistsugune.

See Vila kleit muide pärineb uuest Eesti e-poest Shopsta, mis on põhimõtteliselt välismaiste TJ/TK Maxxide eeskujul kokku pandud pood. Sealt leiab vägagi mõistliku hinnaga eelmiste hooaegade kaupa, mis poelettidele enam ei mahu, aga internetis ju ruum otsa ei saa! Minge julgelt poodi uudistama, sest sooduskoodiga Piiasoodukas2015 saate kogu ostukorvilt veel 10% allahindlust. 

Kes teab, äkki see roosa kleit on ka pärit pea viie aasta tagusest ajast, kui kõik tüdrukud minu moodi Blairi garderoobi järele õhkasid? See jääb vast saladuseks, miks keegi juba õigel ajal seda armsat kleiti ära ei ostnud, aga hea uudis on ju see, et mõne lao tahanurka surutud (väga klassikalise ja aegumatu lõikega) kleit saab endale uue elu. 

Samal teemal

13.05.2015
Mida kanda kohtingul?
21.04.2015
Raudteejaama romantika
12.10.2014
Käevõruga rinnavähi vastu
24.07.2014
Hommikuse riietumise retsept