Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Vaata korvpalli EMi karika jõudmist Tallinna ja Kristjan Kanguri muljeid Itaalia-hooajast! (2)

Ville Arike | Video: Mati Hiis, 20. mai 2015 16:46
Korvpalliliidu pressikonverents ja usutlus Kristjan Kanguriga.Foto: Video: Mati Hiis
Täna tutvustati Eesti korvpalliliidu suurtoetaja ELME Metalli tsehhis ajakirjanikele Euroopa meistrivõistluste võitjale antavat karikat ja EMi maskotti, samuti rääkisid asjaosalised oma suurvõistluse ootustest. Eile Itaaliast naasnud koondise kapten Kristjan Kangur andis klubihooajale hinnangu "üpris kurb".

Kanguri koduklubi Varese lõpetas põhiturniiri 11. kohaga. "Ega millegagi väga rahule saa jääda. Sest play-off'i me ei jõudnud, minu puhul minu viieaastase Itaalia-karjääri jooksul esimest korda. See oli suur pettumus. Oli selline ameerika mägede hooaeg, mängijate vahetusi, treenerite vahetusi, palju vigastusi, aga lõppkokkuvõttes on need lihtsalt ettekäänded – üpris kurb hooaeg," ütles Kangur Õhtulehele antud videointervjuus.

Samal teemal

Kangur osales kolmes esimeses mängus, pidi siis minema taas seljalõikusele, aga oli hooaja teisel poolel endiselt Varese selge põhimees. Kuidas ta isiklikus plaanis aasta kokku võtab? "Eks alati üritad vigastusest tagasi tulla ja kogu seda eelmist vormi taastada, aga tihtipeale ei ole see nii lihtne. Väga suur viga, mida tehakse ja mida mina tegin ka – keeratakse vinti liiga palju üle, sellel on hiljem teatavad kahjud või tagajärjed. Pidanuksin veidi pikemalt taastuma ja natuke hiljem mängudega liituma. Aga see on minevik, sellest õpitakse. Kui saaks aega tagasi keerata, poleks ma nii vara alustanud ja võib-olla oleks hooaja lõpus olnud füüsiline seisund veidi parem."

Kas EMile mõtlemine tekitab Kanguris juba ärevust ja mida arvab ta Eesti liiga finaalseeria edasisest käigust, vaata juba videost!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee