Eesti uudised

Tallinn eraldas ühistupanga asutamiseks veel 5 miljonit eurot (6)

LISA KOMMENTAAR

imestaja 21. mai 2015 14:53
Elad siin riigis ja jätkuvalt imestad... Üleval künka otsas nus...takse sind riiklikul tasemel ja pealinnas tunned omakorda, et NSVL polegi nagu linnast lahkunud. Miks ma siin riigis veel elan, imestan ise ka. Tegelikult varsti enam ei ela. Piirid on õnneks lahti.
Tanel 20. mai 2015 21:56
Isiklikult toetan ühistupanga loomist. Tallinna linn tegeleb pidevalt uute projektide loomisega, mida IRL-i kohta just öelda ei saa. Uue panga loomisesse suhtun väga positiivselt!
Tapa kommunist 21. mai 2015 00:19
Üks tore projekt oli raudtee afäär, kus kasu said savipäts ja keegi Burchard, teine projekt oli kommivavriku afäär, kus kasu said savipäts ja üks rasvase lôustaga huiarist meier, kes tômbmab berze lohku kôigil kel vähekegi vïmalik. Nüüd siis panga, mille eesotsas on keegi krimineelist tuiksoo eit ja üks berzekukkunud kohtunik, viiemilline afäär.
Vikatimees 20. mai 2015 18:26
kena skeemike ,mingil hetkel see raha kaob,panka netu ,asjaosalised ei mäleta midagi,korrumpeerund prokuratuur,kohus,komisjonid salastavad asja 75 aastaks ja tulemus---asjaosalistel elu kui lill ja jätkavad peagi uue skeemiga ,arvamus kui selline ,
nojahh 20. mai 2015 18:15
Tallinn on viimane, kas ühitud on juba tehtud?
Maakas 20. mai 2015 15:27
Hr. Kübar pole aru saanud, et IRL- st pole siiani mingit kasu olnud. Isegi kodukulude alandamisega
ei saadud hakkama. Tallinna linn aga seevastu, algatab ühe asja teise järel ja küllap saab sellest pangast ka asja ja võib-olla avan omalegi a/a seal. Jõudu tegijatele !