Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Martti Juhkami: "Eksperimenteerimine on läbi. Oleme pühapäevaks valmis." 

Viljar Voog | Video: Laura Oks, 19. mai 2015 19:13
Eesti võrkpallikoondise nurgaründaja Martti Juhkami võttis kokku kaks Tondiraba hallis peetud maavõistlust Šveitsiga, mis võideti vastavalt 3:1 ja 4:0: "Need olid treeningkohtumised, kus üritasime katsetada erinevaid asju. Nüüd on eksperimenteerimine läbi. Viimased päevad lihvime neid olemasolevaid oskusi ja ma arvan, et oleme pühapäevaks valmis."

Pühapäeval kohtutakse Tondirabas EM-valiksarja esimeses play-off-kohtumises Rootsiga. Kordusmäng toimub nädal hiljem Halmstadis. Ühena suurimatest probleemidest vaevab koondist diagonaalründajate nappus – vigastuste tõttu on rivis vaid Oliver Venno.

Täna proovis ühe geimi ametit ka Juhkami ja tulemus polnud just kõige hiilgavam. Siiski, sel hetkel oli sidemängijana platsil Andres Toobal. ""Atsiga" pole nii palju mänginud viimasel ajal. Kerdiga (koondise kapten Kert Toobal – toim) on klapp kindlasti parem. Kui vaja, siis saan hakkama," on Juhkami vajadusel valmis ka diagonaalründaja positsiooni täitma.

Samal teemal

23.05.2015
ÕHTULEHE VIDEO | VIIMANE! 1 küsimus võrkpallikoondisele: Wimbledoni võit või raskekaalupoksi MM-tiitel?
21.05.2015
ÕHTULEHE VIDEO | 1 küsimus võrkpallikoondisele: kas parem spordikommentaator on Lembitu Kuuse või Kalev Kruus?
20.05.2015
ÕHTULEHE VIDEO | 1 küsimus võrkpallikoondisele: kas tahaksid olla tegelikust east vanem või noorem?
19.05.2015
NII SEE JUHTUS | Eesti sportlaste edukas päev: Kanterilt hooaja tippmark, Vassiljevilt kaks väravat, võidud vollekoondisele, Zoppile ja Siim-Sander Venele

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee