Juhtkiri

Juhtkiri | Kus te meid surute? Meri on ees! (26)

LISA KOMMENTAAR

kui 24. mai 2015 00:32
katmata naine on neile seksiobjeks kes siis kaetud näoga muslimimutt on ninja?
Pagulased 23. mai 2015 20:00
Verejanulised neegrid moodustavad klanne,kes teinedteist hävitavad. Momendil kaotanud klann ongi need pagulased. Oleks nemad võitnud siis oleks nemad oma vastaste kürisid rõõmuga lõiganud ja ellujäänud oleks jällegi pagulased Nedmad põlgavad meid, nimetazvad "uskumatuiks koerteks" nad peacvad loomulikuks,et me peamegi neid toitma ja nende sõna kuulama. Kui esineb tõrkeid,siis hakkavad nad meid tapma ja põgeneda pole kuhugi, sest Rootsi ja teised Läänemaad on juba nende võimu all. EU moslemeid mahitav poliitika hävitab Euroopa rahvaste vabaduse!
ENE 21. mai 2015 10:28
aga miks siis EESTI VABARIIGI algaastail venelased eestist välja saadeti, nad olid juba siinse elu-oluga kohanenud igatahes parem kvaliteet kui moslemid
21. mai 2015 09:31
KUS TE MEID SURUTE. IKKA OOKEANI VÕI MERE PÕHJA. KALAD TAHAVAD KAH SÜÜA.
326 või 1051 21. mai 2015 08:16
Saksa lehes oli Eestisse saadetavate ebaseaduslike immigrantide arvuks märgitud - 1051. Kes valetab? Häirekella peaks igaühe peas huugama panema teine protsent - 1,76. Kuid millisest arvust? Miljonist? Miljardist?
!!! 21. mai 2015 13:57
Kõrged eurotegelased on otsustanud teha Eestisse murjanite kaitseala ning koloonia. Et enda linnu saastast puhtamad hoida.
20. mai 2015 22:13
seesama Saksamaa kes venelastega maade jagamise läbi tegid meist põgenikud mida meile nüüd ette heidetaks,tahavad meile
omi neegreid asustada nagu oleksime nende asumaa.
rootsi ja Saksamaa sotsiaalabirahad mille nad brysselist asüülitamiseks välja on kaubelnud meelitab miljonid inimesed aafrikast siia mitte sõda.
SIIA EI TULE ÜHTEGI KVOODIPAGULAST.
1000aastat muud ei kuule kui Saksamaa,venemaa,rootsi
jip 20. mai 2015 22:41
Aitab härra ees koogutamisest

fru 20. mai 2015 20:11
Kas kohalikud peavad varsti Pepsi paadipõgenikeks hakkama?
iga loll võiks aru saada 20. mai 2015 20:04
see oleks alles algus, arvate et need 50 000 immigranti 5 aastaga on laest võetud?need immigrandid hakkavad meie kõigi rahakotis elama
aga 20. mai 2015 19:53
Kas nii lähebki edasi,et miljard afrikast ,teine miljardlähis idast ja kolmas aasiast lastakse euroopasse sisse meie kukile elama?Islamistid võidavad demokraatlikel valimistel ja ongi sellel sallivbusel ja muul tilulilul lõpp!Järgnevalt ilmuvad nagu imekombel "teaduslikud avastused" nagu oleks euroopa põline islamimaa kust kunagi valged gröönimaa piraadid nn."rahulikud moslemid" oma kodudest välja ajasid ja kõrbesse kihutasid.Selle peale käivitub hollywoodi filmikonveier,mis toodab südanlõhestavaid lugusid valgete meeste kuritegudest.Masside raev ja kättemaksuhimu on võtnud enneolematud mõõtmed.Selle peale võtab sõna mõne väikeriigi välisminister ja teatab,et eesti ei talu enam sellist ülekohust ja aeg on esivanemate kuritegude eest maksta.Järgneb nn."kestvad kiiduavaldused" ja valge rassi esindajad,kellel õnnestub ellu jääda paisatakse igavesse orjusesse!
ajalugu 20. mai 2015 18:03
Juute tapeti küll ära, sest hakkasid igas riigis kiiresti paljunema ja oma õigusi taganõudma.
Ly 20. mai 2015 17:26
Mingil juhul ei tohi Eesti riik nõustuda Brüsseli käskluse ja kohustusena vastu võtma musti põgenikke ja inimsööjaid, see oleks suurim viga inimkonna ajaloos. See on eestlaste kodumaa, soovime elada oma isade maal vabana, kaitstuna ja oma laste õnne nimel. Meid on vähe, aga ühiselt võideldes võidame nagunii.
tom 20. mai 2015 17:08
no kurat vötku,,kas nüüd,kui oleme ühest orjusest vabnad,peame olema teises orjuses? hei teie,seal toompeal,,ärge vötke siia -eestisse -ühtegi pögeniku!mingu need pögenikud brüsselisse elama,,seal neil ajameestel-naistel ju nii suur palk küll.et neid köiki ülal pidada
omal meil siin küllaga neid,kes abi vajavad,
Tuleb 20. mai 2015 16:13
teha nii nagu ühes teises kohas on ette võetud.
igale reisijale suurem pudel joogivett = siin võib Eesti aidata. Mingi päästevest. Halastusest
võiks olla ka kuivpajuk ...kuivikleib, kalakonservid jne. kommi ka natuke :võite meie poole pöörduda. + mõni pakk itaalia makarone, et tühja käega koju ei peaks minema.
Selle veeriista võiks paintpalli püstoliga ära märgistada ja kohe sellise värviga, mis pimeduses helendab ja võiks olla selline koostis , mis oskab märku anda. Ei sõida normaalsed inimesed neile otsa ja hoiavad kaugemale.
Osades päästevestides võiks olla GPS süsteem , mis näitab kus nad merel on ja ikka lähevad kodu poole tagasi. Kui neid mõni inimsmugeldaja jälle proovib kasutada, siis on see kohe näha.
Selleks ei pea isegi maale tulema, selle saab läbi viia merel ka või lastakse korraks kuhugi. Kui on võimalus , et tulevad maale või laevale mõni kaitsesüst ka, eriti lastele.
Kui ikka aeja tõsiselt võetakse ja neid maale lubama ei hakata, küll see info ka inimsmugeldajateni jõuab. Äri pole enam nii tasuv.
Ikkagi ei saa aru, miks hoopis teise kultuuritaustaga riigid peaksid neid vastu võtma, kui rikkad moslemid on TÄITSA KUSS.
AIDSi ei kardeta selliste inimeste poolt.?!? Ravi ka veel neid.
Õudne .. 20. mai 2015 16:04
Hullem propaganda kui nõuka ajal, igast otsast ja kanalist!
Kerkib esile ka mingi vaht kes jälle targemad kui rahvas- Kuku raadios teatas täna Raul Rebane et tema on KULTUURI ELIIT. Kuulake see saade ise üle-demagoogia musternäide.

konsa 20. mai 2015 15:35
Juhtkiri | Kus te meid surute? Meri on ees!
<<<<<
muideks, aafrika, lähis-ida nn. PAGULASTE lubamine EU-sse, ei lahenda
ABSOLUUTSELT MITTE ÜHTEGI PROBLEEMI PAGULAST PÄRITOLU PIIRKONNAS,
VAID TOOB SEALSED PROBLEEMID EUROOPASSE.
see kõik on suur, suurem, vägasuur PETTUS.
nii, et need kes tahavad pagulasi siia tassida, peavad tõestama seda,
et selle tõttu muutub seal piirkonnas olukord PAREMAKS
juss 20. mai 2015 09:58
eks siis tuleb vahetust teha, nemad siia ja meie sinna. Muudmoodi ilmselt välja ei mängi, aga miks nad ei tee korda seda mis neil on, vaid tahavad seda mis mis teised on korda teinud. Meie oleme seda näinud, meid saadeti kunagi kuskile ja me saime hakkama, aga mitte sellepärast et nõukogude liit meid poputas vaid sellepärast et olime ellujääjad. Nemad ei ole, istugugi oma peldikus või tehku peldik korda mite ärgu koperdagu kogu maailma peldikuks muutma.
Luulesõber 19. mai 2015 22:59
ilmselt on tegu tsitaadiga Merca luuletusest: Kus te meid surute? Meri on ees. Lainete kohal kisendab tiir. Yeisel pool merd on teisigi ees, enne kinnine piir.
http://raasukesed.blogspot.com/2013/07/kus-te-meid-surute.html
oks 19. mai 2015 22:35
See pole midagi mis siin kirjutatakse. Tänases Õl-s on midagi jõledat, kus ei lasta neil randuda, kuhu tahtsid nad minna, hakkasid kaklema toidu pärast, sööma üksteisi ja vette viskama, sadu sai neid merel otsa. Küsiks, miks meil on seda vaja teada ja lugeda? Kõneldagu neid hirmulugusid seal, kuskohas inimesed paatidesse istuvad
Saare taat 21. mai 2015 10:01
See kirjutis on kindlasti vaja saata ""põgenike"" läheriiki/kohta. Oleks piisavalt konkreetne sõnum, et nad EI OLE SIIA OODATUD!
EL-ist tuleb aga võimalikult kiiresti lahkuda(referendum!), enne, kui Toompeal parasiteerivad homokultimultit importivad juudad jõuavad Maarjamaa lõplikult "pekki" keerata.
dfv 21. mai 2015 12:09
Seal laeval toimus looduslik valik. Jõhkramad ja tugevamad jäid ellu, tasu selle eest oleks sots.toetused läänes. Meil on vaja sellest teada, et oleksime informeeritud sellest, mis inimesed need varjupaiga taotlejad on. Parem ette teada ja vältida, kui hiljem kahetseda.
Pealkiri 19. mai 2015 18:37
KUS??? te meid surute?Kas mitte KUHU?
arvata võib 20. mai 2015 15:14
et üks luuletus on selline