Eesti uudised

Lipo tähistab sünnipäeva (6)

Kaspar Käänik, 19. mai 2015, 14:14
Foto: Laura Oks
23. mail tähistab linnapood oma esimest sünnipäeva. Mullu 21. mail avatud lipo sünnipäevapidu kestab kella 9st kuni 18ni.

"Sünnipäeval pakutakse lisaks toidukaupadele ka mitmesuguseid soodsaid tööstuskaupu nii lastele kui ka täiskasvanutele," ütles abilinnapea Arvo Sarapuu raepressi vahendusel. "Õues peetakse suurt laata, meeleolukal kontserdil esinevad juba varasemalt lasnamäelaste tuttavad Genny ja Sergei Voronov."

Samal teemal

Laadal pakutakse käsitöökaupu, tööstuskaupu, toiduaineid ning värskeid aiasaadusi. Lapsi lõbustavad batuut, hobused ja kartautod. Seega jagub meelepärast tegevust kogu perele.

"Linna soodsaimate hindadega kauplus on üks osa Tallinna sotsiaalteenuste mahukast paketist, millega omavalitsus toimetulekuraskustes inimesi toetab," ütles Sarapuu. "Linnapoes müüakse esmavajalikke toidu- ja tarbekaupu nn sotsiaalhinnaga."

Sarapuu kinnitas, et linnapood on leidnud tee väga paljude pealinlaste südamesse. "Lipot külastavad ka teistest linnaosade elanikud ning see näitab, et selline konkurentsitult soodsate hindadega pood on paljude jaoks hädavajalik."

Linnapoodi külastab päevas keskmiselt 1200 inimest, osturallil ja muudel kampaaniaüritustel on aga osalenud iga kord lausa 3000 kuni 5000 külastajat.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee