Eesti uudised

President Ilves: Euroopa vajab Saksamaa eeskuju

Toimetas Piret Pappel, 18. mai 2015 18:32

15 KOMMENTAARI

j
Juku./ 19. mai 2015 08:35
Las võtab omale sinna Ärmale , maad ja majutuskohti seal peaks jätkuma.
l
läheb seal mehele/ 19. mai 2015 07:51
i
inimkonnale/ 19. mai 2015 03:39
Saatana praegune eluase.
Eelnevad salmid tegid kindlaks, et Saatan visati taevast välja. Siiski, see ei tähenda, et Saatan visati põrgusse. Järgmine lause võib mõnda šokeerida. Saatan pole kunagi olnud põrgu läheduseski ja samuti ka tema deemonid! Nende asumine seal on veel ees. Praegu on kurat ja tema kurjade vaimude armee praeguse maailmasüsteemi kontrollimise eest vastutavad (vaata 2.Korintose 1:4). Rahtused Lähis-Idas, Aafrikas, Kesk-Ameerikas ja teistes piirkondades, on tema mängumaa. Kommunistliku fašismi liidrid ja iga valesektlus, mis mõnitb tõelist Jumalat ja Tema Sõna, on kuratliku diktaatori kontrolli all – Lutsiferi! Kuidas see saab nii olla?
Piibel mainib meile, et on olemas kolm taevast (vaata 2.Korintose 12:2). Esimene taevas on atmosfäär maa kohal, teine taevas on tähine taevas ja kolmas taevas on see, kus asub Jumal. Täna on Saatan suuteline seisma teise taeva serval ja välja hüüda kõrvetavaid süüdistusi Jumala rahva vastu. Ilmutuse 12:10 kutsub teda vendade süüdistajaks. Fakt, et ta kontrollib esimest ja teist taevast, on tõestatud Efeslaste 2:2, mis kirjeldab teda kui õhuvallavürsti. Lisaks sellele, Efeslaste 6:12 ütleb: Meil ei tule ju võidelda inimestega, vaid meelevaldade ja võimudega, selle pimeduse maailma valitsejatega, kurjade taevaaluste vaimudega. Taevaalustega sõna otseses mõttes tähendab “taevas”. Kuna see on mitmuses, see viitab esimesele ja teisele taevale.
Peagi ühel päeval Saatana elukoht uuesti muutub, kuna ta heidetakse välja esimesest ja teisest taevast maa peale, Katsumuste ajaks. See sündmus saab olema sõjaks peaingel Miikaeli ja tema armee ning Saatana ja tema deemonite vahel. Ja taevas tõusis sõda: Miikael ja tema inglid hakkasid sõdima lohega, ning lohe sõdis ja tema inglid (Ilmutuse 12:7). Salmides 8 ja 9 teavitatakse meid, et Saatan kasutab oma positsiooni taevas: Lohe ei saanud võimust, ja enam ei leidunud neile aset taevas. Suur lohe heideti välja, see muistne madu, keda hüütakse Kuradiks ja Saatanaks, kes eksitab kogu ilmamaad - ta heideti maa peale ja tema inglid heideti koos temaga.
Sel ajal Saatan asutab oma posti siin samas maa peal ja mürgitab seda maailma nagu kunagi pole selle maa ajaloo jooksul mürgitatud. Kui sa arvad, et see deemonlik vägi on tegutsemas momendil, siis oota kuni pühakud on üles võetud ja Saatan ja tema armeed võtavad kontrolli enda kätte. Elu pole siis elamist väärt. Ilmutuse 12:12 ütleb: Häda maale ja merele, sest kurat on tulnud alla teie juurde; ta on suures raevus, teades, et tal on aega üürikeseks.
Kui Saatan heidetakse maale, ta taipab, et tema aeg minna põhjatusse auku on lähedal ja et tal on jäänud 1260 päeva oma tegude sooritamiseks (kui see sündmus leiab aset viimase kolme ja poole aasta jooksul Katsumuste ajast). Seepärast Matteuse 24:22 ütleb: Ja kui nende päevade arvu ei kahandataks, siis ei pääseks ükski, aga valitute pärast kahandatakse neid päevi.
Jah, see päev on tulemas, mil kõik deemonlikud vaimud, kes praegu on õhuvallas, saavad tulema maale ja vallandavad oma kohtumõistmise väed maa kodanike peale. Praegu, Saatan ja tema deemonid teevad visiite maale, ... käivad edasi tagasi maal ja ...kõnnivad üles alla sellel (Iiobi 1:7). Esimene Peetruse 5:8 hoiatab kristlasi: Olge kained, valvake! Teie süüdistaja, kurat, käib ringi nagu möirgav lõvi, otsides, keda neelata.
l
Ly/ 18. mai 2015 23:23
Lgp. härra president, Eesti riiki ei saa võrrelda Saksamaaga ega ühegi teise Euroopa riigiga, juba meie eestlaste arv on mitukümmend korda väiksem, me ei suuda vastu võtta ühtegi musta olendit, sest oleme ise vaesed, raha puudus kollitab kõikjal, isegi Ukraina põgenikke, keda on 1000000, nemadki soovivad varjupaika. Ukraina on suur riik ,ta ei kuulu Euroopa Liitu. Ruumi on neil küll oma maal ümber asustada inimesi, kus ei toimu sõjategevust. Mitte ühtegi pagulast pole vaja meile.
õ
ÕIGED VÄRVID/ 18. mai 2015 22:49
Sakslased on Eesti Vabariigi lipule ÕIGE RUKKILILLE SINISE pannud . Eestis pannakse meie riigilipule kole helesinine värv , mis sobib ainult Soome lipule , mitte aga Eesti lipule musta triibu kõrvale .
k
kilu/ 18. mai 2015 21:03
Saksamaa ei tohiks oma jabura bürokraatiaga küll meile eeskujuks olla,e-riigist ei oska fritsud isegi unistada
h
18. mai 2015 19:24
HÄRRA TOOMAS HENDRIK ILVES ON EESTIMAA PARIM PRESIDENT !
k
18. mai 2015 21:35
kui see just nali pole siis oled ilmselt ka juudi päritolu.
o
Oi/ 18. mai 2015 19:12
Ilves on lolliks läinud oma NAtO juttudega. Ebameeldiv ja Eesti jaoks ohtlik mees, kes käib vihavaenu õhutamas.
s
18. mai 2015 19:23
sa oled kremli troll ja muidu loll !

g
GHB/ 18. mai 2015 19:02
Visiidi viiendal päeval kohtab Ilves uut silmarõõmu,- Ilset . Eesti Vabariik ohkab kergendatult .
s
18. mai 2015 19:08
selgeltnägija on rääkinud
s
18. mai 2015 19:24
siis saab ometi jobust lahti.
k
18. mai 2015 20:59
e
EXPERT/ 18. mai 2015 20:49
Mitte ILSET ei kohta vaid Vollit.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee