Eesti uudised

Venemaal kukkus järsult õllejoomine

Õhtuleht.ee, 17. mai 2015, 15:42

18 KOMMENTAARI

i
inimkonnale/ 18. mai 2015, 00:44
Saatana praegune eluase.
Eelnevad salmid tegid kindlaks, et Saatan visati taevast välja. Siiski, see ei tähenda, et Saatan visati põrgusse. Järgmine lause võib mõnda šokeerida. Saatan pole kunagi olnud põrgu läheduseski ja samuti ka tema deemonid! Nende asumine seal on veel ees. Praegu on kurat ja tema kurjade vaimude armee praeguse maailmasüsteemi kontrollimise eest vastutavad (vaata 2.Korintose 1:4). Rahtused Lähis-Idas, Aafrikas, Kesk-Ameerikas ja teistes piirkondades, on tema mängumaa. Kommunistliku fašismi liidrid ja iga valesektlus, mis mõnitb tõelist Jumalat ja Tema Sõna, on kuratliku diktaatori kontrolli all – Lutsiferi! Kuidas see saab nii olla?
Piibel mainib meile, et on olemas kolm taevast (vaata 2.Korintose 12:2). Esimene taevas on atmosfäär maa kohal, teine taevas on tähine taevas ja kolmas taevas on see, kus asub Jumal. Täna on Saatan suuteline seisma teise taeva serval ja välja hüüda kõrvetavaid süüdistusi Jumala rahva vastu. Ilmutuse 12:10 kutsub teda vendade süüdistajaks. Fakt, et ta kontrollib esimest ja teist taevast, on tõestatud Efeslaste 2:2, mis kirjeldab teda kui õhuvallavürsti. Lisaks sellele, Efeslaste 6:12 ütleb: Meil ei tule ju võidelda inimestega, vaid meelevaldade ja võimudega, selle pimeduse maailma valitsejatega, kurjade taevaaluste vaimudega. Taevaalustega sõna otseses mõttes tähendab “taevas”. Kuna see on mitmuses, see viitab esimesele ja teisele taevale.
Peagi ühel päeval Saatana elukoht uuesti muutub, kuna ta heidetakse välja esimesest ja teisest taevast maa peale, Katsumuste ajaks. See sündmus saab olema sõjaks peaingel Miikaeli ja tema armee ning Saatana ja tema deemonite vahel. Ja taevas tõusis sõda: Miikael ja tema inglid hakkasid sõdima lohega, ning lohe sõdis ja tema inglid (Ilmutuse 12:7). Salmides 8 ja 9 teavitatakse meid, et Saatan kasutab oma positsiooni taevas: Lohe ei saanud võimust, ja enam ei leidunud neile aset taevas. Suur lohe heideti välja, see muistne madu, keda hüütakse Kuradiks ja Saatanaks, kes eksitab kogu ilmamaad - ta heideti maa peale ja tema inglid heideti koos temaga.
Sel ajal Saatan asutab oma posti siin samas maa peal ja mürgitab seda maailma nagu kunagi pole selle maa ajaloo jooksul mürgitatud. Kui sa arvad, et see deemonlik vägi on tegutsemas momendil, siis oota kuni pühakud on üles võetud ja Saatan ja tema armeed võtavad kontrolli enda kätte. Elu pole siis elamist väärt. Ilmutuse 12:12 ütleb: Häda maale ja merele, sest kurat on tulnud alla teie juurde; ta on suures raevus, teades, et tal on aega üürikeseks.
Kui Saatan heidetakse maale, ta taipab, et tema aeg minna põhjatusse auku on lähedal ja et tal on jäänud 1260 päeva oma tegude sooritamiseks (kui see sündmus leiab aset viimase kolme ja poole aasta jooksul Katsumuste ajast). Seepärast Matteuse 24:22 ütleb: Ja kui nende päevade arvu ei kahandataks, siis ei pääseks ükski, aga valitute pärast kahandatakse neid päevi.
Jah, see päev on tulemas, mil kõik deemonlikud vaimud, kes praegu on õhuvallas, saavad tulema maale ja vallandavad oma kohtumõistmise väed maa kodanike peale. Praegu, Saatan ja tema deemonid teevad visiite maale, ... käivad edasi tagasi maal ja ...kõnnivad üles alla sellel (Iiobi 1:7). Esimene Peetruse 5:8 hoiatab kristlasi: Olge kained, valvake! Teie süüdistaja, kurat, käib ringi nagu möirgav lõvi, otsides, keda neelata.
n
No tule taevas appi,/ 17. mai 2015, 22:15
isegi selline kommentaar kustutatakse juba ära, kus ütlesin, et venelased on otsustanud joomise maha jätta ning eestlased õppigu sellest. Küllap keegi joodikust eestlane on tsensoriks siin.
m
Muidugi/ 17. mai 2015, 19:06
No miks ta siis järsult ei kuku, kui 7- st viimasest õllesõbrast 2 tükki samaka peale üle läksid...
e
ega nad/ 17. mai 2015, 18:45
joomist nüüd küll ei jäta. Statistika käib ametlikult müüdava alkoholi kohta, ega samagonni keegi arvesse ei võta. Lihtsalt rohkem juukase salaviina ja igatsugu surrogaate: piduriõli, odekoklonni, denaturaati jne. Nagu vangis olnud teavad, saab ka paki teega tassi kohta korraliku kaifi kätte. Lisaks muud narkotsid.
igatsugu muud narkotsi.
m
mees/ 17. mai 2015, 18:29
loomulikult juuakse viina,sest see on õllega võrreldes hulga odavam ja mõjusam
e
eh/ 17. mai 2015, 17:53
kui täna Kanadat võidavad, siis võib-olla jääb mõni törts poes üle... ja sellest mis üle jääb tuleb puudugi
v
17. mai 2015, 17:47
vat see on alles suur uudis.

e
eks/ 17. mai 2015, 17:47
joovad siis rohkem samagonni.
k
kolla/ 17. mai 2015, 17:41
vähegi rikkamad venelased ei osta enam ammu poest riigi solkviina,kõigil omad isiklikud pruulikojad.
h
hm/ 17. mai 2015, 17:25
No viina hind ju langes, ju siis läksid selle peale üle
p
Pjotr/ 17. mai 2015, 17:25
Raha vähe ja sanktsioonid pigistavad ka järjest kõvemini kõri kinni.... Mis elu see Venemaal enam on kui JUUA ka ei saa.... NAH... selline elu!
n
Nojah/ 17. mai 2015, 16:34
Nüüd ei müüda seal õlut enam pärast kümmet õhtul. Vanasti sai õlle veel kätte õhtul. Pole mingi ime, et müük kukub, kui öösel rahvas kaine.
a
A.H./ 17. mai 2015, 16:23
See on *itt nähtus, kui venemaal joomine kukkub ja nad kaineks saavad. Korba Mihkel tegi neid kaineks, resultaat ei lasknud kaua oodata. Nüüd kui jälle kaineks saavad satub ohtu putinistlik võim. ;)
e
17. mai 2015, 17:43
Ei juhtu midagi, see Putinlik võim on noored pannud sportima. Vaene pole ka Venemaa, saktsioonid talle on tulnud hoopis kasuks. Inimesed on rohkem ettevõtteid rajanud, majandus on tõusnud. Dollar ja euro on pidevas languses ja rubla tõuseb.
a
Alles see venemaa/ 17. mai 2015, 22:14
nuttis , et rubla kukkub mis mõjub negatiivselt venemaa majandusele, siis nad nutsid, et rubla tõuseb, mis mõjub negatiivselt vene majandusele. Selle üle et naftabarreli hind pole siiamaani 70st taalast kõrgemale saanud nad ei julge avalikult nuttagi. Moskvas ja Piiteris visuaalselt pole tõesti elul väga viga, paraku elab seal alla veerandi kogu venemaa elanikkonnast.
j
Just nimelt./ 17. mai 2015, 18:40
Medvedjev ütles ka hiljuti, et majandus on p-rses, aga suur Venemaa on hoopis õnnelik, et majandus p-rses on. Nii nagu siin kirjutav trollgi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee