Õhtuleht.ee | Fotod: Aldo Luud, Tartu, 17. mai 2015, 16:24
Tartu Kevadjooks 2015Foto: ALDO LUUD
Ligi 1400 liikumisharrastajat osales täna toimunud Tartu Kevadjooksul. Kevadjooks oli seitsmest osavõistlusest koosneva Selver Linnajooksude sarja avaetapp.

Jooksu võitis keenialane Ibrahim Mukunga Wachira võimsa rajarekordiga 29.34. Teiseks jäänud Roman Fosti (Stamina SK) uuendas enda rajatippmarki 18 sekundiga, finišeerudes ajaga 30.18. Kolmanda koha saavutas Sergei Tšerepannikov (Treeningpartner/Adidas) ajaga 30.52.

Naistest võitis venelanna Jelena Sedova ajaga 33.39, kelle kannul jõudis viis sekundit hiljem finišisse Jekaterina Patjuk (Tartu Ülikooli Spordiklubi). Kolmanda koha saavutas Patjuki klubikaaslane Liina Luik ajaga 34.50.

Lisaks Tartu Kevadjooksule kuuluvad linnajooksude sarja Rapla Selveri Suurjooks, Narva Energiajooks, Eesti Ööjooks, Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, SEB Tallinna Maraton ja Paide-Türi Rahvajooks.

Vaata galeriist, kas mõni sinu sõber ka fotograafile silma jäi!