Maailm

Uudiste täiendatud!

ALLIKAS: Islamiriik smugeldab paadipõgenikena Euroopasse oma võitlejaid

Toimetas Kristin Aasma, 17. mai 2015 10:06

124 KOMMENTAARI

r
Raits/ 10. september 2015 13:54
Aga loomulikult.Nad on kavalad,saadavad tugevad ja noored võitlejad siia,kuna meie,euroopa,ei taha sellest aru saada,et varsti ongi see aeg käes,kui islam võidab terve maailma,nagu ette on üteldud.Ärgu siis pärast rääkigu ,et jah,tegime näpuka.Edasi ISLAMI riigi poole.
i
imestan/ 18. mai 2015 21:42
...no sellest samast petturite tulekust euroopa riikidesse et kuritegelikkust hakata korda saatma just möni päev tagasi andsin väikese vihje,kui oli jutt Eesti peab ka pagulasi majutama hakkama. Sellest on ju nii palju varem hoiatatud,et islamistid tahvad jöuga hävitada maailmas muud usud ja et ainult nende islami usk murraks läbi ning jääks püsima.Kas ikka veel meie poliitikud vaatavad nende roosade prillide läbi,.et nad millegi vihjetele ei reageeri,ega oska väljapääsu rakendada sellistes olukordades. Teeks üks kord silmad lahti ja paneks ka ajud tööle.....saaks köik enne ära hoida,kui juba hiljaks jäädakse.
i
inimkonnale/ 18. mai 2015 01:47
Saatana praegune eluase.
Eelnevad salmid tegid kindlaks, et Saatan visati taevast välja. Siiski, see ei tähenda, et Saatan visati põrgusse. Järgmine lause võib mõnda šokeerida. Saatan pole kunagi olnud põrgu läheduseski ja samuti ka tema deemonid! Nende asumine seal on veel ees. Praegu on kurat ja tema kurjade vaimude armee praeguse maailmasüsteemi kontrollimise eest vastutavad (vaata 2.Korintose 1:4). Rahtused Lähis-Idas, Aafrikas, Kesk-Ameerikas ja teistes piirkondades, on tema mängumaa. Kommunistliku fašismi liidrid ja iga valesektlus, mis mõnitb tõelist Jumalat ja Tema Sõna, on kuratliku diktaatori kontrolli all – Lutsiferi! Kuidas see saab nii olla?
Piibel mainib meile, et on olemas kolm taevast (vaata 2.Korintose 12:2). Esimene taevas on atmosfäär maa kohal, teine taevas on tähine taevas ja kolmas taevas on see, kus asub Jumal. Täna on Saatan suuteline seisma teise taeva serval ja välja hüüda kõrvetavaid süüdistusi Jumala rahva vastu. Ilmutuse 12:10 kutsub teda vendade süüdistajaks. Fakt, et ta kontrollib esimest ja teist taevast, on tõestatud Efeslaste 2:2, mis kirjeldab teda kui õhuvallavürsti. Lisaks sellele, Efeslaste 6:12 ütleb: Meil ei tule ju võidelda inimestega, vaid meelevaldade ja võimudega, selle pimeduse maailma valitsejatega, kurjade taevaaluste vaimudega. Taevaalustega sõna otseses mõttes tähendab “taevas”. Kuna see on mitmuses, see viitab esimesele ja teisele taevale.
Peagi ühel päeval Saatana elukoht uuesti muutub, kuna ta heidetakse välja esimesest ja teisest taevast maa peale, Katsumuste ajaks. See sündmus saab olema sõjaks peaingel Miikaeli ja tema armee ning Saatana ja tema deemonite vahel. Ja taevas tõusis sõda: Miikael ja tema inglid hakkasid sõdima lohega, ning lohe sõdis ja tema inglid (Ilmutuse 12:7). Salmides 8 ja 9 teavitatakse meid, et Saatan kasutab oma positsiooni taevas: Lohe ei saanud võimust, ja enam ei leidunud neile aset taevas. Suur lohe heideti välja, see muistne madu, keda hüütakse Kuradiks ja Saatanaks, kes eksitab kogu ilmamaad - ta heideti maa peale ja tema inglid heideti koos temaga.
Sel ajal Saatan asutab oma posti siin samas maa peal ja mürgitab seda maailma nagu kunagi pole selle maa ajaloo jooksul mürgitatud. Kui sa arvad, et see deemonlik vägi on tegutsemas momendil, siis oota kuni pühakud on üles võetud ja Saatan ja tema armeed võtavad kontrolli enda kätte. Elu pole siis elamist väärt. Ilmutuse 12:12 ütleb: Häda maale ja merele, sest kurat on tulnud alla teie juurde; ta on suures raevus, teades, et tal on aega üürikeseks.
Kui Saatan heidetakse maale, ta taipab, et tema aeg minna põhjatusse auku on lähedal ja et tal on jäänud 1260 päeva oma tegude sooritamiseks (kui see sündmus leiab aset viimase kolme ja poole aasta jooksul Katsumuste ajast). Seepärast Matteuse 24:22 ütleb: Ja kui nende päevade arvu ei kahandataks, siis ei pääseks ükski, aga valitute pärast kahandatakse neid päevi.
Jah, see päev on tulemas, mil kõik deemonlikud vaimud, kes praegu on õhuvallas, saavad tulema maale ja vallandavad oma kohtumõistmise väed maa kodanike peale. Praegu, Saatan ja tema deemonid teevad visiite maale, ... käivad edasi tagasi maal ja ...kõnnivad üles alla sellel (Iiobi 1:7). Esimene Peetruse 5:8 hoiatab kristlasi: Olge kained, valvake! Teie süüdistaja, kurat, käib ringi nagu möirgav lõvi, otsides, keda neelata.
i
imestan/ 20. mai 2015 11:13
inimkonnale: vastuseks see,et saatana hinged poevad nende sisse,keda inglid jätavad kaitseta,kuna need isikud on liiga palju valu ja paha teistele teinud,ega kuula inglite nöuandeid.,kuigi nad annavad erilisel teel märkke selleks,enne kui sinust loobuvad. Sellepärast soovitan köigile,öppige oma sisehäält kuulama,kes teile mitte kunagi ei valeta ja samas te oleks kaitstud paljude kurja tahvate isikute poolt, te oskaksite seda tulevat paha ette näha ja see eemale töugata,enne kui on hilja. Iga isikul ,kellel antakse elu siia suurele planeedile on kaasa antud ka kohustused,miks ta siia tuli. Otsige seni,kuni leiate selle mis on teie tehtavaks siin.,....milline amet teile köige paremini sobib ja tehke seda,ning samas kehitage seda edasi .Siis te tunnete röömu ega näe igal pool ainult tontte ja te oskaksite naerda,ning kogu maailm naeraks teiega. Kui inimene on osa loodusest,siis ka vorpimale ei saa teha meist robotit,kui me ise selliseks ei nöustu.
ä
Äratus/ 18. mai 2015 01:04
Ärka EUROOPA http://imgur.com/a/9KQEd
90% mehed mustast aafrikast keda peibutab rootsi sotsiaalraha ja keda smuugeldab Itaalia maffia ning mille ninamehed istuvad brysselis.
Soomes elavad moslemid süüdistavad põliselanike: "Võtsite meid vastu, kuid te ei suuda rahuldada meie vajadusi"
http://mashable.com/2015/01/21/legida-protest/ https://themuslimissue.wordpress.com/2013/10/13/muslims-raped-over-300-swedish-children-and-700-wome...
o
oks/ 17. mai 2015 23:30
Meelis Süld proovis kirikuelu saates seda küsimust valgustada. Baptisti kogudus on see, kes need võtavad meeleldi vastu kristlaste perekondi, üürib teise toa välja sellele perekonnale. Kirikutesse lubati veel ajutiselt majutada. Nii et kristlased soovivad oma kogudusi suurendada
m
Maalane/ 17. mai 2015 22:54
Jumal, kaitse Eestimaad! Näeb, kas valitsuses on meelekindlust, seda kvooti mitte täita või mittealluda. Sots. harta punktid senini täitmata ju.
t
teegelikkus/ 17. mai 2015 21:51
on see,et sionistlik klann on alustanud järjekordset rünnakut valge rassi vastu.Rahvusriikide poliitiline eliit on reetnud oma rahva.Kogukonna päästmiseks tuleb kehtestada sõjaseisukord,rahva reeturid üles puua ja võõrad rassid euroopast välja saata viimse kui üheni tulevaste rassidevaheliste ja ususõdade vältimiseks.Välja tuleb saata ka need,kes on saanud kodakondsuse.
t
teadja/ 17. mai 2015 20:18
ei tasu mässama ka hakata,nato väed ju siin,euroopa tõdesi ja moraali toetamas

f
Fotodelt/ 17. mai 2015 20:18
vahivad vastu noored mehed nagu metsapullid - ilmselgelt terroristide armee. Sõjapõgenikud tulevad ikka peredega, haiged vanemad kanderaamidega. Lapsi ja vanureid pole mõtet Euroopasse tuua, võtavad paadis ainult ruumi, iga sõdalane on arvel. Mis sõjapõgenikest meile räägitakse? Ainult loll usub neid legende. Kui valitsus ei mõtele kainelt, siis tuleb kuulata rahva häält. Mõelgem vähemalt oma laste tulevikule.
e
Ega nüüd muud üle ei jää./ 17. mai 2015 19:08
Tuleb pöörduda Venemaa rüppe tagasi. Seal on vähemalt valged inimesed ja ristiusk ning keegi ei pane käsu korras pedesid armastama. Jään suisa Putinit ootama. On aga siiski veel üks parem võimalus, aga selle teokssaamisse enam eriti usku ei ole- Eesti astub EURO-liidust välja, aga selleks peab ta ennem saama rahvuslastest valitsuse.
a
aga/ 17. mai 2015 20:27
Ainuüksi Moskvas on üle poole islami usku inimesi, ei tule sealt mingit abi. Vihma käest räästa alla küll!
t
to idioot aga/ 17. mai 2015 20:44
Moskva suurlinnastus ca 16 miljonit elanikku, neist ca 3% moslemeid. Mitteametlikel andmetel on vastavad numbrid 17-18 miljonit ja kuni 5%, koos ajutiste elanikega, tööloaga elanikega, illegaalidega.
Kus sinusuguseid idioote küll toodetakse?
Moskvat oled vist ainult telekast ja piltide peal näinud. Seal ei köhi ükski moslem ilma põlismoskvalase loata, kashlet-oi bolno budet!
j
jahh/ 17. mai 2015 17:30
loogiliselt, kes sellest kasu saab, ikka ja alati relvatööstus oma värdjatega eesotsas. Kus maal/ riigis see värk praegu toimib? Polegi vaja kaugelt otsida.. veidi ajalugu tundes/ teades.
e
el/ 17. mai 2015 17:16
nolk taavi kuidas sa hakkad neegreid kutsuma must on kahe tahendusega kas must voi sitane head kaiku kohtusse
a
aga/ 17. mai 2015 20:28
kutsuks ikka hellitavalt "neku"
o
ohjh/ 17. mai 2015 17:16
saatku tagasi siis, on ikka lollikari
n
naised lapsed/ 17. mai 2015 16:56
Siis pole meil vaja karta ainult Venemaad vaid juba ka Islami omasid. Laske jah neid siia ja ärge siis nutke, kui on kaduma hakanud meie neiud ja lapsed. Keegi ei kontrolli nende tausta ja peagi on siin ka islami võitlejad nende hulgas, kes rõõvivad naisi ja lapsi ja kui kärgatab kusagil siin pomm siis ongi käes see mida me ise soovisime neid siia lastes. Ärge laske neid siia juba oma laste ja naiste pärast.
j
Jänks/ 17. mai 2015 18:45
Venemaa ja venelased ei ole islamivõitlejate kõrval midagi. Valge inimene ei pane vähemalt pomme, aga kui need hullud Eestisse tulevad, siis hakkavad ka meil rahvarohketes kohtade pommid plahvatama, ega need usuhullud siin teisiti käituma ei hakka. Midagi tuleb tõesti ette võtta, et need islamipagulased siia üldse ei saabuks ja selle vastu peaksid olema kõik eestimaalased ühiselt, nii eestlased kui venelased, eraldi leeridesse hoides me seda jama ära hoida ei suuda.
m
Madis/ 17. mai 2015 16:32
Miks meid karistatakse kui Itaalia piirivalve on mannetu? Kui nad vastu võtavad, siis las nad kantseldavad ka neid.
m
mitte piirivalve/ 23. mai 2015 13:59
pole mannetu, vaid tehakse koostööd, suured rahad on mängus.
a
allu/ 17. mai 2015 16:29

e
Ettepanek/ 17. mai 2015 16:08
Arvan ka, et üks korralik sõjavägi peaks vastaskaldal platsi puhtaks lööma ja põgenikud oma maale tagasi saatma. Nad pole meie külmaga harjunud ja läheks meelsasti.
s
see,/ 17. mai 2015 15:56
Vanga ennustus, et kui langeb Süüria, kaob Euroopa ja alles jääb Venemaa. Kipub nii tõesti minema. Vaadake Vanga ennustust YuoTubest.
b
beti/ 17. mai 2015 22:20
mõnikord tuleb halba ennustada ,et inimesed hakkaksid mõtlema ,kui ainult head ennustada istuksid paljud käed rüppes ja ega ka Vanga pole jumal et kõik ennustused täppi lähevad .kui usute ennustajaid ,siis uskuge ka neid kes suudavad neid ennustusi muuta .
e
eestlane/ 17. mai 2015 15:49
ei lasta kommentaare läbi,ilmselt ei meeldi tõde kellelegi
l
Loomasober/ 17. mai 2015 15:47
10tk max.Mati Kaalule eksponaatideks.
u
ussuuri tiiger/ 17. mai 2015 15:51
kõik 300+ tk tiigritele ja lõvidele söödaks.
e
eestlane/ 17. mai 2015 15:46
praegu on selline olukord,kus kõik parteid peavad ühinema uue vaenlase vastu,tahaks kuulda IRL ,aga samuti Vabaerakonna ja EKRE seisukohta,REFi peale enam ei looda,sest nad tegelevad pede pulmadega ,sotsidega võib asja arutada,kui esimeheks saab Ossinovski,igatahes tuleb keelduda põgenike vastuvõtust,sest see võõrliik paljuneb väga kiiresti ja tööd teha ei viitsi,pealegi pole võimalik igale nendest tõlki juurde palgata,Indoneesia tegi õieti,kui saatis need sissetungijad merele tagasi,nii peab ka euroopa käituma,las upuvad,sest neid on miljoneid,meid vaid mõnisada tuhat.
v
17. mai 2015 15:46
Vanaema ütles ikka, et "Sõda tulõp ",kui taevas lennukeid lendamas nägi... Mis ta nüüd küll ütleks :0
m
mees/ 17. mai 2015 15:45
kõik tagasi saata ja ongi kõik. Kui merel nn"hätta" jäävad siis las läheb paat põhja .Kui paar tükki nii põhja lähevad ilma,et neid päästetakse siis ei saadeta ka enam neid. Seni ,kuni euroopas se "humaane" teema üleval on ,seni kasutatakse seda räigelt ära. Kas need moslemi rotid on "humaansed"? ei ole ja nad tapaks euroopa kodaniku silma pilgutamata ära.

o
OSCE/ 17. mai 2015 14:44
Egas ma muidu ei öelnud, et kui selline paat tuleb siis turmtuli peale. Peale paari katsetust loobuvad üritamast.
m
mati/ 17. mai 2015 13:53
Kui Eesti jätkab sama diktaadi järgi,siis meie lapselapsed elavad kalifaadis. Hurraa!!!
s
17. mai 2015 14:45
seda reform tahabki - kindlalt edasi - Uude Kalifaati ISISE juhtimise all.
a
A.H./ 17. mai 2015 14:52
Huvitav et reform on Eesti kohalik nähtus. Mujal maailmas valitsevad aastakümneid sotsdemmid, kust see pask otsaga ka siia jõuab.
i
ikka/ 17. mai 2015 18:31
m
mhh/ 17. mai 2015 16:56
kas sa arvad, et need usuhullud kedagi siin alles jätavad kui saavad kanda kinnitada?
m
Marion/ 17. mai 2015 13:42
Eestlased on ajaloos pidanud palju pingutama, võilema oma vabaduse eest. Nüüd kui oleme vabad, hakkab keegi teine meie elu üle otsustama ja meie valitsus ei julge sõnagi öelda. Vaadake mida need moslemitest terroristid maailmas praegu ajalooliste kultuuriväärtustega teevad. Laamendavad, lõhuvad ja äritsevad. Mina ei taha kurjategijaid oma koju ja oma palga eest neid kostitama. Mina tahan ise valida oma koju külalisi, mitte, et mulle antakse linnavalitsusest kvoot ja palun võtad nädalavahetuseks või suvepuhkuseks enda juurde viis kodutut. Kindlasti tuleks korraldada selles osas rahvaküsitlus.
k
Kirde-Eestlane/ 17. mai 2015 14:11
Marion - Eesti pole enam ammu vaba - me oleme lääne asumaa(alates Reformierakonna võimu haaramisest Eesti poliitikas). Ning vähe sellest, et meie majandust ja perekondlikke traditsioone juhib lääs(koos meie võimupartei jooksupoistega) lauslollustega - hakatakse nüüd ka meie rahvuslikkust likvideerima. Eestist peab saama homolembene, multirahvuslik ja oma tööstuseta/põllumajanduseta maa - sest nii on EU/Ameerka keskvõimul(võimu haaranud juutidel) lihtne meiega manipuleerida:(!
l
liane/ 17. mai 2015 15:10
Kirde-Eesti on juba 70 a. venelaste asumaa. Nende ajalooline kodumaa aga on varsti mustprsete ja hiinlaste asumaa.
t
to 14.36/ 17. mai 2015 14:48
jälle palatist jalga lasknud ning kellegi arvuti pihta pannud,rohud kapi peal võtmata ...
t
to kuule marion/ 17. mai 2015 14:55
tõe rääkimine pole mingi vihakõne ! Ja kui kriminaliseeritakse siis just selliste argpükside poolt.
t
Tõde?/ 17. mai 2015 15:04
Tõerääkimise eest ei tehta midagi, vihakõne eest tehakse. Ja karmilt!
Tõde on lihtsalt nii devalveerunud ja rahvas ikka üüberloll ;)
s
See "riik"/ 17. mai 2015 15:21
hakaku kõigepealt r i i g i n a käituma, st. pöörama oma närilisep...e asemel OMA kodanike poole inimnäolisena(saada/võtta tahetakse KÕIK, asemele antakse mõnitusi) ja siis hakka ähvardama. Millegipärast aga arvan, et paari aasta pärast SEDA riiki ega ka tänast valitsust(õigemini VILETSUST) pole, nii nagu SINA, tänane ähvardaja, oled selleks ajaks Maarjamaa pinnalt kadunud, nagu .... lehma ihust. Loodan, et saad oma seitse tuhhi selleks ajaks kaltsupeadele makstud, sest vähema eest pole isegi nemad liberastide kõrisid nüsima.
v
Või nii/ 17. mai 2015 15:28
hinnakiri juba koostatud, kas oma mõtete väljaütlemise või tähemärkide arvu järgi?
Huvitav, kus sellise hinnakirjaga tutvuda saab, teab edaspidi arvestada oma palka vaadetes, mida öelda, mida mitte.
s
17. mai 2015 16:24
see riigikogu miinimum palk.
l
17. mai 2015 16:02
t
Tubli, EL!/ 17. mai 2015 13:17
Teeme aga kvoote ja laseme lojustel sisse tulla, kasvõi poolvägisi! Kolm sotti siia poole - jippiiii!!
p
Peks panema mõtlema/ 17. mai 2015 12:53
miks kõik põgenikud on noored elujõus mehed, ei naisi ega vanureid. Puhas islami sõjavägi, kes tulevad siia kristlasi tapma.
v
17. mai 2015 14:50
võidab tubli ISIS kogu Euroopas 2 - 3 aasta pärast,see on väga hea,pole E-valimisi karta.
j
jahh/ 17. mai 2015 16:56
ja tapmisega alustatakse juba merel, paatides, kristlasi avamerel merre visates...nii absurdne, kuid keda see huvitab?!
e
EI TOHI/ 17. mai 2015 12:51
neid bandiite vastu võtta ja punkt!
j
ja veel/ 17. mai 2015 12:44
SEE ON PRAEGU ÜKS KÕIGE SUUREM JA MUSTEM ÄRI ÜLDSE! KUI INIMESE PEALT MAKSTAKSE KUNI 4500.-DOLLARIT ÜLETOOMISE RAHA JA KEDAGI EI HUVITA, KAS NAD JÄÄVAD ELLU VÕI MITTE! MIKS LASTAKSE NEED INIMESED EUROOOPASSE SISSE-TEKIB KAHTLUS, ET KEEGI EUROOPAS ON KA SELLEGA SEOTUD JA SAAB MEGA-KASUMEID SELLE EEST.ÜLDSE PEAKS NENDE EEST HOOLT KANDMA-PRANTSUSMAA,INGLISMAA,TAANI,HOLLAND JNE., KES ON SEOTUD VANADEST AEGADEST NEEGRITE LOODUSE JAA VARA RÖÖVIMISEGA! MIS ON EESTIL ÜHIST NENDE RIIKIDEGA?
m
mida krdit/ 17. mai 2015 12:45
sa ulud siin ??? kas peale sinu ei või keegi teine inimväärselt elada või??? mine magama !!
t
to 12.45 tohtrilt/ 17. mai 2015 12:51
ära kasuta enam hullumajas arvutit,see oli sulle keelatud ja võta rohud ning mine magama.
a
A.H./ 17. mai 2015 12:55
Miks peab kõiksugune kõnts teiste kulul inimväärselt elama? Krdi. sots rsk!
e
eks ikka / 17. mai 2015 18:36
selleks, et need rumalad inimesed hävitada, kes parasiidid selga lasevad.
1
12:45-le/ 17. mai 2015 18:56
kuule haige värdjas, eesti riik peaks kõigepealt oma rahvale kindlustama inimväärse elu, mitte hakkama igasuguseid võõraid kaltsupäid meie maksumaksja rahade eest nuumama. Kui nii väga tahad, siis tee seda oma vahendite arvelt.
ä
Ära räuska!/ 17. mai 2015 15:08
Me oleme ühes väga ilusas ja sõbralikus liidus! Meil on solidaarsuskohustus! See ongi meie ühisosa oma kallite liidukaaslastega.
õ
õige on/ 17. mai 2015 16:27
võib üle poole valgete arvust asendada Euroopas moslemitega,see kõigile tervislik.
h
hmmm/ 17. mai 2015 18:39
Huvitav et liidukaaslastele ei ole solidaarsuskohustust meie suhtes, EL Sotsiaalharta ei kehti siiani täielikult Eestis, sina pole inimväärset palka, pensione ega toetusi väärt, aga näe põgenikud on! Eestlasele on ette nähtud 90 eurot kuus, aga paadipõgenik ei ela alla 1000 euro ära, kuigi eluase on riigi poolt.

k
kohalik/ 17. mai 2015 12:38
Neegritele ja moslemitele hakatakse maksma logelemise eest 1000,- eurot kuus ja meie pensionärid saavad 300--kuni 350 eurot kuus. Töölkäivad laste emad, saavad 450-500.-eurot kuus! Kuidas julgeb meie Valitsus neile silma vaadata? Seda me nüüd saimegi oma Euroliiduga! Nüüd on kindel, et meie väike rahvus hävib või reisib ilma laiali! Kes hakkab siia, nii ebakindlasse riiki peret rajama või lapsi sünnitama?
a
ah/ 17. mai 2015 12:46
ü
ütlesin palatis to 12.46/ 17. mai 2015 12:54
ära näpi arvutit enne kui tund aega möödas rohtude võtmisest.
v
veteran/ 17. mai 2015 12:37
No mis uudis see ka veel on- iga normaalne inimene teab ja näeb, mis toimub. Antakse roheline tuli nende tulekuks, keegi kuskil saab selle eest kulda ja karda, ka meie juudisoost riigijuhid valmis eestimaad kogu täiega hukutama.
j
just/ 17. mai 2015 12:30
see ongi eesmärk, massid islamivõtlejaid põgenike sildi all siia saata, aastal 2020 ennustatakse , et üks euroopa riik keeratakse islamisse
e
eks siiss/ 17. mai 2015 12:48
see riik eesti ole mi islamistatakse hea ei pea koguaeg tööd tegema ja saab rahulikult palvetada ei pea koguaeg rabelema!!!!
w
wertyui/ 17. mai 2015 18:42
sina teed tööd, mitte nemad, tead ikka, et moslemile ametnik ühtegi toetust andmast ei keeldu, sest see ametnik veristatakse ära. See kehtib juba praegu teistes vastuvõtvates riikides, kuidas teisiti vägistatakse 1200 last väikeses linnas ja keegi ei märka. Ametnikud, sh politsei ei julge sekkuda.
e
ei ole neil aega siin palvetada/ 23. mai 2015 14:05
hakkavad pommivöösi tegema.
k
kodanik/ 17. mai 2015 12:26
kui ei võeta kasutusele resoluutseit meetmeid st ei eskordita neid laevu tagasi kust tulid
või llihtsalt ei lasta riigipiiri ületada võib sealt ulla miljoneid ja miljoneid kellega ei suuda keegi toimetada
lihtsam olesk euroopal mingi osa põhja aafrikat ära vallutada ja luua seal stabllilsem
riigikord ja põgenikel poleks mõjuvat põhjust mingi põgeniku staatuse saamiseks
j
jh siis saaksime saata abipakette sinna/ 17. mai 2015 12:29
a
aga/ 17. mai 2015 20:37
enne saadan abipakette kui võtan nad siia vastu!
a
Alar1/ 17. mai 2015 12:25
Inimesed on nii õelad krt muusmaailmas elatakse külgkülje kõrval ja kellelgi pole mingitki probleemi siin kardetakse mõndsada tuhandet moslemit kasvage suureks!! tv s on osalenud paljud naised kes on valinud endile mustad mehed ja kiidavad neid igati!! Jatööjõudu pole kunagi liiast kõik on teretulnud!!!
m
Miks sihuke meelemuutus,kas rohud jäid võtmata?/ 17. mai 2015 12:40
Alar1 / 10:43, 17. mai 2015
Itaalia j a Hispaania smugeldavad Isise mõrtsukad Euroopasse ja EL jaotab nad Kasvõi vägisi üle Euroopa laiali???? Miks ma ei kuule siiani valitsuse kategoorilist keeldumist? Võitleme vastu kuni kasvõi EL-st väljaastumiseni!
+48 -0 • Vasta • Teata ebasobivast kommentaarist
y
yll/ 17. mai 2015 12:40
lõpeta see tööjutt.aafrikas oleks tööd ropult .kusagil ei ela nad sõbralikult külgkülje kõrval.
too mõni näide.
f
fsdf/ 17. mai 2015 18:47
kahjuks just need lambad Eestlased teevad väga palju tööd ja seda näruse palga eest. Eestlased on maailmas esimese 5 enim töötava rahva hulgas, puhas statistika.
j
jahh/ 17. mai 2015 17:02
tahaks ka näidet selle kohta, kus riikides seal maal siis nii hirmsasti tööd tehakse ja makse makstakse? ega ometi korruptsioon komistuskiviks pole?!
k
Kas Euroopas/ 23. mai 2015 14:07
teevad nad tööd? Põletavad ja möllavad tänavatel ja elavad abirahadest.
y
yll/ 17. mai 2015 12:23
90% mehed mustast aafrikast keda peibutab rootsi sotsiaalraha ja keda smuugeldab Itaalia maffia ning mille ninamehed istuvad brysselis.
k
Kellegi taskusse/ 17. mai 2015 12:47
voolavad suured summad rahasi, et ei taheta peatada moslemite sissetungimist Euroopasse. Varemalt lasti piiririkkujad kohapeal maha. Kus on EL piirid, mida vabalt ületatakse?
t
tempel mällu / 17. mai 2015 12:13
Soomes elavad moslemid süüdistavad põliselanike: "Võtsite meid vastu, kuid te ei suuda rahuldada meie vajadusi"
j
jahh/ 17. mai 2015 17:13
nii on see igal pool ja kui neil tuju ära läheb, siis pannakse autod, majad, ja- mis iganes- pölema, no ikka nii nagu nad omal maal teevad- seal pole neil ei elamisväärset keskkonda, loodust ega loomi- köik on hävitatud ja maha löödud, tapetud. NII saab see olema ka SIIN, Euroopas, see on kindlamast kindel!!!! KURB... valmistume matusteks...
k
kuidas see laul oligi/ 18. mai 2015 06:22
loomad on lahti- loomad on lahti..
v
valitsus/ 17. mai 2015 12:11
Terroristid lubasid 500000 paadipõgenikku euroopa poole teele panna ja kolme aasta pärast pidi euroopa asemel olema tühermaa võib olla tuleks seda lubadust tõsiselt võtta vallutame paadipõgenikega euroopa

r
Rasputin/ 17. mai 2015 12:08
Allahh on suurem kui eu. Isis on ju usa alluvuses???
e
Eev Kodanik/ 17. mai 2015 11:50
Arvata võib, et tuleb mõnigi sellest seltskonnast, kes meie jalgrattureid pikka aega Süürias kinni hoidsid ja nüüd hukkunud sõbra eest kätte tahab maksta.
o
17. mai 2015 14:53
olevatki saadetud juba veritasu täide viima ...
k
kas nüüd alles avastati?!/ 17. mai 2015 11:37
see ju nende eesmärk ongi..........imbuda kogu euroopasse.
m
Mehed ei nuta/ 17. mai 2015 11:32
Tuleks kõik tagasi transportida!
k
Karla/ 17. mai 2015 11:32
Ja nii ongi,et islam vallutab Euroopa!Toidame ja katame,kui ei ole piisavalt head,siis süüdistatakse kiusamises ja meile pannakse pomm alla .
j
jahh/ 17. mai 2015 17:16
kuid see pommi allapanemine on ju ainult heatahtlikkusest, et närune kristlanegi kiiresti ja kergesti teise ilma jöuaks- selle eest peamegi tänulikud olema, juba täna...
a
absurdne piin/ 17. mai 2015 11:30
Soomes jäetakse näiteks laste jõulupeod pidamata, põhjuseks moslemite solvamine.... Kooliprogrammidest jäetakse aastakümneid kestnud rituaalid välja, põhjuseks moslemitele mõjub ehk solvavalt. Tõsi, mõni üksik allahi hull on upitatud isegi tööellu, üldiselt kolmanda põlvkonna tegelased, oma töö võivad nad rahumeeli pooleli jätta, ja vahepeal palvetamas käia. Tippude- tipp on muidugi see, et töötuna oleks neil kõikidel vara oma elamine soetada, kuid allahile ei meeldivat kommunikaalide maksmine...
e
ei / 17. mai 2015 11:28
mingeid neegreid ja kaabakaid eestisse !!!!!!!
i
irw/ 17. mai 2015 11:21
Iga loll saab aru, et ega neid suurriike väikerahvad ei huvita. Ikka väga rumal valitsus on kes lubab neid Eestisse sisse tuua. Varsti ostab Brüssel Eestisse neile ka elamised ja põllulapid. Valge inimene läheb neegrile põllu peale tööd veel tegema. Tulge mõistusele valitsus. Mõttetud USA väed ka Eestis. Kellele neid vaja on? Ilmselt selleks, et varsti neegreid ja valgeid Eestis ohjata.

k
Kännuvalvur/ 17. mai 2015 11:19
Vene oht on kööki möki selle kõrval.Nüüd tuuakse meile tõeline "viies kolonn"sisse.
Jumal,kaitse Eestimaad!
u
ullike/ 17. mai 2015 12:55
mina tahan tagasi NSVL, seal nii lolle seadusi ei kehtestatud
t
17. mai 2015 14:54
toetame sind suure arvu ühingu liikmetega.
s
Saare taat/ 18. mai 2015 08:07
Kes kaitseb ennast ise, küll seda ka Jumal kaitseb. ON AEG kõik need petrooliga kastetud roosipõõsad üles kaevata ja kokteilipudelid sahvrinurgast täitmisele tuua...
s
ss/ 17. mai 2015 11:16
Iga inimene saab sellest aru peale poliitikute
r
riho/ 17. mai 2015 11:11
kas meil on valituses ja Toompeal munadega mehi, kes julgevad otsustavalt ei öelda mustade sisse rändele
t
17. mai 2015 11:08
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
n
17. mai 2015 12:05
need munadeta omasoolised kõik.
n
novat/ 17. mai 2015 11:05
Ja need ,kes sunnivad põgenikke euroopasse võtma, oleks siis vahendajad.
u
Uskumatu/ 17. mai 2015 11:03
Selliselt Euroopa rahastab ISIS-e võitlejaid. Kes tahab Eestisse neegreid saata on kurjategija ja peaks kongi pistma.
t
Tarand/ 17. mai 2015 11:01
Ma võtan 20 piraati ja röövlit.
t
täpsustan/ 17. mai 2015 12:58
mitte 20 vaid ikka 20 000,see mulle sobib võimule tulekuks.
p
17. mai 2015 10:58
Praegune mökude valitsus tuleb tagandada. Hetkel tuleb võtta vastu kardinaalseid otsuseid, mis määravad rahva tuleviku.

i
irw/ 17. mai 2015 10:44
Ja jewroliit jaotab need terroristid ühtlase võrgustikuna laiali ja maksab 1000 jewrot komandeeringutasu ka igale neist.
t
Totakas EL lahendus/ 17. mai 2015 10:43
Ja jagame kvootidega nad laiali????!!!!! Igale ühele, et keegi ometi neist ilma ei jääks, Super lahendus islami võitlejatele.
r
raivo/ 17. mai 2015 10:43
Meie valitsus on loll,või mängib lolli neid siia lubades.euroopas on nendega kogu aeg häda,meil on putinlastegagi probleeme küll.
h
hahaa/ 17. mai 2015 20:19
kust sa tead palju pappi selle eest juba ette saadud on ja valikut pole,muide kogu euroopa küll nendega hädas pole
a
Alar1/ 17. mai 2015 10:43
Itaalia j a Hispaania smugeldavad Isise mõrtsukad Euroopasse ja EL jaotab nad Kasvõi vägisi üle Euroopa laiali???? Miks ma ei kuule siiani valitsuse kategoorilist keeldumist? Võitleme vastu kuni kasvõi EL-st väljaastumiseni!
s
Sinust/ 17. mai 2015 11:39
hakkab ka inimene saama.
v
veteran/ 17. mai 2015 12:41
See kõrilõikajate ja inimsööjate hirm on isegi Alarile aru pähe pannud.
e
Erinevalt/ 17. mai 2015 13:06
h
H. M. M/ 17. mai 2015 10:41
Inimlikust seisukohast ütleb mõistus, et kõik põgenikud ei ole terrosristid ja kurjategijad. Aga kuna kontroll on võimatu ja puudulik ja olgem ausad, tegelikult " heatahtlikud päästjad" eriti ei hooligi sellest (ei olda ju isegi huvitatud, kes kuuluvad nendesse organisatsioonidesse kes neid migrante mereteele saadavad) siis nõustun Martin helmega- kui on must siis.... Sest illegaalsete pagulaste probleem ei ole täna , eile tekkinud aga probleemiga ei ole viitsitud tegeleda aataid.
s
sad/ 17. mai 2015 10:40
äitähh riikidele ,kes pommitasid liibua ebaseaduslikult segi. Äitähh araabia maadele kes lõid ISIS assadi kukutamiseks.
a
A.H./ 17. mai 2015 10:26
Alles praegu jõudis kohale? Ja Eesti võtab kah 330 sellist tõpra siia maksumaksja de turjale ülalpidamiseks , et need siin pärast veriseid rünnakuid korraldaks. Kolmandat Wabariiki on tarvis.
t
tubli/ 17. mai 2015 10:41
seega võiks ikka vastu võtta 330 tuhat tõsist võitlejat,oleme tolerantsed seega ja ikka siis esimese 5 hulgas millegagi.
k
Kuule 9 Mai ammu läbi,/ 17. mai 2015 11:03
aga sa ikka veel peksad segast. ALKOHOL MÕJUB LAASTAVALT SINU TERVISELE!
j
17. mai 2015 12:08
juba reformi võimule tuleku ajast sain kaineks ...
n
Näha küll / 17. mai 2015 12:49
t
17. mai 2015 12:59
teisiti ei saa enam selle valitsuse ajal.
s
Seda küll,/ 17. mai 2015 13:54
aga midagi paremat kah valikus pole, teised ju veel jubedamad.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee