Foto: Piia Õunpuu
Väike moeajakiri
17. mai 2015 14:05

Väike Moeajakiri: Minu lemmikhuulepulgad

Blogis on jälle ilujuttude aeg, mis seekord puudutab kõiki minusuguseid huulepulgafänne. Tõsi küll, ma ei kanna huulepulka päris igapäevaselt, aga kui tahan oma välimusele väikest vunki juurde anda, siis esimesena pööran pilgu just huulepulkade poole. 

Kolm minu lemmikut on Lumene omad - Wild Rose Natural toonis Plum Nude, Wild Rose toonis Dawning ja Smile Booster toonis Crystal Rose.

Heleroosat "naeratusebuusterit" kasutan kevadel eriti palju, see on nii kerge toon ja see väike sädelus teeb alati mul tuju ka rõõmsamaks.

Dawning oli sel talvel mu lemmiktoon, nii seksikalt punane ja muutis igal korral mu kindla mustade teksade ja halli särgi komplekti palju lahedamaks.

Plum Nude on veidi läbipaistvam ja mitte nii silmapaistev toon. Lisaks on seal sees väikesed hoolitsevad tükikesed, mis teevad isegi mu lõhenenud huuled kenaks ja pehmeks. 

Neljas huulepulk on Maybelline'i Colour Sensational toonis Vivid Rose. See on üks erk roosa, mida ma kasutan igatahes liiga harva! Lisaks imelisele värvile on see ka nii mõnusalt siidine ja lõhnab väga hästi, mis on alati huulepulkade juures suur pluss. 

Kõik need on suhteliselt odavad huulepulgad, aga ausalt öeldes ei tahakski ma kulutada üle kümne euro millelegi, mida ma suhteliselt harva kasutan. Kuigi ma tahaksin siiski oma kollektsiooni kasvatada - mul oleks veel vaja üht nahatooni huulepulka, väga sügavpunast tooni, matti huulepulka...

Kui teil on häid soovitusi, siis ärge hoidke neid endale!