Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Erik Listmann: Murult kunstmurule minek oli raske (1)

Merili Luuk | video: Mati Hiis, 16. mai 2015, 20:09
Erik ListmannFoto: Mati Hiis
Eesti meistriliigas teise järjestikuse kaotuse saanud Nõmme Kalju ründaja Erik Listmann tõdes Õhtulehele, et Infonet karistas neid korralikult.

"Väga võitluslik mäng oli, eks mõlemal olid omad võimalused, aga seekord karistas Infoneid ära meid. Praegu oli raske seeria ka käsil, hiljuti oli Floraga mäng, eks kõigil oli tunda, et jalad on valusad ja murult kunstmurule minek on praegu raske. Anname endast parima kogu aeg, üritame hästi mängida," tõdes ta.

Samal teemal

Infonet üllatas kõrge pressinguga ning Kalju võtit ei leidnudki. "Me ei oodanud seda, et nad tuleksid kõrge pressiga. Ise läksime madalama pressiga peale, aga saime alguses juba aru, et niisuguse madala pressiga on raske mängida, nad olid kõrgelt meil peal, ei saanud alguses. Mida edasi läks, seda rohkem hakkasid vajuma, andsid meile rohkem võimalust midagi eespool teha. Lõpus karistasid ära ühe karistuslöögiga," rääkis Listmann, kellel ka endal oli paar võimalust.

Mängu ainus värav sündis 77. minutil, kui karistuslöögi järel oli täpne Andrei Kalimullin. "See oli hästi läbi mängitud, me ei uskunud, et see niimoodi läheb, kahe vahelt läks. Annan au Infonetile, hästi mängisid!" kirjeldas Listmann. 

Mida arvab Listmann kahest Kalju järjestikusest kaotusest meistriliigas, vaata Õhtulehe videost.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee