Maailm

Venemaal ja Prantsusmaal pole Mistralide asjus kokkulepet (17)

LISA KOMMENTAAR

inimkonnale 18. mai 2015 01:44
Saatana praegune eluase.
Eelnevad salmid tegid kindlaks, et Saatan visati taevast välja. Siiski, see ei tähenda, et Saatan visati põrgusse. Järgmine lause võib mõnda šokeerida. Saatan pole kunagi olnud põrgu läheduseski ja samuti ka tema deemonid! Nende asumine seal on veel ees. Praegu on kurat ja tema kurjade vaimude armee praeguse maailmasüsteemi kontrollimise eest vastutavad (vaata 2.Korintose 1:4). Rahtused Lähis-Idas, Aafrikas, Kesk-Ameerikas ja teistes piirkondades, on tema mängumaa. Kommunistliku fašismi liidrid ja iga valesektlus, mis mõnitb tõelist Jumalat ja Tema Sõna, on kuratliku diktaatori kontrolli all – Lutsiferi! Kuidas see saab nii olla?
Piibel mainib meile, et on olemas kolm taevast (vaata 2.Korintose 12:2). Esimene taevas on atmosfäär maa kohal, teine taevas on tähine taevas ja kolmas taevas on see, kus asub Jumal. Täna on Saatan suuteline seisma teise taeva serval ja välja hüüda kõrvetavaid süüdistusi Jumala rahva vastu. Ilmutuse 12:10 kutsub teda vendade süüdistajaks. Fakt, et ta kontrollib esimest ja teist taevast, on tõestatud Efeslaste 2:2, mis kirjeldab teda kui õhuvallavürsti. Lisaks sellele, Efeslaste 6:12 ütleb: Meil ei tule ju võidelda inimestega, vaid meelevaldade ja võimudega, selle pimeduse maailma valitsejatega, kurjade taevaaluste vaimudega. Taevaalustega sõna otseses mõttes tähendab “taevas”. Kuna see on mitmuses, see viitab esimesele ja teisele taevale.
Peagi ühel päeval Saatana elukoht uuesti muutub, kuna ta heidetakse välja esimesest ja teisest taevast maa peale, Katsumuste ajaks. See sündmus saab olema sõjaks peaingel Miikaeli ja tema armee ning Saatana ja tema deemonite vahel. Ja taevas tõusis sõda: Miikael ja tema inglid hakkasid sõdima lohega, ning lohe sõdis ja tema inglid (Ilmutuse 12:7). Salmides 8 ja 9 teavitatakse meid, et Saatan kasutab oma positsiooni taevas: Lohe ei saanud võimust, ja enam ei leidunud neile aset taevas. Suur lohe heideti välja, see muistne madu, keda hüütakse Kuradiks ja Saatanaks, kes eksitab kogu ilmamaad - ta heideti maa peale ja tema inglid heideti koos temaga.
Sel ajal Saatan asutab oma posti siin samas maa peal ja mürgitab seda maailma nagu kunagi pole selle maa ajaloo jooksul mürgitatud. Kui sa arvad, et see deemonlik vägi on tegutsemas momendil, siis oota kuni pühakud on üles võetud ja Saatan ja tema armeed võtavad kontrolli enda kätte. Elu pole siis elamist väärt. Ilmutuse 12:12 ütleb: Häda maale ja merele, sest kurat on tulnud alla teie juurde; ta on suures raevus, teades, et tal on aega üürikeseks.
Kui Saatan heidetakse maale, ta taipab, et tema aeg minna põhjatusse auku on lähedal ja et tal on jäänud 1260 päeva oma tegude sooritamiseks (kui see sündmus leiab aset viimase kolme ja poole aasta jooksul Katsumuste ajast). Seepärast Matteuse 24:22 ütleb: Ja kui nende päevade arvu ei kahandataks, siis ei pääseks ükski, aga valitute pärast kahandatakse neid päevi.
Jah, see päev on tulemas, mil kõik deemonlikud vaimud, kes praegu on õhuvallas, saavad tulema maale ja vallandavad oma kohtumõistmise väed maa kodanike peale. Praegu, Saatan ja tema deemonid teevad visiite maale, ... käivad edasi tagasi maal ja ...kõnnivad üles alla sellel (Iiobi 1:7). Esimene Peetruse 5:8 hoiatab kristlasi: Olge kained, valvake! Teie süüdistaja, kurat, käib ringi nagu möirgav lõvi, otsides, keda neelata.
To no 16. mai 2015 23:59
Kas putkin siis teeb venema penskaritega haavelit? Ehtse venemaa tütarfirma Eestis Tartus samuti ühega tegi.
16. mai 2015 14:33
Sobib meitelegi, aga kust raha võtta?
16. mai 2015 17:32
Meite eided kapist vötvad kilekotiga !
huvitav 16. mai 2015 12:55
Nyyd puti sygab oma peput ja vannub tulist ja kurja,et ei saa enam kellegile kallale tungida ?
Tark Pea 16. mai 2015 12:32
Ahh sa jutt, venkud tõmbasid konna- ja tigukrõmpsutajatel selliste tingimustega lepingu sõlmimisega korralikult leningradi soni pähe. Ma ei teadnudki, polnud kuskilt varem lugenud, et venkude luba peab olema 3-le riikidele laevade müügil.
Selle piirangu üksikasju ei tea, kas Venemaa saab nii teha, et nad annavad loa vaid Hiinale laevade müügiks?
See 1 Põhja-Euroopa riik võib olla näiteks lihtsalt tehinguks sees, too riik ostab ära ja Prantsusmaa ostab omakorda neilt laevad ning müüb omakorda ise, ilma igatsugu piiranguteta edasi.
Lihtne skeem.
kaux 16. mai 2015 10:05
venelased on ise süüdi selles,et neile neid laevu ei anta ,nii et poleks olnud vaja suurt jama tekitada ja olekski oma raudkastid kätte saanud,nii et nüüd siis kannatagu ka ise kahju selle eest!!!
16. mai 2015 09:44
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
??? 16. mai 2015 10:17
Kas hommikune "vaimukus" peale magamata ööd? Ja valutav pea.
Konnakoiva sööjad 16. mai 2015 08:52
Lakuvad peale söömist usa tagumi..u.
Ja enne s''mist 16. mai 2015 10:14
! 16. mai 2015 10:19
Mõnele näib maitsevat hoopiski Putini oma.Aga maitse üle teatavasti ei vaielda.

no 16. mai 2015 08:38
Jama! Venemaa maksis 5.miljardit eurot ära ja kui prantslased ei anna laeva,tuleb raha tagastada ja veel viivise eest ka kenakese summa maksta. Konnasööjad tahtsid parseldada Hiinale,aga seadus ei luba seda laeva müüa kolmandatele riikidele.
Mis kuradima 16. mai 2015 10:16
viis miljardit? Need kaks kalossi ei küüni ühe miljardi peale kah. Mine käi Wismaris ära.
to no 16. mai 2015 10:25
Kuidas sai 1,2 mijardist äkki 5 miljardit? Sest rohkem prantslased pole saanud. Võib ju tõesti olla, et Venemaa riigikassast eraldatigi 5 miljardit, kuid sellest 3,8 läks kuhugi "vaskakule", tegelinskite taskutesse ja väljamaa pangaarvetele. Vahest sai Putin sealt isegi, ta pidavat olema ju maailma rikkaim mees, kelle varadusi hinnatakse vahemikku 30 - 200 miljardit dollarit. Palgast kõrvalepandud säästude jaoks nagu pisut paljuvõitu nagu. .
no 16. mai 2015 19:20
mis ma ikka vaidlen, seda on prantsusmaa ise tunnistanud. See lööb nende majandusele korraliku põnsu, aga eks nad ise tea. Katsu leida leping, arvutit tunned? Putini varandus on tõesti suur, ei vaidle, sest Moskvas pärandas talle üks pensionär 2miljardi suuruse varanduse-korter, tohutult hinnaline maalide kogumik ja veel palju. Need on ausalt saadud, mitte meite kilekottidega mehekesed, kes ämmalt saavad,ämmale viivad. Ulme on see Putini varanduse jutt, pole tal üheski pangas midagi, peale Venemaa, niiet rahune maha.
? 16. mai 2015 21:01
mitut miljardit ning suuri kunstikogusid omavad Venemaa pensionärid? Täna ei ole mitte esimene aprill!
P.S. Kui Moskvas sellised penskarid ringi sebivad, et kellele pärandada, siis tutvusta mulle kah mõnda sellist.
no 17. mai 2015 08:46
88.aastane üksik vanur pärandas oma vara Putinile. Varandust on saadud esivanematelt mitu põlve. Et tema vara peale surma ei tassitaks laiali, pärandas Putinile, kui parimale presidendile ja riigist hoolivale inimesele.
See oli teles ja siis oli vanaproual juba testament tehtud. Putin sai teada meediast.