Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Risto Mätas: Kui kerge viskega hakkama saan, peaks MM-norm alistuma!  

Merili Luuk | video: Stanislav Moškov, 15. mai 2015 16:18
Risto MätasFoto: STANISLAV MOSHKOV
Kuigi homme saab alguse 46. heitjate seeriavõistlus, siis odaviskaja Risto Mätast veel Eesti pinnal võistlemas ei näe. "Pühapäeval lendan juba Pekingisse, kus osalen kolmapäeval IAAF World Challenge võistlusel. Kohad on kindlasti maailma tipud ning püüan pakkuda korraliku võistluse," rääkis Zürichi EMil 6. koha saanud sportlane.

Sel aastal on Mätas võistelnud korra ning Portugalis Leirias peetud Euroopa karikavõistlusel odaviskes tulemuseks vaid 74.07. 

"Nagu tulemus näitas, oli tol hetkel laager päris karm ning polnud ära taastunud. Olen tarkused sealt kogunud, nüüd võtsin kevadlaagri Hispaanias rahulikumalt, tunnen, et värskust hakkab vaikselt tekkima. Loodetavasti saab juuni teises pooles ennast rohkem avatud ning tulemuse kirja," sõnas Mätas. 

Ühtlasi katsetab Mätas sel hooajal erinevate hoojooksudega. Mida arvab Mätas MM-normi 82.00 täitmisest, vaata Õhtulehe videost.

Samal teemal

16.05.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Magnus Kirt: Vähemalt tundsin ise, et mõnest tehnilisest nüansist võiks meetreid juurde tulla
15.05.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Ants Kiisa MM-normide täitmisest: Audentese staadionil võib ju sektorit vastavalt tuulepuhumisele keerata!
07.05.2015
Risto Mätas: oda on lennanud MMi normi lähedale
22.04.2015
Hullud OMi normid tiivustavad Eesti kergejõustiklasi pingutama

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee