Piusa jõgi.Foto: Aldo Luud
Õhtuleht.ee 15. mai 2015 14:56
Eelmisel aastal Venemaa kaudu üle Piusa jõe Eestisse saabunud mustanahaline mees elab nüüd Tallinnas ja otsib omale eestlannade seast abikaasat.

Lõunaeestlasega võttis ühendust üks Põlvamaal elav naine, kes värvikalt kirjeldas, kuidas tema tutvumiskuulutusele reageeris Eestisse illegaalselt saabunud aafriklane, kes pärast elamisloa saamist nüüd usinalt eesti keelt õppivat, kuid eelkõige suhtlusportaalide vahendusel abieluranda üritab purjetada.

Nende tutvus sai alguse aasta alguses, mil mees naisele tutvumissooviga kirjutas. Naine küsis, kuidas mees Eestisse on sattunud, viimane vastas, et läbi Venemaa, ujudes ja läbi metsa. 

"Nende tüüpidega on niimoodi jah, et nad proovivad abielluda kohalike tüdrukutega, saamaks paremat alust Eestis viibimiseks,"  kommenteeris lugu siseministeeriumi esindaja.

Loe pikemalt Lõunaeestlasest.

Samal teemal

Kommentaarid  (9)

Imelik 17. mai 2015 19:39
jutt, esiteks, mis alusel selline sai elamisloa, kas nüüd saab iga tont elamisloa kui ujub eesti naist otsima? Teiseks on tal ju ka vöimalus eestis hoopis mehele minna, miks ta ei austa meie pedeseadust ja ei otsi meest?
:)))) 15. mai 2015 20:23
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS