Eesti uudised

Kolmandikul 100 000 töövõimetuspensionärist on psüühika- või käitumishäire (4)

LISA KOMMENTAAR

veteran 15. mai 2015 15:07
vähemalt pooltel riigikogu ja valitsuse liikmetel on vaimne puue aga nad on täiega võimelised oma kaasmaalasi rõhuma ja vaenama.
kibe tõde 15. mai 2015 14:12
Eestis on ca 10 000 inimest, kes tõesti ei suuda tööle minna, ja ca 90 000 inimest, kes arvavad, et tööd teevad noor loll ja vana hobune. Kahjuks ajab iga arglik katse loodrid-logardid-muidusööjad tööle saata tagajalgadele nanny-state'i ihaldavad sotsikesed jt. vasakullikesed. Korraldatakse demonstratsioon, kuhu veetakse - NB! nende tervist ohtu seades! - halvatud ja pimedad. Et las kõik näevad kuidas pahad tahavad jalutud postiljoniks panna ja kurdid lennujaama dispetšeriks ajada.
mhm 15. mai 2015 12:02
eriti haige on võhikutel hakata sõna võtma teemadel millest üldse midagi ei jagata siis sünnivadki napakad propagandaartiklid. Üks diagnoos ei ütle veel midagi inimese töövõime ja toimetulekuvõime kohta, raskematel juhtudel on selliste diagnoosidega inimesed täiesti võimetud ise oma eluga hakkama saama, rääkimata töövõimest ja elavad hooldekodus surmani. 100% kõigile toimivat ravi lihtsalt ei ole olemas.
???? 15. mai 2015 11:05
Tuttaval on nn. pinge ja siis on nädalaid teovõimetu ja peale süste unine, mis tööd ta siis teeks ja kes teda sooviks kui mingit kindlust ei ole, et näiteks järgmisel päeval peaks ta tööl olema. Bürokraatide paberil on kõik ilus aga reaalselt on tööle minek problemaatiline...