Eesti uudised

Kakumäel ladvaraies kahtlustatav inimene eitab tegu (9)

Delfi/Õhtuleht.ee, 14. mai 2015, 21:24
Foto: Mupo
Munitsipaalpolitsei sai möödunud nädalal avalduse Tallinnas Kakumäe rannapiiril toime pandud puude raie osas, kus miljonivaate saamiseks raiuti maha rannaalal olevate puude ladvad. Mupo esindaja sõnul eitas raies kahtlustatav oma süüd.

Munitsipaalpolitsei vaneminspektor Pilvi Mets ütles, et kuna eile lekkis info koledast ja ebaseaduslikust raiest meediasse pisut ennatlikul, oli ta sunnitud ühendust võtma kahtlustatava omanikuga, kes ütles, et tema seda ei teinud.

Rohkem informatsiooni Mets ei soovinud anda, kuna ta peab ära kuulama teise tunnistaja, kes on hetkel välismaal.

Kakumäe rannas koeraga jalutamas käinud kohalik elanik märkas hommikul inetut vaatepilti – kümmekonna meetri pikkuselt oli rannapuudelt maha raiutud ladvad, kusjuures maha nüsitud materjal oli jäetud randa vedelema.

"Ilmselt oli samas asuva maja omanikul soov saada endale miljonivaadet ja küllap see ka õnnestus. Kuid teha seda nii inetul moel ning jätta kogu ümbrus koristamata – see on ebaeetiline käitumine. Rannas jalutajale oli vaatepilt miljonivaatele vastupidine, räpakas ja kole," seisis mupole tehtud avalduses. Lisaks rannaalal tehtud puuderüüstele oli majaomanik lõiganud madalamaks ka oma kuuseheki ning visanud kuuseladvad järsakult alla, rannaalale.

Munitsipaalpolitsei fikseeris olukorra ning alustas menetlust kahe rikkumise – looduskaitseseaduse ja jäätmeseaduse – alusel.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee