Seisukoht

Seisukoht | 326 enesepettust (22)

Andres Põld, toimetaja, 14. mai 2015, 18:17
Andres PõldFoto: Mati Hiis
Nii nagu kangeid uimasteid prooviv nooruk on kindel, et temast sõltlast ei saa, et kui see juhtub, siis kindlasti kellegi teisega, toonitavad meie immigratsiooni-apologeedid, et Eesti ei korda Lääne-Euroopa vigu. Et me teeme teisiti kui Rootsi, Prantsusmaa, Holland jne. 

Tahaks teada, mida siis Eesti kardinaalselt teisiti teeb? Ega Lääne-Euroopasse ei jõudnud miljonid võõrast kultuurist pärit immigrandid kah ühekorraga. Ikka oli keegi kuskil riigis esimene. Ja Eesti jaoks on need 326 seni veel teadmata tausta, rassi ja usuga inimest esimesed kvoodi alusel määratavad. Võib mürki võtta, et need ei jää ka viimasteks. 

Pärast Eestis elamisloa saamist järgnevad neile nende pereliikmed, sest perede taasühinemine on seadusega tagatud õigus. Ja nende perekonnad pole mitte väiksed. Ning lumepall hakkab veerema. 

Lõuna-Euroopa riikidega "mittesolidaarne" olemisest veel hullem on aga rehepaplik lootus, et nad kõik siit kiiresti edasi Rootsi lähevad. Samuti on raske mõista, millist majanduslikku kasu saab Eesti ühiskond keelt, kultuuri, tavasid ja siinseid töökombeid mitteoskavate immigrantide kujul. Loome lõpmatu arvu ida- ja aafrikapäraseid söögikohti? Või loodetakse neis näha lisanduvaid tarbijaid? 

Sellisel juhul võiks ju immigrantidele makstavad abirahad sama hästi jagada meie enda inimestele, saaksid ka nemad poes üht-teist rohkem lubada.

22 KOMMENTAARI

t
tammiku posija 15. mai 2015, 22:59
Homogeensus on võtmesõna. Kui meid mitte miski ei häiri meie arenguteel, siis see ongi meie tee. Kui geeniuse öörahu häirib tööta(rahva taskust abirah...
(loe edasi)
p
patrioot 15. mai 2015, 22:35
Sellega juhatatakse sisse valge rassi genotsiidi l6ppfaas. Viimased nn liiga valged alad Euroopas tuleb asustada segunemise eesmärgil neegritega. Sell...
(loe edasi)
Loe kõiki (22)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee