Maailm

Balti riigid kavatsevad NATO-lt paluda lisaks 700-800 sõdurit

Õhtuleht.ee, 14. mai 2015 15:12

20 KOMMENTAARI

t
tom/ 15. mai 2015 07:03
kui te olete vene vastased,,miks te siis valisite-valite toompeale kommuniste?ka Brüsselisse? ka linnade juhtideks? üks suuremaid ,,,punaseid oli-on ju lauristin
t
tom/ 15. mai 2015 06:59
no mida need seal toompeal küll mötlevad+ kas need ameerika södurid siis päästavad eesti? jama,,kui ikka tahab venevalitsus tulla söjaga ,,siis ka tuleb,,aga seda oma ,,,torkimistega,,,tagant öhutada=? möelgem-mis saab eestimaast kui löhebki söjaks? üks suur must auk?!siia ei jää midagist järele,,las ameeriklased taplevad omal maal,miks siin?
i
inimkonnale/ 15. mai 2015 02:38
Piibel mainib meile, et on olemas kolm taevast (vaata 2.Korintose 12:2). Esimene taevas on atmosfäär maa kohal, teine taevas on tähine taevas ja kolmas taevas on see, kus asub Jumal. Täna on Saatan suuteline seisma teise taeva serval ja välja hüüda kõrvetavaid süüdistusi Jumala rahva vastu. Ilmutuse 12:10 kutsub teda vendade süüdistajaks. Fakt, et ta kontrollib esimest ja teist taevast, on tõestatud Efeslaste 2:2, mis kirjeldab teda kui õhuvallavürsti. Lisaks sellele, Efeslaste 6:12 ütleb: Meil ei tule ju võidelda inimestega, vaid meelevaldade ja võimudega, selle pimeduse maailma valitsejatega, kurjade taevaaluste vaimudega. Taevaalustega sõna otseses mõttes tähendab “taevas”. Kuna see on mitmuses, see viitab esimesele ja teisele taevale.
Peagi ühel päeval Saatana elukoht uuesti muutub, kuna ta heidetakse välja esimesest ja teisest taevast maa peale, Katsumuste ajaks. See sündmus saab olema sõjaks peaingel Miikaeli ja tema armee ning Saatana ja tema deemonite vahel. Ja taevas tõusis sõda: Miikael ja tema inglid hakkasid sõdima lohega, ning lohe sõdis ja tema inglid (Ilmutuse 12:7). Salmides 8 ja 9 teavitatakse meid, et Saatan kasutab oma positsiooni taevas: Lohe ei saanud võimust, ja enam ei leidunud neile aset taevas. Suur lohe heideti välja, see muistne madu, keda hüütakse Kuradiks ja Saatanaks, kes eksitab kogu ilmamaad - ta heideti maa peale ja tema inglid heideti koos temaga.
Sel ajal Saatan asutab oma posti siin samas maa peal ja mürgitab seda maailma nagu kunagi pole selle maa ajaloo jooksul mürgitatud. Kui sa arvad, et see deemonlik vägi on tegutsemas momendil, siis oota kuni pühakud on üles võetud ja Saatan ja tema armeed võtavad kontrolli enda kätte. Elu pole siis elamist väärt. Ilmutuse 12:12 ütleb: Häda maale ja merele, sest kurat on tulnud alla teie juurde; ta on suures raevus, teades, et tal on aega üürikeseks.
Kui Saatan heidetakse maale, ta taipab, et tema aeg minna põhjatusse auku on lähedal ja et tal on jäänud 1260 päeva oma tegude sooritamiseks (kui see sündmus leiab aset viimase kolme ja poole aasta jooksul Katsumuste ajast). Seepärast Matteuse 24:22 ütleb: Ja kui nende päevade arvu ei kahandataks, siis ei pääseks ükski, aga valitute pärast kahandatakse neid päevi.
Jah, see päev on tulemas, mil kõik deemonlikud vaimud, kes praegu on õhuvallas, saavad tulema maale ja vallandavad oma kohtumõistmise väed maa kodanike peale. Praegu, Saatan ja tema deemonid teevad visiite maale, ... käivad edasi tagasi maal ja ...kõnnivad üles alla sellel (Iiobi 1:7). Esimene Peetruse 5:8 hoiatab kristlasi: Olge kained, valvake! Teie süüdistaja, kurat, käib ringi nagu möirgav lõvi, otsides, keda neelata.
k
krt./ 14. mai 2015 21:28
...ei saa selga sirgu,peab ikka keegi selgas olema.
k
koos/ 14. mai 2015 21:05
murjamitega juba siis tuhandeid
p
palumise sildi all/ 14. mai 2015 20:41
Kas ikka niiväga paluvad. Pigem tuuakse sisse uued okupatsiooniväed
n
14. mai 2015 19:33
nõuka ajal raha mul oli , käisin reisimas ,lapsed olid laagris, ok ei saanud välisriikidesse seda ei osanud tahtagi ,nälga ei olnud, oli nõukokudeliit----nüüd on euroliit,nüüd on uksed lahti ,jeess soomlasi orjama minna, sest eestis 50 aastane ei saa tööle,on vana ,vajatakse noort ja KOGEMUSTEGA ,ei saa aru, Mul ema läks nõuka ajal pensionile aukirjaga ja kingitustega ,mina 50 pidin noorele koha ära andma ,eestikeeles jälaga perse, sain 2 kuu hüvitist , euroliidus töö jaoks olen vana pensionile minna liiga noor. kas eesti riik ei oska elada ise seisvalt ,peab kuuluma mingisug. liitu,isegi oma raha ei tahetud. midagi ei ole enam oma,
a
Alatu vale ,ainult Reforierakond pole veel riik/ 14. mai 2015 18:28
Mingu ameerikasse nende per--eid lakkuma mis neil Eestis assja

a
Alatu vale ,ainult Reforierakond pole veel riik/ 14. mai 2015 18:28
Mingu ameerikasse nende per--eid lakkuma mis neil Eestis assja
j
jah,/ 14. mai 2015 18:01
kas siin musti ja rätikuinimesi kaitsma
s
Ss/ 14. mai 2015 17:04
9. Mai näitas ilmekalt kui palju Eestis elab venemaa terrorismi ja fashismi pooltajaid! Las kaitseb NATO meid. Omadel ei ole mune nii palju!
g
G/ 14. mai 2015 17:02
Meie parim kaitsja (ka majandusliku garantiiga) oleks ainult Venemaa, aga kahjuks toimetatakse kõigega vastupidiselt, kaasates meeletuid summasid ka propagandale.
g
G/ 14. mai 2015 16:59
Balti riikide loomastumine põhjustabki selle, et ilma sõjata ei saada aru miks inimene üldse maailma loodi. Küll osatakse ikka ehedalt Venemaale näidata milliseks värdjateks muututakse kui on hullusevabadus.
m
MaKaak/ 14. mai 2015 16:52
Elasin 2 nädalat Saksamaa ühes piirkonnas, kus olid mahajäetud NATO kasarmud, nagu tondilossid. Rõõmu tõid nad, s.o. mittesaksa päritolu NATO-kad sealolles kohalikele ettevõtjatele- poed, baarid, ööklubid, teatud muud lõbustusasutused lõikasid kasu. Kohalik rahvas aga oli neist risti vastupidi arvamusel.
e
14. mai 2015 16:44
m
Magnus/ 14. mai 2015 16:21
Nii palju siis iseseisvust! Venemaa polegi veel rünnata üritanudki ja ega ei kavatsegi, kui ise ronitakse uuesti orjusesse tagasi! Palun tulge aga! Eesti, Läti ja Leedu ju nii igatsevad taga seda armsaks saanud orjust: 800 aastat Saksa-Taani-Rootsi paruneid ja vahepeal ka Vene tsaaride ning kommarite aega!
Nüüd aga uuesti Kas pole ammu paruneid kukil olnud??!!

i
idee/ 14. mai 2015 16:17
Ja palju siis veel neid tarvis on? Mida nad küll teevad siin? Teie, kutsujad, kutsute ju ise meile häda kaela. Tühja maad meil siin küllaga, kutsuge siis juba kõik ja ehitage neile üks suur, suur linnak üles ja pagulastele või ükskõik kellele teine kohe kõrvale.
m
Magnus/ 14. mai 2015 16:23
Muutke jah Eestit üheks suureks KASARMUKS!
r
Retro/ 14. mai 2015 16:01
1997. aasta oli kardinaalselt teistsugune oma poliitilistelt vaadetelt. Igaüks pingutas oma püksirihma ja teistele varvatele ei tallunud (eriti). Nüüd vajab naaber suuremat sitamaja, sest enda oma on ääreni täis.
h
ha/ 14. mai 2015 15:33
20a.tagasi saime ühtedest lahti nüüd uued kukil.selle meil raha ei jätkugi ja tõstetakse igasugu makse,et peame jänkisid üleval pidama.sõda on ju parim äri.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee