Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Sergei Terehhov: "Vererõhk ja pulss on üleval. Vaatame, kes üldse Infoneti vastu mängida suudavad." 

Viljar Voog, 13. mai 2015 22:55
Foto: Stanislav Moškov
Nõmme Kalju peatreener Sergei Terehhov võttis oma meeskonna teise poolaja suurepärase esitusega teenitud karikasarja poolfinaalvõidu FC Flora vastu kokku: "Esimesel poolajal kaotasime palju kahevõitlusi ja lubasime standardolukorrast värava lüüa. Meil oli selg vastu seina. Kui tahtsime edasi minna, pidime midagi muutma."

Kogemuste poolest verinoor peatreener tunnistas, et finaalipääs ja sellega ka võimalus Paide Linnameeskonnaga otsustada, kumb meeskond pääseb tulevaks hooajaks mängima Euroopa liiga eelringe, oli närviline: "Vererõhk ja pulss on üleval, aga väga magus võit."

Et mai lõpus tuleb nende vastu koduse meistriliiga hetke viimane meeskond ei tähenda, et liigaliider võtab karikavõidu mängeldes, arvab Terehhov. "Paide annab kindlasti lahingu. Nad on ju esmakordselt finaalis ja europilet on mängus. Tuleb samasugune võitluslik mäng," hindab ta.

"Aga praegu peame mõtlema, kuidas saame oma haavad laupäevaks lakkuda, kuna mäng Infonetiga on kolme päeva pärast tulemas. Päris paljudel mängijatel on pisi- või suuremad vigastused, krambid. Tuleb homme vaadata, kes üldse Infoneti vastu mängida suudab," mõtles Terehhov juba järgmisele kohtumisele.

Samal teemal

14.05.2015
Enar Jääger: tundub olevat külgsidemete osaline rebend
13.05.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Nina veriseks saanud ja Baranovi hamba katki löönud Lindpere: "Rivaalide mäng!"
13.05.2015
GALERII JA REPORTAAŽ | Kalju alistas Flora ja saab karikafinaalis oma eurosaatuse määrata
13.05.2015
ÕHTULEHE VIDEO | 1 küsimus Nõmme Kaljule: kas eelistad tivolis vaateratast või Ameerika mägesid?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee