Õhtuleht.ee 13. mai 2015 23:40
Jalgpalli Meistrite liigas selgus täna meeskond, mis 6. juunil Berliinis peetavas finaalis Barcelonale vastu astub - selleks on Itaalia viimase nelja hooaja meister Torino Juventus, mis tegi võõrsil 1:1 viigi Madridi Realiga. Kahe mängu kokkuvõttes oli Juventus Realist parem 3:2.

23:40

Õhtulehe ülekanne on sellega lõppenud, kuid jääge lainele, sest peatselt on tulemas värske järelkaja. Head ööd!

23:40

Kes oleks sellist tulemust poolfinaalpaaride loosimisel oodanud? Et Madridi Real kaotab kahe mängu kokkuvõttes Torino Juventusele - see on üllatus, oleme ausad! Täna oli vägev jalgpalliõhtu ja olgem ausad - Juventus on finaali väärt ning Barcelonal kerge olema ei saa.

23:39

JA LÄBI! TORINO JUVENTUS ON MEISTRITE LIIGA FINAALIS!

23:36

Realil on aega veel vaid paar minutit!

23:30

Juve fännid on üles võtnud Itaalia hümni. See näitab, kui tähtis Torino klubi saavutus Itaalia jalgpallile on!

23:27

Andrea Pirlo teenis aplausi nii Juventuse kui Reali fännidelt.

23:26

Inglismaa endine ründetuus Gary Lineker tahab lisaaega.

23:25

Juventusel on vastu pidada veel vaid veidi üle kümnekonna minuti. Kas itaallased suudavad eduseisust kinni hoida?

23:24

Allegri läheb seisu kindlustama: poolkaitsja Andrea Pirlo välja, keskkaitsja Andrea Barzagli sisse. Ehk Juventuse kaitseliin on nüüd mehitatud viie mehega.

23:22

Info, et esimest korda Meistrite liiga ajaloos peetakse täna joogipause, osutus siiski valeks. Vabandame eksituse pärast!

23:18

Gareth Bale'ist on küll kahju - üritab, mis ta üritab, kuid väravat lüüa ei suuda. Viimati siis paari meetri pealt peaga napilt üle värava.

23:11

Välja võetakse Karim Benzema, Carlo Ancelotti saadab väljakule Javier Hernandezi, kes Reali poolfinaali üldse vedas. Mäletame ju, et just mehhiklane oli see, kes veerandfinaalis Atletico vastu ainsa värava lõi.

23:09

Neljast Juventuse viimasest Meistrite liiga väravast kolm on sündinud 57. minutil.

23:08

Endise ründelegendi Ruud van Nistelrooy arvates kahetseb Real, et Morata suvel Juventusele müüs.

23:07

Morata värav:

23:05

See tähendab vaid üht: kui mäng sellise seisuga lõpeb, siis läheb finaali Juventus. Kui Real suudab veel ühe värava lüüa, siis minnakse lisaajale. Peaks Torino klubi veel korra võrgu sahisema panema, siis oleks Realil vaja juba kolme väravat.

23:03

Seis on 1:1!

23:03

Reali oma kasvandik Alvaro Morata saab karistusalas palli ja lööb selle põrkega võrku! Pole viga, et löök läks keskele, sest Casillas ei suutnud põrkega arvestada. Suurepärane mäng!

23:02

VÄRAAAAAAAAAAAAV!

22:54

Käimasoleval Meistrite liiga hooajal on Juventus teistel poolaegadel enda selja taha lasknud vaid kaks palli.