Elu

Staarisaatest lahkuv Karl Gustav valas pisaraid: "Meestelgi on need olemas!" (2)

Katharina Toomemets, 12. mai 2015, 07:00
TÕEHETK: Gertu Pabbo ja Karl Gustav Adamsoo olid kaks vähim hääli saanud lauljat. Sedapuhku tuli lahkuda Karl Gustavil.  Arno Saar
"Ma ütlen ausalt – veel pole ühtegi tunnet. Me oleme kõik inimesed ja just tuli see põmm kätte. Aga loomulikult olen ma väga kurb," tunnistas vahetult pärast pühapäevast superstaarisaadet sedapuhku lahkuma pidanud Karl Gustav Adamsoo.

Kui seni on saatest lahkudes pisaraid valanud rohkem tüdrukud, siis Karl Gustav ei peljanud oma tundeid näidata ja poetas häbenemata pisara. "Tõesti, ka meestel on need olemas," muigab ta. "Ma olen ka eelnevatel lahkumishetkedel siin pisaraid poetanud."

Samal teemal

Karl Gustav ütleb, et ta polegi niivõrd kurb seetõttu, et peab saatest lahkuma, vaid rohkem seepärast, et ta ei näe enam iga päev enda kõrval niivõrd armsaks saanud kaasvõi(s)tlejaid.

Esimest korda tuli staarisaate finalistidel esitada kaks lugu – seekord klubimuusikahitt ja laul kodust. Esimeseks valis Karl Gustav Sigma loo "Nobody To Love" ja teiseks Ott Leplandi "Kodu". Ta ütleb, et jäi tantsulooga rohkem rahule, kuid üldjoontes on kõik hea. "Mul on hea meel, et sain siin laval kaks laulu ära laulda, seega olen õnnelik."

Mis Karl Gustavile siis enda arvates saatuslikuks sai? "Võib-olla see, et nii vähe inimesi on alles jäänud ja iga detaili vaadatakse väga spetsiifiliselt. Ju minul oli mõni asi natuke kehvem kui teistel. Mida vähemaks meid jääb, seda õhemaks muutub see juuksekarv, mille otsas ripume. Seekord läks minu karv katki."

Ta ütleb, et kahe loo ära õppimine nädala jooksul ei erinenud eriti eelmistest kordadest. "Laulusõnu oli kahe laulu peale kokku vähem kui eelmine nädal ühes," muigab ta. "Palju põnevam ja vaheldusrikkam oli."

Pühapäeval tuli Karl Gustav telemajja heade tunnetega. "Olin välja puhanud. Ja mul on praegu ka hea tunne. Loodan, et tulevad uued põnevad seiklused."

Kui muidu on saatejuht Karl-Erik Taukar kutsunud lavale kolm kõige vähem hääli saanud lauljat, siis pühapäeval talitas ta teistmoodi. Taukar kutsus enda juurde kõik viis finalisti – paigutas Gertu ja Karl Gustavi ühele ning Kristjani ja Jüri teisele poole ennast. Mikul tuli jääda seisma keskele ning tema sai oma edasipääsemisest teada esimesena. Seejärel pääsesid Jüri ja Kristjan. "Kui Gertuga kahekesi seal olime, olin juba täiesti kindel, et on minu kord. Mõtetes valmistusin juba esimeseks pisaraks ja laulu esimeseks reaks," ütleb Karl Gustav.

Uurisime, kes tema arvates võistlevad superfinaalis ja kes selle saate võidab. "Ma usun, et superfinaalis on Gertu ja tema kõrval Jüri või Kristjan. Üks aju poolkera tahab öelda, et võidab Jüri, aga mingi instinkt ütleb, et Gertu paneb selle saate kinni."

Ka napilt pääsenud Gertu puhkes nutma

Gertu ütleb, et tema arust ei olnud kahe loo esitamine ja õppimine raske, sest laulud olid lühikesed. "Mulle väga meeldis klubilaul, see oli mulle väljakutseks, sest ma pole varem niimoodi tantsinud." Ta arvab, et sai enda arvates hästi hakkama. Tantsukava harjutamine võttis aega kaks päeva.

Kahe viimase hulgas seismine oli Gertu sõnul pingeline ja ta valmistus ka väljaminekuks. "Midagi poleks saanud, kui ma välja oleks läinud – oleksin endast viimase andnud ja loo võimsalt ära laulnud."

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee