Seisukoht

Seisukoht | Täpsustada on vaja (5)

Teet Teder, reporter, 11. mai 2015 17:19
Foto: Tiina Kõrtsini
"Teeme ära" on läbi, aga hea ettevõtmine vajab toetust ja ligimese abi, mistõttu keeran käised musklile kortsu ja tulen EKRE-le appi. Teen täpsustuse talgud. Kui põhiseadus sai muudetud ja teismelistele luba hääletamiseks antud, tuli EKRE fraktsioon ideele, et järgmisena tuleks põhiseadust täpsustada selliselt, et defineerida perekonna mõiste. EKRE liige Henn Põlluaas tahab, et perekond tähendaks põhiseaduses meest, naist ja lapsi. "Et perekonna mõiste oleks täpselt defineeritud, et seda ei oleks võimalik hägustada kõikvõimalike muude definitsioonidega," pahandas Põlluaas.

Leian, et vähe on täpsustatud. Milleks teha poolikult? Täpsustada tuleb kindlasti, kui palju lapsi peab olema. Üks laps on vähe, riik sureb välja ja seda üks korralik Eesti pere endale lubada ei tohiks. 2,1 last on vaja. Kirjutagem see definitsiooni sisse, ja maha kõik, kes seda ei täida.

Ja vanusevahe on EKRE täiesti unustanud. Esiteks tuleb täpsustada, et naine ei tohi mehest vanem olla. See küll traditsiooniline olla ei saa. Väga palju noorem samuti olla ei tohi. Seda tuleb kindlasti täpsustada.

Siis peaks põhiseaduslikus peres olema koer, maja ümber valge lippaed, meesterahva juuksed ei tohi üle krae ulatuda ja naisel peab olema mummuline kleit.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee