Eesti uudised

TÜ kliinikumi endine ülemõde mõisteti süüdi pistisevõtmises

Delfi, 11. mai 2015 14:09

34 KOMMENTAARI

i
inimkonnale/ 18. mai 2015 01:32
Saatana praegune eluase.
Eelnevad salmid tegid kindlaks, et Saatan visati taevast välja. Siiski, see ei tähenda, et Saatan visati põrgusse. Järgmine lause võib mõnda šokeerida. Saatan pole kunagi olnud põrgu läheduseski ja samuti ka tema deemonid! Nende asumine seal on veel ees. Praegu on kurat ja tema kurjade vaimude armee praeguse maailmasüsteemi kontrollimise eest vastutavad (vaata 2.Korintose 1:4). Rahtused Lähis-Idas, Aafrikas, Kesk-Ameerikas ja teistes piirkondades, on tema mängumaa. Kommunistliku fašismi liidrid ja iga valesektlus, mis mõnitb tõelist Jumalat ja Tema Sõna, on kuratliku diktaatori kontrolli all – Lutsiferi! Kuidas see saab nii olla?
Piibel mainib meile, et on olemas kolm taevast (vaata 2.Korintose 12:2). Esimene taevas on atmosfäär maa kohal, teine taevas on tähine taevas ja kolmas taevas on see, kus asub Jumal. Täna on Saatan suuteline seisma teise taeva serval ja välja hüüda kõrvetavaid süüdistusi Jumala rahva vastu. Ilmutuse 12:10 kutsub teda vendade süüdistajaks. Fakt, et ta kontrollib esimest ja teist taevast, on tõestatud Efeslaste 2:2, mis kirjeldab teda kui õhuvallavürsti. Lisaks sellele, Efeslaste 6:12 ütleb: Meil ei tule ju võidelda inimestega, vaid meelevaldade ja võimudega, selle pimeduse maailma valitsejatega, kurjade taevaaluste vaimudega. Taevaalustega sõna otseses mõttes tähendab “taevas”. Kuna see on mitmuses, see viitab esimesele ja teisele taevale.
Peagi ühel päeval Saatana elukoht uuesti muutub, kuna ta heidetakse välja esimesest ja teisest taevast maa peale, Katsumuste ajaks. See sündmus saab olema sõjaks peaingel Miikaeli ja tema armee ning Saatana ja tema deemonite vahel. Ja taevas tõusis sõda: Miikael ja tema inglid hakkasid sõdima lohega, ning lohe sõdis ja tema inglid (Ilmutuse 12:7). Salmides 8 ja 9 teavitatakse meid, et Saatan kasutab oma positsiooni taevas: Lohe ei saanud võimust, ja enam ei leidunud neile aset taevas. Suur lohe heideti välja, see muistne madu, keda hüütakse Kuradiks ja Saatanaks, kes eksitab kogu ilmamaad - ta heideti maa peale ja tema inglid heideti koos temaga.
Sel ajal Saatan asutab oma posti siin samas maa peal ja mürgitab seda maailma nagu kunagi pole selle maa ajaloo jooksul mürgitatud. Kui sa arvad, et see deemonlik vägi on tegutsemas momendil, siis oota kuni pühakud on üles võetud ja Saatan ja tema armeed võtavad kontrolli enda kätte. Elu pole siis elamist väärt. Ilmutuse 12:12 ütleb: Häda maale ja merele, sest kurat on tulnud alla teie juurde; ta on suures raevus, teades, et tal on aega üürikeseks.
Kui Saatan heidetakse maale, ta taipab, et tema aeg minna põhjatusse auku on lähedal ja et tal on jäänud 1260 päeva oma tegude sooritamiseks (kui see sündmus leiab aset viimase kolme ja poole aasta jooksul Katsumuste ajast). Seepärast Matteuse 24:22 ütleb: Ja kui nende päevade arvu ei kahandataks, siis ei pääseks ükski, aga valitute pärast kahandatakse neid päevi.
Jah, see päev on tulemas, mil kõik deemonlikud vaimud, kes praegu on õhuvallas, saavad tulema maale ja vallandavad oma kohtumõistmise väed maa kodanike peale. Praegu, Saatan ja tema deemonid teevad visiite maale, ... käivad edasi tagasi maal ja ...kõnnivad üles alla sellel (Iiobi 1:7). Esimene Peetruse 5:8 hoiatab kristlasi: Olge kained, valvake! Teie süüdistaja, kurat, käib ringi nagu möirgav lõvi, otsides, keda neelata.
k
Kas keegi ka mõtleb?/ 17. mai 2015 16:36
Mõelge ka ikka veidi, milline majanduslik otsustusõigus on haigla ülemõel? Praktikas on see nullilähedane. On olemas haigla juhtkond ja majandusosakond, kes on tegelikud otsustajad. Ülemõe rida on osakondade vanemõdede esitatud töögraafikute ja õdede töödistsipliini kontroll, ei enamat.
m
Müüja, juba aastaid/ 12. mai 2015 16:02
Mulle ei pista keegi seeliku taskusse raha. Kuigi olen hea suhtleja, Teretan ja soovin head päeva ja naeratan.
j
Jah/ 12. mai 2015 15:51
Mõned ei pea elementaarseks isegi teiste inimeste asjade tagatamistki ja haiglasse võib igaüks sattuda kiiremini kui ette arvata.
s
sass/ 12. mai 2015 10:46
TÜK sisekontroll pole tasemel.
m
Miks/ 12. mai 2015 10:00
üldse on vaja neid ülemõdesid, kes ei tee midagi aga saavad kahte palka ja iga kuu tulemustasusid kella ühe paiku on juba toidupoes. Kliinikumi ülemõde loeb kes jalgu matil pühivad, et siis sinised sussid ära kaotada mõni artikkel ka kuskilt maha puksitud pole paha selle eest sellist palka saada, kui osakonnas on õde üksinda ja jookseb nagu orav rattas, Ega teiste arvamus ka ei loe, ainult ülemõde poob käseb ja laseb ja hea töötaja on see kes käib kitumas. Teistes haiglates pole kuskil ülemõdesid ja saavad ka hästi hakkama ainult Tartu ei oska ilma selle jalutuskontorita. Ja igal oinal on kord Mihklipäev!
t
täpsem info/ 12. mai 2015 09:39
kui selline artikkel avaldatakse, kus inimene on saanud kohtu poolt süüdistuse ja sellele järgnevalt karistuse, siis oleks õige/vajalik ka avaldada täpsem info. Antud artiklist loen välja, et kliinikumi ülemõde on toime pannud kuriteo, ebamäärane selgitus, millest muhvigi aru ei saa. Minu küsimus on, et kes andis altkäemaksu, firma nimi palun ja seotud isik. Antud hetkel on kurjategijast suur foto ja ebamäärane tekst. Kuna Tartu linn on väike, ainuüksi kliinikus töötab üle 1000 töötaja, siis oleks õigluse huvides välja tuua ka pistise andja, kes oleks pidanud ka süüdistuse saaja. Näidispoomine.
Kõik ravimifirmad on teinud kauba tellijatele ja otsustajatele suuremaid ja väiksemaid kingitusi. Eriti lahked on olnud tehnika ja aparaatide müüjad. Selle teooria põhjal peaks olema välja antud erileht.
4
400 eurot/ 12. mai 2015 09:35
Pidi küll rumal inimene olema, kui selle raha eest teatud tehinguid soosis. Kui see kõik üldse nii oli ja kellelegi katet ei tehtud, kes kusagil märksa kõrgemal suuremat raha sai.

j
12. mai 2015 09:14
Jätke see proua rahule ja küsige KALLASE käest-kus tema peidab oma miljoneid.
v
väike summa/ 12. mai 2015 08:01
summa on väike, aga häbi suur ja alatine:( kysinud siis rohkem
x
XXX/ 12. mai 2015 07:59
See loomulik,et kui ise haige juures olla ei saa...Mõni vast jäi ilma,et kaebama läks.
j
Jaana/ 12. mai 2015 07:48
Ääretult inetu jutt.Aga hea,et välja tuli.
p
PÄTILE PÄTI PALKK/ 12. mai 2015 06:58
Paras sellisele et vahele jäi ,lollilegi selge et tal pole see ainus tegu lihtsalt jäi ühe juhtumiga vahele.Ise aga pidas ennast nii nii tähtsaks ja korralikuks ja kõik see kõige õigemaks,heh vaata mis välja tuli et tema hoopis PÄTT
a
August Soe/ 11. mai 2015 23:42
Iga hange on rahapesu. Sealt saabki kilekotti raha. Kui keegi arvab, et mõni erakond jääb mängust välja, siis see on kujutelm.
k
kirs/ 11. mai 2015 23:29
Minu õde on ka arstile raha andnud ja oppi tulemusega rahul.,kui on arst hea,miks mitte anda,kui ta seda väärt on.Mis kasu,kui käid teiste juures ja jaad sandiks ka veel.
m
möhh/ 11. mai 2015 22:54
Kas Eestis on ühtegi arsti vöi öde kellele pole kunagi midagi antud ja nemad pole vastuvötnud..... naerma ajab! Nüüd leiti esimene lollike AGA löpuks ometi see nutsu kandmine/andmine ehk väheneb, loodan vähemalt köigi nende pärast kellel pole midagi anda ja kellel pole kes annaks...

v
11. mai 2015 22:48
Vähe küsis - sellest siis krim.karistus
m
mariliis/ 11. mai 2015 22:00
tegelikult tuleks vahet teha altkäemaksul ja tänulikkusel.Altkäemaks on ikka ettemaks, et saada endale mingi kasulik tehind,teenus. Tänulikkust väljendatakse siis,kui teenus,tegu on ju ba tehtud . Kui koolilõpuaktusel viiakse õpetajatele lilli,on see ju tänuavaldus .Hinded juba saadud,tunnistused käes,enam ju ei mõjutata lõpptulemust .Sama on ka meedikutega Kui patsient lahkub haiglaravilt ja toob raviarstile kimbu lilli võikarbi assortiid,väljendab ta tänulikkust jkas hea ravi eest,inimliku suhtumise eest .Loomulikult tuleb ja peab igas valdkonnas oma kutsetööd tegema hästi,kuid inimesel ja inimesel ning nende poolt pakutul on kindlasti vahe sees ,Mõni lihtsalt on parem suhtleja,empaatiavõimelisem inimene ja ka inimliklut soojem,ke slisaks professionaalsele käitumisele pakub sulle hoopis enamat Kas on siis patt seda hinnata? On inimesi,kes isegi lähedase surma korral tänavad raviasutuse töötajaid,et need hoolitsesid lahkunu eest ja kergendasid tema viimaseid elupäevi. Mis kasu nad siis saavad karpi või torti osakonda tuues? Pigem on tegu märkamise ja hoolimisga.Aga vahel ehk ka oma kripeldava südametunnistuse vaigistamisega,et näe,eluajal ei olnud aega,et lähedast piisabvalt külastada või aimu saada,kuidas ta tegelikult elas ja kui haige ta oli. Kui kõike vaid käskudega piirata,siis ei tohiks ka sünnipäevaks lilli ja kinke viia,sest nii võime äkki ülemusele pugeda ja ka see on justkui altkäemaks . Elu peaks ikka vabamalt võtma,mitte totralt tonte nägema,kus seda pole .Meil on piisavalt valdkondi,kus lokkab ülisuurelt korruptsioon ja liiguvad suured summad. Pole õige pigistada "väikesi ametimehi",aga ilmselt on see kellelegi kasulik nõiajaht,et suured sulid saaksid tõldades traavida ja kamaluga raha kokku ajada. Ka õigusloome pole puhas ja nadi oli vaadata uudistes prokuröri,kes säras kui päike,et sai 400 euri/ jagatuna 3 aasta peale,/ saajat süüdistada ja karistust nõuda. Jäägem ikka inimesteks ja säilitagem kaine mõistus.
d
doktor/ 11. mai 2015 20:09
Lugesin ,et REF ide Nilsonile "nnetati " üle 150 000 EURO , mille eest ?????????
Aga keegi ei piiksugi , kuhu see "nnetus " läheb ja mille eest ???? Suured saksad tõllas ja
väiksed " jobud " võllas !!!
t
to milleks/ 11. mai 2015 19:47
Loomulikult on igasugu kommikarbid, pudelid jne, jne altkäemaks. Mina, kui patsient haiglas maksan ju nii või teisiti ravi ja voodikoha eest ja haigla personalil on ametlik palk. Miks patsient neid veel nuumama peab?
m
Milleks, / 11. mai 2015 19:38
see karistus?Kommikarp ja lilled viiakse tänutäheks abi eest.Kui palju viiakse õpetajatele lilli ja kinke, mida isademad maksavad, sest üks lapsevanem korjab raha.Kui palju viiakse kinke, et heasse kooli koht saada, viiakse ümbrikke, et lasteaedasõime kiiremini saada, j.n.e.On see altkäemaks?
m
mats vaene,kuid aus/ 11. mai 2015 17:42
tegelikult suht väike altkäemaks võrreldes summadega,mida maksja ilmselt ise oleks kokku kühveldanud See näitab veelkord,et kõik siin ilmas on ostetav ja müüdav Miks see vaene meedik peaks erand olema? Millised tuhanded,lausa miljonid ,liiguvad poliitilistes ringkondades? Teed mulle sobiliku otsuse,oled ka ise või sees . Igas omavalitsuseski paretegenossed pumba juurde trügimas,sest võim on suurepärane tunne! Võimu sees on igati hea elada.Mõni mees lendas 10milj padjal lausa Brüsseli sohvale!
T
?!/ 11. mai 2015 16:28
Teada on kui suured-superpalgad n.ö.ülemõdedel on,aga no vähe juuuuArvestades,mille eest nad seda suurt palka saavad?Ühe haigla ülemõel on pool suguvõsa tööl,ülemõde ise alustab kohvitamise-suitsetamisega, ...siis teeb kiirkäigu majapidi jne...kell kolm juba kodupoole...-no nüüd tuleb uus direktor haiglale,ehk pannakse ka tööülesandeid juurde.
n
nii / 11. mai 2015 16:23

p
pluto/ 11. mai 2015 16:17
eks ülemõde ole ka inimene
t
Teadjale/ 11. mai 2015 16:09
Teema kohta kirjutaks Ha-haa! Väljaimetud teema. Aga teadja võiks ikka teadjana teada, et punkti järel on tühik jne.
t
teadja/ 11. mai 2015 15:46
Tean teda isiklikult .Sõbranna tal ju võimetega,ehk pidi jälle kellelegi halba ja haiget laskma teha aga see vajab ka maksustamist ja kust seda puru mujalt võtta ,kui altkäemaksuna saadud rahast.Poeg ka alkoholilembene jne.
t
to: kahju/ 11. mai 2015 15:41
Puudelinimene, puudega inimene või misasi?
a
Anu/ 11. mai 2015 15:38
Rahad ja mitte väikesed on seal alati liikunud.
Tõstku käsi ülesse see kliinikumi töötaja kes pole kunagi midagi saanud.
t
targutaja/ 11. mai 2015 15:28
arvatavasti keegi kaebas, küllap oli ülemõde kellelegi kanna pääle astunud. Või oli alluvatel ülemõest isu täis. Kes andis altkäemaksu, peaks ka olema avalikustatud.
k
kahju/ 11. mai 2015 15:13
et arvatavasti puudlik inimene tanki visati, aga samal ajal viies eri kohas tootavad arstid, nende araolekut kinni matsivad oed, need ju koik ohus. Aga umbrikud, millal hakkavad arstid umbrikus haigetelt saadud raha pealt tulumaksu maksma, ega nad ju valge kitliga haiglast valja lahe, et ei marganud umbrikku ega aima,mis seal sees on, kindladti postkaart tanusonadega.
l
l/ 11. mai 2015 14:58
mis nii viga pistist võtta kui karistust pole ollagi, karta pole midagi, võib uuele katsele minna.

Elmar/ 11. mai 2015 14:57
Noh nüüd leiti tagumine!!! Saksad tõllas,,,,,
4
44/ 11. mai 2015 14:30
sihuke lauselohe et muhvigi ei saa aru