Kommentaar

Tiit Kuresilma | Eesti asja ajamas naiste asjade uurimisega 

Tiit Kuresilma, Eesti asja ajaja, 8. mai 2015, 17:47
Foto: TIINA KÕRTSINI
Arutasime külameestega Eesti asja, mis kipub vägisi untsu minema. Ajendiks oli seekord minu artikkel, kus kirjutasin: „Eesti mees ja tema sugu – mis kurat teiega nüüd lahti on, et isamaal lasete tühjeneda ilma sõjatagi? Armastage meie ilusaid ja prinke naisi, tehke sugu ja teid saagu palju! Kas siis olete mehed või ei ole?“

 

Tüdrukust saab lits, poisist gei

 

Peaettekandja meie arutelul oli õpetatud mees Mäe Arvu, kes tõdes:

„Soo jätkamine sõltub naistest. Iga mees on looduse poolt programmeeritud seksima iga naisega, kes teda vaid ligi laseb. Naised, see ussisugu, paraku pruugivad tablette, nõuavad kondoomi või teevad aborti. Ei taha sünnitada, tee mis tahes. Üksikema saatus ei meelita. Katsu uttu tõmmanud isa käest alimente saada. Püha abieluliitu enam ei eksisteeri. Nüüd on moes elukaaslased. Partnereid vahetatakse mitu korda elus. Naine tahab elu nautida, mitte köögis toimetada ja hälli kiigutada. Naised on kõrgemalt haritud, nõuavad elult rohkem. Mehi, kes neile seda pakkuda suudavad, on vähe. Kaua sa siin Eestis vireled. Saba selga ja väljamaale. Soomes või Rootsis on palk kolm korda kõrgem (arstid, medõed ja isegi koristajad), kobedad lastetoetused ja igat sorti soodustused. Eesti suudab suure vaevaga pakkuda 200 eurot kuus kolmanda lapse eest. Asi seegi. Aga lasteaiakohad, koolituskulud, tahvelarvutid, mobiilid, firmariided. Väljaminekud ja soovid on kasvanud ennaktempos võrreldes tuludega. Ema tahab samuti hästi elada. Rohkem kui üks laps on majanduslikult liiga kallis. Keda huvitab eesti rahva kestmine? Üks tuttav noore lapseootel perekonna isa ütles, kui temalt küsisin, kas ootavad poissi või tüdrukut, et vahet pole: tüdrukust saab lits, poisist gei. Must huumor! Teist last nad igatahes ei planeeri, kuigi elavad neljatoalises korteris. Loosung – mehed tehke sugu –  ei päde. Kurb, kuid näib, et eesti rahva tulevik on tume. Enam ei ole keskaeg. Piirid on lahti. Eestist on lahkunud rohkem inimesi kui sõja ja küüditamistega, sh palju sünnituseas noori naisi. Valitsusel ei ole mingit ideed, kuidas tagada eesti rahvuse kestmine.“

Kaasettekandja oli Männiku Lemps. Ta analüüsis naisterahvast, kes eksponeerib end kõigest hingest – mukib, värvib, kannab miniseelikut, püksikuteni ulatuvat dekolteed, nabapluusi nii, et pepu ülaserva tätoveering paistab. Ühesõnaga – näitab välja paljaid ahvatlevaid kehaosi ja koketeerib nii, et vähe pole. Aga kui jääd vaatama, siis pahandab – et mis sa jõllitad. Või keegi teine ligimene pahandab. See igal juhul segab karsket ja kasinat elamist. Täispaljas naine aga pole enam midagi seksikat, see on kunst, mille järgi akte on maalitud iidamast ja aadamast saati. Siinkohal meenub küsimus – kas Eva rikkus abielu? Armeenia raadio vastas, et täpselt ei tea, kuid uuritakse, sest Darwin ütles, et inimene põlvnes ahvist.

Mida teha? Pöördusime hädas ka uskude poole. Prohvet Muhamed ütles, et elu on nautimise objekt ja selle maailma naudingutest pole midagi paremat kui hea naine.

Sellega oldi nõus. Arutleti, kas aitaks, kui siia tooks rohkearvuliselt immigrantidest idamaiseid naisi, kes end ka sündsalt üleni riidesse mässiks?

Lembit arvas, et silmad võiks ikka välja paista. Nad oleks süütult väheharitud, aga toodaks lapsi, oleks töökad. Neid võiks ühel mehel rohkemgi olla kui üks. Seda muide ei keela piibelgi, sest teine Moosese raamat ütleb, et kui ta võtab enesele veel teise naise, siis ei tohi esimesele vähendada toitu, katet ja abieluõigust.

Doktor Juhan Vilms tahtis eesti rahva säilimiseks ühelt poolt seadustada mitmenaisepidamise, teisalt aga puhastada rahva alaväärtuslikest isenditest. See oli vanal Eesti ajal. Nüüd vist puhastamine pole popp.

 

Mees lemmikloomaks

 

Meenutati, et meie külas elas naine, kes suure pere kõrval põldu pidas, aga õppis ära ka peene puutöö, et omale köögikapid teha. Mees jõlkus meremehena meredel ringi ja puutööd ei osanud. Arutleti, et meie saartel pidavat leiduma veel ehk jõulisi naisi, kes lapsi ja meest (lemmikloomana) ülal peavad. Neid palju vast pole ja see pole ikka lahendus. Selline kena paar elas, muide, hiljuti meie külaski – naine lõhkus mitmel kohal tööl käia, mees oli kodune ja luges selili voodis raamatuid. Haruharva viitsis kummipükstega merre kala püüdma minna. Aga ära suri.

Mõne aja eest kirjutas keegi naine lehes: „Mul on emakas, aga ma ei soovi lapsi! Kas nüüd viskate mind kividega surnuks?“ Me arutasime asja. Osa arvas, et viskaks pisut – ikkagi riigireetur. Teine osa leidis, et naisi jääb niigi väheks ja laseks tal ikka kuidagi ära elada. Austusväärsed geid ja lesbid on ju ka olemas.

Lõpuks rõõmsam repliik. Kati Murutar vastas kord naistepäeval esitatud küsmusele – miks on hea olla naine: “Kuupuhastused puhastavad meid, rasedused õnnistavad, mehed armastavad. Karjäär ja eneseteostus saab tehtud pealekauba.”

Kokkuvõttes tuleb nõustuda targa Mäe Arvu tõdemusega, et valitsusel ei ole mingit ideed, kuidas tagada eesti rahvuse kestmine. Ei aita muud, kui valitsus tuleb kukutada, see on selge. Vastu oli ainult Põua Mait. Tema on alati vastu, ja kutsub üles mitte virisema. Kuigi tema naine on targalt keskmise eestlase, mitte rikkurite upitamise poolt.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee