Malluka beebiblogi

Malluka beebiblogi: appi, ma kaotasin peaaegu lapse ära! (10)

Mariann Kaasik, 11. mai 2015, 12:46
 
Eile juubeldasin, kui hirmus hea ema ma olen ja sama päeva õhtuks oleksin ma äärepealt oma lapse ära kaotanud. Nimelt oli meil eile suuremat sorti aiapäev. Riisusin mina Milvi sitta, Kardo tegi mulle peenraid ja õhtu lõpetasime sõpradega terrassil grillides.

Väike Mari on nagu kass - toas olles tahab õue, õues olles sisse. Nõnda oli meil terrassiuks praokil ja Mari tilbendas sealt sisse välja. Mingi hetk suutsin ma pärast pikka päeva rabelemist toidu valmis saada ja hakkasin südamerahuga nosima. Kardo lõpetas veel natukene peenart, kui äkki mulle hüüab: "Mallu, MARI ON TÄNAVAL!".

Tormasin mina siis nagu keravälk tänavale ja kahmasin Mari kaenlasse, kes naerdes mu eest ära põgeneda üritas. WTF!

Mina arvasin, et Mari on ämmaga sees, ämm arvas, et Mari on meiega terrassil, Kardo ei arvanud midagi, sest tema kaevas ja Mari...arvas, et võiks jalutama minna.

Mul jäi ausalt süda seisma.

Meil on selline kehva ja vana värv ka, mida ei saa lukku panna. Selle ennetamiseks tirisin ma suure ämbri kividega värava ette, et Mari seda lahti ei saaks, aga ju siis oli keegi unustanud ja selle eest ära lükanud. Tulemuseks põgeneda üritav laps.

HOLY SHIT!

Edasipidi olen pidevalt skepiline Mari asukoha suhtes. Kas ta ikka on praegu kodus? KAS ON?!

Ja üldse, mõtle, kui Kardo poleks Mari märganud. Suure tõenäosusega oleks keegi üsna pea märganud, et mingi beebi mööda tänavaid seikleb ja oleks ta kinni nabinud.

Aga edasi? Kuidas see inimene oleks teadnud, KELLE laps see on? Kas sellepärast kirjutavadki head emad oma laste kombekate sisse nende nimed ja numbrid? Oh wait, head emad vist ei lase oma lastel rahulikult metsa joosta...

Lihtsalt selle pärast, et näidata, kui haigelt kiiresti sellised asjad juhtuda võivad. Ta ju sekund tagasi istus meiega terrassil kui ma liha keerasin ja selle ajaga kui ma olin jõudnud salatit tõsta, oli ta rändama läinud. No ikka täiesti absurd!

Ilmselgelt on meil uut aeda vaja ja Marile kaela nimesilti nagu kassidel on!

Samal teemal

25. juuni 2015, 16:29
Malluka beebiblogi: lapse uued kombed
4. juuni 2015, 14:01
Malluka beebiblogi: imelikud asjad, mida lastele teha meeldib
2. juuni 2015, 14:23
Malluka beebiblogi: lapse unepaanika
12. mai 2015, 12:37
Malluka beebiblogi: laps lõpuks lutist vaba!

10 KOMMENTAARI

e
Ema 10. juuni 2015, 11:22
Täiesti tavaline asi. Väga paljud lapsed teevad selliseid "põgenemiskatseid". Just vanuses 2-5 eluaastat, sest siis pole nad veel aru saanud, et ema p...
(loe edasi)
v
vahel loen 5. juuni 2015, 19:27
aga tõesti, jubedalt häirib sellise sõnavara kasutus, labane kuidagi.
Loe kõiki (10)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee