Maailm

FOTOD | Venemaal valmivad Putini kaisunukud (6)

Katrin-Linda Lust, 7. mai 2015 21:11
Foto: Kuvatõmmis/http://www.tanka-toys.com/
Venemaa kõige idapoolsemas osas Vladivastoki linnas elab disainer Tataiana Melmina, kes on samuti firma TankaToys direktor. Just tema hakkas korjama ühisrahastuse kaudu vahendeid, et valmistada seeria uusi huvitavaid kaisunukke. Need kaisunukud nimega Volodja kujutavad Vene Föderatsiooni presidenti Vladimir Putinit.

Partii on kavandatud esialgu tuhat eksemplari, mille valmistamiseks on vaja 12 000 USA dollarit. Korjandus kestab 35 päeva ja kui kõik läheb korda, siis ostjad saavad oma nukud kätte juba augustis, rääkis Tatiana ühele Vladivastoki portaalile.

Kaisunukk kujutab ette näidet Putin machost. Nukk Volodja on võimsa torsoga ja kannab rohelisi kamoflaaž toonides lühikesi pükse.

Võimalik on ka eratellimusel saada nukku Hawaii stiilis pükstega. Lisaks on võimalik kasutada populaarset internetis levinud teemat, milleks on Putin karu seljas.

Nukk Putinist, Vladimir the Doll, ei ole esimene taoline projekt Tanka Toys firmale. Neil on veel pehmed kaisuloomad nimetustega Tai transvestiit, habemega Conchita Wurst, Pussy Rioti nukud jne.

Ühe Putini nuku hind saab olema 160 dollarit.

Vaata rohkem pilte nukust SIIT!

Samal teemal

07.05.2015
Kus oli Vene suursaadik Lennart Meri konverentsi ajal?
05.05.2015
GALERII | Lennart Meri sai naabriks Vladimir Putini

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee