Kommentaar

Andres Ammas | Rahandusministri võimatu missioon

Andres Ammas, Vabaerakonna fraktsiooni aseesimees, 7. mai 2015 16:57

10 KOMMENTAARI

v
väga/ 8. mai 2015 19:06
väga hea analüüs Ammaselt, KIITUS
j
Juhan/ 8. mai 2015 12:46
Tsitaat ammaselt Inimesed kasutaksid rohkem omamaiseid teenuseid, ostaksid head Eesti toitu, ostaksid seni kättesaamatuks osutunud tarbekaupu
Nad ei teeks seda sest enamusel firmadel pole 24% tulumaksuga finantsressursse, et tootmist laiendada, seega inimesed ostavad, tarbivad mittekodumaistelt firmadelt, seega eesti majandus ei kasva
t
Taat/ 8. mai 2015 11:54
Foorumi saatest jäi mulje, et Eesti Vabariigi peaminister,rahandusminister ja majandusminister on Jürgen Ligi! Võimekas mees,lisaks veel haridusminister! Neli ühes,kokkuhoid missugune! Edu,Ligi!!!
m
Mati/ 8. mai 2015 10:40
Meie eeskuju Soome rahvaarv on 5,5 miljonit,seejuures Soome parlamendi liikmeid 200.Eesti rahvaarv 1,3 miljonit ja parlamendis 101 inimest.Kui riik on vaene ja seda Eesti riik on,siis peaksime ka vastavalt käituma:vähendama riigikogu liikmete arvu ja kindlasti vähendama kuluhüvitisi.Samuti ei ole õiglane maksta suuri summasid lahkujatele.Väga inetu on valitsuse liikmete ametiautode priiskav kenitlemine.Seesama inetu käitumisega minister Ligi sõidab autoga,mille kuuliisingu makse on 1000 euri.Nii kirjutati ajalehes.Minu arvates on Ligi ainsaks positiivseks jooneks jäänud tema spordiarmastus.
l
loogiliselt/ 8. mai 2015 09:19
Reform sai hea õppetunni, sest pauk tuli sealt, kus ei olnud oodata.Reformi valijaid ei ole niipalju tegelikuses olemas, kui väidab valimistulemus Reformi kasuks.Ja needki kes olemas- on pettunud kodupartei valetamises oma valijaskonnale..Nii et nihveldamised populaarsuse lavastamiseks, maksavad nüüd kurjalt kätte.
t
tootja/ 8. mai 2015 08:51
kokkuhoida saab väga paljude ja mõtetute kontrollijate arvu vähenemise pealt,kui palju on igasuguseid ameteid,millede olemasolu on mõttetu ,nagu näiteks keeleamet,konkurentsiamet,terviseamet,meil aga poolitatakse ministeeriume,et oleks veel rohkem igasuguseid ametnikke suure suuga lubati,kuid selgus, et katteallikaid polegi,nüüd algas siis tulekahju kustutamine,kogu see rabelemine ei vii meid edasi,alustada tuleks riigi reformiga,mitte paberil,vaid tegelikkuses ka.
Koondamisõpetus./ 8. mai 2015 07:23
Usun, et kõik ametnikud on omast arust riigile vajalikud, aga esmajärjekorras tuleb selline isikkoosseis, kes käib talunikele ÕPETAMAS, kuidas surnud rotte ja munakoori utileerimistehasesse vedada, ära koondada. Me kulutame liiga palju auru lolluste peale.
õ
õlbuke/ 7. mai 2015 23:01
Jah kusagil toodi fakte välja kui palju raha on kogu aeg piiri arendamiseks antud ! Aga kus see raha on ?? Jääb selline mulje, et nii õhukeseks on( varastatud) riigi ressursid või kanditud võib olla nüüd tuleb see tõeline pale alles välja .

a
Andres Kuusele/ 7. mai 2015 19:58
Ei maksa Ligi oma saatesse kutsuda. Ta solgib oma lämisemisega saated lihtsalt ära. Lämiseb, esiteks, kõiigile teistele kasvatamatult vahele ega lase kellegi ühtki mõtet lõpetada, teiseks, tema jutust endast on saanud ka lihtsalt sisutu lämisemine, mis ähmastab arutelude mõtet ja see on veelgi hullem.
a
Axter/ 7. mai 2015 19:52
Jutt õige, aga loota pole millelegi ega kellelegi. No ei ole tänastel ministritel, paar erandit välja arvata, mitte midagi ette näidata, mida nad oma senises elus ära oleks teinud. 10 aastaga pole see seltskond isegi ühte maanteed (Tartu-Tll) valmis ehitanud ja on Euroopa Liidu piiri võssa kasvatanud. St. võimetutelt tegelastelt polegi midagi oodata. Niisiis enne ref-i opositsiooni saatmist ei juhtu mitte midagi ja riigi sotsiaalmajanduslik allakäik jätkub.