Eesti uudised

Liviko plaanib Läti-skeemi, mis viiks Eestist miljoneid maksuraha

Õhtuleht.ee, 7. mai 2015, 14:55

35 KOMMENTAARI

o
ohjah/ 8. mai 2015, 08:30
Meie suured juhid oskavad ainult kõigile teistele riikidele näpuga näidata. Elada teiste riikide probleemides. Öelda "suuri sõnu" teiste riikide nii majanduslik- ja sõjalispoliitilistes küsimustes! Endal meil suretavad välja ettevõtluse, elanikkond elab vaesuses. Iga liigutus Eestis kellegi kontrolli all.
Härrad Toompeal ja Stenbocki majas vaadake natuke enda ümber ringi. Tõstame aktsiisi kellegi võõra riigi ( Kreeka) probleemide arvelt. Ega loomulikult kui sa oled käendanud lootusetut laenu Eesti rahva rahaga ja eelarvest, mis on niigi viimase piiri peal, siis vaja teelusikaga anda ja kulbiga võtta.
a
arno saagim/ 8. mai 2015, 08:08
ei saa tõesti aru kas see liviko on riigi või era ettevõte aastalõpupidu on suurem kui silvese vanad peod mingi riigikomisjon peaks ju asja kontrolli all hoidma
L
Õõd!/ 8. mai 2015, 00:41
Lihtsam oleks nihutada Eesti-Läti piir Toompea küljealla.
õ
õiged otsused/ 7. mai 2015, 22:46
Liviko teeb nii nagu tema firmale parem on ja et pankrotti ei läheks. Rõivas nagu ei mõtle peaga ,sest palgad on ju samad isegi miinimum palka ei jõua tõsta 500 eu. et raha saaks ringlusesse.
Arvan ka et ettevõtlikumad teevad siit sääred ,sest riik soosib sellist tegevust .
p
pensionär/ 7. mai 2015, 22:10
Liviko, olge ikka Eesti patrioot ja ärge tehke sohki, näete isegi ,et riigil on raha vaja, ma arvasin kogu aeg ,et Liviko on aus Eesti ettevõte. see ei ole nii suur summa, kasum jääb küll selle võrra väiksemaks, aga te kannatate selle välja.
k
kuri/ 8. mai 2015, 00:28
Miks peab keegi röövimist välja kannatama?!?
Kannatus on katkenud!
l
Las kallab/ 8. mai 2015, 04:16
Võrreldes võõrpankade sadade miljonitega, on see tühiasi!
a
abc/ 7. mai 2015, 21:59
Kui skeemitatakse oma riigi kahjuks, siis tuleks Livikolt alkoholimüügi litsents ära võtta. Küll siia ka selliseid müüjaid tuleb, kes makse maksavad.
s
Smirnoff/ 7. mai 2015, 21:33
Interneti- või piirikaubanduse abil jõuab see tagasi eestlaste või soomlasteni.
Suurushullustuses inimese jutt. Nii, et tormatakse Lätti Liviko tooteid ostma? Läti on omal väga hea odavam alkoholivalik, +vene, ukraina kvaliteetviinad, Eestis ka muidugi. Viinadest on Kristall, Balzams on kõva sõna. Sai neid küll kunagi eelmisel sajandil joodud, Liviko tooteid pole ka 10-15.a. tarvitanud-ei meeldi ja kõik. Viinade rivistu algab smirnoffist, absolutist, hea neist kokse ka teha.
t
timo/ 7. mai 2015, 20:18
Tegemist on üpris hapu looga, sest erastamise käigus tehtud rumalustest jäärapäine kinnihoidmine on jõudmas lõpusirgele, ehk katastroofini. Meie majanduse maksude ja bürokraatiataluvus on ammendunud. Eestis puudub täielikult majandusvaldkond, mis suudaks kaasa rääkida rahvusvahelisel turul oma toodangu või teenuste hindade kujundamises. Seega sõltub meie eksistents suutlikusest oma kaupa teiste kujundatud hinnast konkurentsivõimelisemalt, EHK ODAVAMALT ja vähemalt "keskmise" kvaliteediga kasumlikult pakkuda. Euro-moodne ja kohapeal soositult vohav bürokraatia loomulikult kasvatab kulusid maksutõusudetagi. Vähenev rahvastik kitsendab ka "tähtsatesse" ametitesse asujate valikut -seega on üha tuntavam ametnike ülbus ja poliitiline sõnakuulelikkus.
Kui Soome turist pisut meie viinahindu uurib, hakkab ta seni kaugeks jäänud Riias kruiisima. Koos temaga lahkub Tallinna Sadamast ka suur hulk laevareise. Küllap on Kalvi juba seda protsessi aimanud! Õlu ja siider tuleb kolmes balti riigis enamasti ühest tünnist, kuigi erinevate nimedega. Sama on ka viina koostis. Kehtiv ühisraha ja lõunanaabrite "mõningane mahajäämus" € hinnarallis pole kuidagi Eesile kasulik. Siit kumab lollilegi mõistetav uljaste maksutõusude "tervislik" tagajärg, mis avaldub ilmselt maksulaekumiste kiires kidumises, tööpuuduses ja reaalseks majanduskasvuks hädavajaliku tööjõu lahkumise kiirenemises. Statistiline "lahkumise pidurdumise" tingib täna lahkuvate põlkondade väike arvukus, mitte lahkumisesoovi äkiline kadumine -kahjuks....!

n
No muidugi/ 7. mai 2015, 19:59
Kui nii säästab aastas 10-15 milli eurot, miks mitte. Olen Liviko poolt ja ostan ka edaspidi Liviko tooteid. Mmmmm elu tuleb ikka mõnuga võtta :):):)
r
Rõivas ja paljud siinkommijad/ 7. mai 2015, 19:49
pole koolis matemaatika tunnis käinud. Neile ei maksa seletada, miks nii peab. Las ostavad, saavad teada, kui ennem kooma ei joo.
s
saage/ 7. mai 2015, 19:31
aru,et mitte riidehilp ei hakka oma debiilsuse vilju maitsma vaid meie, kõik need roosid- mannad - ligihilbud on ju sügavalt haiged ning maniakaalsete kalduvustega. Õudne ju mis toimub ,aga õudsam värk on veel kõik ees.
v
Viinanina/ 7. mai 2015, 19:30
Ja sellise jutuga mees juhib suurt ettevõtet! Kamoon, aeg oleks Kalvil kas koolitusele minna või liii äärde pudeleid kontrollima!
k
Kaubikuga ettevõtja/ 7. mai 2015, 18:57
Tallinn-Läti-Tallinn alkoliin ja sommid ilma ei jää. Kui riik ei taha, siis ärimees küll rahast ära ei ütle:)
k
kilu/ 7. mai 2015, 18:41
nüüd on jama käes,maksumaksjaid jääb aina vähemaks,riigil jama majas,kuskilt pigistavad,kust veel annab
m
MaksuIsa koos Pojaga/ 7. mai 2015, 18:18
Hehe. Kalvi, sa ise ka usud oma tobedat juttu või?
Pistsin lausa naerma. Hehe. Püüad oma lolli jutuga kuskil veel lollimaid või? Teen sulle teene, ei kommigi seda lapsejuttu rohkem.
v
väga hea/ 7. mai 2015, 18:05
las rõivas imetleb siis oma lolle seadusi. see on ette teada et igasugune vägistamine onpahatahtlik kuritegu, mida aga rõivas plaanib vägistada rahvast, tööstusi kõike, mida tema tahab, mitte seda mida rahvas tahab ja muud valdkonnad mis toodavad. rõivas ei tooda ju reaalselt mitte midagi, kui vaid uusi plaane kuidas eestit põhja lasta.

r
Rahvamees/ 7. mai 2015, 17:47
Reformiametnike ahnusel ja igasugustel protsessidel ettevõtjailt raha välja pressida ei tulegi lõppu. Kartellisüüdistused, hinnatõusud ja korruptsioon sunnib ettevõtjaid tegevust mujale viima. Meenutagem Tallinna Limonaaditehast, mis Coca-Colale maha parseldati ja tänaseks on Eestis tegevuse lõpetanud ja Leetu kolinud. Sajad vallandatud töötajad reformivalitsusele huvi ei paku.
t
tt/ 7. mai 2015, 17:40
Perrse keeratud eesti riik.
x
XX/ 7. mai 2015, 17:13
Tundub,et mitte ainult Liviko...Küll läheb veel teisigi naaberriikidesse...
m
miks ka mitte/ 7. mai 2015, 17:11
nende järel kolivad veel mitmed firmad lätti, vaatame kustkohast toompea hullukesed hakkavad kilekotiraha saama.
t
tarbija/ 7. mai 2015, 17:07
m
MM/ 7. mai 2015, 17:00
Kanad ka naeravad nii lolli ähvarduse peale.
t
tra/ 7. mai 2015, 16:57
Siis tuleb veel role makse tösta
i
Info/ 7. mai 2015, 16:50
Valkas on "Mego" poega samas hoones hea alkoholipood - juba praegu ostavad eestlased sealt (valitsus võiks sinna ühisvisiidi teha).

k
kah keegi/ 7. mai 2015, 16:20
Miks ka mitte. Kui mõned võivad, siis ma ei saa aru, miks kõik ei võiks.
a
Alar1 Liviko bossile/ 7. mai 2015, 16:18
Kas sa arvad, et keegi sind usub? Kui "Lätiskeem" läbi läheks, oleks sa seda juba ammu kasutanud!
Kaks lühianekdooti: "Aus ettevõtja" ja "Aus kaupmees". Vähemalt Eestis on need küll anekdoodid.
k
Kolmas lühianekdoot./ 7. mai 2015, 16:23
Alari1. Vist s.tt anekdoot - keegi isegi ei muiga.
v
Võts/ 7. mai 2015, 16:01
Enne , kui hakate arvustama, proovige ise midagi toota ja siis seda suurtele ja väikestele kettidele edsasi müüa.
Kui suure % moodustab sellest summast tootja kasum ( millest tuleb võtta maha kõik kulud.... ) ja sisi millist osa sellest tahab riik.... ?
Siis rääkide ja siunake edasi.
t
täissöönud bisnissmännid/ 7. mai 2015, 15:40
Oi tolad Livikost . Te ei saa aru , et siis piirab Eesti rahvas Liviko toodete ostmist . Te alahindate Eestlaste patriotismi sellel suunal ja kui keegi veel näitab näpuga Liviko suunas ? Konkurents alkoholi turul on tohutu .
t
to :täissöönud bisnissmännid/ 7. mai 2015, 19:39
sa vaene palgaline ussitaja aru ei saa et ostetakse ikka seda mis odavam ja usu need eesti väiketootjad kindlasti ei suuda siin odavamalt tootakui liviko lätis nii et minu arust ikka jõudu lapsministritele vähemalt saate ajalukku kui eesti riigi kukutajad nagu omal ajal anvelt,lauristin jne :)
r
7. mai 2015, 15:21
Rõivas alles hakkab oma lolluste vilju maitsma aga kahjuks kannatavad ka selle alla tavakodanikud.
a
Aktsiis!/ 7. mai 2015, 15:19
Ootaks ka Transpordi liidult-- omapoolset toetust!
Läti-Leedu tanklaketid on igatahes koostööst huvitatud!
m
mis see on?/ 7. mai 2015, 15:09
Ähvardus või? Ja maksusüsteemi reformitaksegi ähvarduste ja altkäemaksudega või?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee