Videod

ÕHTULEHE VIDEO | Millised on selle kevade õlletrendid?

Sander Silm | Video: Aldo Luud, 7. mai 2015, 12:03

8 KOMMENTAARI

t
tom/ 8. mai 2015, 06:42
jätke ometi see alkohoolsete jookide reklaam!
r
ranno/ 7. mai 2015, 16:08
praegusel hetkel on trendiks saku originaal,antud ajahetkel ei eksisteeri mingeid trende ja ettekirjutisi,millist õlut tuleb juua ja milliseid riideid sel ajal kanda
e
et ei joo õlut/ 7. mai 2015, 15:25
r
rx/ 7. mai 2015, 15:17
Eelmise aasta augustini olid kõik eesti käsitöö ölled ära proovitud, edasi enam ei jõudnud, nii palju uusi tooteid tuleb peale,hetkel ootab kapis tutvumist 7-8 uut ölut ja poes on ka möned asjad mida tahan ära proovida, mina isiklikult tahan ära prooovida kõik Põhjala, Pühaste , Lehe ja Õllenaudi õlled, ülejäänud ostan tunde järgi või siis nt Hr. Tüüri väga mõnusa elamuse kirjelduse järgi.
Isiklikult mina soovitaks Saku ja alekuki sõpradele alusteseks proovida midagi leebemaid (PÕhjala ja Pühaste teevad hulle öllesi mis võivad alekuki jms sõbra ära ehmatada) Teistel on üldreeglina rahulikumad ölled. NB neid öllesi ei jooda massililiselt, kuna maitse on oluline.
Muideks masstootjad soovitavad oma öllesi külmalt juua seepärast, et külm tapab maitse ära :D
Samas on Saku esimene kes pärast Eesti taasiseseisvumist hakkas korraliku ölut tootma.
Tegelikult e´vist väga ei saagi võrrelda masstootja toodangut ja väiketootja toodangut, need on nii-nii erinevad
v
Võiduni/ 7. mai 2015, 14:50
Parimad õllesordid on Sõprus,Punane sirp ja vasar, Kommunismi võit, Tee võidule,Stalini kange, Okupandi hele,Partei punane.
ö
ÖÖÖ/ 7. mai 2015, 13:55
Unustage ära see jabur jaotus "meeste- ja naisteõlled" - see lihtsalt ei päde, ja kui ka pädeb, siis vaid seetõttu, et naistele järjekindlalt ainult soovitataksegi mingeid ninnunännusid, nagu siin hr Tüür just tegi. Mina soovitaks naistel meeste õllesoovitusi mitte kuulata ja proovida täpselt seda, mis endale huvitav tundub. Kipun ise (oma naise ja tutvusringkonna alusel) arvama, et eelistatuks osutuksid siis justnimelt need seni "karmide meeste pärusmaaks" peetud kanged, ent maitseküllased imperial stoutid ja topet-ipad.
õ
Õllenina/ 7. mai 2015, 13:14
Mina joon enda tehtud koduõlut ja olen väga rahul, "Trenditagu" kes tahab.
k
Kindel/ 7. mai 2015, 12:57
Läti "Karutapja" (Lacplesis) ja tume "Bauskas".

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee