Videod

TV3 VIDEO | Kuidas hertsoginna kombel ruttu sünnitusest toibuda?

Õhtuleht.ee, 6. mai 2015 19:31

52 KOMMENTAARI

k
kell 14.39-le 7.mai/ 10. mai 2015 11:42
Kate puhul küll surrogaatema kasutamisega tegemist pole: vaadake, kui suur kõht tal ees oli kui haiglast välja astusid, nagu polekski veel sünnitanud? õhukese kleidiga oli hästi näha, mõtlesin veel, et seda oleks mõne jakikesega saanud ära peita, mõlema lapse puhul oli see selgelt näha. Inglise lehes oli arvamus, et nüüd lapsed käes, ega tema hakka ennast rohkemaga vaevama, läheb peagi iluopile ja laseb oma rasedustest räsitud kõhu korda teha.
ü
Ülli Kukumägile/ 10. mai 2015 11:22
See on küll vale, et Kate oleks haiglast väljudes tahtnud rahvaga suhelda. Oli ta ju alles hommikul sünnitanud, päeval hakati teda ju rahva ette astumiseks meikarite ja juuksurite poolt töötlema, pidev sagimine, ei usu, et tal veel suhtlemisest puudu oli , pigem ootas ta , et saaks koju puhkama, ega ta sealgi üksi jäänud...
y
Yksinkertaista!/ 8. mai 2015 10:41
Hänellä on varmaankin maailman parhaat neuvonantajat treenauttamassa, ruokavalio ja hoikentavat liivit käytössään. Herttuatar on sisukas ja motivoinut, koska tietää että häntä tarkkaillaan joka hetki suurennuslasin kanssa!
s
see/ 7. mai 2015 17:06
on väga lihtne-tuleb olla printsi abikaasa,Tema Kuninglik Kõrgus,ja kõik lähebki nagu lepse reega.
Tehke järele,kui suudate.
j
Jahh/ 7. mai 2015 21:54
Minu abikaasa on prints. Tee järgi!
s
surrogaat/ 7. mai 2015 14:39
surrogaatema ja pole raseduse ega sünnitusega mingeid probleeme,.Oled sile ja sale, rinnad pole suured ega tagumik laiaks kasvanud, jalad pole paistes,kaalu juurde ei võta, pole mingeid verejookse ega rebendeid - täpselt nagu Kate ! See on ammu avalik saladus, huvitav kuidas
eestlased seda veel ei tea ?
h
7. mai 2015 16:40
hea, et "teadjaid" ikka leidub.
o
7. mai 2015 14:02
oi taevas, õnneks ei oma siinne loba mitte mingisugust tähtsust, vahutage aga edasi, kui see teie elu paremaks muudab.
m
Mann.../ 7. mai 2015 12:10
Jätke juba järgi, mis TEIL viga on?????????? Kaua ilgutakse???? Kui oleks Kate ilmunud rahva ette sorgus ja loppis, mis ving siis üleval oleks????????
k
Kolme lapsega/ 7. mai 2015 10:32
Olude sunnil on kõik kolm last keisriga sündinud. Esimesega ei lubatud enne 24h püsti tõusta ja ma olin nagu rongiõnnetus. Teisega hoiti ka pea sama kaua voodis, kuigi ise oleks liikuda tahtnud. Kolmanda lapsega olin teises haiglas ja arstide julgustusel ajasin end jalule 7h pärast ja oleks suutnud isegi esinduslikult särada sellise lühikese aja. Valus oli, aga muidu tundsin end hästi ja nägin ülihea välja ka. Seega - kõik oleneb naisest, kõik oleneb sünnitustest ja paljust muustki just sellel ajahetkel.

T
.../ 7. mai 2015 10:19
Tavalised naised ei tule sealt majast meigitud näo ja soenguga välja. Polnud ta värskem kui keskmine sünnitaja. Lihtsalt mukitud ja üles vuntsitud.
p
Päris piinlik video/artikkel/ 7. mai 2015 10:19
Olen sünnitanud kolm last ja iga kord kohe peale sünnitust ise perepalatisse jalutanud. Et kuidas on tekkinud TV3-l nüüd arvamus eestlannadest, et oleme viletsad, keda vaja peale sünnitamist lausa intensiivi viia???? Kui teil, kulla TV3 rahvas, ei ole millestki uudist teha, siis ... no laske rohkem reklaami eetrisse :D
m
Mhh/ 7. mai 2015 10:41
Mind viidigi ratastooliga palatisse pärast esimest sünnitust, mis oli väga raske. Pärast teist oli hoopis teine lugu. Arstid rääkisid täiesti õiget juttu! Kas tõesti on ikka veel neid kes ei saa aru, et iga naine ja sünnitus on erinevad?
k
kah kolme lapse ema/ 7. mai 2015 11:28
On jah naljakas arusaam :)) Kõik naised ja kõik sünnitused ju erinevad. Ja väga raske uskuda, et proua hertsoginna ennast ise meikis ja soengut sättis. Selleks on tal ilmselt terve meeskond.
m
mina/ 8. mai 2015 07:21
mind õmmeldi peale sünnitust kuid olin siiski võimeline jalutama palatisse...kõik oleneb ikka hetkeolust ja enesetundest.....kuidas keegi
n
No on ikka loll jutt !/ 7. mai 2015 10:14
Inimesed on erineva tervise ja kehaga, On erinev raseduse aegne hoolitsus. On erinev sünnitusaegne abi ja ka sünnitusjärgne abi. Oleksin olnud hertsoginna poleks ma pidanud sünnituse algades koridoriminema appi karjuma. Poleks pidanud kuulama arsti sõimu,et tema vahetus lõppes ja tema peab minu p. . se taga istuma ja õmblema. Ehk poleks ma arsti hooletuset nii lõhki läinud ja siiani ka lohaka rätsepatööga katki jäänudki. Hertsoginnana poleks ma pidanud verekaotusest seina najal palatisse pidanud komberdama. Ei saa seada hertsoginna sünnitust ühele pulgae kõigi ülejäänud sünnitajatega. Arvan,et ma olin väga vapper,et ellu jäin.
t
tohohh/ 7. mai 2015 10:06
no mis uudis see on, enamus naisi on peale sünniust jalul ja kõik ok, no mis ime see siis selle naise puhul on,
j
just/ 7. mai 2015 14:21
vanasti sünnitati põlluveerel töö käigus ja töö läks edasi, polnud kellegil aega lebotada. Mis siin vaielda, mõni käib nagu s.... ära ja teine vaevleb tunde enne sünnitust, olenebki ju naisest.
e
EI MINGIT/ 7. mai 2015 15:36
imet,hea-printsessi tasemel hoolitsus---mida teie ei saa----ja eelnevalt hea tervis .Õnne ja rõõmu.
1
10 tundi pole mingi probleem ju/ 7. mai 2015 09:56
ma ka peale sünnitust jalul. polnud küll kõige kergemate killast aga polnud ka mingeid probleeme ringi liikuda.
ma saan aru neist kellel kõhud lõhki lõigatakse ja siis pool aega voodis alevad ja jalgu alla ei saa. aga üldiselt. peale sünnitust. paar tundi ja jalule. ei ole see nii tappev ühti
e
ei/ 7. mai 2015 08:51
imesta üldse seda inimesed on erinevad ja sellest ka olek peale sünnitust....endal mul oli väga raske sünnitus aga tean ka naisi kellel see kiirelt käis ja pärast oli veel jõudu mida iganes teha..!
m
mina sain ka/ 7. mai 2015 08:46
10 h p2rast synnitust koju...koik k2is kiirelt ja valutult...synnitasin ise ilma mingite systide v imerohtudeta...
M
:D/ 7. mai 2015 08:44
Mida teksti, päris omal jalul pole vist ainult keisrilõikega sündinud laste emad. Huvitav, kust tulevad sellised uudised, kas maailmas tõesti pole tähtsamaid teemasid mida arutada ja meieni tuua? Kui meie probleemiks on väsinud ema pärast sünnitust siis halleluuja, oleme õnnelik rahvas.
m
mai/ 7. mai 2015 10:50
just keisrilõikega inimesed jalutavad kohe ringi

n
7. mai 2015 08:44
No korralik pikk uni ju mahtus ära, asi see siis särada oma tütrekese üle, kui kerge sünnitus oli :)
v
Vene meedia/ 7. mai 2015 07:49
väidab et oli asendussynnitaja, Ja et laps syndis varem kui väidetakse. Vene meedia.
k
kk/ 7. mai 2015 12:02
aga nii see ju tegelikult oligi
p
pets/ 7. mai 2015 13:53
ja juba pölvkond tagasi selliselt. Ka Diana oli tavatult tavaline peale poja sündi haiglast lahkudes. See tundus juba toona rahvale veider.
On täielik ulme, et tavaline sünnitus on u nagu kassipoegade puhul, et ema jalutab kohe ringi. Tegelt nii ee ei ole. Ei lubata jalutada pöhjusel, et see suurendab verejooksu. Isegi sööma ei lubata päev-paar: tuuakse palatisse toit. Veritsemist kinni ei suudeta panna ja see teeb asja ohtlikuks ja naine on nörk. Ja väsinud. Edasi tekivad igasugused rinna ja piima probleemid ja oht, et tekib mastiit. jpm. Seda täda toda tohib/ei tohi süüa. Osa asju mis tekitavad tital gaase ja sellepärast ei tohi.
t
to kk/ 7. mai 2015 13:57
Muidugi, kui sina juba ütled, siis nii ka oli.
k
7. mai 2015 13:58
Kuule, pets, kust küll sina oma "tarkuse" oled ammutanud?
e
erand/ 7. mai 2015 06:49
Kõik siin nii tublid, aga mina olin küll peale sünnitusi mõlemal korral tükk aega oimetu.
e
ema kolmele/ 7. mai 2015 11:32
Ega see siis sind kehvemaks emaks tee:) Tubli oled ikka. Sellepärast ei peakski selliseid pseudoprobleeme meedias levitama, sest me kõik oleme erinevad ja sellegi poolest tublid:)
s
sünnitaja/ 6. mai 2015 23:25
Appi naised ta ju maailmas esimene naine, kes üldse sünnitas. Mida Teie ikka teate, kuna ükski naine pole veel sünnitanud siia maailma ühtegi last. Ta ju esimene.sünnitaja kes sünnitas. Tehke järgi.
k
Kust arusaam.../ 6. mai 2015 21:46
Et nii kui naine sünnitanud- on ta kole kui öö ja nädalaega ilma ratastoolita liikuda ei saa???
Mina sünnitasin loomulikult, ilma ühegi valuvaigistita. Peale sünnitust magasin paar tundi ja lõppkokkuvõttes 6h peale sünnitust läksime lapsega koju ja veel täitsa omal jalal!!! Õnnetunne oli suurem kui kurnatus- särasin ja olin hoolitsetud! Ja see oli minu esimene sünnitus! Tehke järgi! ;)
m
7. mai 2015 08:40
Mul kõigi 3 lapsega üldjoontes sama, ainult et see, et esimese lapsega nii ruttu koju saab (ja julgeb) on minu jaoks üllatus. Seda ei taha järgi teha, ka 3. ga olin esimese päeva siiski haiglas igaks juhuks, ehkki kogemusi justkui on. Kate'il muidugi kodus ka vajalik personal olemas.
t
Tehke järgi?/ 7. mai 2015 10:45
Keda see peaks huvitama?
t
tobu oled - tehke järgi - nagu see enda teha oleks/ 7. mai 2015 14:32
Mind ei lubatud/ei saanud kaks nädalat peale sünnitust istuda. Isegi taksos olin külili. Kolmandal päeval pärast sünnitust tõusin, veri voolas palati põrandale.... suutsin liikuda, lükates pool suure varba pikkust teisest ette. Need, kes polnud sünnitanud vaatasid hirmunult mind, kui enda tulevast olekut
Igal oma, ära kekka.
e
ei huvita/ 7. mai 2015 15:41
keegi ei kekka ,tunnen oma pere kodumaa arengust rõõmu.
m
Mina suhtun/ 7. mai 2015 14:55
lapsesse kui kingitusse ning kokkuvõttes ei ole oluline, et kas kõndisin 6h peale sünnitust säravana ringi või olingi natuke veel närtsinud.
Ausalt üteldes ma kahtlen sinu natuke üleolevas uhkustamises. Peale 2 last tean, et kui seisad silmitsi uue kodanikuga, siis lihtsalt ei tule und, hoolimata hirmsast väsimusest lihtsalt imetled teda. Peale sünnitust on peal veel selline eufooriline seisund, sest naine võtnud kasutusel oma jõuvarud ning kohe ei saa seda välja lülitada.
Valu taluvus on vägagi erinev, siinkohal ei ole mõtet kelkida sellega.
Kas see kerge sünnitus on ikka mingi keku asi? Kordades olulisem on see järgnev.
Sa ei tea mitte kunagi milline on sinu teine sünnitus, mitte kunagi sa ei tea kas kergele sünnitusele järgnevad rasked tüsistused jnejne. Tean naist, kelle sünnitus oli igas mõttes kerge ja kiire, kuid platsenta ei tulnud ega tulnud ning kokkuvõttes lebas naine tunde opilaual. Seega soovitus - ole tänulik, et sinul läks seekord nii ning jätkugu sinul mõistmist, lahket sõna ja austust nende vastu, kellel ei ole asjad nagu sinul.
m
7. mai 2015 15:28
k
Kohe,/ 7. mai 2015 15:41
vahetult peale sünnitust?
e
Evelin/ 6. mai 2015 21:25
Kui sündis prints, siis olid meikarid ja perekonna teatud-tuntud arstid ekstra kutsutud,Ehk oli siis seekord samuti.Tore, et kõik hästi ja suured lapsedki sellise figuuriga sünnitatud.Õnne kogu perele ja jälgime lapsukeste kasvamist siis!
a
ah aitaks/ 6. mai 2015 20:46
juba,kui omasid materdada ei saa,siis on häda võõrastega.Miks ni ilus,miks nii õnnelik!! Kes keelab teil juukseid pesta,meikida.
k
kõik/ 6. mai 2015 20:37
sünnitused on erinevad, naised on erinevad jne. Vahel ei aita siin ka tervislik toitumine jne, on riskirasedad, naised toibuvad erinevalt, oleneb lapse suurusest ja väga palju oleneb ka haigla personalist!
Kuningalist ei saa võrrelda tavalise naisega - meil ei ole isiklikku meeskonda ümber, ei ole isiklikku juuksurit jnejne. Ma olen täiesti kindel, et ta nö vungiti üles, aga kui silme alt ära sai, siis on ta naine nagu me kõik.
Minu sünnitused on ka valuvaigistiteta läinud, sest mul on lihtsalt kõrge valulävi. Sünnitused on kiired, peale sünnitust olen jalul, sest ma kohe ei oska olla niisama kui enesetunne lubab tegutseda, kuid siiski füüsiliselt annab ikka tunda, et ma sünnitasin lapse, mitte ei käinud hädal ja keha vajab aega, et taastuda.
Naised on erinevad ning mingisugust ühest "retsepti" lihtsalt ei ole olemas kuidas sünnitusest kiiresti toibuda. Ja kas nii väga ongi vaja? Oma keha on vaja kuulata ning toimida vastavalt.

n
n/ 6. mai 2015 20:20
n
N ile/ 6. mai 2015 20:22
Kas siis tõesti see kõhunahk tõmbab korraga tagasi.Nahk on ju välja veninud.Või ei ole sa rasedaid näind enne sünnitust ja peale sünnitust.
p
pärast sünnitust on naisel nagu kõva kapsapea kõhus, see on emaks/ 7. mai 2015 14:36
Selle kokkutõmbumine vajab päevi.
3
3 lapse ema./ 6. mai 2015 20:14
Pole ma ka valuvaigisteid kasutanud sünnitusel.Loodusepoolt oli minule määratud valudeta sünnitus.Kui läksin öösel pool üks haigla ja vaadati mind üle,siis ämmaemand ütlse,et niipea veel ei sünnita.Sest minul polnud valusid.Olid ainult pressid ja need sagenesid.Siis lihtsalt tehti lootekott lahti,emakas oli täielikult avanenud ja kohe oligi laps käes.Nii olid kõik 3 sünnitust.Ka minu vanaemal olid olnud sellised kerged sünnitused.Ma loodan,et ka minu tütardest kellelgi tuleb selline sünnitus.Ja muidugi tulevane ema peaks olema ka kogu raseduse aktiivne,liikuma palju sööma tervislikult ja küll siis sünnitus tuleb ka kerge.Edu tulevastele emadele.
t
tuutu/ 6. mai 2015 20:07
Aga hiljuti just üks ämmaemand rääkis narkojoobest sünnitama tulijatest, kes sündivast lapsest eriti peale saadava vanematoetuse küll ei hooli. Ei usu, et need emad pärast sünnitust haiglast lahkudes väga kaunid välja näeksid.
k
krib/ 6. mai 2015 20:04
Mina nt pärast teist ja kolmandat sünnitust olin ka täiesti vormis. Pärast teist veel eriti.Teisel päeval polnud sellist tunnetki, et oleks sünnitanud, laps oli aga käes. :) Töökaaslane ka vastu hommikut sünnitas ja õhtul sai välja. Säras nigu pühademuna.
e
eks rohud tee oma töö/ 6. mai 2015 19:50
lihtsurelikul naisel pole sünnitamine sugugi lups ja valmis.
k
7. mai 2015 08:43
Kuijuta ette, mõnel ikka on küll. Ja täitsa ilma rohtudeta!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee